Forum Icy.pl
Forum polskiego serwisu Icy Tower

Kawiarnia - Pozycjonowanie

Raku95 - 10 Lipiec 2018, 11:50
Temat postu: Pozycjonowanie
Witam. Mam do Was pytanie odnośnie pozycjonowania. Co prawda wiem, na czym ono polega i że firma http://www.pozycjonowanie.wroclaw.pl/ może je dla mnie wykonać za odpowiednią sumę, ale proszę, powiedzcie mi jakie ono daje jeszcze korzyści poza reklamą samą w sobie i ściągnięciem klienta na stronę? Mało orientuję się w tych plusach, a jednak chciałbym, skoro mam zamiar skorzystać z oferty.
magicznekosze - 13 Listopad 2018, 13:57

Ja chętnie zaoferuję kosze świąteczne, moim zdaniem najlepszy sposób aby wyrazić pracownikowi ile dla mnie znaczy, no oprócz premii oczywiście :D
PivotStrony - 30 Listopad 2018, 09:01

Dobre pozycjonowanie sprawia, że przede wszystkim, że twoja strona będzie wyżej w wyszukiwarce. Oczywiście przenosi się to tak jak mówiłeś na przyciąganie klientów na stronę. Oczywiście, to czy klient u Ciebie coś kupi będzie zależeć od tego, jaką masz ofertę i jak konkurencyjną cenowo. :) Ja korzystałem z usług pivotstrony.pl i naprawdę szczerze polecam tą firmę :)
Zafira - 26 Luty 2019, 09:11

Jest kilka dość ważnych zalet pozycjonowania. Przede wszystkim sprawia ono, że serwis jest bardziej widoczny w wynikach, ale nie tylko na frazy kluczowe. Za tym idzie oczywiście zwiększenie liczby odwiedzin. Istotne też jest zdobycie sporej przewagi nad konkurencją. Jeśli chcesz skutecznie wypromować firmę to najlepiej zwróć się do profesjonalistów Nakatomi. Kompleksowo zajmą jej promocją.