| |
Forum Icy.pl Forum polskiego serwisu Icy Tower |
 |
Kawiarnia - Mikroskop dla majsterkowicza
Jeraeldan - 19 Luty 2019, 13:58 Temat postu: Mikroskop dla majsterkowicza Szukam dobrego mikroskopu,który ułatwi mi działanie z bardzo małymi częściami. Najlepiej więc by było, gdyby mocno powiększał. Kolega mówił mi o jednym: https://diolut.pl/mikroskop-stereoskopowy-cyfrowy-usb-c-45_366.html, ale z chęcią poznam jeszcze opinie innych, żeby wyrobić sobie własne zdanie
|
|