| |
Forum Icy.pl Forum polskiego serwisu Icy Tower |
 |
Kawiarnia - JAK ZNALESC HASLO - PROGRAM
Asef - 15 Styczeń 2006, 21:58 Temat postu: JAK ZNALESC HASLO - PROGRAM Jak znalesc haslo,ktore jest w jak sie urochamia komputer ktore jest od 1-8 liter,ktore sie robi w biosie,chcialbym wiedziec jaki program mi poda jakie haslo,jak sie juz wejdzie na komputer(tzn jak ta druga osoba wpisze haslo zeby ta mogla wejsc)
i ta pierwsza osoba by znalazla haslo,ale jaki to program,ja w google szukam:haslo od kompa,albo odkrycie hasla la,haslo z biosu,itp.ale nie nic nie znalazlem,pamietam ze taki program taki mialem ale nie wiem jak sie nazywa i jak go obsluzyc,wie ktos????
Karciooz - 20 Styczeń 2006, 07:01 Temat postu: JAK ZNALESC HASLO - PROGRAM I Wyjac baterie na plycie glownej na kilka sekund . rozkrecasz kompa , szukasz baterii (wyglada jak ta od zegarka , ale jest wielkosci zlotowki tu jest zdj. pyty glownej , juz wiesz ktora to ta bateria mam nadzieje
http://upload.wikimedia.o...rdSocket478.jpg
(potega wikipedii) . I to resetuje wszystkie ustawienia w biosie
II Podobno do kazdego biosa jest haslo uniwersalne
http://www.technik.swiebo...os/password.htm potega google
Asef - 20 Styczeń 2006, 10:56 Temat postu: JAK ZNALESC HASLO - PROGRAM Ale chodzi mi o to ze jak to otworze to mi pokaze jakie jest haslo,i bede mogl wchodzic na kompa,a haslo bedzie wciaz.
Udalo mi sie znalesc haslo,ale musialem szukac,nie musze byc w kawiarence.
Ale jak zauwazaja ze jestem na kompie to znow nowe haslo
|
|