Forum Icy.pl
Forum polskiego serwisu Icy Tower

Kawiarnia - Własna firma.

jjusti18 - 21 Listopad 2018, 18:07
Temat postu: Własna firma.
Moja firma na tyle się rozwinęła, że planuję teraz wprowadzić kilka zmian. Głównie chce przyśpieszyć pracę oraz usprawnić niektóre funkcje. W tym kierunku chce wybrać system V-Desk http://www.primesoft.pl/p...bieg-dokumentow który pozwoli mi tym razem na zarządzanie dokumentami w formie elektronicznej. Myślę, że to świetne rozwiązanie dla wielu firm. A wy co myślicie na ten temat?
Kassia - 14 Styczeń 2019, 20:53

Co prawda, nie znam firmy, o której piszesz, ale mogę się podzielić swoim doświadczeniem. Zaufaliśmy www.jantar.pl . Współpraca z nimi to nie zawsze kompromis, ale zawsze dobro mojej firmy. Niekiedy się nie zgadzamy, ale ufam im w pełni bo zajęli się mną kompleksowo i sprawili, że funkcjonujemy lepiej na rynku. Polecam

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group