Forum Icy.pl
Forum polskiego serwisu Icy Tower

Galeria postaci i modów - [postać] Hotsuma

karollie - 17 Październik 2007, 20:53
Temat postu: [postać] Hotsuma
Proponuje wam ściągnąć postać o nazwie hotsuma bo fajnie wygląda.
Pirochemik - 17 Październik 2007, 22:51

Że taki dziewiątki umią się posługiwać foirum, nie wiem czy to dobrze. Dobra ciekawie wygląda, ale gdzie ona jest?? masz szukać>> nie ma mowy:P ( trezba było w shout box`ie napisać:P)
Devlin - 18 Październik 2007, 12:13

Ciach!! Zamykam :P

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group