| |
Forum Icy.pl Forum polskiego serwisu Icy Tower |
 |
Kawiarnia - psychopaci są wśród nas?
kolok - 8 Luty 2014, 20:39 Temat postu: psychopaci są wśród nas? nawiązując do bieżącego problemu tego zboczeńca, co go z pudła wypuszczają zastanawiam się jak poznać, że ktoś ma z banią nie tak. jak mówią psychopaci potrafią się bezbłędnie ukrywać.
= 30 - 9 Luty 2014, 07:54
...
|
|