Forum Icy.pl
Forum polskiego serwisu Icy Tower

Śmietnik - Zlot wielkopolski!

kwasek - 3 Październik 2007, 13:40
Temat postu: Zlot wielkopolski!
Witam.

Co powiecie o zlocie w wielkopolsce?Jezeli jestescie zaineresowani, to zapraszam do glosowania w mojej ankiecie.Ankieta ma kilka dni trwania, i to miasto ktore wygra, odbecie sie zlot i zaloze onim temat informacyjny! Miasta sa z wielkopolski.A wiec zapraszam do glosowania i do pisania tutaj postow:)

Pozdrawiam

PS: Informacje na temat zlotu czyli np. gdzie,kiedy, znajda sie tutaj w nowym temacie:)W tych tematach beda zapisy na zlot i inne wazne informacje, wiec zapraszam:)

mattirab - 3 Październik 2007, 15:18

Dobiłeś mnie, kwasek. Dobiłeś!
I nie udawaj, że nie wiesz o co chodzi, skoro zrobiłeś parę takich tematów wcześniej. To po co robisz nowy? Poza tym, chyba wyraziliśmy się jasno, że nie pojedziemy na taki zlot. Bo kto na tym będzie? Ty, Rocked i Twoje stare konta? No nie za bardzo. Jak chcesz, to zrób zlot w Twoim mieście, bo widzę, że trochę osób w Pleszewie tam gra... ale nie pisz tego już tu, proszę...
No więc poprzedni temat:
Cytat:
Witam,proponuje zlot graczy z wielkopolski.Kto jest za?Glosujcie w ktorej miejscowosci!

Privy do mnie od Twojego innego konta... no cóż... wszystko się składa na:
-małą wiarygodność
-mało osób
-mało zabawy
-dużo przygotowań
-kolejny niepotrzebny temat.
Zamykam. Jak chcesz, to możesz to pisać w tamtym temacie o zlocie. Bo po co ukrywać tamte opinie? Nie ma sensu. Jak mimo wszystko chcesz to zaargumentować - proszę o PW.