| |
Forum Icy.pl Forum polskiego serwisu Icy Tower |
 |
Kawiarnia - Ulubiona dyscyplina sportowa
Jankov - 29 Listopad 2005, 12:55 Temat postu: Ulubiona dyscyplina sportowa Tak wiec jak w temacie. Napisze te najbadziej popularne .
Vinyanov - 29 Listopad 2005, 14:43 Temat postu: Ulubiona dyscyplina sportowa Wszystkie maja te wade, iz sa wyczerpujace, ale gdybym mial wybrac najmniej meczaca, byloby to PLYWANIE.
Laura_x - 29 Listopad 2005, 15:00 Temat postu: Ulubiona dyscyplina sportowa ulubiona dyscyplina Oczywiscie tenis ziemny
Jankov - 29 Listopad 2005, 15:04 Temat postu: Ulubiona dyscyplina sportowa Przepraszam ale jesli chodzi o tenis to to wlasnie jest TENIS ziemny
Laura_x - 29 Listopad 2005, 15:08 Temat postu: Ulubiona dyscyplina sportowa Jankov -> przeciez wiem pozatym, jest jeszcze tenis stolowy ale ja zdecydowanie wole ziemny
Domia - 29 Listopad 2005, 15:22 Temat postu: Ulubiona dyscyplina sportowa Nie potrafie wybrac ulubionej dyscypliny. Wiadomo, ze naujwazniej sledze wyniki w pilce noznej, ale lubie tez pograc w siatke, kosza, ping-ponga itd. Prosze o odpowiedz "Nie potrafie stwierdzic", w ankiecie.
mattirab - 29 Listopad 2005, 17:29 Temat postu: Ulubiona dyscyplina sportowa PILKA NOZNA! Zdecydowanie, a poza tym lekkoatletyka, skoki narciarskie i siatka, ew. reczna, ale za reszta nie przepadam.
Vinyanov - 29 Listopad 2005, 17:38 Temat postu: Ulubiona dyscyplina sportowa
| Domia napisał/a: | | Prosze o odpowiedz "Nie potrafie stwierdzic", w ankiecie. |
A czym taka opcja sie rozni od nie oddania glosu?
Jankov - 29 Listopad 2005, 18:07 Temat postu: Ulubiona dyscyplina sportowa Jesli nie wiecie na co zaglosowac to albo nie glosujcie albo dajcie glos na ta ktora wypadnie w marynarzu
Domia - 29 Listopad 2005, 18:51 Temat postu: Ulubiona dyscyplina sportowa
| Vinyanov napisał/a: | | Domia napisał/a: | | Prosze o odpowiedz "Nie potrafie stwierdzic", w ankiecie. |
A czym taka opcja sie rozni od nie oddania glosu? |
Tym, ze bez oddania glosu, nie widze wynikow ankiety.
Jankov - 29 Listopad 2005, 20:23 Temat postu: Ulubiona dyscyplina sportowa to jak dodac opcje po zalozeniu ankiety ??
Domia - 29 Listopad 2005, 20:48 Temat postu: Ulubiona dyscyplina sportowa
| Cytat: | | to jak dodac opcje po zalozeniu ankiety ?? | W edycji posta powinno byc, ale ok, niech juz bedzie, ze zaglosowalam na pilke nozna...
petr - 29 Listopad 2005, 20:53 Temat postu: Ulubiona dyscyplina sportowa Warcaby. Byc moze pewnego dnia szachy.
Laura_x - 3 Grudzień 2005, 14:08 Temat postu: Ulubiona dyscyplina sportowa hmmm jesli spamerstwo mozna uznac za dyscypline sportowa, to wedlug was, jestem spamerka, a co wychodzi, to spamerstwo to moja ulubiona dystyplina sportowa - na wszystkich forach, na ktorych pislaam w tym roku, zostawilam cos ok. 10 000 postow - a jeswzcze rok sie nei skonczyl
Jacob - 3 Grudzień 2005, 14:41 Temat postu: Ulubiona dyscyplina sportowa
| Laura_x napisał/a: | hmmm jesli spamerstwo mozna uznac za dyscypline sportowa, to wedlug was, jestem spamerka, a co wychodzi, to spamerstwo to moja ulubiona dystyplina sportowa - na wszystkich forach, na ktorych pislaam w tym roku, zostawilam cos ok. 10 000 postow - a jeswzcze rok sie nei skonczyl |
Masz sie czym chwalic Tylko Ci licznik wyzerowali na forum i bylas poplakana
syo - 3 Grudzień 2005, 14:54 Temat postu: Ulubiona dyscyplina sportowa Widze kolejny off-topic? Prosze, prosze, nie krepujcie sie!
Ulubiona dyscyplina sportowa? NA DZIEN DZISIEJSZY niewatpliwie skoki narciarskie uwielbiam komentatorow: ADAM LEEEEEEEEEEEEEEEC!
domaz - 3 Grudzień 2005, 16:50 Temat postu: Ulubiona dyscyplina sportowa Oczywiscie pilka. Trenowalem, starszy jest trenerem. Ogolnie to pilka > all w naszym domu;]
Robee - 3 Grudzień 2005, 20:57 Temat postu: Ulubiona dyscyplina sportowa Moimi ulubionymi sportami sa pilka nozna i skoki narciarskie. W pilke lubie grac, a skoki ogladac ;]
mattirab - 3 Grudzień 2005, 21:31 Temat postu: Ulubiona dyscyplina sportowa Robee, to wlasciwie tak jak ja, ale bardzo lubie w telewizji obejrzec takze pilke i lekkoatletyke.
Karciooz - 4 Grudzień 2005, 19:48 Temat postu: Ulubiona dyscyplina sportowa U mnie jest tak , jesli chodzi o ogladanie i zainteresowanie to :
1.Pilka Nozna
2.Skoki narciarskie
3.Siatkowka
A o czynny udzial to :
1.Ping - Pong
2.Pilka Nozna
3.Lekkoatletyka
4.Siatkowka
Zima bardziej jakos lubie ping-ponga niz pilke
Karciooz - 4 Grudzień 2005, 19:48 Temat postu: Ulubiona dyscyplina sportowa U mnie jest tak , jesli chodzi o ogladanie i zainteresowanie to :
1.Pilka Nozna
2.Skoki narciarskie
3.Siatkowka
A o czynny udzial to :
1.Ping - Pong
2.Pilka Nozna
3.Lekkoatletyka
4.Siatkowka
Zima bardziej jakos lubie ping-ponga niz pilke
Laura_x - 4 Grudzień 2005, 20:12 Temat postu: Ulubiona dyscyplina sportowa a jelsi chodzi o moj ranking, to wyglada to tak:
1. Tenis ziemny
2. Pilka nozna
3. Plywanie
4. Skoki narciarskie
5. Narciarstwo alpejskie
6. Biathlon
7. Lekka atletyka
i to by bylo na tyle
mattirab - 6 Styczeń 2006, 20:04 Temat postu: Ulubiona dyscyplina sportowa Ogladanie:
Lato:
1. Pilka nozna
2. Lekkoatletyka
3. Siatkowka
4. Snooker
5. Plywanie
Zima:
1. Skoki narciarskie
2. Pilka nozna
3. Snooker
4. Biathlon
5. Golf
Czynny udzial:
1. Pilka nozna
2. Siatkowka
3. Golf
4. Lekkoatletyka (ale tylko biegi)
5. Hokej na trawie
N3T - 22 Styczeń 2006, 19:20 Temat postu: Ulubiona dyscyplina sportowa [size=24px]1. Pilka nozna[/size]
[size=18px]2. Ping-pong[/size]
3. Siatkowka
Reszta na rowni.
killer55 - 17 Kwiecień 2006, 08:33 Temat postu: Ulubiona dyscyplina sportowa Ulubiona i moze meczaca dyscyplina dla mnie to pilka nozna
Siatkowke rowniez
Devlin - 18 Kwiecień 2006, 12:14 Temat postu: Ulubiona dyscyplina sportowa Pilka nozna jest najlepsza.
Laura_x - 18 Kwiecień 2006, 14:24 Temat postu: Ulubiona dyscyplina sportowa
| Devlin napisał/a: | | Pilka nozna jest najlepsza. |
prawie kazdy facet tak mowi : ) jedynym wyjatkiem jest moj ojciec, ktorego ulubiona dyscyplina sportowa jest jedzenie : )
catek - 18 Kwiecień 2006, 20:22 Temat postu: Ulubiona dyscyplina sportowa PILKA NOZNA - uwielbiam grac, nie znosze byc teraz na ataku chociaz mnie biora w gimnazjum (kapitam druzyny wybiera), wole na pomocy! . Lubie ogladac mecz jak graja dobre kluby, typu Barca i oczywiscie jak komentuje SZPAKOWSKI lub IWANSKI, inaczej nie ma sensu ogladac (niektorzy komentuja bez zadnych emocji)- ja nie wiem jak inni ale ja zwracam na to uwage!!
PS. Nie znosze SIATKOWKI - powod jest prosty, zbytnio nie umiem tak szybko zastanawiac sie czy odbic pilke czy nie. Nieraz jest poza tym boiskiem to odbijam a jak jest pilka w trakcie gry to myle sie .
Ping Pong- gramy na w-f (moze byc)
Jeszcze nie dyscyplina sportowa ale lubilem kiedys na silownie chodzic (ok. miesiac) - jeszcze zaczne chodzic, mozna popakowac troche, poznac fajnych kumpli nowych, nawet tych co maja ok. 20 lat - spoko kolesie
Koszykowka i reczna- no hmm moze troche byc, w TV nie ogladam-nuuudyy
Skoki Narciarskie- nie ogladam raczej, za nudne....
Reszta dyscyplin mnie nie obchodzi, mam z plywania dwie 5 i 4 ale nie lubie zbytnio plywac, chyba ze na w-f lub w wakacjie
Devlin - 20 Kwiecień 2006, 08:25 Temat postu: Ulubiona dyscyplina sportowa Nie wiedzialem, ze jedzenie jest dyscyplina sportowa.
Laura_x - 20 Kwiecień 2006, 20:59 Temat postu: Ulubiona dyscyplina sportowa Devlin -> moj ojciec potrafi w zastraszajacym tempie jesc, i nigdy nie ma dosc, taka studnia bez dna a moim ulubionym sportem jest takze sex sory, ale ja mowie serio
man icy - 21 Kwiecień 2006, 19:39 Temat postu: Ulubiona dyscyplina sportowa Moj ulubiony tzw. sport to karate(choc nie jest napisane w ankiecie!).
Devlin - 22 Kwiecień 2006, 13:14 Temat postu: Ulubiona dyscyplina sportowa
| Laura_x napisał/a: | | a moim ulubionym sportem jest takze sex sory, ale ja mowie serio |
Nikt nie mowi, ze klamiesz...
Domia - 28 Kwiecień 2006, 21:13 Temat postu: Ulubiona dyscyplina sportowa Heh, z zielonej szkoly w Porebie Wielkiej przywiozlam 5 dyplomow... za bilard, pilkarzyki, koszykowke, noge i za najlepsza sportsmenke o.O
mattirab - 29 Kwiecień 2006, 09:36 Temat postu: Ulubiona dyscyplina sportowa
| Domia napisał/a: | | przywiozlam 5 dyplomow... za bilard, pilkarzyki, koszykowke, noge i za najlepsza sportsmenke |
Gratulacje. Ja ostatnio biore sobie pileczki takie od golfa, kij, ktory znalazlem nad morzem i mala bramke, i... gram na stole w bilard, hehe. Dziwne troche, ale lubie robic rozne rzeczy z prawie niczego, no i lubie grac w snooker, czy tam bilard.
domi.nika - 10 Styczeń 2022, 08:18 Temat postu: Re: Ulubiona dyscyplina sportowa
| Laura_x napisał/a: | Devlin -> moj ojciec potrafi w zastraszajacym tempie jesc, i nigdy nie ma dosc, taka studnia bez dna a moim ulubionym sportem jest takze sex sory, ale ja mowie serio |
faktycznie brzmi jak studnia bez dna
___________________
https://www.tf.edu.pl/bad...-wybrac-geodete
|
|