Forum Icy.pl
Forum polskiego serwisu Icy Tower

Icy Tower Mobile/iPhone - Icy Tower Jump

tadzik - 3 Październik 2011, 19:13
Temat postu: Icy Tower Jump
SaleiB pisał że ITJ można zdobyć za 11.07 zł. Na 3gplay.pl można go zdobyć za darmo po angielsku i po polsku.
ice killa - 16 Październik 2011, 23:16

Siema wszystkim. Chcialem sie zapytać czy grał ktos w to juz jakis czas i jakie wyniki osiągneliscie? Bo nie wiem czy moje sa dobre ; )

Clock tower

Best score:
385292

Best floors:
1472

Best combos:
509

Grałem na SE K800i

jakby ktos mogl niech napisze swoje rekordy.

Trident - 16 Październik 2011, 23:32

Witaj na forum. :)

Nie grałem (może na następnym zlocie trafi się okazja ;) ), ale...

Cytat:
Best score:
385292

Best floors:
1472

Best combos:
509

...albo jesteś dobrym graczem (czego nie oczywiście wykluczam), albo markę "Icy Tower" jednak dopadła inflacja. ;) Spore te wyniki.

A przecież i w ITPC wielkości, których sięgało Score były za duże. Siedmiocyfrowy Score?...

Chociaż OTOH, kiedy Johan projektował IT, to pewnie nie przewidywał, że ktokolwiek osiągnie więcej niż pięć cyfr. (Jeśli wierzyć tej hipotezie, że "Johan nie sądził, by ktokolwiek kiedykolwiek zdobył 400 piętro")...

Powinny istnieć konwertery wyników w ITPC/ITME/ITFB/itp. ( :D ), które podawałyby ich ekwiwalenty w innych wersjach, w oparciu o ich trudność.

ice killa - 17 Październik 2011, 00:02

Hmm.. 7 cyfrowy nie, podałem 6 liczb. Zreszta moge jutro dac screena jak cos ; )
Trident - 17 Październik 2011, 01:05

ice killa napisał/a:
Zreszta moge jutro dac screena jak cos ; )

Chętnie. Screenów z tej wersji widziałem tyle, co na Icy.pl. ;)

SaleiB - 25 Listopad 2011, 23:35
Temat postu: Re: Icy Tower Jump
tadzik napisał/a:
SaleiB pisał że ITJ można zdobyć za 11.07 zł. Na 3gplay.pl można go zdobyć za darmo po angielsku i po polsku.

O, nie znałem tej strony, fajnie że wrzuciłeś te informację ;)

icegamer - 8 Styczeń 2014, 15:37

Hej gra ktos z was jeszcze?? kurcze czemu tu nikt nie pisze..
Devlin - 31 Styczeń 2014, 13:33

Na tamtej wersji można było kręcić nieskończone combo, po minimum 1.500 kręciliśmy ;)
Za łatwa, zero sensu i satysfakcji z gry.

satanday - 28 Lipiec 2016, 20:57

ice killa napisał/a:
Siema wszystkim. Chcialem sie zapyta� czy gra� ktos w to juz jakis czas i jakie wyniki osi�gneliscie? Bo nie wiem czy moje sa dobre ; )

Clock tower

Best score:
385292

Best floors:
1472

Best combos:
509

Gra�em na SE K800i

jakby ktos mogl niech napisze swoje rekordy.

Sorry for my bad english. I have found interesting german website about most popular game and its software,clash royale, on farwest.de site. If someone would like to know more about that browser game and clash royale hack online you can visit this link.