| |
Forum Icy.pl Forum polskiego serwisu Icy Tower |
 |
Zloty - [2007 Wielkopolska] Organizacja
kwasek - 29 Sierpień 2007, 14:18 Temat postu: [2007 Wielkopolska] Organizacja Witam,proponuje zlot graczy z wielkopolski.Kto jest za?Glosujcie w ktorej miejscowosci!
Vinyanov - 29 Sierpień 2007, 15:09
Ilu będzie Wielkopolan, tyle opinii. Więc ile opinii?
Doob - 29 Sierpień 2007, 15:20
W skrocie, ile jeszcze zrobisz prawie ze bezsensownych tematow? :Q
ps tak, jestem arogancki.
@down
+2 topici nizej (po co ankieta kto wygra jak nawet niewiadomo kto bedize startowal ._.)
Devlin - 29 Sierpień 2007, 15:50
Widziałem 2 takie tematy dzisiaj.... Wszystkie nowe i wszystkie napisane przez kwaska
kwasek - 29 Sierpień 2007, 16:34
ten kto chce przyjechac na zlot niech czyta te forum bo tu omuwimy miejsce spotkania.
Devlin - 29 Sierpień 2007, 16:48
| Doob napisał/a: | | po co ankieta kto wygra jak nawet niewiadomo kto bedize startowal |
Piekielnie celne muszę przyznać.
kwasek - 29 Sierpień 2007, 16:59
a ty devlin chcesz byc na tym zlocie?
Rocked - 29 Sierpień 2007, 17:01
jezeli zlot ma byc w wielkopolsce to ja na 90% bede. swietny pomysl kwasek!glosowalem na pleszew bo tam mieszkam
kotek - 29 Sierpień 2007, 17:04
uuu zlot w wielkopolsce? niech bedzie w jarocinie!
Doob - 29 Sierpień 2007, 17:07
No to macie zlot 2 osobowy koledzy z podworka. Aha, i jesli kwasek ty chcesz naprawde cos samemu zoorganizowac (turniej Live) to powodzenia! :Q
btw. najlepszymi miejscami spotkan sa Poznan (ftw! :D) Krakow i Warszawa.
@edit
Juz widze tlumy slawnych osob na zlocie
| Cytat: | Dołączył: Wczoraj 12:18
Dołączył: Dzisiaj 17:03 |
@down
Lublin
@2x down
/me lezy :DDDDDDDDDDddd
kotek - 29 Sierpień 2007, 17:08
a ty gdzie mieszkasz??
kwasek - 29 Sierpień 2007, 17:15
kotek, nie pytaj sie doob'a gdzie miszka w miejscu publicznym. wyslij mu prywatna wiadomosc jesli chcesz sie go zapytac gdzie mieszka .
A jesli chodzic o zlotwielkopolan wygra to miastoktore zdobedzie najwiecej glosow, nastepnie zaloze temat w ktorym chetni wziecia udzialu w zlocie beda mogli sie wypowiedziec i bedziemysie umawiac o miejsce, godzine itp. sa pytania ???
sorka ze nie robie odstepow ale spacja mi nawala
petr - 29 Sierpień 2007, 18:27
Temat oczywiście w złym dziale...
mattirab - 29 Sierpień 2007, 18:29
Nie, nie, nie...
1. Gdyby coś takiego było, głosowałbym za Kaliszem.
2. Ale nawet jakby było, to się na to nie piszę.
Pytacie wszyscy dlaczego?
Ano dlatego, że i Kwasek i Rocked i Kotek piszą z tego samego IP.
Dostałem dziś wiadomość od Kotka, że on proponuje mi zlot graczy z wielkopolski. Zwykle większość privów jakie dostawałem były od Kwaska, no więc się cokolwiek zdziwiłem. Sprawdziłem IP, no i proszę bardzo. wszyscy piszą z jednego kompa.
| kotek napisał/a: | | a ty gdzie mieszkasz?? |
| kwasek napisał/a: | kotek, nie pytaj sie doob'a gdzie miszka w miejscu publicznym. wyslij mu prywatna wiadomosc jesli chcesz sie go zapytac gdzie mieszka .
A jesli chodzic o zlotwielkopolan wygra to miastoktore zdobedzie najwiecej glosow, nastepnie zaloze temat w ktorym chetni wziecia udzialu w zlocie beda mogli sie wypowiedziec i bedziemysie umawiac o miejsce, godzine itp. sa pytania ???
sorka ze nie robie odstepow ale spacja mi nawala |
A to już mnie dobiło. Kwasek, po co pouczasz Kotka, który siedzi obok Ciebie, albo on sam jest Tobą, publicznie? I to jeszcze w czymś, w czym sam popełniasz błędy? No cóż. Daję ostrzeżenie Kwaskowi. Przykro mi, ale proszę o stosowanie się do regulaminu i przepraszam jeśli kogoś uraziłem.
EDIT: No, w związku z tym, że Petr podzielił moje zdanie i szybciej wlepił 2 warny, to ja powstrzymam się od swojego ostrzeżenia.
petr - 29 Sierpień 2007, 18:35
Chyba Cię wyprzedziłem..
Wstrzymaj się z ostrzeżeniem które teraz zbanowałoby kwaska, dajmy mu szansę wytłumaczyć się tutaj...
kwasek - 9 Wrzesień 2007, 15:55
kiedy bedzie wogule jakis zlot co???????
mattirab - 9 Wrzesień 2007, 17:34
Radziłbym Ci, Kwasek wystawiać jakąś inicjatywę, a tak, to tylko czekasz i się niecierplwisz.
|
|