| |
Forum Icy.pl Forum polskiego serwisu Icy Tower |
 |
Polska Liga Icy Tower - Jaka wersja Icy ??
Jacob - 9 Wrzesień 2005, 19:07 Temat postu: Jaka wersja Icy ?? Cze all !!
Wszystko ladnie napisaliscie, przebieg itp. ale zapomnieliscie dopowiedziec, ktory Icy Tower obowiazuje w lidze. 1.2.1 czy NEW 1.3 ??
Gruss Jacob
PS: Do ktorej dzisiaj wysylamy powtorki ??
Domia - 9 Wrzesień 2005, 19:35 Temat postu: Jaka wersja Icy ?? Icy Tower 1.3 ! Przeciez to zreszta logiczne, bo od razu po wyjsciu nowego IT liga sie zaczela, wiec mozna sie domyslec A i powtorki chyba do 21ej, ale nie pamietam dokladnie, a nie chce mi sie sprawdzac ;-D ;p
Robee - 9 Wrzesień 2005, 19:40 Temat postu: Jaka wersja Icy ?? Zawsze byly do 20.00 ale moze sie cos zmenilo....
syo - 9 Wrzesień 2005, 19:57 Temat postu: Jaka wersja Icy ?? Do 20.
1.3 - durne pytanie.
|
|