| |
Forum Icy.pl Forum polskiego serwisu Icy Tower |
 |
Serwis icy.pl - Problemik z downloadem :(
Domia - 1 Maj 2004, 22:06 Temat postu: Problemik z downloadem :( Mialam reinstalke systemu i oczywiscie IT poszedl zrobic papa Oczywiscie glupia nie jestem i zostawilam sobie moje replaye Teraz chcialam sobie sciagnac IT z icy.pl ale wychodzi jakis blad I po pierwsze mozecie dac jakis link do stronki gdzie moge sciagnac IT i po drugie kiedy zostanie usuniety ten bledzik to mnie powiadomcie o ile wogole zniknie ten error
Broda - 1 Maj 2004, 22:23 Temat postu: Problemik z downloadem :( http://www.freelunchdesign.com/icy_mirrors.shtml - o to link tam sciagnieszz IT a z bledem przy sciaganiu to tez go mialem
Neo - 5 Maj 2004, 15:14 Temat postu: Problemik z downloadem :( teraz juz bleda nie ma - poniewaz mamy nowy serw!
a tak btw - nie dzialalo bo na functionhoscie nie bylo juz miejsca na downloady
|
|