| |
Forum Icy.pl Forum polskiego serwisu Icy Tower |
 |
Forum icy.pl - Załączniki
petr - 24 Marzec 2008, 15:49 Temat postu: Załączniki Przeglądając stare tematy zauważyłem pewien problem - system załączników nie akceptuje .itr...
Fakt, porażka z mojej strony.
Zmieniłem to - jedyna niedogodność polega na tym, że trzeba zapisywać te pliki ręcznie (dlaczego? kliknijcie na taki plik normalnie a zobaczycie jego wnętrze ).. Spróbujemy to naprawić..
Zapraszam do testowania i korzystania
Devlin - 24 Marzec 2008, 15:56
Też spróbuje coś dodać
Nie zauważyłem, żeby do tej pory były z tym problemy...
EDIT: W ten sposób można stworzyć całą galerię swoich powtórek. A, że do rozdysponowania jest aż 50 mb to miejsca nie zabraknie. Listę załączników można zobaczyć oglądając profil użytkownika - odkryłem to przed chwilą, dzięki Vin i Petr, nauczyliście mnie czegoś nowego
Vinyanov - 24 Marzec 2008, 15:57
| petr napisał/a: | | Spróbujemy to naprawić.. |
…naprawiliśmy.
petr - 26 Marzec 2008, 04:21
| Devlin napisał/a: | | Listę załączników można zobaczyć oglądając profil użytkownika - odkryłem to przed chwilą | A ja przed chwilą odkryłem, że tą listę załączników widzą tylko moderatorzy.
Przeglądnąłem konfig forum i nie znalazłem opcji umożliwiającej włączenie tej funkcji dla wszystkich..
|
|