Forum Icy.pl
Forum polskiego serwisu Icy Tower

Pomoc - Co należy wziąć pod uwagę przy wyborze sterownika ?

agnesheka - 3 Luty 2022, 19:04
Temat postu: Co należy wziąć pod uwagę przy wyborze sterownika ?
Co należy wziąć pod uwagę przy wyborze sterownika do podłączenia drukarki do laptopa?
jerecherka - 5 Luty 2022, 13:53

To nie jest trudne. Wystarczy podłączyć drukarkę do komputera lub do sieci przewodowej lub bezprzewodowej.
Następnie DriverPack pomoże Ci znaleźć i zainstalować sterownik. DriverPack ma dużą bibliotekę sterowników. Tutaj szybko znalazłem Sterowiki do laptopów od Microsoft https://driverpack.io/pl/laptops/microsoft do mojego laptopa.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group