Forum Icy.pl
Forum polskiego serwisu Icy Tower

Kawiarnia - Odbudowa włosów

tako - 9 Kwiecieñ 2026, 07:15
Temat postu: Odbudowa włosów
Co myślicie o takich rozwiązaniach - https://www.fryzomania.pl...ow-3x500ml.html ?
Czy to ma sens? Chcę widzieć efekt. Czy go uzyskam za pomocą tego produktu?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group