Forum Icy.pl
Forum polskiego serwisu Icy Tower

Kawiarnia - Przechwytywanie video

N3T - 4 Sierpień 2006, 17:19
Temat postu: Przechwytywanie video
Znacie jakies programy z funkcja zapisywania tego co sie dzieje na ekranie kompa? Nie wiem jak ta opcja sie nazywa :oops: Pilnie potrzebuje czegos takiego. Slyszalem, ze VirtualDub ma cos takiego, ale pewien nie jestem. Nie znam sie na plikach video :/
petr - 4 Sierpień 2006, 19:04
Temat postu: Przechwytywanie video
Jest HyperCam, ale on nie zapisuje dzwieku wiec do youtuba sie nie nadaje..

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group