| |
Forum Icy.pl Forum polskiego serwisu Icy Tower |
 |
Mistrzostwa Polski - 2. edycja MP - kategorie
syo - 18 Listopad 2004, 18:55 Temat postu: 2. edycja MP - kategorie Patrzac na typowania "Top3" lub na PTIT2, to ja jestem w czolowce
To tyle tytulem wstepu. Zapodaje ankiete (pierwsza z trzech), w ktorej wybierzecie jaka kategoria oprocz Score, Floor, Combo, NML i UNML powinna znalezc sie w MP2. Czekam na glosy!
Propozycje innych kategori piszcie tutaj przy okazji uzasadnienia, na jaka kategorie zaglosowaliscie.
Kategorie na MP2:
- Score
- Floor
- Combo
- NML
- UNML
- ?
- ?
- ?
Domia - 18 Listopad 2004, 19:30 Temat postu: 2. edycja MP - kategorie zaglosowalam na HMM bo czasami tak wale w ta spacje namietnie, ze szkoda gadac i ogolnie wydaje mi sie fajna kategoryjka
Vinyanov - 18 Listopad 2004, 20:01 Temat postu: 2. edycja MP - kategorie Uhm... szczerze, to nie widzialbym tam zadnej z podanych.
Zawsze widzialem MP jako jeszcze bardziej klasyczny turniej niz np. PTIT, wiec egzotyczne konkurencje mi osobiscie srednio w nich pasuja...
Poza tym mialy juz dobry podzial na dwie kategorie pietrowe, dwie kategorie punktowe i ta jedna zarowno ze sprawdzianem umiejetnosci jak i ze spora dawka emocji, i nie wiem, co mogloby dac zmienianie tej proporcji... (ale chetnie sie dowiem, bez ironii )
[size=9px]Ale jesli juz oddawac glos, to moj poszedl na OWW - obiektywne i nietypowe. [/size]
[size=9px]Edit: HMM prowadzi? Z calym szacunkiem dla pomyslu, ale ta konkurencja niezbyt sprzyja koncentracji turniejowej. [/size]
Fayl - 18 Listopad 2004, 20:37 Temat postu: 2. edycja MP - kategorie A ja stawiam na standardowe jc2 (czyli combo). Ta kategoria raczej weszla juz do powszechnego uzytku (nawet jest lista rekordow na stronie Wiggina).
petr - 18 Listopad 2004, 21:36 Temat postu: 2. edycja MP - kategorie Oddalem glos na JC2 Floor, ale to chyba blad > myslalem ze to wlasnie jest to standardowe JC2 i sie pomylilem... Zmieniam zdanie! JC2 Combo!
No i jestem calkowicie na NIE aby HMM (HMM? ) byla na MP. Po pierwsze - jak mowil Viny - ta kategoria jest taka ten tego chyba nieodpowiednia dla takiej imprezy (BTW mozna by zrobic osobny turniej dla tych "egzotycznych kategorii ), a po drugie mialbym w niej zerowe szanse - czemu? Do ostatniego uderzenia doszedlem moze 20 razy w zyciu. Wiec sory ale nie...
SaleiB - 18 Listopad 2004, 22:10 Temat postu: 2. edycja MP - kategorie ja zaglosowalem na jc2, ale sadze ze podzial kategorii w pierwszej wersji byl idealny - 2 kat pietrowe, 2 combosowe i jedna typu 'czlowiek strzela, pan bog kule nosi'
a wprowadzanie kategorii typu hmm jest z deczka ryzykowne, moze zyskac sporo glosow bo to nowosc, ale nie jest zbyt ograna i by mogla niezle (zapewne zbyt bardzo) namieszac w ostatecznej klasyfikacji, co spowodowalo by ze turniej by stal sie niesprawiedliwy
pozdr
syo - 18 Listopad 2004, 22:32 Temat postu: 2. edycja MP - kategorie Moga byc to kategorie egzotyczne odgrywane podczas mistrzostw, niewliczane w punktacje. Za zwyciesto np. w HMM osiagnie sie TYTUL "Najlepszy Masher" a JC2 "Najlepszy dwuskoczek" czy jakos inaczej
Co Wy na to?
Karciooz - 18 Listopad 2004, 22:49 Temat postu: 2. edycja MP - kategorie Ja tam wole zeby JC2 bylo wliczane normalnie . W JC2 mi dobrze idzie . Dzisiaj mialem 214 i spadlem . . . A to HMM to nie jest zbyt profesjonalne....
petr - 19 Listopad 2004, 09:35 Temat postu: 2. edycja MP - kategorie Tez jestem ZA, aby JC2 bylo wliczane normalne, a HMM bylo taka kategoria niewliczana Wogole mozna zrobic duzo kategorii niewliczanych, na przyklad te Viniego - mieszane (w stylu tej co byla w IT Quiz ).
syo - 19 Listopad 2004, 13:45 Temat postu: 2. edycja MP - kategorie Kategorie wygladaly by tak:
- Score
- kategoria "egzotyczna" niewliczana w punktacje, przyznany tytul Mistrza Polski w tej kategorii
- Floor
- Combo
- kategoria "egzotyczna" niewliczana w punktacje, przyznany tytul Mistrza Polski w tej kategorii
- NML
- kategoria "egzotyczna" niewliczana w punktacje, przyznany tytul Mistrza Polski w tej kategorii
- UNML
Hm?
Jesli JC2 mialby byc wliczany to w ramach fair gry powinny byc wliczone wszystkie pod kategorie JC2 czyli:
- Score (punktowa)
- Floor (pietrowa)
- Combo (punktowa)
- NML (pietrowa)
- UNML (chybil-trafil)
- JC2 Floor (pietrowa)
- JC2 Combo (punktowa)
- JC2 Score (punktowa)
Jestem za opcja kategorii egzotycznych niewliczanych w punktacje. A Wy?
Glosujcie dalej
|
|