| |
Forum Icy.pl Forum polskiego serwisu Icy Tower |
 |
Kawiarnia - Własna firma.
jjusti18 - 21 Listopad 2018, 18:07 Temat postu: Własna firma. Moja firma na tyle się rozwinęła, że planuję teraz wprowadzić kilka zmian. Głównie chce przyśpieszyć pracę oraz usprawnić niektóre funkcje. W tym kierunku chce wybrać system V-Desk http://www.primesoft.pl/p...bieg-dokumentow który pozwoli mi tym razem na zarządzanie dokumentami w formie elektronicznej. Myślę, że to świetne rozwiązanie dla wielu firm. A wy co myślicie na ten temat?
Kassia - 14 Styczeń 2019, 20:53
Co prawda, nie znam firmy, o której piszesz, ale mogę się podzielić swoim doświadczeniem. Zaufaliśmy www.jantar.pl . Współpraca z nimi to nie zawsze kompromis, ale zawsze dobro mojej firmy. Niekiedy się nie zgadzamy, ale ufam im w pełni bo zajęli się mną kompleksowo i sprawili, że funkcjonujemy lepiej na rynku. Polecam
|
|