Forum Icy.pl
Forum polskiego serwisu Icy Tower

Serwis icy.pl - Aliasy @icy.pl za darmo!

petr - 26 Marzec 2008, 14:14
Temat postu: Aliasy @icy.pl za darmo!
Domena istnieje już ponad dwa lata a dotąd aliasy mailowe miała tylko nieliczna grupa redaktorów (i to nie wszyscy, wybacz Devlin że o Tobie zapomniałem, to się naprawi ;) ).. Pomyślałem sobie jednak - czemu nie dać im tym, którzy na nie zasługują, tj społeczności?

Należy pamiętać że alias to tylko przekierowanie na prawdziwy mail - póki co nie oferujemy skrzynek pocztowych. ;) Tak więc kto jest zainteresowany może zgłosić się w tym temacie lub do mnie na priv, podając adres e-mail na który chce mieć przekierowanie oraz nazwę aliasu - na przykład:

ziomal@icy.pl -> super_ziomek@wp.pl

Niektóre serwery pocztowe mogą nie akceptować zewnętrznego przekierowania - ale postaramy się temu zaradzić indywidualnie. ;)

Doob - 28 Marzec 2008, 21:12

A jak! Ja chce! : D
W koncu dostalem pozycje jaka mam wiec latwiejszy mail do kontaktu/zapamietania sie moze przydac ;)

Devlin - 4 Kwiecień 2008, 16:57

Ja jednak wstrzymam się z tym ;) Przynajmniej popóki nie zmienie poczty z wp na jakąś inną, obsługującą przekierowywanie ;)
petr - 6 Kwiecień 2008, 16:43

Tak jest, zmieniaj koniecznie, na jakiś gmail na przykład. Poczta wp już nie raz udowodniła że jest beznadziejna :(
A promocja póki co jest niezbyt udana.. Może będzie lepiej gdy walnę jakiegoś newsa na stronie.. ;)

Ingen - 19 Kwiecień 2008, 15:06

Dobra ja proszę o alias:)
taki może być
ingenxp@icy.pl -> soniktazo54@gmail.com
;)

petr - 19 Kwiecień 2008, 18:30

Gotowe!
J@ERO - 23 Lipiec 2009, 08:53

Mógł byś zrobić:
jaero@icy.pl>jaero13@gmail.com
:)