| |
Forum Icy.pl Forum polskiego serwisu Icy Tower |
 |
Kawiarnia - Masowa miłość do klasycznego CS 1.6
Hilred - 4 Sierpieñ 2025, 12:53 Temat postu: Masowa miÅ‚ość do klasycznego CS 1.6 Cześć wszystkim! Kto może mi wytÅ‚umaczyć tÄ™ całą masowÄ… miÅ‚ość do klasycznego CS 1.6? Jak dla mnie – nie ma w niej nic aż tak wyjÄ…tkowego. CS2 jest o wiele bardziej zaawansowany technologicznie i przyjemniejszy w odbiorze. Do tego te wszystkie Å›wietne mapy – jestem nimi totalnie zachwycony. A wy co o tym sÄ…dzicie?
Kairob - 4 Sierpieñ 2025, 14:05
Hej! Mnie też ciekawi to samo, ale w drugą stronę – jeśli chodzi o CS2. Przecież tam pełno cheaterów, większość aktualizacji jest totalnie zbędna, a mimo to codziennie przybywa nowych graczy. Osobiście kocham klasykę – moim zdaniem jest ponadczasowa. Specjalnie pobrałem wersję Counter-Strike 1.6 tutaj z csget, bo nie chciałem żadnych modnych skinów, nowych modeli graczy i tak dalej. Dla mnie liczy się jakość rozgrywki i liczba przeciwników, których uda mi się wyeliminować podczas meczu. Sam rozumiesz – gdy wszędzie wokół ludzie z wspomagaczami, nie ma mowy o prawdziwej zabawie.
|
|