Forum Icy.pl
Forum polskiego serwisu Icy Tower

Kawiarnia - Lubicie kawę?

miberas - 3 Wrzesień 2017, 17:12
Temat postu: Lubicie kawę?
Lubicie pić kawe? Jeśli tak to jaka najbardziej? A może macie w domu Ekspresy do kawy i właśnie tak parzoną kawę pijecie najczęściej? Czekam na wasze odpowiedzi!
mocarny - 8 Wrzesień 2017, 11:44

Ostro :shock:
monikakrauze90 - 12 Październik 2017, 12:50

Ja kocham zwłaszcza tą w Costa.
Janka23 - 3 Styczeń 2018, 12:09

Nieeee, wolę herbatę :) Nigdy nie byłam fanką kawy i nie potrzebuję kofeiny aby przetrwać dzień ;p
melka - 22 Czerwiec 2018, 06:56

Oczywiście, że tak, uwielbiam ;)
A Wy też zauważyliście, że jeśli zalewa się kawę woda przefiltrowaną, to smakuje ona lepiej?
Kupiłam sobie dzbanek filtrujący na https://strefafiltrow.pl/dzbanki-filtrujace.html i zaczęłam filtrować w nim wodę po to, aby w czajniku nie osadzał się kamień. A ten eekt ze zmianą smaku kawy zauważyłam dodatkowo :) Warto w taki dzbanek zainwestować ;)

jjusti18 - 24 Sierpień 2018, 05:54

Tak, a w szczególnie lubię ją pić w wyjątkowym miejscu ze wspaniałymi ludźmi. Ostatnio byłam we Warszawie i natknęłam się na klimatyczną restaurację Bubbles. Zamówiłam tam potrawę włoską, bo chciałam zakosztować czegoś nowego. Musze się przyznać, że nie spodziewałam się aż tak dobrego jedzenia. Dawno nie jadłam w tak dobrej restauracji. Same plusy dostrzegłam tego miejsca.
galag2 - 17 Październik 2018, 18:00

Uwielbiam kawę :D
Kassia - 14 Luty 2019, 21:33

Uwielbiam kawę! Zaczynam dzień, gdy jeszcze po omacku idę do kuchni i włączam ekspres i powoli budzę się do życia. Gdy potrzebuję kofeinowego kopa, jak jestem na mieście, wstępuję do restauracji Akademia. Jest to mój ulubiony lokal w stolicy. Do tego stopnia, że organizuję tu wszystkie spotkania biznesowe :) a kawa... mniam!