Forum Icy.pl
Forum polskiego serwisu Icy Tower

Galeria postaci i modów - [postać] mój własny hardkor ;)

Kryscik95 - 10 Sierpień 2010, 21:31
Temat postu: [postać] mój własny hardkor ;)
Siema wszystkim fanom Icy Tower. Mam do ściągnięcia moją własną postać hardkora, którą zrobiłem w paincie. Jest to moja druga postać więc zapewne nie wyszła mi idealnie, ale i tak nie jest taka zła :) . Wystarczy nacisnąć na poniższy link i można cieszyć się hardkorem podczas gry xD. UWAGA! Tylko do wersji 1.3

Oto link:
http://www.megaupload.com/?d=RLZBIHL0

TheUzeler - 21 Sierpień 2010, 11:39

słaba postać dźwięk nawet nawet ale do kitu grafika ale jeśli to twoja pierwsza postać to masz 5/10 za pomysł i wykonanie ;) ja nie od razu wszystko umiałem rysować :P
szczoo17 - 24 Sierpień 2010, 11:50

IronModer napisał/a:
jeśli to twoja pierwsza postać to masz 5/10

Kryścik95 napisał/a:
Jest to moja druga postać więc zapewne nie wyszła mi idealnie

Czytaj ze zrozumieniem. A poza tym w swoim poście nie wstawiłeś ani jednego znaku interpunkcyjnego. :razz: I zdania zaczynaj wielką literą. :>

Vinyanov - 24 Sierpień 2010, 12:59

1) A może IronModder w ogóle nie przeczytał wiadomości Kryścika? ;)
2) A może przeczytał, ale tak czy inaczej umieścił tę uwagę o tym, jak by ją ocenił, gdyby była pierwsza, bo sądził, że to ważna informacja? ;)

szczoo17 - 25 Sierpień 2010, 20:22

Vinyanov napisał/a:
A może IronModder w ogóle nie przeczytał wiadomości Kryścika?

Możliwe ;-)
Vinyanov napisał/a:
A może przeczytał, ale tak czy inaczej umieścił tę uwagę o tym, jak by ją ocenił, gdyby była pierwsza, bo sądził, że to ważna informacja?

Wtedy nie napisałby "jeśli to twoja pierwsza postać, to masz 5/10", tylko "jeśli byłaby to twoja pierwsza postać, to miałbyś 5/10". A przynajmniej powinien... Co i tak byłoby głupie. Bo po co mówić jaką ocenę dałoby się, gdyby była pierwsza, skoro wiedziałoby się, że nie jest? ;-)

Vinyanov - 25 Sierpień 2010, 20:34

szczoo17 napisał/a:
Vinyanov napisał/a:
A może przeczytał, ale tak czy inaczej umieścił tę uwagę o tym, jak by ją ocenił, gdyby była pierwsza, bo sądził, że to ważna informacja?

Wtedy nie napisałby "jeśli to twoja pierwsza postać, to masz 5/10", tylko "jeśli byłaby to twoja pierwsza postać, to miałbyś 5/10".

Zgoda. ;)

Cytat:
[...] po co mówić jaką ocenę dałoby się, gdyby była pierwsza, skoro wiedziałoby się, że nie jest? ;-)

Aby dać do zrozumienia innym twórcom postaci, że jeśli umieszczają swoje pierwsze postaci i otrzymują od 5/10, to może to oznaczać, że wcale na to nie zasługują, a po prostu dostali bonusowe punkty "za pierwszą postać", i że nie ma podstaw, by się z tego szczególnie cieszyli. ;)

taz35 - 2 Luty 2011, 08:58

pomysł fajny dźwięki fajne ale grafika do bani ;-)