Forum Icy.pl
Forum polskiego serwisu Icy Tower

Galeria postaci i modów - Propozycje nowych postaci i modów - dyskusja ogólna

TheUzeler - 2 Sierpień 2010, 15:39
Temat postu: Propozycje nowych postaci i modów - dyskusja ogólna
Czy mogli byście podsuwać pomysły na moda? Wybiorę tego który mi się najbardziej spodoba i go zrobię...

Przeedytowałem temat, by można było rozmawiać w nim także o propozycjach nowych postaci. :) (Przypominam, że można też składać zamówienia na postacie i mody poprzez tworzenie tematów na bieżącym forum z prefiksem [zamówienie]). — Viny

marcin12kow - 3 Sierpień 2010, 09:03

Coś z władcą pierścieni kolorystyka zielono czerwona.I do niego postac froda
TheUzeler - 9 Sierpień 2010, 18:37

no nie za bardzo mi się podoba :( a morze jakiś inny???
mattirab - 9 Sierpień 2010, 23:23

IronModer napisał/a:
morze

Sam sobie podsunąłeś dobry pomysł :P . Do tego ładne fale, plaża i obowiązkowo detale w stylu śmieci ukrytych w piasku, glonów itp.

TheUzeler - 10 Sierpień 2010, 08:26

ale że jak z tymi falami i piakiem ??? Schodki czy coś? :P
luki1025 - 10 Sierpień 2010, 10:17

Ściany zrób w motywie morskim, zegar zrób oblepiony algami, pasek kombosa piaskowy, schodki mogą być różne, np. 0-100 mogą być z piasku, 100-200 mogą być piaskowe z muszlami itd.
Vinyanov - 10 Sierpień 2010, 11:49

A może by tak zrobić edukacyjnego moda oceanograficznego? ;)

W ten sposób, by typy schodków reprezentowały faunę bytującą w poszczególnych warstwach:

Tj. by pierwsze (a może ostatnie? zależy od tego, czy rozpoczynamy od dna czy nie... (o! jeśli tak, to schodki "piaskowe" mogłyby być schodkami 1000+, co oznaczałoby, że wyszliśmy na ląd)) schodki były złożone ze śledzi, szprotek czy tp. gatunków jadalnych, a ostatnie z ryb głębinowych, jakichś rozgwiazd... :)

Grafiki tła wieży (wyrwy etc.) mogłyby natomiast wyrażać różnego typu roślinność.

Luki napisał/a:
Ściany zrób w motywie morskim

Ściany boczne i tylna wieży powinny IMO przedstawiać to samo (tj. toń w perspektywie).

TheUzeler - 10 Sierpień 2010, 16:41

no kurcze powiem że podobają mi się wasze pomysły o Sea Tower xD
marcin12kow - 11 Sierpień 2010, 08:16

zrobisz sea tower

no schodki mogłybybyc jakieś piaskowe a ściany to zdecydowanie takie niebieskie