| |
Forum Icy.pl Forum polskiego serwisu Icy Tower |
 |
2005 - OGLOSZENIE
syo - 7 Styczeń 2006, 01:03 Temat postu: OGLOSZENIE Forum ICY AWARDS nie ma przydzielonych moderatorow (blad przy tworzeniu) wiec Uniewaznilem glosowanie na najsympatyczniejszego gracza. Pojawil sie drugi temat z ta ankieta, lecz tym razem ze WSZYSTKIMI kandydatami. Pominalem Neo, przepraszam Neo, przepraszam wszystkich.
|
|