Forum Icy.pl
Forum polskiego serwisu Icy Tower

Polska Liga Icy Tower - Liga ICY

Kamilson91 - 12 Lipiec 2009, 16:02
Temat postu: Liga ICY
Witam!!!

Mam pytanie do was są do tej gry ligi?? Jeśli tak to jak wykryć że ktoś używa trainera np. tego http://www.freelunchdesig...hp?topic=1694.0

Kamilson91 - 13 Lipiec 2009, 18:34

no powiecie mi czy są ligi w tej grze jakieś zawody ???
Tojeczek - 13 Lipiec 2009, 21:58

O ile sie nie orientuje nie ma lig.
Sa turnieje i ranking.
A trainery? Żeby potwierdzic wynik nalezy wsyslac powtorke z nagraniem

Kamilson91 - 13 Lipiec 2009, 22:28

a co powiesz na temat trainera który po prostu gra za człowieka który jest dosyć mocny bo trafia w szczebelki i wtedy nie widać , bo nie ma szczebelków od ściany do sciany tylko są zwykłe:) :mrgreen: :mrgreen: potrafię napisać takiego bota i co wtedy :) jak będzie ponad miliard punktów :) )))) da radę bo będzie bot wykrywałszczebelki:)
Doob - 13 Lipiec 2009, 22:31

Kamilson91 napisał/a:
a co powiesz na temat trainera który po prostu gra za człowieka który jest dosyć mocny bo trafia w szczebelki i wtedy nie widać , bo nie ma szczebelków od ściany do sciany tylko są zwykłe:) :mrgreen: :mrgreen: potrafię napisać takiego bota i co wtedy :) jak będzie ponad miliard punktów :) )))) da radę bo będzie bot wykrywałszczebelki:)

wtedy zabijesz wielka, siedmioletnia gre? chcesz tego? :|

mattirab - 13 Lipiec 2009, 22:43

Kamilson91 napisał/a:
a co powiesz na temat trainera który po prostu gra za człowieka który jest dosyć mocny bo trafia w szczebelki i wtedy nie widać , bo nie ma szczebelków od ściany do sciany tylko są zwykłe:) potrafię napisać takiego bota i co wtedy jak będzie ponad miliard punktów )))) da radę bo będzie bot wykrywałszczebelki:)

A ja mogę przejść IT i jeszcze sobie wystawić na to 4 certyfikaty.