Forum Icy.pl
Forum polskiego serwisu Icy Tower

Icy Tower ogólnie - Ocena naszych powtórek (pod kątem techniki, stylu itp.)

Vinyanov - 10 Październik 2007, 23:21
Temat postu: Ocena naszych powtórek (pod kątem techniki, stylu itp.)
Doob napisał/a:
JC2 94! (...) Powtorka do wgladu i oceny ; )

O, wracamy do tradycji? Niedługo po powstaniu Icy.pl (albo może jeszcze wcześniej) istniało forum o nazwie Icy Dome, na którym rozegrano dwa turnieje, może więcej. Ale elementem tego serwisu, który szczególnie utkwił mi w pamięci, było podforum o nazwie bodajże Replay Depot. Gracze umieszczali tam swoje powtórki, podczas gdy pozostali forumowicze wykazywali ich słabe punkty, podpowiadali, jak polepszyć technikę itd. Często takie forum, lub wątek, marzyło mi się także tutaj, w Polsce. Ale jakoś nigdy do tego nie doszło. Nawiasem, jedną z osób, które oceniały, był o ile pamiętam znany skądinąd John Beak. ;)

Cytat:
Dojdzie do tego ze swoje wymeczone combo przebije jc2 ._.

Moim zdaniem da się to zrobić. Rzuciły mi się w oczy tylko dwie rzeczy. Po pierwsze, nadal zbyt często zatrzymujesz się i zawracasz, aby ponownie nabrać rozpędu. To naturalne, że człowiek skacze, gdy kolejny schodek znajduje się przed nim, nie za nim. Ale skoro Harold może zawrać w powietrzu, musisz wyczuć, jak znaczny łuk wstecz może zakreślić i zacząć z tego korzystać. Generalnie chodzi o więcej manewrowania w powietrzu, a mniej na schodkach. Chociaż pewnie parę razy ześlizgniesz się podczas prób. Po drugie, odbijać się od ścian mimo wszystko trzeba. Moim zdaniem gdy kierujesz się w stronę ściany, a kolejny „dwuschodek” masz bezpośrednio nad sobą, wyniesie cię na niego właściwie dowolne odbicie (byle nie za mocne!). Wystarczy, że odbijesz się byle jak. Spróbuj.

Oprócz tego nie korzystasz z dwuskoków (tak, chodzi o to, co długo nie wiedziałem jak przetłumaczyć). Na razie jeden skok równa się u ciebie dwóm pokonanym piętrom. Ale jeżeli dwa-trzy razy wybijesz się w miejscu, zyskasz dużo na potencjalnej wysokości. Niech to, po tym tłumaczeniu z angielskiego tak ciężko jest nie powtarzać się po Cravenie. ;)

Cytat:
Cytat:
Rozszerzenie itr jest niedozwolone

Jak na forum o IT pasowaloby zeby mozna bylo dodawac do zalacznikow pliki .itr :>

No comments! :lol:

[całość wypowiedzi Doob'a i link do powtórki:]
Cytat:
JC2 94!
Dojdzie do tego ze swoje wymeczone combo przebije jc2 ._.
Powtorka do wgladu i oceny ; )

Cytat:

Rozszerzenie itr jest niedozwolone

Jak na forum o IT pasowaloby zeby mozna bylo dodawac do zalacznikow pliki .itr

Powtórka Doob'a - JC2 94

syo - 10 Październik 2007, 23:26

Vinyanov napisał/a:
O, wracamy do tradycji? Niedługo po powstaniu Icy.pl (albo może jeszcze wcześniej) istniało forum o nazwie Icy Dome, na którym rozegrano dwa turnieje, może więcej. Ale elementem tego serwisu, który szczególnie utkwił mi w pamięci, było podforum o nazwie bodajże Replay Depot. Gracze umieszczali tam swoje powtórki, podczas gdy pozostali forumowicze wykazywali ich słabe punkty, podpowiadali, jak polepszyć technikę itd. Często takie forum, lub wątek, marzyło mi się także tutaj, w Polsce. Nawiasem, jedną z osób, które oceniały, był o ile pamiętam znany skądinąd John Beak.

Na co więc czekamy?

Vinyanov - 10 Październik 2007, 23:42

Syo napisał/a:
Na co więc czekamy?

Hehe, nie czekamy na nic. Gdybym był moderem, już utworzyłbym nowy dział/wątek. Ale na razie możemy operować w tym. Jeżeli znajdę jakąś powtórkę, która jest reprezentatywna dla mojego stylu, zamieszczę ją, a wy skrytykujecie mnie raz a dobrze. ;)

Szczerze mówiąc, JB radzi, aby przeglądać cudze powtórki, ale ja nigdy nie umiałem się do tego z własnej woli zmusić. Może teraz coś się zmieni. *oczyma wyobraźni widzimy Vina przed magnetowidem, z pilotem w dłoni, po raz kolejny przewijającego wstecz powtórkę maxxxa/Bora/Syo* :D

Doob - 11 Październik 2007, 06:59

Vinyanov napisał/a:

Moim zdaniem da się to zrobić. Rzuciły mi się w oczy tylko dwie rzeczy. Po pierwsze, nadal zbyt często zatrzymujesz się i zawracasz, aby ponownie nabrać rozpędu. To naturalne, że człowiek skacze, gdy kolejny schodek znajduje się przed nim, nie za nim. Ale skoro Harold może zawrać w powietrzu, musisz wyczuć, jak znaczny łuk wstecz może zakreślić i zacząć z tego korzystać. Generalnie chodzi o więcej manewrowania w powietrzu, a mniej na schodkach. Chociaż pewnie parę razy ześlizgniesz się podczas prób. Po drugie, odbijać się od ścian mimo wszystko trzeba. Moim zdaniem gdy kierujesz się w stronę ściany, a kolejny „dwuschodek” masz bezpośrednio nad sobą, wyniesie cię na niego właściwie dowolne odbicie (byle nie za mocne!). Wystarczy, że odbijesz się byle jak. Spróbuj.

Tak naprawde to jest moj 2 dzien w ktory bawilem sie w jc2, wczesniej nie potrafilem przekroczyc 10 schodkow nawet. Po kilkudziesieciu grach zaczynam wchodzic do co raz lepszej wprawy. Oyczwiscie ten wynik jest niczym pod wzgledem stylu (:P) tym bardziej jak zadko udaje mi sie przekroczyc 50 schodek, ale mysle ze w koncu po ilus tam probach same wejda sztuczki zeby jak najlepiej skoczyc, wybic sie.
Narazie walcze z tym co powiedziales, czyli manewrowaniem w powietrzu a nie na schodkach przez co czesto urywa mi sie combo oraz z zamocnym odbiciem gdzie zamiast 2 lece o 3 schodki. Zauwazylem tez gdy chce juz szybciej zaczac wspinac to czesto w koncu za slabo sie rozpedzam i laduje na pierwszym schodku badz spadam.

mattirab - 11 Październik 2007, 15:23
Temat postu: Nasze powtórki "do wglądu i oceny"
1. Dzięki idei znanej z Icy Dome, przypomnianej przez Vina w temacie "Wasze Rekordy", założony zostaje ten temat.
2. Nazwa tematu - ma zostać taka, czy zmieniona na "Replay Depot", albo coś inengo?
3. Myślę, że wystarczy wątek, zamiast całego nowego działu.
4. Przenieść posty w "Waszych Rekordach" o tym?
5. Link do powtórki Doob'a:
Powtórka Doob'a - JC2 94
6. Powtórki umieszczamy dodając tutaj załącznik (najlepiej wcześniej go spakować w Zipie lub Rarze - forum nie przyjmuje rozszerzenia ".itr", lub wrzucając na serwer i dając linka.
7. Proszę o sugestie. :P

Vinyanov - 11 Październik 2007, 15:30

mattirab napisał/a:
2. Nazwa tematu - ma zostać taka, czy zmieniona na "Replay Depot", albo coś inengo?

Niech zostanie nazwa polskojęzyczna, dla nowych użytkowników. ;)

Cytat:
3. Myślę, że wystarczy wątek, zamiast całego nowego działu.

Chyba tak.

Cytat:
4. Przenieść posty w "Waszych Rekordach" o tym?

O, jeśli można, byłoby świetnie. Właśnie to powstrzymywało mnie przed rozpoczęciem nowego tematu. Chciałem go pociąć, a konkretnie przenieść do nowego wątku wszystkie cztery wiadomości, począwszy od mojej odpowiedzi. Na sam koniec zacytowałbym w swoim poście cały post Dooba, ponieważ on jako jedyny bardziej pasuje do „Waszych rekordów”, więc nie zostałby przeniesiony. Mógłbyś to zrobić?

Aha, ten temat bardziej chyba pasuje do „Ogólnie / In general”. ;)

At below: Dzięki, jest nieźle. :)

mattirab - 11 Październik 2007, 15:41

Gotowe. ;)
Boru - 18 Październik 2007, 16:18

Ostatnio wszystkie moje combo powyżej 400 to FML.
Może ktoś mi powie co jest nie tak :D

http://maciutek.republika.pl/Boru_4650_465_0.itr

Vinyanov - 21 Październik 2007, 10:38

Boru napisał/a:
Ostatnio wszystkie moje combo powyżej 400 to FML.
Może ktoś mi powie co jest nie tak :D

Hm, masz piękny styl. Stosujesz spokojne, szerokie odbicia, podczas zawracania na schodkach dochodzisz do samych krawędzi, narzuca się określenie „klasyczny”. Ale kto wie, czy przez to nie unikasz pewnych zagrań.

Na przykład zauważyłem, że brakuje u ciebie tych błyskawicznych odbić, jakie można zobaczyć np. w rekordzie JB w JC2 (piętra 310+ oraz jeszcze wyżej). Chodzi o ten rodzaj odbić, gdzie postać nie leci, ale pędzi w drugim kierunku, a człowiek zastanawia się, jak taka prędkość odbicia jest możliwa do uzyskania. Jak błyskawica. Chyba wynika to z idealnej synchronizacji uderzeń w klawisze. Rozumiesz, chodzi o tak gwałtowne przyspieszenie w poziomie, jak nagłe są wybicia przy JC5 w CCC. Pewnie takie odbicie uratowałoby twój ostatni skok. Więc jeżeli masz problem z siłą odbić, bo to może być przyczyną FML-i, masz dwa wyjścia. Albo trenuj błyskawiczne odbicia (nie znam innego sposobu niż odbijanie się „na sucho”, bez skoków, na parterze wieży). Albo spróbuj stosować więcej skoków drobnych, gdzie precyzja (a zatem moc) odbić nie jest tak potrzebna. Chodzi o mniejszy zasięg skoków, może ze dwie długości schodka. Ja nieczęsto odbijam się tak, że przelatuję przez całą wieżę i po odbiciu wracam pod tę samą ścianę, spod której nastąpiło wybicie. To zbyt trudne, a zbyt rzadko okazuje się potrzebne. (Chociaż pewnie sytuacja zmienia się po piątym przyspieszeniu). Częściej wybijam się ze środka wieży i wskakuję także na schodki położone w środku wieży.

Jeszcze jedno. Ostatnio wszyscy wymyślają dla technik IT piękne nazwy, więc ja nazwę swoją „łabędzia szyja”. Chodzi o wstrzymanie skoku, gdy widzisz, że przesadzisz dogodnie ułożony schodek, jeżeli nie wyhamujesz postaci. Wtedy tor lotu zakrzywia się i przybiera esowaty kształt. U ciebie prawie tego nie ma, twoje szerokie odbicia praktycznie zawsze kończą się tam, gdzie akurat zmierza postać. Ale jeżeli podczas lotu zmniejszysz nieco prędkość i wylądujesz na schodku bliżej ciebie, zamiast sięgać na drugi kraniec wieży, masz większą szansę bezpiecznie wylądować. Oprócz tego ponieważ lądujesz na początku schodków, zyskujesz dodatkowe miejsce na rozbieg i zarazem nie musisz już stosować niebezpiecznych skoków obrotowych.

Znowu wychodzi na to, że efektowność skoków warto poświęcić dla precyzji, zapobiegliwości, stylu bliższego JC2. Gra będzie brzydsza, ale może pojawią się efekty. Obydwie te różnice pomiędzy naszymi stylami, szczególnie powstrzymywanie skoku, widać chyba w mojej powtórce (piętra 400+). Oraz drobiazg: stosujesz mało dwuskoków. Nie wiem, czy zmiana tego pomoże ci w kombosach, ale może poprawi CCC, a to się przecież wiąże.

Szlag, znowu poradnik. Niewyżytym. :D

Boru - 21 Październik 2007, 13:00

Dzieki za dobry wyklad ;)

Wkoncu fmle sie wyczerpaly i poprawilem swoje combo do 475
A ccc3 do 375
Pierwsza kategoria w ktorej jestem na swiatowej liscie rekordow (kosztem syo :P )

Viny, mozesz sie jeszcze wyzyc komentujac ewentualnie powtorki :D
Nie mam nic przeciwko ;)

Vinyanov - 21 Październik 2007, 14:01

Boru napisał/a:
Wkoncu fmle sie wyczerpaly i poprawilem swoje combo do 475

Widziałem, palce skrobią o 500. :)

Cytat:
A ccc3 do 375 (…) Viny, mozesz sie jeszcze wyzyc komentujac ewentualnie powtorki :D

Piękny CCC, a właściwie CCCC. Zgaduję, że to byłoby to twoje TF, gdybyś dożył? Spadłeś specjalnie czy miałeś dosyć gry po zmarnowaniu kombosa? Swoją drogą, ani razu nie zastosowałeś amoku w stylu JC5, szkoda. ;)

Boru - 21 Październik 2007, 14:11

No wlasnie teraz juz nie wiem :P
Chyba chcialem grac dalej, ale emocje spowodowaly ze prosty skok o 1 schodek sie nie udal :D

Co do combo, na 475 schodku moglem bez problemu sie jeszcze rozpedzic, ale nie chcialem znowu fmla. 500 bylo do wziecia.

Devlin - 23 Październik 2007, 13:59

A teraz pytanko - Jakie jest MOJE największe combo jakie widzieliście na własne oczy?? ;)
Doob - 23 Październik 2007, 17:31

A jaki to ma zwiazek z tematem?
Devlin - 25 Październik 2007, 12:23

To było tak jakby dla zainteresowanych KILKU osób. Oni wiedzą o kogo chodzi ;)

PS. Spełniając obietnice daną dla Vina, moje 707 combo będziecie mogli obejrzeć już w tym tygodniu na ITC.

Basudek - 12 Maj 2008, 15:37

Witam.
Nie znam się jeszcze na tych FNL, UNML itp. Więc bez gadania dodam mój replay.

http://icytower.freelunch...5425_260_37.itr
Gram niecałe 2 dni.

Vinyanov - 12 Maj 2008, 17:57

Basudek napisał/a:
http://icytower.freelunch...5425_260_37.itr

Co można powiedzieć? Spróbuj wszędzie odbijać się od ścian tak odważnie, jak na samym początku powtórki. Oprócz tego, pamiętaj, że jeżeli brakuje ci miejsca na rozbieg, zawsze możesz bezpiecznie przycisnąć się do ściany i rozpędzić się stamtąd. Twórcze wykorzystanie ścian, odbicia bez skoku, wieloskoki, to moje ulubione dziedziny Icy Tower. ;)

Basudek - 13 Maj 2008, 20:12

Siemka.
Dodam dwie nowe powtórki
1. http://icytower.freelunch...asud_95_com.itr -> 95 combo
2. http://icytower.freelunch...3190_373_85.itr -> a tutaj pobiłem rekord życia w floor i score :)

Pozdrawiam.

TomcioxDD - 9 Czerwiec 2008, 17:27
Temat postu: Pomóżcie! Co poprawić?
Witam, powróciłem niedawno do tej gry. Najpierw grałem w nią około półtora roku, w 2/3 klasie podstawówki ;p . Miałem wtedy ten sam problem, co teraz. Nagrałem kilka powtórek. Prosiłbym o ich przejrzenie (wiem, że te błędy są śmieszne ;p) i odpowiedzenie na pytania:
1.Co poprawić?
2.Jak trenowac? (kiedy byłem w 2/3 klasie {grałem nałogowo ;p} rekord mój wynosil okolo 450, nie mówcie proszę "trenować, trenować, trenować!", gdyż wydaje mi się, że półtora roku, które kiedyś poświęciłem powinno wystarczyć {wtedy też podobnie głupie błędy robiłem})
3.Może nie tylko mi się to zdarza xD?;p

Link do replay'a w załączniku.

syo - 9 Czerwiec 2008, 17:47

TomcioxDD, witaj na forum!

Przejrzałem powtórkę i doszedłem do kilku wniosków. Po pierwsze, moim zdaniem grasz zbyt asekuracyjnie, "przytuliłeś się" po pierwszym skoku do ściany tak, jak byś bał się szybkich i wysokich skoków. Nie bój się podejmować odrobinę bardziej ryzykownych decyzji. Kolejna sprawa - dopracuj jeszcze odbijanie sie od ściany, momentami całkiem sporo Ci do niej brakuje. Spróbuj poćwiczyć swój refleks, na powtórce pojawił się moment w którym postać zamiast podskoczyć po prostu "ześlizgnęła się" ze schodka (nie zdążyłeś podskoczyć). I jeszcze jedno - poprawne obliczanie prędkości jest ważne (właśnie przez złe obliczenie skoku zakończyłeś swoją grę).
Ogólnie rzecz biorąc, podoba mi się Twój styl gry - widać że nie grasz od wczoraj i jeśli popoprawiasz kilka elementów to nowe rekordy to kwestia czasu. :)

mattirab - 9 Czerwiec 2008, 17:51

Po tej powtórce ja osobiście zauważyłem, że masz wyrobione pewne nawyki (odbijanie się od ścian, zmiana kierunku lotu itp.), ale tak jakby brak doświadczenia w tym - wyjaśnieniem tego jest to, że długo nie grałeś, nawyki pozostały, ale nie ma większego ogrania. Przydałoby Ci się poćwiczyć szybsze, odważniejsze gry, np. na CCC, a także JC2, gdyż mało u Ciebie jest rozpędzania się na schodkach żeby np. podtrzymać kombosa. To tak wg mnie.
TomcioxDD - 9 Czerwiec 2008, 18:44

Dzięki :) I jeszcze jedna powtórka (w załączniku). Czasami też mi się to zdarza. Najczęściej trzymam strzałkę jak głupi. Czy powinienem ją czasami puszczać? i kiedy?

@mattirab

rzeczywićsie skoki co kilka płytek sprawiają mi trudność ;p ale już ćwiczę .... ;p

Vinyanov - 9 Czerwiec 2008, 18:59

(Zamknąłem kartę przeglądarki, i muszę pisać tę wiadomość drugi raz…)

Tak, padło dużo prawdziwych porad. Przede wszystkim, na co grasz? Jeżeli na kombosy, pamiętaj, że prędkość nie jest najistotniejsza. Zresztą, skoki obrotowe trudno jest kontrolować, ponieważ zamazują kontury postaci. Często należy uspokajać grę, zwolnić, wplatać więcej skoków po 2-3 schodki. Tak jak napisał twórca gry: na podtrzymanie kombosa masz dużo czasu, nie śpiesz się. Oprócz tego, musisz opanować osłabianie skoku, aby pewniej trafiać na schodki. Lądowanie na samym końcu schodków, jak często robisz, jest niebezpieczne. Zaryzykowałbym stwierdzenie, że lepiej jest odbić się średnio-mocno, ale nie musieć gwałtownie hamować po drugiej stronie wieży, niż odbić się błyskawicznie, nie zdążyć zareagować, i spaść. Nie zgadzam się, że odważne gry pomagają początkującym.

Ale, prawdą jest, że JC2 to dobry styl do ćwiczeń. Ale tylko wersja, gdzie intensywnie odbijasz się od ścian, inaczej trening jest pozbawiony sensu. Przejrzyj najlepsze powtórki JC2 na światowej liście rekordów. Widać tam, że odbicia są bardzo mocne, ale autorzy silnie hamują, aby trafić na wewnętrzną krawędź schodka. Możesz jeszcze poczytać poradnik do JC2. Opracował go właśnie obecny rekordzista świata.

Aha, jeszcze jedno. Gdy grasz na kombosy, pamiętaj, aby zawsze szukać sposobu na pociągnięcie kombosa dalej. W twojej powtórce niejednokrotnie niepotrzebnie się poddajesz. Tymczasem, próbuj zawsze znaleźć wyjście. Najwyżej nie zdążysz, i pasek kombosa wygaśnie. Ale pamiętaj, że umiejętności zawsze przychodzą. Ja każdą sztuczkę, nawet złożoną, wykonuję podświadomie. To naprawdę dziwne, ale nie trzeba się ich uczyć, wystarczy grać. :)

jaraf - 10 Czerwiec 2008, 15:24

Tomcio xDD, oprócz poprzednich rad, porazilbym ci poćwiczyć szybkie podejmowanie decyzji. W paru momentach wyrażnie się wachaleś, i traciłeś niepotrzebnie czas. Aby to poćwiczyć, radzę ci ściągnąć Icy Tower Trainer i od razu ustawić na piątą prędkość. Wtedy będziesz mial mało czasu na zastanawianie się i w konsekwencji będziesz bez trudu robił combo 100 / floor 400.
Pisto-Letti - 10 Czerwiec 2008, 22:23

Ocenią panowie ^^ ??
jaraf - 11 Czerwiec 2008, 17:33

Pisto-Letti, co do floor - poćwicz trochę technikę odbijania się od ścian - w paru momentach widać, że chcesz się odbić , ale skręcasz przed ścianą i w efekcie tracisz prędkość. W innych momentach , gdzie najlepszym wyjściem byłoby odbicie się , wydaje się jakbyś tego nie widzial. Widzę jednak, że już to ćwiczysz, bo czasem się odbijasz. Drugim problemem jest czekanie - nie wiesz, jak skoczyć i tracisz trochę czasu. W końcu trzecim problemem jest denerwowanie się - denerwujesz się bardzo, w dodatku przed rekordem. Jeśli nie doszedleś - wszystko się może zdarzyć. Jeśli doszedleś - i tak już się przebiłeś, więc po co się denerwować ?
Combo ? W tym także są problemy z odbijaniem. Oprócz tego - bez zastrzeżeń

A jak już jestem przy głosie - co mogę poprawić w moich rekordach :

Boru - 11 Czerwiec 2008, 20:32

Nie jestem specjalista od oceniania powtorek i pisania poradnikow, wiec powiem krotko :P w twojej powtorce combo rzucilo mi sie w oczy, ze tuz przed 150 pietrem az do 200 skakales bardzo zachowawczo, prawie nie odbijales sie od scian, byle tylko dojsc do bariery 200 combo. Musisz grac tak jak na samym poczatku (a technike masz dobra) , bo pozniej przychodzi juz ostatnia predkosc i nie da sie grac inaczej.

Tyle :> Floor nie skomentuje, bo nie wiem co napisac. Niech ktos madrzejszy sie wypowie :P

Pisto-Letti - 12 Czerwiec 2008, 20:18

Jaras trochę nad tym popracowałem, popatrz
jaraf - 12 Czerwiec 2008, 20:24

Ładna gra. Widać, że trenowałeś, ale nie zrobileś w sobie nawyku odbijania się. Wprowadż to do swojej gry, to nie zauważysz , że się odbijasz ;-)
Pisto-Letti - 12 Czerwiec 2008, 21:21

Powoli zaczynam się odbijać. A co robić jak stoję na samotnym schodku??
Vinyanov - 12 Czerwiec 2008, 21:49

Pisto-Letti napisał/a:
Całkiem nieźl mi szło tylko ten 227 schodek?? Co robić w takich momentach?? Bo chciałem zejść o jeden w dół i sie odbić...

Faktycznie, można było zejść, i zacząć grać dalej. Ja robię tak, gdy gram na szczególnie wąskich schodkach, 1-1, czy 2-2. Alternatywnie, mogłeś uderzyć ścianę, zawrócić, i nabrać rozpędu. (Patrz przykład).

Anemic - 25 Czerwiec 2008, 20:48

A moją powtórkę ktoś oceni? :roll:
Pisto-Letti - 25 Czerwiec 2008, 22:00

To zależy jak długo grasz. Nie chcę walić tu jakichś mądrości bo sam nie jestem za dobry ale :
1) jak długo grasz?? Bo jesli tydzień - dwa to respekt (200 kombo - 50000 score) Już pobiłeś moje kombo i score a ja gram z miesiąc. Zgaduję jednak że nie grasz w to długo po na 220 schodku wzwyż byłes niepewny. (ruchy harolda na schodku). Sposób w jaki zakończyłeś gra był no cóz - debilny. (jednak mi też się takowe zdarzają).' Ćwicz, graj a może coś z tego wyjdzie. Jak na razie jest świetnie' - (Vin to mi napisał :D )

mattirab - 25 Czerwiec 2008, 22:54

Twoja gra wydaje się dość szybka (choć CCC ~110 nie zachwyca, ale w combo to nie jest najważniejsze), a jednocześnie zachowujesz pewną granice, która pozwala Ci np. wybronić combo, trzymasz tempo, to plus.
Masz naprawdę dobry refleks, czego bardzo brakuje w mojej grze, momentami przypominało mi się SD.
Korzystasz z różnych technik podtrzymania combosa, robisz to wciąż na dużej szybkości - kolejne plusy.
Ogólnie podoba mi się Twoja gra, ale na końcu chyba trochę przesadziłeś, czekałeś na ścianę, refleks nieco zawiódł ;) . Co do końca combosa - chyba dałoby się wyciągnąć trochę więcej, w grze jednak ogólnie większych błędów nie zauważyłem ;) .

Vinyanov - 25 Czerwiec 2008, 23:06

matti, właśnie. Gdy przeglądałem powtórkę, też zauważyłem miejsca, gdzie Anemic nieprawdopodobnie szybko hamował. I, również przypominałem sobie SD. Ale, oczywiście, to nie zarzut, tylko zaleta. Oby tak dalej. :)
Anemic - 25 Czerwiec 2008, 23:09

Dobra dobra, teraz mi powiedzcie co to to SD :roll:
Vinyanov - 25 Czerwiec 2008, 23:17

Otwórz dział Ogólnie / General, i przejdź trzy tematy wyżej. ;)
Pisto-Letti - 23 Lipiec 2008, 15:18

Dawno mnie tu nie ocenialiście
Chciałbym poznać wasze zdanie na temat mojej gry :
Rekordy wiadomo jakie mam (podpis) :)
Gram od 24-05-08
Tutaj troche zbiedziłem odbicie i dlatego tak słabo. Muszę potrenować żeby przy combo nie spadać na schodek niżej co mi się tutaj zdarzało. Kazaliście mi się odbijać od ścian. Czy tak mam robić??
Oceniając sam siebie i swoje możliwości za tą powtórkę dałbym sobie 3- (2+)

jaraf - 23 Lipiec 2008, 15:58

co do combo - Grasz ladnie, ale potrenuj skoki z rozbiegu ( rozbieg od 1 krawędzi i skok a drugiej na schodek po stronie 2 krawędzi ) , ponieważ mogłeś go wykonać na 109 combo. Potrenuj też caly rozbieg, gdyż on jest najważniejszy w combo.
co do floor - W tym też przydaje się technika Odbijania Się Od Ścian, jeśli nie zrobi ci to dużej różnicy ( oczywiście nie skacz jak szalony bo prędzej czy póżniej spadniesz ;-) ). Przydaje się też ona w NML, a zauważylem, że po 300 floor skaczesz głównie NML-em. Nie bój się też zrobić combo 20 - 30.
Ogólnie dalbym ci 4, 4-, 4+ lub nawet 5- :mrgreen: .

Pisto-Letti - 25 Lipiec 2008, 13:48

Popracowałem nad tym combo na wyższych poziomach
Tutaj taki przykład no bo w sumie to powyżej 100 to nigdy nie miałem takiego wysokiego comba a teraz zrobiłem od 250 do 340 combo :grin:

Klaud - 4 Sierpień 2008, 13:35

Podczas porządkowania folderu z powtórkami znalazłam coś takiego:

(ITFC 6-6 ISC5) Floor 93

Czy ktoś życzliwy mógłby mi powiedzieć, jakie błędy robię? :)

(Szkoda tylko, że taki trening niewiele daje...)

Vinyanov - 4 Sierpień 2008, 14:12

Klaud napisał/a:
Czy ktoś życzliwy mógłby mi powiedzieć, jakie błędy robię? :)

Tyle zauważyłem:

• Skakanie na środek lub na koniec schodków, zamiast na początek. Gracz traci czas, ponieważ zamiast prędko zdobyć schodek, i wybić postać dalej, długo opada. Schodki: 16., 26., 58., 76., 94.
  • Brak delikatnych odbić od ściany, które opisywał Danie. Weźmy schodek 57. Zanim go zdobywasz, przez pewien czas postać opada bezproduktywnie wzdłuż lewej ściany wieży. Gdyby wykorzystać ścianę, odbić się, i nabrać odrobinę horyzontalnej prędkości, możnaby pewnie zdobyć 59. albo nawet 60. piętro jednym skokiem.
  • Zbyt wysokie wybicia przed schodkami 70., 86., 89., 93.
  • Zwracanie postaci ku wnętrzu wieży, zamiast ku ścianie. Moim zdaniem, to trudna technika. Weźmy schodek 90. Gdyby wyskoczyć w prawo i odbić postać od ściany (zamiast zawrócić, aby zdobyć schodek 91.), możnaby osiągnąć 92. piętro. Wtedy grę możnaby prawdopodobnie kontynuować, ponieważ postać zachowałaby niezbędną prędkość horyzontalną.

Cytat:
(Szkoda tylko, że taki trening niewiele daje...)

Fakt, 6-6 daje pozorne poczucie bezpieczeństwa: „przecież schodki są takie długie!”. Dlatego człowiek częściej wydłuża rozbieg, niż wykorzystuje ściany. 5-5, 4-4, 5-5 (albo może 3-5?! tak jeszcze nie grałem) wymagają więcej wyobraźni…

Devlin - 6 Sierpień 2008, 16:43

W końcu od bardzo dawna zrobiłem jakieś combo... I nie mam tu na myśli tego, że nie grałem na combo tylko to, że niemal 100% moich gier to są FMLe 8O

Powiedzcie co robie źle...

jaraf - 6 Sierpień 2008, 17:38

Devlin napisał/a:
Powiedzcie co robie źle...

hmm... tu jest problem ;) . Praktycznie - grałeś świetnie : odbijałeś się od ścian, ale nie szaleńczo, nie rezygnowaleś ( np. 1 skok ieudany, ale próbujesz dalej, choć wg. mnie sytuacja byla już skończona ) i.. udawało ci się doskoczyć dalej. Jeśli uważasz, że combo 599 to lipa, to wolę nie myśleć, czym u ciebie jest 200 :roll: . Właściwie, dobrze, że tam skończyłeś, bo byś się wściekł na FML-a np. 899 :smile: . Poza tym, nie denerwowałeś się po 500 combo ( ja bym nie wytrzymał po 300 :oops: ), a nawet jeśli - to niezauważalnie .

Vinyanov - 6 Sierpień 2008, 17:50

Właśnie, świetna gra. Pewnie parę odbić było zbyt słabych, parę zbyt mocnych, wybicie na 245. piętro było ryzykowne. Ale to drobiazgi. Nawet Roket, w rekordach świata, cudem zahacza o schodki wyżej. A dlaczego zakończyłeś kombosa? Podświadomie zapragnąłeś bezpieczeństwa podłużnego schodka. Albo może, zwyczajny tik? Często marnuję tak JC3. :)
Devlin - 6 Sierpień 2008, 18:31

Jeśli chodzi o nerwy to nie denerwuje się wcale ;) Dzisiaj akurat jeszcze nic nie piłem :P Co do tego ryzykownego wybicia na 245 piętro to nie było ono ryzykowne :P IT jest grą jak najbardziej przewidywalną... Na podstawie 4-5 widocznych schodków łatwo przewidzieć następne 2-3 (a przynajmniej jeden w tym zakresie ;) ) więc można śmigać. Postaram się zobrazować to nagrywając jakiś filmik... Może więc robie FMLe przez to, że źle przewiduje grę :mrgreen: 599 combo to dla mnie jednak jest lipa, może to dlatego, że mam rekord o jakieś 200 wyższy ;) Chociaż patrząc obiektywnie to łapie się pewnie na średnią półkę ;) Chyba wrzucę jakieś swoje FMLe, bo w końcu są one większe od combosów xD
Vinyanov - 6 Sierpień 2008, 19:19

Devlin napisał/a:
Na podstawie 4-5 widocznych schodków łatwo przewidzieć następne 2-3 (a przynajmniej jeden w tym zakresie ) więc można śmigać.

Ciekawe. Musiałbyś posiadać translator: ziarno powtórki na układ schodków. Bo inaczej, moim zdaniem, to niemożliwe. Zresztą, John Beak wspominał, że schodki nie istnieją, dopóki nie zostaną wyświetlone na ekranie. To jest, postać nie może wskoczyć na schodek, którego nie widać. Nie wiem, ile w tym prawdy, ale brzmi rozsądnie. Tak więc, przewidzenie kolejnych schodków jest tym bardziej nieprawdopodobne…

Boru - 6 Sierpień 2008, 21:27

Tez nie wiem, jak mozna przewidziec schodki, ktorych jeszcze nie widac. Numery w totolotku tez potrafisz przewidziec, Devlin? :P
Tak poza tym .. dales jakakolwiek powtorke! Szok :>

Dawno nie dalem tutaj zadnej swojej powtorki. Ktos by sie pokusil o analize mojego 999 FML? :D Ktos poradzi, co zrobic, by czesciej byc na 900+ w combo? ;)

mattirab - 6 Sierpień 2008, 23:07

Masz świetny styl... Naprawdę, warto podziwiać. Idealnie "czujesz grę", trafiasz na schodki tam gdzie chcesz i jak chcesz, a jeśli i nie, to wspaniały refleks pozwala Ci na podtrzymanie kombosa, w niektórych miejscach świadomie powstrzymywałeś silniejsze odbicie się od ściany, co rzadko mam okazję obserwować na powtórkach, świetnie kontrolujesz tor lotu postaci, używasz najróżniejszych technik (można zachwycać się nad tymi podwójnymi odbiciami się od jednej ściany, przykład około 590 - 600. schodka, by przy niej zostać, taka jakby rotacja nadana postaci, wszystko płynnie, gdzieniegdzie dwuskoki - dobrze mówię? - nawet po ostatnim dzwonku). Oczywiście im dalej jesteś, tym bardziej zachowawczo grasz, ale to chyba normalne. Ogromna ilość skoków co dwa, trzy schodki - mogą się podobać, pozwalają ograniczać ryzyko spadnięcia, ale niekiedy utrudniają kontynuację komba. Sytuacja, w jakiej się znalazłeś przed tysięcznym schodkiem była nieciekawa, ale chyba można była się wyratować wybijając się kawałeczek dalej w prawo, lub też cofnięciem się z powrotem w lewo, choć wątpię, czy ostatnia prędkość by na to pozwoliła. Możliwe, iż wiedziałeś, że nie trafisz na 1001. schodek (a trochę do niego mimo wszystko brakowało), ale pragnienie zdobycia comba 1000+ sama narzucała nadzieję na to, że się uda. Cóż, do 1000, a nawet dużo więcej combo (cóż, mój kumpel miał grę na komórce, w którą grał godzinami, a któregoś dnia pobił rekord z 1008 bodaj punktów na 2300 z kawałkiem) lepszy układ schodków w takich sytuacjach +poprawa umiejętności wychodzenia z takich opresji obronną ręką (trzeba się oswoić z takimi sytuacjami. Nie kwestionuję, że doświadczenia Ci nie brakuje, także miałeś pecha przy reakcji / układzie schodków).
Ostatnie - nie skupiaj się na jednym celu. Ja wciąż czekam na kolekcję trzycyfrowych FMLi z jednego rodzaju cyfr każdy oraz na najlepsze CCC w każdej kategorii ;) . Dodatkowo, przydałyby się jakieś turnieje. Rywalizacja zawsze dodaje motywacji. :)

Vinyanov - 7 Sierpień 2008, 01:00

mattirab napisał/a:
w niektórych miejscach świadomie powstrzymywałeś silniejsze odbicie się od ściany, co rzadko mam okazję obserwować na powtórkach

Rozwinę nawet. Kiedy zmniejszasz prędkość odbicia, nie robisz tego ot, siłowo. Gdy zwalniasz, wiesz już, gdzie następnie skierować postać, i momentalnie podążasz najefektywniejszą trasą. U mnie jest inaczej. Owszem, potrafię zatrzymać postać, ale najczęściej zwyczajnie sztywno ląduję na jakimś schodku. Wtedy tracę orientację, i muszę powtórnie przeanalizować sytuację, aby podjąć płynną – umiarkowanie – grę.

PS. 243. piętro – najładniejsze odbicie, jakie widziałem.
PPS. Przed 850. piętrem – najładniejsza sekwencja, jaką widziałem. :P

Boru - 7 Sierpień 2008, 12:31

Cytat:
Ostatnie - nie skupiaj się na jednym celu. Ja wciąż czekam na kolekcję trzycyfrowych FMLi z jednego rodzaju cyfr każdy oraz na najlepsze CCC w każdej kategori

1000 combo jest moim najwazniejszym celem, ale nie skupiam sie tylko na tym. Wkoncu poprawilem swoj Floor, RRML, CCC2, CCCC4 i rozne takie :P
Kolekcja FMLi z jednego rodzaju cyfr raczej nie powstanie .. nie mam powtorki do 888, za to do 666 mam dwie :D

Cytat:
PPS. Przed 850. piętrem – najładniejsza sekwencja, jaką widziałem.

:D Staram sie grac jak najmniej obrotowymi skokami po ostatniej predkosci. Boje sie, ze zahacze o jakis schodek i zmarnuje combosa, wiec kombinuje jak utrzymac postac posrodku ekranu ;)

Devlin - 7 Sierpień 2008, 13:42

Vinyanov napisał/a:
Devlin napisał/a:
Na podstawie 4-5 widocznych schodków łatwo przewidzieć następne 2-3 (a przynajmniej jeden w tym zakresie ) więc można śmigać.

Ciekawe. Musiałbyś posiadać translator: ziarno powtórki na układ schodków. Bo inaczej, moim zdaniem, to niemożliwe. Zresztą, John Beak wspominał, że schodki nie istnieją, dopóki nie zostaną wyświetlone na ekranie. To jest, postać nie może wskoczyć na schodek, którego nie widać. Nie wiem, ile w tym prawdy, ale brzmi rozsądnie. Tak więc, przewidzenie kolejnych schodków jest tym bardziej nieprawdopodobne…

Wszystko rozchodzi się o rachunek prawdopodobieństwa... Łatwo jest przewidzieć w przybliżeniu trajektorię skoku, na której napotkamy schodzi... Kamerka + kartki + mazak + IT i będę to dzisiaj obrazował... Jutro/pojutrze będzie filmik.

Vinyanov - 7 Sierpień 2008, 19:33

Hm, jedyna zasada, która podnosi prawdopodobieństwo przeżycia, brzmi: wybijając się, kieruj postać ku środkowi wieży. Schodki posiadają określoną długość minimalną. A opadając wzdłuż środka wieży łatwiej jest zdobyć schodki po lewej i po prawej, niż opadając wzdłuż ścian…

Devlin napisał/a:
Kamerka + kartki + mazak + IT i będę to dzisiaj obrazował... Jutro/pojutrze będzie filmik.

OK, zainteresowałeś mnie. :)

mattirab - 8 Sierpień 2008, 22:04

A może... zanalizuje ktoś moją powtórkę? :P
Tak, moment przełomowy, mattirab wreszcie daje swą powtórkę do publicznego wglądu! ;)

@romek - 13 Sierpień 2008, 13:21

combo 705

zwróćcie uwagę na FML'a pod koniec gry....

:arrow:

Seth - 5 Październik 2008, 00:31

Combo 238
FallenEagle - 8 Październik 2008, 19:49

Witam to mój pierwszy post na forum przygode z Icy towerem zaczalem miesiac temu wlasciwie z nudow zazalem grac i przeczytalem pare poradnikow tu jest male demo i moja prozba co robie źle? (napewno wiele rzeczy) moj rekord combo to marne 125 a florow 255 ;p ( chcialbym sie nauczyc dobrze robic combo) Dema ze 125 oczywiscie nie mam bo o fakcie zeby zapisac przypominam sobie zawsze jak wcisne play again ale ponizsze demo oddaje moj styl gry Wiec prosze o krytyke :)
http://rapidshare.com/fil...176_77.itr.html

Boru - 8 Październik 2008, 22:54

Ladnie .. trudno uwierzyc, ze masz takie niskie combo. Postaraj sie grac troche wolniej, bo to wyglada jak polaczenie kategorii jc5 i ccc.
Gdy robilem combosy ponizej 100, nawet nie wiedzialem o odbijaniu sie od scian :>

Vinyanov - 8 Październik 2008, 23:14

Boru napisał/a:
Ladnie .. trudno uwierzyc, ze masz takie niskie combo.

Tak, dobre odbicia. Ale, Boru, czy spowalniać grę? Może tylko: poddać odbicia nadzorowi i uspokoić. FallenEagle, umiesz przebiegać wzdłuż schodków! Później, w JC5, CCC1 (tak, w stylach prędkościowych), itp., umiejętność przebiegania ponad schodkami parunastu-parudziesięciu pikseli, a nie natychmiastowego wybijania postaci wzwyż, poprzez rejump, będzie przydatna. Warto to kultywować. Ładne przykłady nagrałeś na piętrach 19., 37. (chociaż wybicie zmarnowane), 74., 171.

Ale: musisz opanować spowalnianie skoku (tj., puszczanie strzałki), przybliżanie punktu, gdzie zamierzasz dotknąć schodków. Gdy spadałeś na 27., mogłeś bezpiecznie wylądować na 28., gdybyś tylko oderwał palce, i osłabił lot. Podobnie na 56., 86., 95., 108. (miałeś skrajne szczęście), 150. (było trafić 153.), 163. Popracuj nad tym, a będzie świetnie. :)

-Kris- - 4 Listopad 2008, 17:34

witam, a mógłby mi ktos ocenic tą powtórke: 492 floor albo 235 combo ?

Edit: Nowy rekord we floor - 521 ! Niestety nie dam narazie replaya bo ten FLD tak wolno chodzi że aż nie chce mi się czekać.

Pirochemik - 17 Listopad 2008, 11:42

Co do floor, zatrzymując się na cegiełce totalnie nie wiesz co zrobić i robisz błąd. Np jak na pierwszym combo 57 . Kiedy dochodzi do ostatniej prędkości szalejesz po ekranie i nie umiesz sie zatrzymać(byleby szybciej). W ten sposób ecisz zbyt wysoko i daleko tracisz na czasie i normalnie upadasz;d Co do combo, stresujesz sie i zmieniasz taktykę n gorszą. Nie potrzebnie się zatrzymujesz czasami i nie potrzebnie po zatrzymaniu próbujesz się odbić od ściany, aby przelecieć na drugi koniec. Po upadku masz 34 s na zastanowienie sie i skok. To bardzo dużo kiedy widzi się ekran;d
Bek - 29 Listopad 2008, 11:50

Co robie źle itp. Gram 2 dni, więc proszę o wyrozumiałość :)

http://icytower.freelunch...be/Bek_hihi.itr

Pozdrawiam :)

-Kris- - 30 Listopad 2008, 13:01

Przede wszystkim podałeś zły link.
prawdziwy to: http://icytower.freelunch...be/Bek_hihi.itr

Ja za dobrz Ci tego nie ocenię, bo nie jestem specjalistą. Ale to, co zauważyłem, że za troszkę za często się zatrzymujesz na jednym schodku, a jak się już zatrzymasz to ciężko jest Ci się wybić o 2 schodki. Może pociwcz trochę JC2. No i pierwsze combo spaliłeś tym, że albo za późno albo za lekko nacisnąłeś spację - staraj się nie robić takich błędów. A co do odbijania się od ścian - w miarę ja bedziesz dłużej grał to się wczujesz :)

Jak coś źle powiedziałem to, prosze Cię, nie gniewajcie się. Staram się jak najlepiej :)

łukasz - 8 Luty 2009, 14:06

chciałbym spytać kiedy sie wpisuje kod w ice tower
jak mozecie to odpiszcie na moje gg 10686566
zgury dziękuje

Tongo - 5 Lipiec 2009, 00:09

Też mam pytanie co robię źle? :roll:
W załączniku link do mojego prawie najlepszego combo. Prawie zawsze spadam w ten sam sposób ;(

Sorki za odświeżenie tematu :razz:

(Gdybyś wiedział, że o ile pamiętam bywało, że na tym forum wątpiono w jego powodzenie albo nawet przyszłość z powodu tego, że niewielu użytkowników wysyła nowe wiadomości, nie przepraszałbyś. Odświeżaj śmiało. ;) — Viny)

Tojeczek - 7 Lipiec 2009, 20:41

A u mnie? Dam combo narazie potem dam floor
Gondor3124 - 8 Lipiec 2009, 22:10

http://rapidshare.com/fil...e_4360.itr.html Jestem początkującym graczem. Co poprawić w moim stylu gry? Co z zmienić?? Co podtrenować?
mattirab - 8 Lipiec 2009, 22:34

Tongo - powtórka z IT 1.3, ciężko cokolwiek powiedzieć - styl dobry, prawie same skoki obrotowe i wydawałoby się, że jesteś w stanie ugrać dużo lepsze combosy :P . Spadłeś w sposób, w który spada często wielu graczy (tak, ja też). Jak to opanować? Patrz uważnie na schodki. Jeśli wylądowałeś na jakimś stopniu, którego wcześniej nie widziałeś, kontroluj dalszy ruch, możesz starać się używać jak najkrótszego rozbiegu potrzebnego do podtrzymania combo.

Gondor - powtórka z rekordem floor to również rekord score - to jest typowe u początkujących graczy. Póki co mogę Ci polecić granie :) . Samo granie pomaga w lepszym kontrolowaniu postaci, podtrzymywania combo itd. Uczysz się stale nowych sytuacji i często samemu poznajesz, jak z nich wychodzić obronną ręką. Poza tym, odbijaj się od ścian. Poczytaj również artykuły na naszej stronie, może i one Ci jakoś pomogą?

Tojeczek - nawet nie mam co oceniać Twojej gry. Styl masz lepszy od mojego :P . Brakuje Ci natomiast ogrania i trochę za słabo "czujesz Harolda", innego określenia nie znajduję - przytulasz się czasem do ściany albo skaczesz w miejsce, do którego nie masz prawa dolecieć. Możesz być nową nadzieją polskiego IT :P . Nie grasz długo, prawda?

Vin napisał/a:
(...) że na tym forum wątpiono w jego powodzenie albo nawet przyszłość (...)

Któż teraz tak pomyśli!

Tojeczek - 9 Lipiec 2009, 09:08

Gram drugi tydzień a ja sądze że za mało uwagi poświęcam "bohaterowi" (gram disco albo swoim charem ponieważ muzyka u harolda mi nie pasi XD) i zawsze lampie się na schodki.

BTW. siostra jest lepsza odemnie w Singles in Row >.>

Na "so green" mi sie lepiej gra

dominikc22 - 27 Wrzesień 2009, 08:05

A tu mój replay

http://icytower.kilu.de/d...160_709_106.itr

szczoo17 - 5 Listopad 2009, 20:42

Tu mój dziś pobity floor (wiem, że o dalszej grze nie było mowy, bo za bardzo się zestresowałem).
eKadyen - 30 Marzec 2010, 20:14

Mój rekord. Na floory.
http://rapidshare.com/fil...or_397.itr.html

luki1025 - 6 Kwiecień 2010, 20:03

Ugrałem 404 floor i nie wiem, czy mógłbym dalej poskakać. Proszę o ocenę.

404 Floor not found! :>

Maciejo54 - 1 Sierpień 2010, 18:30

Co myślicie o moim , jestem bardzo początkujący
Vinyanov - 1 Sierpień 2010, 18:55

Hej. :)

Myślę, że odbijasz się od ścian częściej niż przeciętny gracz o tego poziomu wynikach. A w dodatku twoje odbicia są czasami całkiem mocne, IMO. To dobrze rokuje. :)

Ale za często schodzisz ze schodków. Spróbuj wplatać w grę sekwencje z rejumpem i nie puszczać spacji przez np. paręnaście pięter... może wyniknie z tego coś, co ci pomoże w tej kwestii.

Oprócz tego miernik kombosa bardzo rzadko schodki u ciebie poniżej ok. 2/5 jego wysokości. To oznacza, że za bardzo się spieszysz. Zwolnij. :) Następnym razem jeśli wyskoczysz gdzieś bardzo wysoko, nie pozwalaj postaci zbiec, ale spróbuj ją zatrzymać i za wszelką cenę spokojnie i powoli wskoczyć o dwa piętra wyżej (i nie więcej). Spróbuj po prostu spowolnić postać, następnie zawrócić (jeśli będzie trzeba), wykonać odpowiedni, krótki rozbieg i skoczyć. Może zdążysz, może nie, może zsuniesz się ze schodka, ale powinno ci to pomóc nauczyć się dysponować całym czasem, który masz na przedłużenie kombosa poprzez wykonywanie małych, precyzyjnych skoków. Chodzi mi o ćwiczenie tego, co tu zrobiłem na 15. piętrze: http://itr.icy.pl/82361e44

BTW: jeśli wskakujesz na schodek przy ścianie, nie musisz zawracać, by wykonać kolejny skok. ;)

luki1025 napisał/a:
Ugrałem 404 floor i nie wiem, czy mógłbym dalej poskakać.

Wystarczyło wskoczyć na 405. i odbić się ścianą np. na 407. czy 408.

TheUzeler - 2 Sierpień 2010, 11:25

heh na pewno skaczesz 100 razy lepiej niż ja bo ja raczej się modami i postaciami zajmuje to może przez to :P . Vinyanow ja też skorzystam z twoich podpowiedzi ;)
jaraf - 14 Sierpień 2010, 16:58

2 lata minęły od ostatniej oceny, a i to tylko w combo.
Tak więc prosiłbym o ocenę moich rekordów we floor, combo i NML :