Forum Icy.pl
Forum polskiego serwisu Icy Tower

Serwis icy.pl - Co jaki czas robicie aktualke rankingu ??

CelseR - 17 Kwiecień 2004, 21:41
Temat postu: Co jaki czas robicie aktualke rankingu ??
No ja wyslalem swoje pierwsze wyniki (nie smiac sie ;) ) i jestem ciekaw czy sie kiedys pokaza ??
tajek - 17 Kwiecień 2004, 22:12
Temat postu: Co jaki czas robicie aktualke rankingu ??
Pokaza sie zaniedlugo , narazie mam male problemy z systemem dodawania , ale mysle ze zaniedlugo wszystko bedzie w porzadku
CelseR - 17 Kwiecień 2004, 22:33
Temat postu: Co jaki czas robicie aktualke rankingu ??
ok juz sie nie moge doczekac ;)
SaleiB - 17 Kwiecień 2004, 23:12
Temat postu: Co jaki czas robicie aktualke rankingu ??
no nie wiem, u mnie wszystko dziala bez zarzutu z tym dodawaniem rekordow..

tajek, skontaktuj sie ze mna na gg :wink:


pozdr

CelseR - 17 Kwiecień 2004, 23:24
Temat postu: Co jaki czas robicie aktualke rankingu ??
podejrzana sprawa ;)
SaleiB - 17 Kwiecień 2004, 23:40
Temat postu: Co jaki czas robicie aktualke rankingu ??
ok, wszystko wyjasnione, jutro aktualizacja (mam nadzieje :P )


pozdr

CelseR - 17 Kwiecień 2004, 23:42
Temat postu: Co jaki czas robicie aktualke rankingu ??
tez mam taka nadzieje :)
tajek - 17 Kwiecień 2004, 23:51
Temat postu: Co jaki czas robicie aktualke rankingu ??
Ja tez mam nadzieje :D , nie no jutro bankowa aktualka , byla by juz dawno ale te problemy ...
Vinyanov - 18 Kwiecień 2004, 00:17
Temat postu: Co jaki czas robicie aktualke rankingu ??
A ja... hm... tez mam nadzieje ze rekordy beda dzialac :wink: i jednak przeniose ten temat do "strony i forum" - moze nazwa "Pomoc" rzeczywiscie jest troche mylaca, ale to dzial tylko o Icy Tower. :)
CelseR - 18 Kwiecień 2004, 07:46
Temat postu: Co jaki czas robicie aktualke rankingu ??
dobra na przyszlosc bede pamietal co i gdzie ;)
Falien - 21 Kwiecień 2004, 22:43
Temat postu: Co jaki czas robicie aktualke rankingu ??
Ech a u was jest spoko bo jest was kilku do prowadzenia tej strony.. A mnie tydizen nie bylo otwieram poczte a tu 35.. nowych rekrodow.. Ech ale roboty z tym jest strasznie.. a najgorsze ze mam modem to pogarsza jeszcze bardziej moja sytuacje...
WY Jestescie lepsi w liscie rekordow bo macie wszystkie od Wszystkich Polakow a ja np nie mam od Gandzi i Mysio Pys'a... Ech ale gratulejszyn przy okazji Dla Fayl'a za rekord!!!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group