Forum Icy.pl
Forum polskiego serwisu Icy Tower

Kawiarnia - Mailingi i masowa wysyłka sms. Gdzie?

Szymko - 3 Kwiecień 2018, 11:27
Temat postu: Mailingi i masowa wysyłka sms. Gdzie?
Cze¶ć czy kto¶ z Was korzystał może z jakiego¶ narzędzia do masowej wysyłki sms lub email (mailing)? Prowadzę sklep internetowy, a od dłuższego czasu zbieram ludzi do newslettera, baza się powiększa o kolejne emaile oraz numery telefonów i stwierdziłem, że wypadało by spróbować tej dziedziny marketingu. Na chwilę obecn± przygl±dam się firmie https://hotsender.pl/ ze względu na konkurencyjne ceny oraz możliwo¶ć wysyłek email i sms jednym systemem. Czy kto¶ miał jakie¶ do¶wiadczenie z nimi? A może kto¶ z Was zna jaki¶ podobny system przez który będę mógł realizować wysyłki sms i email? Zależy mi aby wszystko było w jednym miejscu.
Bombiel - 10 Styczeń 2022, 19:04

Tak się składa, że ja jeszcze z takich form reklamy nigdy nie korzystałem i muszę przyznać, że poniekąd dla mnie najlepszym rozwiązaniem na ten moment są social media i Facebook. Bardzo ciekawie również na stronie http://www.linuxindex.pl/...s-ograniczenia/ opisano to jak wygląda kwestia ze wstawianiem grafik na FB i co warto o tym wiedzieć.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group