Forum Icy.pl
Forum polskiego serwisu Icy Tower

Kawiarnia - Mikroskop dla majsterkowicza

Jeraeldan - 19 Luty 2019, 13:58
Temat postu: Mikroskop dla majsterkowicza
Szukam dobrego mikroskopu,który ułatwi mi działanie z bardzo małymi częściami. Najlepiej więc by było, gdyby mocno powiększał. Kolega mówił mi o jednym: https://diolut.pl/mikroskop-stereoskopowy-cyfrowy-usb-c-45_366.html, ale z chęcią poznam jeszcze opinie innych, żeby wyrobić sobie własne zdanie :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group