| |
Forum Icy.pl Forum polskiego serwisu Icy Tower |
 |
Kawiarnia - Kącik pisarski
petr - 3 Maj 2007, 09:49 Temat postu: Kącik pisarski Krótko i na temat - niech ten temat będzie miejscem, w którym prezentujemy swoją wszelkiego rodzaju twórczość pisarską - od opowiadań i sztuk, poprzez felietony i recenzje, na wierszach kończąc.
felietony:
recenzje:
miniaturki (małe opowiadania):
- P(o)ciong (7 kwiecień 2007)
- oraz oczywiście moje części opowiadania z tego forum.
To tyle co zdążyłem zebrać na szybko.. Jest to ta częsć mojej tfórczości, której nie wstydzę się tak bardzo, żeby bać się komukolwiek pokazać. Pozostała częsć jest rozgrzebana (niedokończona) i nie nadaje się raczej do niczego.
Czy ktoś pochwali się jakimkolwiek tekstem? Szczerze do tego zachęcam - w naszym wieku nie liczy się aż tak bardzo jakość, tylko sam fakt, że próbujemy swoich sił. Sam mam bardzo kiepskie zdanie o swoich tworach, ale jako przyszły pisarz czy felietonista muszę przyzwyczajać się do publikowania swoich prac.
Może gdy zbierze się parę osób, zorganizujemy sobie mały pojedynek literacki?
mattirab - 3 Maj 2007, 12:09 Temat postu: Odp: Kącik pisarski Hehe... ja piszę książkę. Obecnie napisałem ręcznie 35 stron formatu A4 pisane ręcznie, ołówkiem na gładkim papierze bez kratek. Mniej więcej 'czcionka' to 14-15. Piszę ją od 2004 czy 2005 roku, ale z przerwami... napisałem także wiele wierszy i takich tam. Mogę zapodać jeden z nich:
Jeśli żyjesz...
To jak pojmujesz życie?
Będąc w smutku czy radości?
W sidłach miłości?
W smutku samotności?
W jaki sposób żyjesz?
Zamartwiasz się?
Co będzie dobrze, a co źle?
Uwięziony we wspomnieniach z przeszłości?
Czy w bojaźni przyszłości?
Co to da?
Życie bez dobra?
Odrobiny zadowolenia.
Bez poczucia zniszczenia.
Trochę miłości.
Nawet w samotności.
Jak dużo.
Jak mało.
A tyle potrzeba.
A będziesz szczęśliwy.
No i oczywiście kilka partów z 'opowiadania' forumowego.
Hmmm... 'pojedynek literacki'? Fajny pomysł, ja na pewno przystąpię jak coś takiego będzie.
Devlin - 3 Maj 2007, 12:40 Temat postu: Odp: Kącik pisarski Też kiedyś pisałem. Opowiadania Teraz nie mam już tyle czasu co kiedyś... Może jak wątek się rozwinie coś uskrobię
Neo - 3 Maj 2007, 13:00 Temat postu: Odp: Kącik pisarski Moje teksty? Hmm. Kilka ich napisałem... ale w różnych okresach życia, dlatego też ich poziom jest różny.
Najczęściej (właściwie prawie zawsze) miałem słomiany zapał, próbując napisać opowiadanie fabularne... powiem więcej - w ciągu ostatniego roku najlepszym tekstem literackim, jaki mi wyszedł, jest mój part w drugiej części opowiadania forumowego... Tak się jakoś złożyło
recenzje:
dramaty:
teksty różne:
szkolne:
tłumaczenia:
+ kilka innych, głupszych, niedokończonych...
Devlin - 3 Maj 2007, 13:08 Temat postu: Odp: Kącik pisarski A może ktoś pisał kiedyś do Tawerny RPG?? Był to zin zamieszczany na cover cd w CD-Action.
|
|