| |
Forum Icy.pl Forum polskiego serwisu Icy Tower |
 |
Kawiarnia - Przechwytywanie video
N3T - 4 Sierpień 2006, 17:19 Temat postu: Przechwytywanie video Znacie jakies programy z funkcja zapisywania tego co sie dzieje na ekranie kompa? Nie wiem jak ta opcja sie nazywa Pilnie potrzebuje czegos takiego. Slyszalem, ze VirtualDub ma cos takiego, ale pewien nie jestem. Nie znam sie na plikach video
petr - 4 Sierpień 2006, 19:04 Temat postu: Przechwytywanie video Jest HyperCam, ale on nie zapisuje dzwieku wiec do youtuba sie nie nadaje..
|
|