Forum Icy.pl
Forum polskiego serwisu Icy Tower

Rekordy - [styl][STB] 2 graczy: zas這ni皻e oczy i kierowanie g這sem

syo - 8 Pa寮ziernik 2008, 21:57
Temat postu: [styl][STB] 2 graczy: zas這ni皻e oczy i kierowanie g這sem
Hej,

W豉郾ie wraz z moj dziewczyn (STB) pogrywali鄉y sobie w IT. No i Kasia wpad豉 na pomys nast瘼uj帷y: ona zamyka oczy, a ja - b璠帷 obok niej i obserwuj帷 jej gr steruj jej ruchami, tj. informuj j o tym co ma wykona. Ubaw jest momentami po pachy, a i radochy z dobrego wyniku nie brakuje :) . Wydaje si, 瞠 ta kategoria mo瞠 by 鈍ietna na r騜nego rodzaju rozgrywki pomi璠zy przyjaci馧mi, a tak瞠 warto by by這 jej spr鏏owa np. na kolejnym spotkaniu graczy IT jako kategoria fun :D

Tak wi璚 definicja:

STB (Steer the Blinded) - kategoria przeznaczona dla dw鏂h os鏏 autorstwa STB. Jedna z os鏏 steruje postaci, ale ma zamkni皻e lub zas這ni皻e oczy. Druga osoba steruje ca陰 gr informuj帷 pierwsz osob o tym jakie ruchy ma wykonywa. Dozwolone s wszelkie mo磧iwe informacje.

Chyba, 瞠 mo積a zmieni lekko definicj.
I co s康zicie? :)

mattirab - 8 Pa寮ziernik 2008, 22:30

Hm... Ca趾iem interesuj帷e, b璠zie trzeba kiedy spr鏏owa.
syo napisa/a:
Druga osoba steruje ca陰 gr

T cz窷 by mo積a by這 zmieni. Poza tym, nie mam zastrze瞠 do definicji ;) .

Vinyanov - 8 Pa寮ziernik 2008, 22:48

Cytat:
ona zamyka oczy, a ja - b璠帷 obok niej i obserwuj帷 jej gr steruj jej ruchami, tj. informuj j o tym co ma wykona

安ietny pomys! Umm… Zagrajcie ITFC 1-1! *ekhm* …Nic nie m闚i貫m. :D

Cytat:
Wydaje si, 瞠 ta kategoria mo瞠 by 鈍ietna na r騜nego rodzaju rozgrywki pomi璠zy przyjaci馧mi

Prawda. Nawiasem, kto gra podobnie, kiedy… D_vonk bodaj瞠 pr鏏owa, mo瞠 z bratem, wspomina kiedy na IRC-u. Ale, dobrze, 瞠 zosta豉 upami皻niona wiadomo軼i. Niestety, moi rodzice raczej odrzuc pomys, aby wsp馧pracowa. Wi璚 kategoria raczej dla was, nie dla mnie. Ale, na zlocie – koniecznie. BTW, i tak dobrze, 瞠 w鈔鏚 wymaga brakuje zatkanych uszu (z hyp/逝u/逝ppi… mo積a wiele wywnioskowa). ;)

Cytat:
W豉郾ie wraz z moj dziewczyn (STB) pogrywali鄉y sobie w IT.

Hm? Pseudonim twojej dziewczyny brzmi „Steer the Blinded”? :)

Cytat:
Cytat:
Druga osoba steruje ca陰 gr

T cz窷 by mo積a by這 zmieni.

matti, dlaczego? Wola豚y: wykonuje ruchy?

@romek - 13 Pa寮ziernik 2008, 17:26

Niestety musz ci rozczarowa, Syo. Kto przed tob wymysli ju t kategori, a mianowicie John Beak. ;-)

Kategoria brzmi OMGWTFBRBBBQ.

tu macie linka do posta JB
http://www.freelunchdesig...g50552#msg50552

;-) proponuje temat zamk望 albo chocia zmieni jego nazw na OMGWTFBRBBBQ

Kryscik95 - 26 Listopad 2014, 01:22

To mo瞠 tak od razu na pe貫n hardkor, czyli samotna gra z zamkni皻ymi oczami. Jak "za 豉two" to na tiny insane haha