Forum Icy.pl
Forum polskiego serwisu Icy Tower

Kawiarnia - Ulubiona dyscyplina sportowa

Jankov - 29 Listopad 2005, 12:55
Temat postu: Ulubiona dyscyplina sportowa
Tak wiec jak w temacie. Napisze te najbadziej popularne . :D
Vinyanov - 29 Listopad 2005, 14:43
Temat postu: Ulubiona dyscyplina sportowa
Wszystkie maja te wade, iz sa wyczerpujace, ale gdybym mial wybrac najmniej meczaca, byloby to PLYWANIE. :D
Laura_x - 29 Listopad 2005, 15:00
Temat postu: Ulubiona dyscyplina sportowa
ulubiona dyscyplina :?: Oczywiscie tenis ziemny :mrgreen:
Jankov - 29 Listopad 2005, 15:04
Temat postu: Ulubiona dyscyplina sportowa
Przepraszam ale jesli chodzi o tenis to to wlasnie jest TENIS ziemny :P
Laura_x - 29 Listopad 2005, 15:08
Temat postu: Ulubiona dyscyplina sportowa
Jankov -> przeciez wiem :P pozatym, jest jeszcze tenis stolowy :P ale ja zdecydowanie wole ziemny :P
Domia - 29 Listopad 2005, 15:22
Temat postu: Ulubiona dyscyplina sportowa
Nie potrafie wybrac ulubionej dyscypliny. Wiadomo, ze naujwazniej sledze wyniki w pilce noznej, ale lubie tez pograc w siatke, kosza, ping-ponga itd. Prosze o odpowiedz "Nie potrafie stwierdzic", w ankiecie.
mattirab - 29 Listopad 2005, 17:29
Temat postu: Ulubiona dyscyplina sportowa
PILKA NOZNA! Zdecydowanie, a poza tym lekkoatletyka, skoki narciarskie i siatka, ew. reczna, ale za reszta nie przepadam.
Vinyanov - 29 Listopad 2005, 17:38
Temat postu: Ulubiona dyscyplina sportowa
Domia napisał/a:
Prosze o odpowiedz "Nie potrafie stwierdzic", w ankiecie.


A czym taka opcja sie rozni od nie oddania glosu? :roll:

Jankov - 29 Listopad 2005, 18:07
Temat postu: Ulubiona dyscyplina sportowa
Jesli nie wiecie na co zaglosowac to albo nie glosujcie albo dajcie glos na ta ktora wypadnie w marynarzu :P
Domia - 29 Listopad 2005, 18:51
Temat postu: Ulubiona dyscyplina sportowa
Vinyanov napisał/a:
Domia napisał/a:
Prosze o odpowiedz "Nie potrafie stwierdzic", w ankiecie.


A czym taka opcja sie rozni od nie oddania glosu? :roll:

Tym, ze bez oddania glosu, nie widze wynikow ankiety.

Jankov - 29 Listopad 2005, 20:23
Temat postu: Ulubiona dyscyplina sportowa
to jak dodac opcje po zalozeniu ankiety ??
Domia - 29 Listopad 2005, 20:48
Temat postu: Ulubiona dyscyplina sportowa
Cytat:
to jak dodac opcje po zalozeniu ankiety ??
W edycji posta powinno byc, ale ok, niech juz bedzie, ze zaglosowalam na pilke nozna...
petr - 29 Listopad 2005, 20:53
Temat postu: Ulubiona dyscyplina sportowa
Warcaby. Byc moze pewnego dnia szachy.
Laura_x - 3 Grudzień 2005, 14:08
Temat postu: Ulubiona dyscyplina sportowa
hmmm jesli spamerstwo mozna uznac za dyscypline sportowa, to wedlug was, jestem spamerka, a co wychodzi, to spamerstwo to moja ulubiona dystyplina sportowa - na wszystkich forach, na ktorych pislaam w tym roku, zostawilam cos ok. 10 000 postow - a jeswzcze rok sie nei skonczyl :P
Jacob - 3 Grudzień 2005, 14:41
Temat postu: Ulubiona dyscyplina sportowa
Laura_x napisał/a:
hmmm jesli spamerstwo mozna uznac za dyscypline sportowa, to wedlug was, jestem spamerka, a co wychodzi, to spamerstwo to moja ulubiona dystyplina sportowa - na wszystkich forach, na ktorych pislaam w tym roku, zostawilam cos ok. 10 000 postow - a jeswzcze rok sie nei skonczyl :P


Masz sie czym chwalic :grin: Tylko Ci licznik wyzerowali na forum i bylas poplakana :lol:

syo - 3 Grudzień 2005, 14:54
Temat postu: Ulubiona dyscyplina sportowa
Widze kolejny off-topic? Prosze, prosze, nie krepujcie sie! :wink:

Ulubiona dyscyplina sportowa? NA DZIEN DZISIEJSZY niewatpliwie skoki narciarskie :) uwielbiam komentatorow: ADAM LEEEEEEEEEEEEEEEC! :lol:

domaz - 3 Grudzień 2005, 16:50
Temat postu: Ulubiona dyscyplina sportowa
Oczywiscie pilka. Trenowalem, starszy jest trenerem. Ogolnie to pilka > all w naszym domu;]
Robee - 3 Grudzień 2005, 20:57
Temat postu: Ulubiona dyscyplina sportowa
Moimi ulubionymi sportami sa pilka nozna i skoki narciarskie. W pilke lubie grac, a skoki ogladac ;]
mattirab - 3 Grudzień 2005, 21:31
Temat postu: Ulubiona dyscyplina sportowa
Robee, to wlasciwie tak jak ja, ale bardzo lubie w telewizji obejrzec takze pilke i lekkoatletyke.
Karciooz - 4 Grudzień 2005, 19:48
Temat postu: Ulubiona dyscyplina sportowa
U mnie jest tak , jesli chodzi o ogladanie i zainteresowanie to :
1.Pilka Nozna
2.Skoki narciarskie
3.Siatkowka
A o czynny udzial to :
1.Ping - Pong
2.Pilka Nozna
3.Lekkoatletyka
4.Siatkowka
:) Zima bardziej jakos lubie ping-ponga niz pilke :P

Karciooz - 4 Grudzień 2005, 19:48
Temat postu: Ulubiona dyscyplina sportowa
U mnie jest tak , jesli chodzi o ogladanie i zainteresowanie to :
1.Pilka Nozna
2.Skoki narciarskie
3.Siatkowka
A o czynny udzial to :
1.Ping - Pong
2.Pilka Nozna
3.Lekkoatletyka
4.Siatkowka
:) Zima bardziej jakos lubie ping-ponga niz pilke :P

Laura_x - 4 Grudzień 2005, 20:12
Temat postu: Ulubiona dyscyplina sportowa
a jelsi chodzi o moj ranking, to wyglada to tak:
1. Tenis ziemny
2. Pilka nozna
3. Plywanie
4. Skoki narciarskie
5. Narciarstwo alpejskie
6. Biathlon
7. Lekka atletyka

i to by bylo na tyle :?

mattirab - 6 Styczeń 2006, 20:04
Temat postu: Ulubiona dyscyplina sportowa
Ogladanie:
Lato:
1. Pilka nozna
2. Lekkoatletyka
3. Siatkowka
4. Snooker
5. Plywanie
Zima:
1. Skoki narciarskie
2. Pilka nozna
3. Snooker
4. Biathlon
5. Golf

Czynny udzial:
1. Pilka nozna
2. Siatkowka
3. Golf
4. Lekkoatletyka (ale tylko biegi)
5. Hokej na trawie

N3T - 22 Styczeń 2006, 19:20
Temat postu: Ulubiona dyscyplina sportowa
[size=24px]1. Pilka nozna[/size]
[size=18px]2. Ping-pong[/size]
3. Siatkowka

Reszta na rowni.

killer55 - 17 Kwiecień 2006, 08:33
Temat postu: Ulubiona dyscyplina sportowa
Ulubiona i moze meczaca dyscyplina dla mnie to pilka nozna ;)
Siatkowke rowniez :lol:

Devlin - 18 Kwiecień 2006, 12:14
Temat postu: Ulubiona dyscyplina sportowa
Pilka nozna jest najlepsza.
Laura_x - 18 Kwiecień 2006, 14:24
Temat postu: Ulubiona dyscyplina sportowa
Devlin napisał/a:
Pilka nozna jest najlepsza.


prawie kazdy facet tak mowi : ) jedynym wyjatkiem jest moj ojciec, ktorego ulubiona dyscyplina sportowa jest jedzenie : )

catek - 18 Kwiecień 2006, 20:22
Temat postu: Ulubiona dyscyplina sportowa
PILKA NOZNA :twisted: - uwielbiam grac, nie znosze byc teraz na ataku chociaz mnie biora w gimnazjum (kapitam druzyny wybiera), wole na pomocy! :P . Lubie ogladac mecz jak graja dobre kluby, typu Barca i oczywiscie jak komentuje SZPAKOWSKI lub IWANSKI, inaczej nie ma sensu ogladac (niektorzy komentuja bez zadnych emocji)- ja nie wiem jak inni ale ja zwracam na to uwage!!


PS. Nie znosze SIATKOWKI - powod jest prosty, zbytnio nie umiem tak szybko zastanawiac sie czy odbic pilke czy nie. Nieraz jest poza tym boiskiem to odbijam a jak jest pilka w trakcie gry to myle sie :/ .



Ping Pong- gramy na w-f (moze byc)


Jeszcze nie dyscyplina sportowa ale lubilem kiedys na silownie chodzic (ok. miesiac) - jeszcze zaczne chodzic, mozna popakowac troche, poznac fajnych kumpli nowych, nawet tych co maja ok. 20 lat - spoko kolesie :P


Koszykowka i reczna
- no hmm moze troche byc, w TV nie ogladam-nuuudyy


Skoki Narciarskie- nie ogladam raczej, za nudne....


Reszta dyscyplin mnie nie obchodzi, mam z plywania dwie 5 i 4 ale nie lubie zbytnio plywac, chyba ze na w-f lub w wakacjie :D

Devlin - 20 Kwiecień 2006, 08:25
Temat postu: Ulubiona dyscyplina sportowa
Nie wiedzialem, ze jedzenie jest dyscyplina sportowa.
Laura_x - 20 Kwiecień 2006, 20:59
Temat postu: Ulubiona dyscyplina sportowa
Devlin -> moj ojciec potrafi w zastraszajacym tempie jesc, i nigdy nie ma dosc, taka studnia bez dna ;) a moim ulubionym sportem jest takze sex ;) sory, ale ja mowie serio ;)
man icy - 21 Kwiecień 2006, 19:39
Temat postu: Ulubiona dyscyplina sportowa
Moj ulubiony tzw. sport to karate(choc nie jest napisane w ankiecie!). ;)
Devlin - 22 Kwiecień 2006, 13:14
Temat postu: Ulubiona dyscyplina sportowa
Laura_x napisał/a:
a moim ulubionym sportem jest takze sex sory, ale ja mowie serio


Nikt nie mowi, ze klamiesz...

Domia - 28 Kwiecień 2006, 21:13
Temat postu: Ulubiona dyscyplina sportowa
Heh, z zielonej szkoly w Porebie Wielkiej przywiozlam 5 dyplomow... za bilard, pilkarzyki, koszykowke, noge i za najlepsza sportsmenke o.O
mattirab - 29 Kwiecień 2006, 09:36
Temat postu: Ulubiona dyscyplina sportowa
Domia napisał/a:
przywiozlam 5 dyplomow... za bilard, pilkarzyki, koszykowke, noge i za najlepsza sportsmenke

Gratulacje. Ja ostatnio biore sobie pileczki takie od golfa, kij, ktory znalazlem nad morzem i mala bramke, i... gram na stole w bilard, hehe. Dziwne troche, ale lubie robic rozne rzeczy z prawie niczego, no i lubie grac w snooker, czy tam bilard.

domi.nika - 10 Styczeń 2022, 08:18
Temat postu: Re: Ulubiona dyscyplina sportowa
Laura_x napisał/a:
Devlin -> moj ojciec potrafi w zastraszajacym tempie jesc, i nigdy nie ma dosc, taka studnia bez dna ;) a moim ulubionym sportem jest takze sex ;) sory, ale ja mowie serio ;)




faktycznie brzmi jak studnia bez dna :D



___________________
https://www.tf.edu.pl/bad...-wybrac-geodete


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group