| |
Forum Icy.pl Forum polskiego serwisu Icy Tower |
 |
Icy Tower ogólnie - Wrodzony talent do Icy Tower
Pirochemik - 5 Luty 2006, 16:25 Temat postu: Wrodzony talent do Icy Tower Wiatm!
Od jakiegos czasu zastanawialem sie czy wogule masz szanse bys jednym z lepszych. Caly czas sie rozwijam, gram ponad 2 miesiace, a moje wyniki sa nawet, nawet. Ale 2 dni temu sie przekonalem, ze mam niskie szanse poniewaz: i tyu opowiem histroie:
Kiedy przyszedlem do kolegi z dyskiem, okazalo sie ze go nie ma ale jest jego brat. Po jakims czasie zaczelismy grac w icy tower. Zrobilem kombosa troche leprzego niz jego brat i wpisalem sie za niego:D. Wtedy on powiedzial:
-,,Chyba musze zaczac grac w icy tower".
Bytla wtedy 15. tak tez sie stalo. Kiedy wrocilem o 21 (6 godzin pozniej) jego kombos wynosil:106!!!!!!!!!
kiedy sobie przypomne ile ja musialem kiedys grac zeby tyle miec( gralem kilka lat temu z miesiac i moj kobos wynosil 127). po powrocie braty jego sie wkurzyl i obecnie juz pobil moj stary rekord(127), a gra jakis tydzien i tez nie czesto.
zobaczy jakie beda mnieli potem rekordy.
Kubus - 5 Luty 2006, 16:46 Temat postu: Wielki talent No to cos jak moj brat , po 3 dniach combo 86 i nie gral caly czas , a ja sie napewno wiecej niz 3 dni meczylem zeby miec combo extreme (70 - 99) . Wczoraj jak siadlem po tej 4 mies. przerwie od icy towera to za ktoryms tam razem zrobilem combosa 160 ale ja juz gralem wczesniej a niektorzy siadaja i po 2 , 3 dniach wala combo kolo 100 ! Sam nie wiem co o tym sadzic czy bedzie im tak caly czas dobrze szlo czy tylko przez chwile na poczatku a pozniej normalnie beda grali
Laura_x - 5 Luty 2006, 22:29 Temat postu: Wielki talent to moga byc tylko chwilowe wyskoki, ja tez na poczatku ruszylam jak z kolyta i szybko dosc, bo w niecaly miesiac przekroczylam combo 122, i prawie 500 pieterek
N3T - 6 Luty 2006, 13:54 Temat postu: Wielki talent Ja gram juz prawie trzy miesiace a moj rekord w punktach to troche powyzej 10 000
Kubus - 6 Luty 2006, 14:17 Temat postu: Wielki talent No coz jedni zaczynja dobrze inni po pewnym czasie dopiero jada straszne rekordy , a inni wogole nie maja takiego '' pchniecia" do bicia wysokich rekordow . Ale tak jak LaUrA powiedziala ze to jest tylko chwilowe - i mi tez sie tak wydaje .
Ale Adrian wiesz nie jest to wykluczone ze jeszcze nie dostaniesz takiego kopa ze tak powiem i nie bedziesz pobijal wysokich rekordow , wszystko jest mozliwe .
N3T - 6 Luty 2006, 16:39 Temat postu: Wielki talent Mam nadzieje, ze dostane "kopa" i to porzadnego
Laura_x - 6 Luty 2006, 21:38 Temat postu: Wielki talent ojj wiesz, z tym moze byc roznie, bo jednego dnia mozesz pobic kilka rekordow, a innego razu, kilka weekow, bez rekordu i z marna forma no ale takie prawdziwe talenty raczej nie powinny nigdy miec zalamek formy
Kubus - 6 Luty 2006, 22:07 Temat postu: Wielki talent No ja dzis dostalem kopa , pobilem swoj dotychczasowy rekord we floorach 2 razy , dzis ! A rano mi sie jeszcze tak zle gralo , wiec Adrian jak ja dostalem tego ''kopa'' to ty tez go raczej powinnienes dostac , a jak nie to poprostu graj i graj i moze ci sam jakos przyjdzie
POZDROO
Jacob - 6 Luty 2006, 23:10 Temat postu: Wielki talent Nie wiem, po co jest ten temat. Np. kogo to obchodzi Kubus ze dzisiaj "dostales kopa" i pobiles iles tam razy floor i inne w tym temacie bzdety
Pozdrawiam (jak zwykle czepiajacy sie do wszystkiego) Jacob
Vinyanov - 7 Luty 2006, 00:37 Temat postu: Wielki talent
| Jacob napisał/a: | | Pozdrawiam (jak zwykle czepiajacy sie do wszystkiego) Jacob |
Ty nie czepiasz sie wszystkiego, ty jestes prowokatorem.
Na dodatek gdyby ci sie w tej roli powodzilo, to ja bym sie o niej nie dowiedzial.
Jacob - 7 Luty 2006, 10:55 Temat postu: Wielki talent
| Vinyanov napisał/a: | | Ty nie czepiasz sie wszystkiego, ty jestes prowokatorem. |
Nie jestem prowokantem Niestety, stalem sie taki czepliwy przez jedne forum (ale nie o tym mysle
Pozdrawiam Jacob
Pirochemik - 9 Luty 2006, 19:42 Temat postu: Wielki talent Wiatam chcialem powiedziec ze on gra dopiero jakis czas a juz dzis jego kobo wynosi ponad 150 mam nadzieje ze nie przestanie grac bo na to sie zanosi. zdecydowanie jest odemnie leprzy albo gra bedac rok starszym odemnie.
N3T - 9 Luty 2006, 19:54 Temat postu: Wielki talent Ja dostaje czasem kopy, ale malutkie.
Moj najwiekszy postep to z 5000 pkt. do 7000pkt.
Ale to bylo dawno.
Kubus - 9 Luty 2006, 20:30 Temat postu: Wielki talent Jesli juz mowimy o postepie to moj najwiekszy to : z 30 tys punktow na 40 tys.
Laura_x - 9 Luty 2006, 20:35 Temat postu: Wielki talent jesli mowmy o postepie, to moj najwiekszy to byl od tego rekordu 37740 punktow do 50706
syo - 9 Luty 2006, 20:39 Temat postu: Wielki talent Jesli juz mowimy o postepie to w IT 1.2 przeskoczylem z 2666 na 4731 floors
Laura_x - 9 Luty 2006, 20:48 Temat postu: Wielki talent ale to bylo w wersji IT 1.2 cffaniaku
SaleiB - 9 Luty 2006, 22:44 Temat postu: Wielki talent same z was wielkie talenty ja pierwszego dnia jak gralem w It nie wiedzialem co to jest kombos a za pierwsza gra w ogole myslalem ze to sie gra na czas bo tak napisali w ENTERZE z lipca 2002
Potem chyba z tydzien studiowalem instrukcje zeby obczaic jak mozna przeskoczyc 23 pietra za jednym zamachem (niestety rozpedzaie sie na dole nie dawalo oczekiwanego rezultatu)
Po okolo miesiacu dosyc zadkiego zreszta grania w IT udalo mi sie osiagnac upragnione kombo 23 i byla to chyba moja pierwsza radosc z rekordy w IT
Kubus - 9 Luty 2006, 22:55 Temat postu: Wielki talent Jesli mowisz juz SaleiB o radosci to moja najwieksza to bylo przekroczenie 100 combo , udalo mi sie tego dokonac po jakims mies. grania , to byla chyba jedna z moich wiekszych radosci . Ostatnio tez byla wielka radosc kiedy walnalem 190 combo - wreszcie sie z tego pulapu ok. 150 kombo wygrzebalem - wielka byla to radosc .
Teraz moim marzeniem jest przekroczyc 500 floor i 200 kombo .
Pirochemik - 9 Luty 2006, 22:57 Temat postu: Wielki talent JA przyznam sie ze kiedysa gralem w icy jak sie jaralem 488 pieter ale to bylo kilka lat temu kombo nie wyzej niz 79(raz udalo sie 127 ale to przypadek ) gralem wtedy jakis tydzien. Saleib niedawno byles leprzy ode mnie i nadal jestes tylko ze pewnie grasz mniej niz ja! ja czesto gram i tez zadko jestem na necie:d a i rywalizuje to dlatego tak skacze(i jeszcze gram w takich dziedzinach jak jcr2 znacznie ulatwia pozniesze robienbie kobo)
Laura_x - 10 Luty 2006, 13:52 Temat postu: Wielki talent jesli chodzi o radosc, to moja najwieksza radoscia w IT bylo przekroczenie 500 pieterek :DDD 507 pieterek, moj pierwszy raz powyzej 500 ech
mattirab - 10 Luty 2006, 15:13 Temat postu: Wielki talent A moja wielka radosc, to jak przekroczylem 5241 score w IT 1.0, czy 1.1.
SaleiB - 10 Luty 2006, 22:17 Temat postu: Wielki talent ekhm, czy to czasem nie o czym innym jest temat?
|
|