| |
Forum Icy.pl Forum polskiego serwisu Icy Tower |
 |
Galeria postaci i modów - [postać][zamówienie] Kunio
Kunio - 25 Lipiec 2005, 22:13 Temat postu: [postać][zamówienie] Kunio Zrobcie postac z gry kunio kun soccer league!
[size=9px]To do dzialu pomocy. [/size]
syo - 26 Lipiec 2005, 12:24 Temat postu: Kunio Jestem za! Moze i ja sie za to wezme.. Ale najlepiej jak ktos inny to zrobi
Kunio - 26 Lipiec 2005, 13:58 Temat postu: Kunio Ja jak bym wiedzial jak to bym zrobil ! Tylko ze ja nie zabardzo sie w tym orjetuje.
SaleiB - 26 Lipiec 2005, 14:24 Temat postu: Kunio zajrzyj tutaj moze wtedy sie lepiej zorientujesz
jedyny problem to ze obrazki z tego artykulu zaginely w niewyjasnionych okolicznosciach
pozdr
Kunio - 26 Lipiec 2005, 14:39 Temat postu: Kunio Ja mam ta gre na kompa. Moze obrazki gdzies sie znajda!
Kunio - 26 Lipiec 2005, 20:32 Temat postu: Kunio Juz mam obrazki ale nie w tych rozmiarach! Zrobilem 15 zdjec ale niewiem czy dobre czy da sie je pomniejszyc moze ktos mi pomoze, moj numer gg to 5561080!
Kunio - 28 Lipiec 2005, 13:26 Temat postu: Kunio Juz zrobilem ta postac ale jakos niezabardzo mi wyszla ! I chcialbym wam ja przelac ale niewiem jak to zrobic !
Domia - 28 Lipiec 2005, 15:04 Temat postu: Re: Kunio
| Kunio napisał/a: | | Juz zrobilem ta postac ale jakos niezabardzo mi wyszla ! I chcialbym wam ja przelac ale niewiem jak to zrobic ! |
a od czego jest mail ?
petr - 28 Lipiec 2005, 15:19 Temat postu: Kunio A na tym Przemie nie da sie uploldowac plikow na serw?
Siet, zapomnialem.
No to...
Kiedys byl serwis podobny do tego imagesharka czy jakos tak... Gdzie mozna bylo pliki wrzucac.
domaz - 28 Lipiec 2005, 15:41 Temat postu: Kunio www.rapidshare.de
petr - 28 Lipiec 2005, 15:51 Temat postu: Kunio A jakas intrukcja?
Nie?
To moze ja?
Kunio, wejdz na ta strone podana przez domaza, kliknij na "Przegladaj" i znajdz na swoim dysku postac, potem kliknij na "upload". Poczekaj chwile, ten drugi przycisk zmieni sie w "please wait". Jak powroci do pierwotnego ksztaltu, przewin strone w dol, tam powinny byc dwa linki - "your download-link" i "your delete-link". Skopiuj tutaj pierwszy z nich.
I git.
Kunio - 28 Lipiec 2005, 20:20 Temat postu: Kunio http://rapidshare.de/files/3438150/Kunio.zip.html
Powiedzcie czy mi sie udal!
petr - 28 Lipiec 2005, 21:52 Temat postu: Kunio Hehe, dopiero teraz skojarzylem ta gre, pamietam! Pomykalem w cos takiego na pegazusie kiedys!
Postac bardzo ladna, gratulacje
Kunio - 29 Lipiec 2005, 09:14 Temat postu: Kunio Troche byly niedociagniecia wiec dam wam poprawke.
http://rapidshare.de/files/3453142/Kunio.zip.html
|
|