Forum Icy.pl
Forum polskiego serwisu Icy Tower

Icy Tower ogólnie - Ulubiona prędkość gry

jaraf - 1 Czerwiec 2008, 12:27
Temat postu: Ulubiona prędkość gry
Witam.
W tym temacie chcę zrobić ankietę, która sprawdzi, którą prędkość ekranu lubicie najbardziej.
Ja, wbrew pozorom najbardziej lubię prędkość piątą. Lubie ją, gdyż nie jest powolna( więc 0, 1 i 2 odpada ) i wymaga wielu umiejętnośi ( a więc bez 3 i 4 ) . Sprawdza ona stopień zaawansowania gracza, a poza tym ja rzadko ją widzę ;-) .
Miłego grania !
Jaraf

Devlin - 1 Czerwiec 2008, 13:18

Oczywiście ostatnia ;)
Vinyanov - 1 Czerwiec 2008, 13:48

jaraf, rozszerzyłem ankietę o jedną opcję, ostatnią. W poprzedniej wersji sondy nazwałeś prędkość do CCC1 prędkością „zerową”, a nie „pierwszą”. To nasunęło mi skojarzenie z pięcioma początkowymi piętrami, na których ekran zupełnie się nie przesuwa. Uznałem, że warto dodać ten okres jako osobną odpowiedź.

Co do pytania. Pierwsza, druga, trzecia? Nudne. Jedyna atrakcja, to obserwować, jak postać znika za górną krawędzią ekranu, gdy wyskoczymy wysoko skokiem obrotowym, jak za 1.1. Szósta? Możliwe. Ale, gdy się zastanowić, efektowne akcje ratunkowe zdarzają się rzadko. Częściej bywam sfrustrowany, gdy ginę głupio przy NML albo przy kombosach. Szkoda jest tracić trzy minuty, aby dojść tam, i zmarnować potencjalnie dobrą grę. Chociaż fakt, że tutaj uczymy się najwięcej. Lubię ją, ale w ISC, nie w normalnej grze.

Zostaje czwarta i piąta. Nie liczę siódmej, z beta testów 1.3. Chciałbym się nią kiedyś pobawić, ale prawdopodobnie nie mam jak. Tak czy inaczej, przy czwartej i piątej prędkości schodki skracają się do minimum. To, i wzrastająca szybkość, sprawiają, że mają one jedną zaletę. Stanowią granicę moich możliwości przy wielu secondary categories. Przykładowo: JC2, NML (praktycznie), JC3 (prawdopodobnie). Oprócz tego, tutaj CCC i RRML staje się najbardziej wymagające. Nawet kombosy zaczynają sprawiać kłopot. Właścwie tutaj mogę ćwiczyć więcej kategorii, niż po CCC5. Winne są moje umiejętności, zbyt niskie dla szóstej prędkości, ale – to fakt.

Głosuję na piątą prędkość. (Chociaż, na zerowej też można się pobawić). :)

Kao - 28 Maj 2009, 15:57

Mnie się podoba najbardziej prędkość po piątym dzwonku zegara :smile:
kapi-88 - 2 Październik 2010, 12:16

3 serio ale nie głosowałem :oops:
ktoś z Upjers - 12 Lipiec 2014, 09:51

Ja piątą i ostatnią - bo trzeba nieźle myśleć :smile:
krecha1 - 12 Lipiec 2014, 22:47

fastest, albo insane. bo wtedy od razu widać co jest na górze i od razu wiadomo co robić. przy wolniejszych prędkościach to tak troche na ślepo się do góry skacze.
ktoś z Upjers - 19 Lipiec 2014, 09:06

No właśnie. Na tej ostatniej muszę się dobrze nauczyć skakać - niedługo kuszę po tym, jak minie 2,5 min :razz: .
krecha1 - 22 Lipiec 2014, 23:22

proponuję poćwiczyć na customie na najszybszej prędkości i normalnych schodkach (ewentualnie shorter)
ktoś z Upjers - 27 Sierpień 2014, 20:55

Jakoś średnio na tym trenowałem, ale wczoraj wbiłem 508 pięter - już kilka sytuacji ratujących życie - tylko się do tego przyzwyczaić.
Conniesne - 2 Marzec 2016, 08:27

Both are fairly, but you can see that beta. They do not have the basic things that has, for example. IT (Rubber Matting) 1.3. After that, for someone who is playing well in IT should not play it, so as not to spoil their skills. But I would recommend to check it out :)
kasio121 - 1 Wrzesień 2016, 19:15

OStatnia. Musi byc ostro :) Wtedy dopiero jest przyjemnosc :)
Kazik332 - 27 Wrzesień 2016, 11:07

Ostatnia zdecydowanie! Nigdy nie można zapomnieć tej adrenaliny :D
Mocky - 28 Maj 2017, 16:56

Nie ułatwiam sobie :D Oczywiście że 5 :)
Rychu - 16 Czerwiec 2017, 11:22

Jest w ogóle sens grac na innej? :)
Daidex121 - 16 Sierpień 2017, 17:17

poziom numer 5 ofc!
Maaaati - 17 Sierpień 2017, 21:01

oczywiście prędkość na maksa