Forum Icy.pl
Forum polskiego serwisu Icy Tower

Międzynarodowe turnieje - Icy Tower 10th Anniversary Tournament

John Beak - 22 Listopad 2011, 20:03
Temat postu: Icy Tower 10th Anniversary Tournament
:mrgreen: Icy Tower 10th Anniversary Tournament :mrgreen:

:) Prizes
- There will be prizes, so if you're skilled, get ready for a special Christmas present.
- There will be surprise prizes anyone can get regardless of skill. Are you feeling lucky?

1st place gets an item of choice from the Free Lunch Design Store
2nd place gets a t-shirt of choice from the Free Lunch Design Store
3rd place gets the Harold Cap from the Free Lunch Design Store
4th-8th places get extra coins for Icy Tower Social on Facebook.

More info on the Icy Tower 10th Anniversary Tournament homepage.

Może ktoś przetlumaczyć? Przepraszam, mówiem złe po polsku. ;)

Devlin - 23 Listopad 2011, 15:09

W wolnej chwili przetłumaczę ale nie obrażę się jeżeli mnie ktoś uprzedzi ;)
Wysłałem już pierwsze powtórki, ktoś z Was się zapisuje?

Tupac - 24 Listopad 2011, 13:57

Ja wysłałem powtórkę ;-)
devastator - 24 Listopad 2011, 14:09

Tak na szybko:
Cytat:

Turniej z okazji X rocznicy Icy Tower

Nagrody
- Nagrody będą, więc jeśli jesteś dobry, to przygotuj się na specjalny świąteczny prezent
- Będą też nagrody-niespodzianki, które może otrzymać każdy, niezależnie od umiejętności. Czujesz się szczęściarzem?

1. miejsce – dowolny przedmiot ze sklepu Free Lunch Design
2. miejsce – dowolny t-shirt ze sklepu Free Lunch Design
3. miejsce – czapka Harolda ze sklepu Free Lunch Design
4.–8. miejsce – żetony do Icy Tower Social na Facebooku.

Więcej informacji na stronie turnieju – http://10aniv.icytower.cz/

Boru - 24 Listopad 2011, 14:12

Cytat:
Więcej informacji na stronie turnieju – http://10aniv.icytower.cz/

Chodzilo mu chyba o przetlumaczenie tej strony ;)

Ja nie zagram. Prawie dwa miesiace temu nagle jakby stracilem swoje umiejetnosci. Moze kiedys powroca ;)

Devlin - 26 Listopad 2011, 01:44

Mhmm, też bym chciał, żeby moje powróciły, jak na razie to ledwo co przebijam średnią ;)
Boru - 26 Listopad 2011, 15:52

Z umiejetnosciami jest jak z kobietami. Jesli nie bedziesz zwracal na nie uwagi i nie reagowal na fochy, same grzecznie przyjda.

Albo bedziesz mial spokoj bez nich :lol:

Devlin - 26 Listopad 2011, 16:03

Z doświadczenia wiem, że jednak same przychodzą :cool:

A spokój od IT miałem dopóki JB nie odezwał się do mnie na GG w związku z tym turniejem ;)
Ale teraz przynajmniej przypominam klawiaturze, że jest mi potrzebna ;)

John Beak - 29 Listopad 2011, 00:02

Thanks to SaleiB, the tournament web now has a Polish version.

Glad to see some discussion here. Too bad Boru can't play.

Devlin - 29 Listopad 2011, 12:05

17 osób, zainteresowanie mniejsze niż się spodziewałem.
Tupac - 29 Listopad 2011, 13:32

Kto takie score wykręcił? ;-)
tadzik - 29 Listopad 2011, 22:28

Ja bym wziął udział ale termin 5.12.2011 mi za bardzo nie pasuje. Znalazłbym tylko godzinę czasu na poświęcenie grze. :-(
Boru - 29 Listopad 2011, 22:32

Floor jutro ;)
tadzik - 29 Listopad 2011, 22:40

Boru napisał/a:
Floor jutro ;)
czyli zagrasz na turnieju?
Boru - 29 Listopad 2011, 22:48

Tak wlasciwie to nie opuscila mnie forma, lecz stara klawiatura ;) Nowa nie reaguje tak jakbym chcial, ale da sie ja okielznac.
tadzik - 29 Listopad 2011, 22:51

Ja bym zagrał ale termin nie pasuje mi. I za bardzo nie wiem jak te powtórki wysyłać.
tadzik - 29 Listopad 2011, 23:29

Nie zagram to postanowione. :( a szkoda bo spełniam wymagania kwalifikacyjne.
Boru - 29 Listopad 2011, 23:41

Oj tam.
Asef - 30 Listopad 2011, 00:48

Witajcie, po paru latach nie brania udziału w żadnym turnieju, w ten turniej wezmę udział. W sumie nie grałem za bardzo przez te lata, może raz na pół roku. Więc nie mam tak dobrej formy jak z pare lat temu. Jak na razie 478 floor i ponad 11 tys punktów.
Wezme udział, ale nie wiem czy dam rade przejść kwalifkacje.

Devlin - 30 Listopad 2011, 01:36

Eee, Boru jednak gra, tak jak myślałem ;)
No i skończyły się marzenia o jakimkolwiek dobrym miejscu ;)

Witaj Asef, miło Cię widzieć po tylu latach ;)
Klikaj, klikaj, kiedyś byłeś w tym całkiem niezły, pamiętam jak przeganiałem Cię we floor ;)

jaraf - 30 Listopad 2011, 18:35

Czy mogę uczestniczyć, mając IT 1.4, a nie 1.5 ? Z tego co wiem, niczym się nie różnią technicznie.
tadzik - 30 Listopad 2011, 19:48

Tyś widzioł smoka ;)
Devlin - 30 Listopad 2011, 21:33

jaraf napisał/a:
Czy mogę uczestniczyć, mając IT 1.4, a nie 1.5 ? Z tego co wiem, niczym się nie różnią technicznie.

Wątpię ;)
A skoro niczym się nie różnią to ściągnij sobie 1.5, przerzuć statystyki i "wu a la" ;)

szczoo17 - 30 Listopad 2011, 21:37

Postaram się coś ugrać, ale narazie średnio mi idzie... Nawet 200 combo nie mogę zrobić :neutral:

@jaraf: Wydaje mi się, że nie możesz.
W regulaminie jest wyraźnie określone wymaganie co do wersji IT.
Ale skoro nie różnią się technicznie, to czemu nie możesz po prostu zagrać w 1.5? ;-) //Echh spóźniłem się.

Boru - 1 Grudzień 2011, 00:03

Wylacz w 1.4 muzyke i bedziesz mial 1.5 ;)
SaleiB - 1 Grudzień 2011, 02:18

Moim zdaniem można grać na 1.4 , nikt tego nie wykryje.

Witaj Asef ;) Biorąc pod uwagę rosnące minimum kwalifikacyjne chyba jednak musisz trochę bardziej przycisnąć. Z drugiej jednak strony nie wiem czy nie bardziej się opłaca nie kwalifikować się do turnieju i poświęcić swoje siły na jak najlepszy wynik w maratonie, ale zbytnie kombinowanie tez się może nie opłacić ;)

Fajnie że jednak sporo osób wzięło udział w turnieju, jakby nie patrzeć Polacy ratują frekwencję :)

Boru jak wygrasz to będzie można powiedzieć (choć będzie to nieco naciągane) że jesteś najlepszym graczem dekady ;)

Devlin - 1 Grudzień 2011, 10:28

W sumie to ja będęzadowolony nawet z pierwszej ósemki ;)
Przynajmniej wyrównałbym swój wynik z którychś tam mistrzostw świata...
Ehh, wtedy na roketa trafiłem :/

Boru - 1 Grudzień 2011, 11:20

Moj udzial w tym turnieju nie jest pewna sprawa, dlatego poprosilem JB, aby mnie wypisal :P Lepiej teraz zrezygnowac, niz pozniej nie wyslac nic.
tadzik - 1 Grudzień 2011, 11:26

Boru twe słowa pocieszyły mnie
Devlin - 1 Grudzień 2011, 13:31

A ja poprawiłem wynik we floor ale zapomniałem wpisać hasła w powtórce, ehh ;)
Asef - 1 Grudzień 2011, 13:52

Ciężko się gra w tej wersji 1,5. postać jakby jest ciężka, i tak mi się zacina ta gra, powoli chodzi. Nie wiem co może być powodem, też nie działa gra w full scrennie w windows 7, a xp już nie mam. Chciałbym pograć w modzie retro tower jak z 4lata temu, wtedy to wspaniale się grało. A szkoda, że nie ma takiego modu do tej wersji.
Devlin - 1 Grudzień 2011, 17:00

Też bym chciał pograć na retro ale czasu nie cofnę.
BTW, pytanie do wszystkich, dlaczego nie ma retro do 1.5?

tadzik - 1 Grudzień 2011, 20:42

Niech ktoś zrobi. Ja bym zrobił ale nie znam hasła.
Tupac - 2 Grudzień 2011, 09:08

Sprawdźcie czy działa.
http://speedy.sh/bP87U/data.dat

SaleiB - 4 Grudzień 2011, 00:48

Wyniki kwalifikacji już są, przynajmniej częściowo bo nie wiadomo dokładnie kto jaki miał rezultat. Moja grupa niestety wygląda na bardzo silną :/ Jacob wiadomo, klasa sama w sobie, natomiast Fabian ma słabe wyniki tylko jak mu się nie chce grać lub jak nie ma na to czasu, ale jak jest jakiś pojedynek ze mną to od razu się spina i zazwyczaj mnie pokonuje
Devlin - 4 Grudzień 2011, 16:39

A ktoś mi powie jakie są rekordy graczy z grupy C?

EDIT:

No i mam grać na combo, tak?
Najlepszy z grupy przechodzi dalej?
Czy dwie najlepsze osoby przechodzą dalej?

Pirochemik - 5 Grudzień 2011, 14:42

Spoko Sali, gram za namową JB, ale uprzedziłem go że nie mam czasu, właściwie się nie staram, gram maxymalnie 20 minut i wysłam co ugram. Wkurza mnie to, że nie możemy widzieć rezultatów, tym bardziej, że JB może, co dla mnie jest nieco nieuczciwe. Może to zmieni się w tym systemie , chociaż to logowanie jest niekonieczne.
Devlin - 5 Grudzień 2011, 16:08

Mhmm, chciałbym widzieć wyniki pozostałych, liczyłem na to, że po kwalifikacjach będzie całą lista wyników, a tu nic :/
Boru - 5 Grudzień 2011, 16:49

Mam problemy ze zrobieniem combo wiecej niz 300, dlatego przed zakonczeniem kwalifikacji zmienilem zdanie i poprosilem JB, aby mnie wypisal. Nie zrobil tego, a ja nie mam w zwyczaju silowania sie z gra, dlatego prosze nie miec do mnie pretensji, jesli nic nie wysle.
Pirochemik - 5 Grudzień 2011, 19:29

Spoko, myślę, że wiele osób się ucieszy;) Też jestem zawiedziony tym, że nie ma wyników innych graczy i szczerze turniej jest trochę denny pod względem organizacji. Wiadomo, powodem jest brak czasu, ale...

Edit Wiadomo było, że Craven i Jacobs wygrają w naszym koszyku. Kwestia komu się jaki trafi, mi zawsze trafia się jakiś dobry gracz, na odwrót ma JB. Dlatego najlepszy jest system zbierania punktów. DO tego głupi jest sposób przedstawiania wyników o północy. A najbardziej o czym mówiłem brak wyników na stronie, wiedziałbym przynajmniej czy warto się starać, np Cravena miałem szanse pokonać. No ale cóż. Jak dla mnie turniej na 10 rocznice jest niedopracowany. Szkoda, że nawet po skończonej rundzie na żadnym forum nic się o tym nie pisze, co innego było po każdym nawet małym turnieju w tamtych czasach;)

Devlin - 7 Grudzień 2011, 13:48

No i po turnieju dla mnie ;)
John Beak - 9 Grudzień 2011, 14:38

Sorry about not reading this topic soon enough. I've been very busy :(

I've sent e-mails to everybody. I posted the password on the main site at three places (News, Schedule, left navi).
I even accepted replays sent by e-mail...

If you dropped out of the main tournament, you can still play Sprint.

JolasKsieg - 14 Lipiec 2016, 14:12

Jakaś szansa na turniej na 15-lecie? :D Często pracując jako księgowa kaliszewska grywam sobie w IcyTowera, gdzie już spore rekordy mi się udaje wykręcić, dlatego chętnie poczułabym emocje turniejowe :D
Matylda - 27 Lipiec 2016, 12:07

JolasKsieg napisał/a:
Jakaś szansa na turniej na 15-lecie? :D Często pracując jako księgowa kaliszewska grywam sobie w IcyTowera, gdzie już spore rekordy mi się udaje wykręcić, dlatego chętnie poczułabym emocje turniejowe :D

Ooo! ja też chętnie bym wzięła udział w takim turnieju ^^ :) Jakieś 4 lata temu jako księgowa w Przemyślu był organizowany taki turniej na uczelni, wtedy zajęłam 3 miejsce :)