Forum Icy.pl
Forum polskiego serwisu Icy Tower

Kawiarnia - Google maps

Robee - 19 Sierpień 2005, 11:21
Temat postu: Google maps
W google maps sa dostepne niektore miasta, np. Gdansk :wink:
http://maps.google.com/ma...26686&t=k&hl=en

Lodz tez jest! :grin:

mattirab - 19 Sierpień 2005, 11:23
Temat postu: Google maps
Hmm ja mam cos takiego jak Google Earth. Mozna ogladac Ziemie z satelity z mnostwa odleglosci
petr - 19 Sierpień 2005, 14:18
Temat postu: Google maps
DOkladnie, lepiej sciasgnac to na dysk... Wygodniej sie przeglada...
Z duzych miast co ogladalem najladniejsza jest Barcelona :)
Po niektorych domkach widac ze miedzy nimi budowano kiedys ulice poprzeczne...
Ladne, czerwone dachy...
Piekne miasto :)

Fayl - 25 Sierpień 2005, 17:54
Temat postu: Google maps
W ogole dawajcie tu jakies fajne linki, jak cos ladnego znajdziecie. Ja sie troche pobawilem i mam np. takie:
http://maps.google.com/ma...05534&t=k&hl=en < Stadionik in Warsaw :)
http://maps.google.com/ma...05534&t=k&hl=en < cus ladnego w bagdadzie
http://maps.google.com/ma...88552&t=k&hl=en <nowojorska> http://maps.google.com/ma...8&z=9&t=k&hl=en < taki ladny lodowiec :P

SaleiB - 21 Wrzesień 2005, 22:08
Temat postu: Google maps
http://maps.google.com/ma...07196&t=k&hl=en
widok na park dreszera, ogrodek jordanowski, szpital im. siostr elzbietanek i moja kamienice :P

pozdr

Domia - 21 Wrzesień 2005, 22:23
Temat postu: Google maps
Bardzo fajny wynalazek te Google Maps.

Wkurza mnie tylko, ze jak ogladam sobie Krakow, to moja dzielnica jest calkiem zamazana, a np. rynek widac idealnie :/

Vinyanov - 23 Wrzesień 2005, 19:28
Temat postu: Google maps


Moje gimnazjum, moje liceum i moj dom. :smile:

Dwa pierwsze zaznaczone, trzecie - nie. :grin:

petr - 23 Wrzesień 2005, 23:14
Temat postu: Google maps
Nie potrafie znalezc swojego miasta. Przydalby sie jakis charakterystyczny obiekt...

EDIT dobra, sproboje jesczze jutro poszukac... Wydaje mi sie ze ten pasek na zachod od Kraka to okolice Katowic, DG i reszty... Ale glowy nie dam...
Bo po nazwie sie raczej nie da... "Katowice", "Katowitz" nie dziala... Moze "Stalinogrod" bedzie? xD (nazwa miasta w latach 53-56 xDDDDDDD)

Domia - 24 Wrzesień 2005, 10:16
Temat postu: Google maps
petr napisał/a:
Bo po nazwie sie raczej nie da... "Katowice", "Katowitz"


Wiesz jak ja sie nameczylam szukajac Krakowa? Wpisywalam Krakow, Cracovia, Krakau, Cracow... i okazalo sie, ze jest pod nazwa Cracovie... ktos wie po jakim to jezyku :D ?

Karciooz - 24 Wrzesień 2005, 15:15
Temat postu: Google maps
chyba po zabojadzku . ja chyba za pare lat znajde swoja dziure na google maps :)
Karciooz - 31 Październik 2005, 09:55
Temat postu: Google maps
DBL po czasie :) Mam zdjecia swojego miasta . Nie sa to zdjecia z googli ale sa wykonane z lotu ptaka wiec nie ma co zakladac nowego tematu :
http://www.tuliszkow.pl/d...g_4105-nowy.jpg - to z czerwonym dachem to moja szkola to obok podstawowka i stadion . Ta mala pustynia to nasze boisko treningowe na ktorym gramy w pile .
http://www.tuliszkow.pl/d...g_4062-nowy.jpg - moja ulica !! czwarty od prawej to moj dom (ten co widac 6 okien ,ladny ogrodeczek i kostka brukowa we wjezdzie )
http://www.tuliszkow.pl/d...g_4163-nowy.jpg - widok na cale miasteczko
http://www.tuliszkow.pl/d...g_4094-nowy.jpg - kosciol .
Jak kogos to interusje to moze sobie poogladac reszte :P
http://www.tuliszkow.pl/index.php?pid=380
http://www.tuliszkow.pl/index.php?pid=381

domaz - 31 Październik 2005, 12:35
Temat postu: Google maps
JAkie boisko obok szkoly :O:O:O moje marzenie
Domia - 31 Październik 2005, 14:59
Temat postu: Google maps
A mi fotki nie dzialaja :(

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group