| |
Forum Icy.pl Forum polskiego serwisu Icy Tower |
 |
Kawiarnia - Google maps
Robee - 19 Sierpień 2005, 11:21 Temat postu: Google maps W google maps sa dostepne niektore miasta, np. Gdansk
http://maps.google.com/ma...26686&t=k&hl=en
Lodz tez jest!
mattirab - 19 Sierpień 2005, 11:23 Temat postu: Google maps Hmm ja mam cos takiego jak Google Earth. Mozna ogladac Ziemie z satelity z mnostwa odleglosci
petr - 19 Sierpień 2005, 14:18 Temat postu: Google maps DOkladnie, lepiej sciasgnac to na dysk... Wygodniej sie przeglada...
Z duzych miast co ogladalem najladniejsza jest Barcelona
Po niektorych domkach widac ze miedzy nimi budowano kiedys ulice poprzeczne...
Ladne, czerwone dachy...
Piekne miasto
Fayl - 25 Sierpień 2005, 17:54 Temat postu: Google maps W ogole dawajcie tu jakies fajne linki, jak cos ladnego znajdziecie. Ja sie troche pobawilem i mam np. takie:
http://maps.google.com/ma...05534&t=k&hl=en < Stadionik in Warsaw
http://maps.google.com/ma...05534&t=k&hl=en < cus ladnego w bagdadzie
http://maps.google.com/ma...88552&t=k&hl=en <nowojorska> http://maps.google.com/ma...8&z=9&t=k&hl=en < taki ladny lodowiec
SaleiB - 21 Wrzesień 2005, 22:08 Temat postu: Google maps http://maps.google.com/ma...07196&t=k&hl=en
widok na park dreszera, ogrodek jordanowski, szpital im. siostr elzbietanek i moja kamienice
pozdr
Domia - 21 Wrzesień 2005, 22:23 Temat postu: Google maps Bardzo fajny wynalazek te Google Maps.
Wkurza mnie tylko, ze jak ogladam sobie Krakow, to moja dzielnica jest calkiem zamazana, a np. rynek widac idealnie
Vinyanov - 23 Wrzesień 2005, 19:28 Temat postu: Google maps
Moje gimnazjum, moje liceum i moj dom.
Dwa pierwsze zaznaczone, trzecie - nie.
petr - 23 Wrzesień 2005, 23:14 Temat postu: Google maps Nie potrafie znalezc swojego miasta. Przydalby sie jakis charakterystyczny obiekt...
EDIT dobra, sproboje jesczze jutro poszukac... Wydaje mi sie ze ten pasek na zachod od Kraka to okolice Katowic, DG i reszty... Ale glowy nie dam...
Bo po nazwie sie raczej nie da... "Katowice", "Katowitz" nie dziala... Moze "Stalinogrod" bedzie? xD (nazwa miasta w latach 53-56 xDDDDDDD)
Domia - 24 Wrzesień 2005, 10:16 Temat postu: Google maps
| petr napisał/a: | | Bo po nazwie sie raczej nie da... "Katowice", "Katowitz" |
Wiesz jak ja sie nameczylam szukajac Krakowa? Wpisywalam Krakow, Cracovia, Krakau, Cracow... i okazalo sie, ze jest pod nazwa Cracovie... ktos wie po jakim to jezyku ?
Karciooz - 24 Wrzesień 2005, 15:15 Temat postu: Google maps chyba po zabojadzku . ja chyba za pare lat znajde swoja dziure na google maps
Karciooz - 31 Październik 2005, 09:55 Temat postu: Google maps DBL po czasie Mam zdjecia swojego miasta . Nie sa to zdjecia z googli ale sa wykonane z lotu ptaka wiec nie ma co zakladac nowego tematu :
http://www.tuliszkow.pl/d...g_4105-nowy.jpg - to z czerwonym dachem to moja szkola to obok podstawowka i stadion . Ta mala pustynia to nasze boisko treningowe na ktorym gramy w pile .
http://www.tuliszkow.pl/d...g_4062-nowy.jpg - moja ulica !! czwarty od prawej to moj dom (ten co widac 6 okien ,ladny ogrodeczek i kostka brukowa we wjezdzie )
http://www.tuliszkow.pl/d...g_4163-nowy.jpg - widok na cale miasteczko
http://www.tuliszkow.pl/d...g_4094-nowy.jpg - kosciol .
Jak kogos to interusje to moze sobie poogladac reszte
http://www.tuliszkow.pl/index.php?pid=380
http://www.tuliszkow.pl/index.php?pid=381
domaz - 31 Październik 2005, 12:35 Temat postu: Google maps JAkie boisko obok szkoly :O:O:O moje marzenie
Domia - 31 Październik 2005, 14:59 Temat postu: Google maps A mi fotki nie dzialaja
|
|