Forum Icy.pl
Forum polskiego serwisu Icy Tower

Pomoc - Wyłączanie się gry

Domia - 11 Maj 2004, 12:50
Temat postu: Wyłączanie się gry
Gdy naciskam SAVE REPLAY to wychodzi mi z gry :( i co ja mam zrobic :?: :!: przez to nie zachowalam sobie replaya na lige :x mialam 123 combo :evil: Syo moze bede zmieniac po prostu nazwe i darujesz mi,ze jest napisane Harold w podpisie :/
matuss - 11 Maj 2004, 12:58
Temat postu: Problem z gr? :(
mogl sie tak stac gdy uzywalas mojego moda. W nim jest cos posrane. :/

A teraz sie pytam o szczegoly.. z jakiego moda korzystalas, jakiej postaci :D ..?

EDIT: hmm.. tak mi sie wydaje ze pomylilas dzialy.. to raczej do Pomocy :P

pozdr, matuss. 8)

Vinyanov - 11 Maj 2004, 13:10
Cytat:
hmm.. tak mi sie wydaje ze pomylilas dzialy.. to raczej do Pomocy

Dokladnie, to do Pomocy. 8) BTW jest w niej strasznie duzo tematow o nic nie mowiacej nazwie ( :!: Na przyszlosc prosze o nadawanie sensowniejszych tytulow! :!: ), a kiedy dojdzie tam ten bedzie ich jeszcze wiecej, chyba musze kiedys wziac sie w garsc i poprawic je wszystkie...

Co do problemu.. Moze nie masz juz wolnego miejsca na dysku? :D :wink: A tak na serio to nie mam pojecia o co chodzi. :? Sprobuj podmienic icytower.exe na oryginalny (jesli cos bylo w nim zmieniane)?

P.S. CelseR, przeslesz mi tego replaya z last_game na maila? vinyanov@poczta.onet.pl :)
--
EDIT: Argh... domia, przez ten nowy avatar serio myslalem ze to nie ty stworzylas ten watek. :D Sorry za zamieszanie. :D

Domia - 11 Maj 2004, 13:15
ups sorka pomylily mi sie dzialy :D moze rzeczywiscie to przez tego moda :/ sprobuje tera podmienic na moda Vinyego :)

Ps-przy kazdej postaci tak sie dzialo

CelseR - 11 Maj 2004, 15:44
Vinyanov napisał/a:
CelseR, przeslesz mi tego replaya z last_game na maila? vinyanov@poczta.onet.pl :)

juz wyslalem

Natalus - 10 Sierpień 2007, 21:28
Temat postu: Gra się wyłącza sama
Od jakiegoś czasu, gdy włączam Icy Towera i pojawia się menu, nie mogę nic wybrać, a gra automatycznie się wyłącza. Jak to naprawić?
Pozdrawiam :)

mattirab - 10 Sierpień 2007, 22:27
Temat postu: Odp: Gra się wyłącza sama
Były już takie tematy ;) . I mogę co najwyżej poradzić zastosowanie się do porad w nich, bo sam mogę powiedzieć tyle, żebyś spróbował(a) zreinstalować grę i zainstalować ją w innym folderze. No ale teraz obiecane linki do tych tematów:
http://www.icy.pl/forum/index.php?topic=804.0 - tu odpowiedź masz na końcu tematu.
http://www.icy.pl/forum/index.php?topic=448.0
http://www.icy.pl/forum/index.php?topic=667.0 - tu chyba nic nie pomogło.

petr - 14 Sierpień 2007, 16:30
Temat postu: Odp: Gra się wyłącza sama
Jak widać z postu mattiraba były już trzy takie przypadki na tym forum ale ani razu nie udało się znaleźć rozwiązania.. Gdyby tak wypytać wszystkie te osoby co miały wtedy uruchomione znalazłoby się związek..
Dla mnie wciąż najlepszym wyjściem są następujące kroki - jeśli nie działa pierwszy, przejść w drugi itd.

1. Reinstalacja gry w inny katalog
2. Reinstalacja sterowników do karty graficznej, dźwiękowej - czy inne gry działają?
3. Wyłączenie za pomocą ctrl+alt+del wszystkiego poza programami systemowymi typu explorer.exe, rundll itd
3. Reinstalacja systemu

Pietrucha133 - 2 Listopad 2008, 09:46

Kiedy wyłączam gre robi się cały czarny ekran i nic sie nie dzieje. Co mam robić?
Pirochemik - 21 Listopad 2008, 14:37

Ja wciskam esc aż zadziała. Albo zewijam na pasek i prawym zamkknij. Ale raczej mi sie to nie zdarza, jak nie mam otwartych programów kolidujących.
smithjon - 16 Luty 2015, 13:31

Gdy naciskam SAVE REPLAY to wychodzi mi z gry :( i co ja mam zrobic :?: :!: przez to nie zachowalam sobie replaya na lige :x mialam 123 combo :evil: Syo moze bede zmieniac po prostu nazwe i darujesz mi,ze jest napisane Harold w podpisie :/