Forum Icy.pl
Forum polskiego serwisu Icy Tower

Polska Liga Icy Tower - Jaka wersja Icy ??

Jacob - 9 Wrzesień 2005, 19:07
Temat postu: Jaka wersja Icy ??
Cze all !!

Wszystko ladnie napisaliscie, przebieg itp. ale zapomnieliscie dopowiedziec, ktory Icy Tower obowiazuje w lidze. 1.2.1 czy NEW :P 1.3 ??

Gruss Jacob

PS: Do ktorej dzisiaj wysylamy powtorki ??

Domia - 9 Wrzesień 2005, 19:35
Temat postu: Jaka wersja Icy ??
Icy Tower 1.3 ! Przeciez to zreszta logiczne, bo od razu po wyjsciu nowego IT liga sie zaczela, wiec mozna sie domyslec :wink: A i powtorki chyba do 21ej, ale nie pamietam dokladnie, a nie chce mi sie sprawdzac ;-D ;p
Robee - 9 Wrzesień 2005, 19:40
Temat postu: Jaka wersja Icy ??
Zawsze byly do 20.00 ale moze sie cos zmenilo.... ;)
syo - 9 Wrzesień 2005, 19:57
Temat postu: Jaka wersja Icy ??
Do 20.
1.3 - durne pytanie.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group