Forum Icy.pl
Forum polskiego serwisu Icy Tower

2005 - OGLOSZENIE

syo - 7 Styczeń 2006, 01:03
Temat postu: OGLOSZENIE
Forum ICY AWARDS nie ma przydzielonych moderatorow (blad przy tworzeniu) wiec Uniewaznilem glosowanie na najsympatyczniejszego gracza. Pojawil sie drugi temat z ta ankieta, lecz tym razem ze WSZYSTKIMI kandydatami. Pominalem Neo, przepraszam Neo, przepraszam wszystkich.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group