Forum Icy.pl
Forum polskiego serwisu Icy Tower

Serwis icy.pl - Epuls - oficjalny klub Icy.pl!

petr - 1 Maj 2007, 00:54
Temat postu: Epuls - oficjalny klub Icy.pl!
Zapewne wielu z Was ma swoje profile na Epulsie, ale albo nie pisało o tym jeszcze na forum, albo nieco się tego wstydzi. ;)
Ci którzy bywają tam, być może wiedzą, że od dawna istnieje tam klub o Icy Tower. Jest tylko jeden, czyli nie ma konkurencji, za to jest bardzo stary - powstał pod koniec 2003 roku, prawdopodobnie na fali popularności IT.NET. Nie ma za wielu członków - aktualnie 44 - ale zrzesza pewną grupę ludzi (w większości - dzieci), którzy lubią grać w IT i czasem o tym porozmawiać.

Miesiąc temu kupiłem ten klub od matysa, i uczyniłem oficjalną częścią Icy.pl - prawie na równi z forum. Na razie nie ma o tym ani słowa na stronie, ale zapewniam, że już wkrótce będzie.
Tymczasem - zachęcam do dołączania - odbywa się to bez zbędnych formalności. ;)

Klub nazywa się Icy Tower (lepszej nazwy być nie mogło) a znajduje się tutaj (aby zobaczyć tą stronę musisz być zalogowany).
Adminami są syoque (czyli Syo) oraz petr (czyli ja ;) ). W razie jakichś wątpliwości zachęcam do pisania do nas wiadomości i pytania.
Na razie z ekipy Icy.pl jest tam nas tylko dwóch, a wiem, że na Epulsie są m.in. Domia oraz kishony.. Zapraszamy również innych!

Temat ten jest głównie informacyjny, ale zachęcam do komentowania. ;) Jak można wykorzystać ten klub? Mam zamiar zamieścić o nim info na stronie głównej, i zachęcić innych do zapisywania się - ale w drugą stronę promocja raczej nie jest możliwa - starałem się propagować na nim TT5, ale raczej nikt nie jest chętny. ;)

Devlin - 1 Maj 2007, 10:10
Temat postu: Odp: Epuls - oficjalny klub Icy.pl!
petr napisał/a:

starałem się propagować na nim TT5, ale raczej nikt nie jest chętny. ;)

Gracze zapisani do TT5, których nicków nie znam mogą pochodzić właśnie z epulsa. Może jednak są chętni ;)

Mój nick to DevlinIcy.

darek kobra - 16 Listopad 2008, 17:39

no ja tez jestem w klubie moj nick to darek-007a
tylko klub zaniedbany 30 stron ze spamem

Pirochemik - 21 Listopad 2008, 14:49

Njpierw nie działał mi mail nie wiem czemu. Potem coś ejszce nie tak. A w ogóle obok jest liczba usuniętych itp? To chyba nie odności sie do icyklub tylko do kanału czyż nie??
darek kobra - 21 Listopad 2008, 15:03

A w ogóle obok jest liczba usuniętych itp?
pirochemik o co ci chodzi o epulsa czy co

Pirochemik - 21 Listopad 2008, 15:43

Na eplusie po zalogowaniu widnieje informacja odnośnie ilości użytkowników, ilości usuniętych itp. Nie wiem po co, bo sie nie zgadza z naszym klubem;d może to jakiś odnośnik do kanału. No nic ja tu gadu-gadu tam gołąbki stygną;d
darek kobra - 21 Listopad 2008, 15:48

pirochemik jak chcesz wszystko wiedziec to pisz na pw
a co do usunietych to suma wszystkich urzytkownikow ktorych nie ma juz w klubie moze tam licznik leciec w nieskaczonosc przez jedna osobe osoby w klubie to te ktore sa teraz w klubie na liscie zapisanych itd.

Pirochemik - 21 Listopad 2008, 15:53

LOl, nikt od nas nikogo nie usuwał, a liczba użytkowników jest inna niz dla klubu;d Dobra miejsza o to, pytałem z ciekawości;d
darek kobra - 21 Listopad 2008, 16:07

jak osoba sam odejdzie to tez licznik idzie w gore
petr - 15 Marzec 2009, 06:17

Tak z ciekawości: czy ktoś z obecnych tu ludzi jest w tym klubie i miałby chęć trochę się nim zająć (z naciskiem na kierowanie ludzi tutaj)?