Forum Icy.pl
Forum polskiego serwisu Icy Tower

Galeria postaci i modów - [postać][zamówienie] Kunio

Kunio - 25 Lipiec 2005, 22:13
Temat postu: [postać][zamówienie] Kunio
Zrobcie postac z gry kunio kun soccer league!

[size=9px]To do dzialu pomocy. 8) [/size]

syo - 26 Lipiec 2005, 12:24
Temat postu: Kunio
Jestem za! Moze i ja sie za to wezme.. Ale najlepiej jak ktos inny to zrobi :wink:
Kunio - 26 Lipiec 2005, 13:58
Temat postu: Kunio
Ja jak bym wiedzial jak to bym zrobil ! Tylko ze ja nie zabardzo sie w tym orjetuje.
SaleiB - 26 Lipiec 2005, 14:24
Temat postu: Kunio
zajrzyj tutaj moze wtedy sie lepiej zorientujesz ;)
jedyny problem to ze obrazki z tego artykulu zaginely w niewyjasnionych okolicznosciach :/


pozdr

Kunio - 26 Lipiec 2005, 14:39
Temat postu: Kunio
Ja mam ta gre na kompa. Moze obrazki gdzies sie znajda!
Kunio - 26 Lipiec 2005, 20:32
Temat postu: Kunio
Juz mam obrazki ale nie w tych rozmiarach! Zrobilem 15 zdjec ale niewiem czy dobre czy da sie je pomniejszyc moze ktos mi pomoze, moj numer gg to 5561080!
Kunio - 28 Lipiec 2005, 13:26
Temat postu: Kunio
Juz zrobilem ta postac ale jakos niezabardzo mi wyszla ! I chcialbym wam ja przelac ale niewiem jak to zrobic !
Domia - 28 Lipiec 2005, 15:04
Temat postu: Re: Kunio
Kunio napisał/a:
Juz zrobilem ta postac ale jakos niezabardzo mi wyszla ! I chcialbym wam ja przelac ale niewiem jak to zrobic !


a od czego jest mail :wink: ?

petr - 28 Lipiec 2005, 15:19
Temat postu: Kunio
A na tym Przemie nie da sie uploldowac plikow na serw?
Siet, zapomnialem.
No to...
Kiedys byl serwis podobny do tego imagesharka czy jakos tak... Gdzie mozna bylo pliki wrzucac.

domaz - 28 Lipiec 2005, 15:41
Temat postu: Kunio
www.rapidshare.de
petr - 28 Lipiec 2005, 15:51
Temat postu: Kunio
A jakas intrukcja?
Nie?
To moze ja?
:D

Kunio, wejdz na ta strone podana przez domaza, kliknij na "Przegladaj" i znajdz na swoim dysku postac, potem kliknij na "upload". Poczekaj chwile, ten drugi przycisk zmieni sie w "please wait". Jak powroci do pierwotnego ksztaltu, przewin strone w dol, tam powinny byc dwa linki - "your download-link" i "your delete-link". Skopiuj tutaj pierwszy z nich.
I git.

Kunio - 28 Lipiec 2005, 20:20
Temat postu: Kunio
http://rapidshare.de/files/3438150/Kunio.zip.html
Powiedzcie czy mi sie udal!

petr - 28 Lipiec 2005, 21:52
Temat postu: Kunio
Hehe, dopiero teraz skojarzylem ta gre, pamietam! Pomykalem w cos takiego na pegazusie kiedys! :D
Postac bardzo ladna, gratulacje :)

Kunio - 29 Lipiec 2005, 09:14
Temat postu: Kunio
Troche byly niedociagniecia wiec dam wam poprawke.
http://rapidshare.de/files/3453142/Kunio.zip.html


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group