| |
Forum Icy.pl Forum polskiego serwisu Icy Tower |
 |
Galeria postaci i modów - [postać] Hotsuma
karollie - 17 Październik 2007, 20:53 Temat postu: [postać] Hotsuma Proponuje wam ściągnąć postać o nazwie hotsuma bo fajnie wygląda.
Pirochemik - 17 Październik 2007, 22:51
Że taki dziewiątki umią się posługiwać foirum, nie wiem czy to dobrze. Dobra ciekawie wygląda, ale gdzie ona jest?? masz szukać>> nie ma mowy:P ( trezba było w shout box`ie napisać:P)
Devlin - 18 Październik 2007, 12:13
Ciach!! Zamykam
|
|