Forum Icy.pl
Forum polskiego serwisu Icy Tower

Kawiarnia - psychopaci są wśród nas?

kolok - 8 Luty 2014, 20:39
Temat postu: psychopaci są wśród nas?
nawiązując do bieżącego problemu tego zboczeńca, co go z pudła wypuszczają zastanawiam się jak poznać, że ktoś ma z banią nie tak. jak mówią psychopaci potrafią się bezbłędnie ukrywać.
= 30 - 9 Luty 2014, 07:54

...

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group