Forum Icy.pl
Forum polskiego serwisu Icy Tower

Icy Tower ogólnie - Wrodzony talent do Icy Tower

Pirochemik - 5 Luty 2006, 16:25
Temat postu: Wrodzony talent do Icy Tower
Wiatm!
Od jakiegos czasu zastanawialem sie czy wogule masz szanse bys jednym z lepszych. Caly czas sie rozwijam, gram ponad 2 miesiace, a moje wyniki sa nawet, nawet. Ale 2 dni temu sie przekonalem, ze mam niskie szanse poniewaz: i tyu opowiem histroie:
Kiedy przyszedlem do kolegi z dyskiem, okazalo sie ze go nie ma ale jest jego brat. Po jakims czasie zaczelismy grac w icy tower. Zrobilem kombosa troche leprzego niz jego brat i wpisalem sie za niego:D. Wtedy on powiedzial:
-,,Chyba musze zaczac grac w icy tower".
Bytla wtedy 15. tak tez sie stalo. Kiedy wrocilem o 21 (6 godzin pozniej) jego kombos wynosil:106!!!!!!!!!
kiedy sobie przypomne ile ja musialem kiedys grac zeby tyle miec( gralem kilka lat temu z miesiac i moj kobos wynosil 127). po powrocie braty jego sie wkurzyl i obecnie juz pobil moj stary rekord(127), a gra jakis tydzien i tez nie czesto.

zobaczy jakie beda mnieli potem rekordy.

Kubus - 5 Luty 2006, 16:46
Temat postu: Wielki talent
No to cos jak moj brat , po 3 dniach combo 86 i nie gral caly czas , a ja sie napewno wiecej niz 3 dni meczylem zeby miec combo extreme (70 - 99) . Wczoraj jak siadlem po tej 4 mies. przerwie od icy towera to za ktoryms tam razem zrobilem combosa 160 ale ja juz gralem wczesniej a niektorzy siadaja i po 2 , 3 dniach wala combo kolo 100 ! Sam nie wiem co o tym sadzic czy bedzie im tak caly czas dobrze szlo czy tylko przez chwile na poczatku a pozniej normalnie beda grali :?:
Laura_x - 5 Luty 2006, 22:29
Temat postu: Wielki talent
to moga byc tylko chwilowe wyskoki, ja tez na poczatku ruszylam jak z kolyta i szybko dosc, bo w niecaly miesiac przekroczylam combo 122, i prawie 500 pieterek :roll:
N3T - 6 Luty 2006, 13:54
Temat postu: Wielki talent
Ja gram juz prawie trzy miesiace a moj rekord w punktach to troche powyzej 10 000 :(
Kubus - 6 Luty 2006, 14:17
Temat postu: Wielki talent
No coz jedni zaczynja dobrze inni po pewnym czasie dopiero jada straszne rekordy , a inni wogole nie maja takiego '' pchniecia" do bicia wysokich rekordow . Ale tak jak LaUrA powiedziala ze to jest tylko chwilowe - i mi tez sie tak wydaje .
Ale Adrian wiesz nie jest to wykluczone ze jeszcze nie dostaniesz takiego kopa ze tak powiem i nie bedziesz pobijal wysokich rekordow , wszystko jest mozliwe .

N3T - 6 Luty 2006, 16:39
Temat postu: Wielki talent
Mam nadzieje, ze dostane "kopa" i to porzadnego :)
Laura_x - 6 Luty 2006, 21:38
Temat postu: Wielki talent
ojj wiesz, z tym moze byc roznie, bo jednego dnia mozesz pobic kilka rekordow, a innego razu, kilka weekow, bez rekordu i z marna forma ;) no ale takie prawdziwe talenty raczej nie powinny nigdy miec zalamek formy :roll: :P
Kubus - 6 Luty 2006, 22:07
Temat postu: Wielki talent
No ja dzis dostalem kopa , pobilem swoj dotychczasowy rekord we floorach 2 razy , dzis ! A rano mi sie jeszcze tak zle gralo , wiec Adrian jak ja dostalem tego ''kopa'' to ty tez go raczej powinnienes dostac :) , a jak nie to poprostu graj i graj i moze ci sam jakos przyjdzie :smile:

POZDROO

Jacob - 6 Luty 2006, 23:10
Temat postu: Wielki talent
Nie wiem, po co jest ten temat. Np. kogo to obchodzi Kubus ze dzisiaj "dostales kopa" i pobiles iles tam razy floor i inne w tym temacie bzdety :/

Pozdrawiam (jak zwykle czepiajacy sie do wszystkiego) Jacob

Vinyanov - 7 Luty 2006, 00:37
Temat postu: Wielki talent
Jacob napisał/a:
Pozdrawiam (jak zwykle czepiajacy sie do wszystkiego) Jacob


Ty nie czepiasz sie wszystkiego, ty jestes prowokatorem.

Na dodatek gdyby ci sie w tej roli powodzilo, to ja bym sie o niej nie dowiedzial. :wink:

Jacob - 7 Luty 2006, 10:55
Temat postu: Wielki talent
Vinyanov napisał/a:
Ty nie czepiasz sie wszystkiego, ty jestes prowokatorem.


Nie jestem prowokantem :P Niestety, stalem sie taki czepliwy przez jedne forum (ale nie o tym mysle ;)

Pozdrawiam Jacob

Pirochemik - 9 Luty 2006, 19:42
Temat postu: Wielki talent
Wiatam chcialem powiedziec ze on gra dopiero jakis czas a juz dzis jego kobo wynosi ponad 150 mam nadzieje ze nie przestanie grac bo na to sie zanosi. zdecydowanie jest odemnie leprzy albo gra bedac rok starszym odemnie.
N3T - 9 Luty 2006, 19:54
Temat postu: Wielki talent
Ja dostaje czasem kopy, ale malutkie. :sad:
Moj najwiekszy postep to z 5000 pkt. do 7000pkt.
Ale to bylo dawno.

Kubus - 9 Luty 2006, 20:30
Temat postu: Wielki talent
Jesli juz mowimy o postepie to moj najwiekszy to : z 30 tys punktow na 40 tys. :)
Laura_x - 9 Luty 2006, 20:35
Temat postu: Wielki talent
jesli mowmy o postepie, to moj najwiekszy to byl od tego rekordu 37740 punktow do 50706 :P
syo - 9 Luty 2006, 20:39
Temat postu: Wielki talent
Jesli juz mowimy o postepie to w IT 1.2 przeskoczylem z 2666 na 4731 floors :D
Laura_x - 9 Luty 2006, 20:48
Temat postu: Wielki talent
ale to bylo w wersji IT 1.2 cffaniaku :P
SaleiB - 9 Luty 2006, 22:44
Temat postu: Wielki talent
same z was wielkie talenty :P ja pierwszego dnia jak gralem w It nie wiedzialem co to jest kombos a za pierwsza gra w ogole myslalem ze to sie gra na czas :P bo tak napisali w ENTERZE z lipca 2002 :)

Potem chyba z tydzien studiowalem instrukcje zeby obczaic jak mozna przeskoczyc 23 pietra za jednym zamachem :P (niestety rozpedzaie sie na dole nie dawalo oczekiwanego rezultatu)

Po okolo miesiacu dosyc zadkiego zreszta grania w IT udalo mi sie osiagnac upragnione kombo 23 i byla to chyba moja pierwsza radosc z rekordy w IT :P

Kubus - 9 Luty 2006, 22:55
Temat postu: Wielki talent
Jesli mowisz juz SaleiB o radosci to moja najwieksza to bylo przekroczenie 100 combo , udalo mi sie tego dokonac po jakims mies. grania , to byla chyba jedna z moich wiekszych radosci . Ostatnio tez byla wielka radosc kiedy walnalem 190 combo - wreszcie sie z tego pulapu ok. 150 kombo wygrzebalem - wielka byla to radosc :grin: .
Teraz moim marzeniem jest przekroczyc 500 floor i 200 kombo .

Pirochemik - 9 Luty 2006, 22:57
Temat postu: Wielki talent
JA przyznam sie ze kiedysa gralem w icy jak sie jaralem 488 pieter ale to bylo kilka lat temu kombo nie wyzej niz 79(raz udalo sie 127 ale to przypadek ) gralem wtedy jakis tydzien. Saleib niedawno byles leprzy ode mnie i nadal jestes tylko ze pewnie grasz mniej niz ja! ja czesto gram i tez zadko jestem na necie:d a i rywalizuje to dlatego tak skacze(i jeszcze gram w takich dziedzinach jak jcr2 znacznie ulatwia pozniesze robienbie kobo)
Laura_x - 10 Luty 2006, 13:52
Temat postu: Wielki talent
jesli chodzi o radosc, to moja najwieksza radoscia w IT bylo przekroczenie 500 pieterek :DDD 507 pieterek, moj pierwszy raz powyzej 500 :D ech :D
mattirab - 10 Luty 2006, 15:13
Temat postu: Wielki talent
A moja wielka radosc, to jak przekroczylem 5241 score w IT 1.0, czy 1.1. :)
SaleiB - 10 Luty 2006, 22:17
Temat postu: Wielki talent
ekhm, czy to czasem nie o czym innym jest temat?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group