Forum Icy.pl
Forum polskiego serwisu Icy Tower

Kawiarnia - Masowa miłość do klasycznego CS 1.6

Hilred - 4 Sierpieñ 2025, 12:53
Temat postu: Masowa miłość do klasycznego CS 1.6
Cześć wszystkim! Kto może mi wytłumaczyć tę całą masową miłość do klasycznego CS 1.6? Jak dla mnie – nie ma w niej nic aż tak wyjątkowego. CS2 jest o wiele bardziej zaawansowany technologicznie i przyjemniejszy w odbiorze. Do tego te wszystkie świetne mapy – jestem nimi totalnie zachwycony. A wy co o tym sądzicie?
Kairob - 4 Sierpieñ 2025, 14:05

Hej! Mnie też ciekawi to samo, ale w drugą stronę – jeśli chodzi o CS2. Przecież tam pełno cheaterów, większość aktualizacji jest totalnie zbędna, a mimo to codziennie przybywa nowych graczy. Osobiście kocham klasykę – moim zdaniem jest ponadczasowa. Specjalnie pobrałem wersję Counter-Strike 1.6 tutaj z csget, bo nie chciałem żadnych modnych skinów, nowych modeli graczy i tak dalej. Dla mnie liczy się jakość rozgrywki i liczba przeciwników, których uda mi się wyeliminować podczas meczu. Sam rozumiesz – gdy wszędzie wokół ludzie z wspomagaczami, nie ma mowy o prawdziwej zabawie.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group