Forum Icy.pl
Forum polskiego serwisu Icy Tower

Kawiarnia - Pilka nozna

Karciooz - 25 Luty 2005, 22:12
Temat postu: Pilka nozna
O sporcie chyba tu malo tematow o ile sa . Jak myslicie po meczach 1/8 finalu kto wygra ligie mistrzow 04/05 . Ktory mecz byl najladniejszy ? Ktora bramka ?? Mi sie osobiscie najbardziej podobalo spotkanie Barcy z Chelsea i stawiam na Barce w LM!!
syo - 25 Luty 2005, 22:54
Temat postu: Pi?ka no?na
Tak, mecz stal na wysokim poziomie. Osobiscie jestem za Barca, a w rywalizacji Krzynowek - Dudek oczekuje na bramke tego pierwszego :)
Domia - 26 Luty 2005, 09:31
Cytat:
Mi sie osobiscie najbardziej podobalo spotkanie Barcy z Chelsea i stawiam na Barce w LM!!

hyh... wyjales mi to z ust :) Barca ma naprawde duze szanse, aby wygrac tegoroczna LM :> pewnie sobie pomyslicie - "co to baba oglada mecze??!!??!!??" ... no ba ... ogladam kazdy jaki leci w tv :P ot co :D lubie noge i tak mi juz zostanie ^^ wole ja bardziej, niz np. siatkowke :P jedyne co jest jeszcze fajniejsze to kosz :wink: Krzynio vs. Dudek ? Zdecydowanie Krzynowek gora :D

Karciooz - 26 Luty 2005, 11:06
Krzynio gora ? Ale chyba w ostatnim meczu jakos inaczej to wyszlo . Dudek w ostatniej minucie puscil , ale chyba patrzac na caly mecz to Dudek lepiej gral i chyba Liverpool ma wieksze szanse na awans. Mi sie bardzo podobal ten mecz . Ta presja Liverpoolu . No a Barca tez sie ladnie podniosla . I ten Maxi Lopez...
petr - 26 Luty 2005, 13:15
no, nareszcie jakis temat pilkarski... juz dawno chcialem taki zalozyc, ale tego nie zrobilem, bo myslalem ze na tym forum kibicow nie ma... a tu prosze, jacys normalni jednak sie znalezli! :D
jak ktos czytal moje zainteresowania w profilu albo moj podpis widac od razu, ze PN to cos bardzoo waznego w moim zyciu :)
no i jak rowniez wynika z mojego podpisu, moim ulubionym zagranicznym klubem jest MU, i to im co roku zycze wygranej w LM... w zeszlym roku odpadli przez Smoki, a teraz leca przez zarozumialy Milan - szkoda. z hoszpanskich klubow zawsze najbardziej lubialem Barce - i to im w takim razie zycze wygranej :)
pojedynek Dudek vs Krzynowek? - debilny wymysl dziennikarzy. zupelnie jakby to oni byli motorem napedowym swoich druzyn a tak raczej nie jest. beznadzieja. Liv wygral bo druzyna byla lepsza w calym meczu i juz.

proponuje zmienic idee tego tematu na 'pilka nozna', bo osobiscie mam jeszcze wiele do powiedzenia w tym temacie, a teraz nie wypada skoro jest na razie o tegorocznej LM... a to kropla w morzu :smile:

tajek - 26 Luty 2005, 13:47
Ja osobiscie sercem i dusza jestem na Interem , niestety znowu zremisowali przez glupie bledy w obronie :/ , ale uwarzam ze na San Siro wygraja pewnie z Porto i przejda dalej .

Mecz Chelsea-Barca byl interesujacy , druga polowa byla bardzo dobra , ciekawa , wejscie Maxi Lopeza wnioslo do gry niesamowicie duzo ( ten chlopak jest naprawde dobry) choc druga bramka byla przypadkowa bo wydaje mi sie ze strzelal a nie podawal Eto'wi , to i tak zasluzyli na zwyciestwo i oczywiscie zycze im przejscia dalej .
Mysle ze Murinho na rewanz chce strzelic bramke i przejsc do obrony do konca meczu , ale mam ogromna nadzieje ze mu sie to nie uda ...

Co do meczu ManU-Milan , to wynik tego spotkania jest bardzo nie sprawiedliwy , ManU wiecej mialo akcji , strzalow , przewage przy pilce , i niestety wielka ilosc nie wykorzystanych 100% ... ale taka jest pilka , nikt tego nie zmieni .

Pojedynek miedzy Liverpoolem a Leverkusen jest juz dla mnie rozstrzygniety , w rewanzu wystapi juz Gerrard i jestem wrecz pewny ze nie zmarnuja przewagi jaka sobie zapewnili.

Juve-Real bardzo ciekawy rewanz sie szykuje , jak real strzeli jedna bramke jest juz po wszystkim , jak juve strzeli pierwszy brakme to bedzie bardzo ciekawie :)

Arsenal - Bayern tu tez juz dla mnie jest wszystko jasne , arsenal nie jest stworzony na lige mistrzow , Bayern choc uchodzi za slabszego , przejdzie dalej pewnie :)

Reszta pojedynkow tez juz raczej wyjasniona :)

FORZA INTER :)

syo - 27 Luty 2005, 00:33
Cytat:
Ja osobiscie sercem i dusza jestem na Interem , niestety znowu zremisowali przez glupie bledy w obronie , ale uwarzam ze na San Siro wygraja pewnie z Porto i przejda dalej .

Tak jest - Inter ma wiecej remisow niz zwyciestw. Mancini sprawia, ze bukmacherzy czesciej wygrywaja ;)

Cytat:
choc druga bramka byla przypadkowa bo wydaje mi sie ze strzelal a nie podawal Eto'wi

Na powtorkach wyraznie widac iz Lopez spojrzal w strone Eto'o wiec uznaje to za podanie :)

Cytat:
Co do meczu ManU-Milan , to wynik tego spotkania jest bardzo nie sprawiedliwy , ManU wiecej mialo akcji , strzalow , przewage przy pilce , i niestety wielka ilosc nie wykorzystanych 100% ... ale taka jest pilka , nikt tego nie zmieni .

Nie pojmuje wyniku tego meczu, gdyz MU to dla mnie pewniak... Przynajmniej do fazy polfinalow. Bo innego finalu niz Barca-Chelesea (ktory niestety nie jest finalem :( ) sobie nie wyobrazalem...

Cytat:
Pojedynek miedzy Liverpoolem a Leverkusen jest juz dla mnie rozstrzygniety , w rewanzu wystapi juz Gerrard i jestem wrecz pewny ze nie zmarnuja przewagi jaka sobie zapewnili.

Odnotujmy to, ze mecz bedzie grany na BayArena. Spodziewam sie PRZYNAJMNIEJ jednej bramki Krzynowka :twisted:

Cytat:
Juve-Real bardzo ciekawy rewanz sie szykuje , jak real strzeli jedna bramke jest juz po wszystkim , jak juve strzeli pierwszy brakme to bedzie bardzo ciekawie

Mecz slaby w wykonaniu Realu, nie potrafili wykorzystac wielu szans (slupek, poprzeczka...). Mysle, ze w Turynie postawia kropke nad i i odniosa nawet wyzsze zwyciestwo niz na Santiago Bernabeu

Cytat:
Arsenal - Bayern tu tez juz dla mnie jest wszystko jasne , arsenal nie jest stworzony na lige mistrzow , Bayern choc uchodzi za slabszego , przejdzie dalej pewnie

Szczerze powiedziawszy - bardzo smieszny mecz :D

Barca w przod!

Karciooz - 27 Luty 2005, 09:45
Hmm... Krzynowek ostatio chyba jest w slabszej formie , ale on potrafi zaskoczyc . Mecz Juve - Real bedzie bardzo ciekawy , Real bedzie sie pewnie mscil za porazke w LM 02/03 . Ale Juve wygrywa swoje mecze po 1:0 w LM tak wiec mozna sie spodziewac emocjii , moze nawet rzutow karnych . Jezeli Beckham bedzie wykonywal jak w meczu Anglia : Turcja to chyba Real nie przejdzie . Mysle ze na dzien dzisejszy pewniakami do przejscia do cwiercfinalu sa : Bayern , Lyon , Liverpool . Reszta pojedynkow to jeszcze sprawa otwarta :)
petr - 27 Luty 2005, 13:07
hmm, profesjonalne recenzje, jestem pod wrazeniem :smile: ja nigdy nie interesowalem sie LM, bo to jedna wielka komercha i nic wiecej. zwlaszcza pomysly G-14... wkurza mnie to. moje zycie to liga :P

rozumiem ze mam zalozyc osobny temat dot calej reszty pilki noznej? :) bo chcialbym sie wypowiedziec :) fajnie byloby zrobic jeden, duzy, czyli ten zmienic :)

aha, no i przyznam sie ze nie ogladalem zadnego meczu LM z w/w, po prostu nie moglem :( nawet bramek do tej pory nie widzialem.

Karciooz - 27 Luty 2005, 13:26
Wedle zyczenia Piotrek :)
Teraz mozna rozwinac watki . Moze na poczatek : Jak zagra Mila w meczu z Atletic Bilbao ? . Relacje z meczow mozna znalezc na www.uefa.com :) IN ENGLISH OFF COURSE

tajek - 27 Luty 2005, 15:11
Hmm jesli nazwa tematu sie zmienila to wyglada na to ze moge napisac o wielkim meczu ktory sie zbliza , jak narazie to nim zyje , chodzi oczywiscie o mecz Inter-Milan ....
Derby Mediolanu , mecz napewno bedzie ciekawy zaluje ze niemam gdzie go zobaczyc :/

Przewidywane sklady -
Inter: 1.Toldo, 2.J.Zanetti, 2.Cordoba, 11.Mihajilovic, 16.Favalli, 14.Veron, 6.C.Zanetti, 19.Cambiasso, 25.Stankovic, 10.Adriano, 32.Vieri

Milan: 1.Dida, 2.Cafu, 13.Nesta, 3.Maldini, 4.Kaladze, 8.Gattuso, 21.Pirlo, 20.Seedorf, 22.Kaka, 15.Tomasson, 11.Crespo

Oby dwie druzyny zmeczone LM , nie w pelnych skladach , ale spotkanie i tak zapowiada sie niezwykle ciekawie . Jak pewnie wiecie druzyny te maja ten sam stadion wiec niema co sie sugerowac kto jest gospodarzem ;) jedyna roznica jest ilosc kibicow jaka bedzie mogla byc u gospodarza ktorym jest Inter .
Ostatni mecz tych druzyn zakonczyl sie remisem 0-0

Sercem i dusza jestem za Nerazzurri i mam nadzieje ze przelamia zly nawyk remisow i wygraja ;)
FORZA INTER :)

petr - 27 Luty 2005, 17:04
pamietam ich derby w LM z 2 lata temu... ten sam stadion, a raz wszystko czerwone, a raz wszystko niebieskie :razz:

czy ktos widzial bramki z meczu Arsenal - Man Utd? to bylo cos, moj team wygral 4:2... wtedy bylem naprawde szczesliwy... :) jak ktos nie ma, moglbym jakos dac, ale nie wiem jak, bo to ma 17 mega -_-

no i co sadzicie o Polskiej lidze? GieKSa upada - staram sie jak moge wspomagac akcje - Wisla tez upada, tylko ze inaczej, a moja Amica zbroi sie jak moze :grin: przynajmniej sie staraja, no ale Smirnovs i Simr na pewno oslabieniami nie beda ^^

repra? - mysle ze nie ma co sie przejmowac przegrana z Bialorusia; towarzyski mecz to towarzyski i nikt nie musi sie przykladac, poza tym pamietajmy ze to praktycznie srodek okresu przygotowawczego ^^ nie jest tak zle, mamy tylko punkt straty do Anglii i naprawde duze szanse na awans. nie ma co sie zalamywac przegrana :wink:

BTW - czy ktos tutaj odwiedza czasem portal www.90minut.pl ? to moja strona startowa O_o i dlatego codziennie wychwytuje wszystkie ciekawe newsy :) teraz polecam artykol o przejmowaniu przez Katowickich kibicow GieKSy... smutne, ale budujace :smile:

aha - dzieki Karciooz :) myslalem ze ktos z moderow to zrobi, bo zapomnialem o prawie zalozyciela o_O

Domia - 27 Luty 2005, 17:50
Cytat:
Wisla tez upada

ojj trudno mi to powiedziec, ale musze ci przyznac racje :cry: niedlugo wisla spadnie do II ligi, do III i tak coraz nizej... az do ligi, w ktorej jest moja osiedlowa Bronowianka :P :wink: to wszystko stalo sie tak nagle... w jednym momencie wisla zaczela sie rozpadac... Kasperczak zrobil out! sprzedali chyba pol wisly i dupa :/
Cytat:
GieKSa upada

sie nie przejmuje tym bo nie lubie Katowic :wink: smrod jak diabli :lol: :wink:
Cytat:
nie ma co sie zalamywac przegrana

pewnie :D niedlugo przegramy z 3-ligowa druzyna z bangladeszu i tez bedzie dobrze :D bo i tak z Anglia przegramy tylko 1:2 :wink: ale i tak Rasialdinho wszystkich uratuje :lol:

domaz - 27 Luty 2005, 18:57
domia napisał/a:
ale i tak Rasialdinho wszystkich uratuje :lol:

Ej no domia nie smiej sie z naszego asa on ma juz 14 bramek w angielskiej 2 lidze

Karciooz - 27 Luty 2005, 20:28
Ale w naszej reprezentacji sie przelamac nie moze . Tak samo mial kiedys Zurawski i mu przeszlo w koncu . Wisla moze sie podniesze jeszcze . Chociaz nie wydaje mi sie zeby ktos jej wydarl mistrzostwo . A potem pewnie odejdzie wiekszosc graczy i Wisla stanie sie druzyna klasy Lecha czy Wisly Plock :)
Domia - 27 Luty 2005, 21:34
paluszek napisał/a:
domia napisał/a:
ale i tak Rasialdinho wszystkich uratuje :lol:

Ej no domia nie smiej sie z naszego asa on ma juz 14 bramek w angielskiej 2 lidze

jak przejda do I ligi premiership to przestane sie smiac :P w angielskiej II lidze to nawet by przedszkolak strzelilby gola, a wiem co mowie bo ogladalam kilka meczy i widze jak oni graja :roll: no ale dobra koniec tematu nie ma sie co sprzeczac :P :D

petr - 27 Luty 2005, 23:06
No nie wiem, dla mnie poziom League Championship przewyzsza o wiele polska ekstraklase. Zwlaszcza pod wzgledem stadionow i budzetow klubow.

Poza tym - tam gra sie inaczej... W takiej pierwszej lidze angielskiej (czyli nasza druga) wszyscy gryza trawe, w klubach jest inna organizacja... Zupelnie jak w drugiej Bundeslidze... Tam sezon jest bardzo meczacy...

Mysle ze Greg da sobie rade i w Premiership.

syo - 27 Luty 2005, 23:54
Cytat:
Mysle ze Greg da sobie rade i w Premiership.

Gdyby tylko pokazal na co go stac w reprezentacji. Mysle, ze nie tylko ja mam go za "drewniaka" po tym, jak w towarzyskim z Bialorusia nie trafil w pusta bramke tylko w gore... :?

Karciooz - 28 Luty 2005, 16:29
Inter 0:1 Milan- hehe Tajek ,jednak Milan . To moj faworyt do mistrzostwa Wloch :) We Wloszeh liczy sie juz tylko Milan i Juve , Inter raczej ze swoimi remisami daleko nie zajedzie :(
Chelsea 3:2 FC Liverpool - no Dudzio sie postaral ale niestety na marne
Deportivo 2:0 Real - ja sie osobiscie ciesze , chyba trudy LM wychodza

tajek - 28 Luty 2005, 16:37
Karciooz napisał/a:
Inter 1:0 Milan

Szkoda ze naprawde nie bylo takiego wyniku :/ , niestety inter przegral choc mial przewage co mnie pociesza , rozegrali bardzo dobry mecz tylko niestety szczescie w futbolu takze sie liczy :(
FORZA INTER ;)

W kolekach co byly ostatnio bylo wiele niespodzianek , barca zremisowala z ostatnia druzyna w lidze :) , real przegral ( mnie to nie dziwi buhehe) , arsenal zremisowal a powinien wygrac jesli mysli o wygraniu Premiership ... poprostu kolejki niespodzianek ;)

Karciooz - 8 Marzec 2005, 07:33
Dzisaj znowu LM powraca na nasze ekrany TV . Znowu jest dla mnie powod zeby wlaczyc TV bo robie to rzadko . Najciekawszy dzisaj mecz to oczywiscie Barca - Real , Chelsea bez Drogby i Robbena . Barca bez Marqueza i Giuly'ego. Chcialbym zeby moja Barca dala popis i przesla dalej . Moje typy dzisiejszych meczow :
AC Milan 3 -1 Manchester United (ManUtd jest dobre ale i tak sie nie podniesie i nie zdazy odrbobic strat , oni jakos nie maja szczescia do LM , co innego Milan)
Olympique Lyon 2-0 Werder Brema (mecz bedzie pewnie jednostronny , ale moze byc ciekawy , Lyon ladnie gra w tym sezonie0
Barca 3-0 Chelsea (wynik optymistyczny ale to chyba mozliwe , jeszcze jakby zagral atak Ronaldinho - Eto - Lopez to by bylo widowisko )

LEO - 8 Marzec 2005, 07:58
Dokladnie ja mam tak samo!!!Jak sa rozgrywane mecze LM to ogladam, a jak nie to rzadko!!!!Hmmm....Ja oczywiscie bede ogladal mecz Barca-Chelsea.Niemoge sie doczekac jak Ronaldinho bedzie wkrecal swych rywali w murawe, Eto'o prowadzil ofensywna gre i... jeszcze w dodatku ten MAXI LOPEZ hyh to juz super sklad ale nie bedzie Giulyeg'o.Drogbie dobrze ze nie bedzie gral , po co faulowal w ostatnim meczu :mrgreen:

AC MILAN 2 - 2 Manchester United

OLYMPIQUE LYON 3 - 2 Werder Brema

BARCA 3 - 0 Chelsea

HMmm......

JUVE ?-? REAL (sam nie wiem jaki moze byc wynik bo nie wiadomo co pokaza Krolewscy raz graja finezyjnie a raz daja d***)Ale jedno jest pewne JUVE bedzie walczyc bo gra u siebie.

BAYER MONACHIUM 2 -3 ARSENAL (Arsenal bedzie walczyc o awans ale poprzednia zaliczka BM moze byc nie do odrobienia)Arsenl zawsze zle gra w LM!!! :neutral:

FC LIVERPOOL 2-0 BAYER LEVERKUSEN Zespol Krzynowka w ostatnim meczu stracil za duzo bramek watpie aby udalo im sie awansowac(moze BERBATOW cos pokaze ale THE REDS maja Barosa itp.)

FC PORTO 1 - 3 INTER MEDIOLAN (JESTEM za INTEREM)

PSV EINDHOVEN 2 -1 MONACO (ZESPOL Didiera Deschampsa to juz nie ten zespol z ostatniej edycji LM)

CHAMPIONS LEAGUE !!!!!!

Karciooz - 9 Marzec 2005, 08:20
Takich wynikow chyba nikt sie nie spodziewal . W sumie padlo wczoraj 16 bramek . Mecz Barcy z Chelsea byl genialnym widowiskiem . Az chce sie ogladac ten futbol . Szkoda ze Barca zawalila pierwsze minuty spotkania i nagle sie zrobilo 3:0 . Moj ulubiony klub odpadl z Ligi Mistrzow . Lyon przeszedl samego siebie niewiele braklo a pobili by rekord Ligi Mistrzow . Milan skormna wygrana . Teraz w LM zostal mi tylko AC Milan i PSV , ale to juz nie to samo co Barca...
Domia - 9 Marzec 2005, 15:46
Ten mecz Barcy z Chelsea byl piekny :) Jak dla mnie to moglo byc wiecej niz 6 bramek. Szkoda, ze Eto czy chocby Deco, przy tak wielu pieknych okazjach, musial spudlowac :cry: Szczerze mowiac, to Collina nie popisal sie w niektorych sytuacjach np. z ostatnim golem w meczu, ktory strzelil Terry... jakim cudem Valdes mial ja obronic, skoro byl przytrzymywany ;/ Albo bylo kilka widocznych fauli na katalonczykach, ale oczywiscie pan Pierlugi ich nie uznal. Niestety moj faworyt odpadl... no ale coz, teraz pozostaje kibicowac Juventusowi :grin:

[glow=black][color=white] ?

Karciooz - 17 Marzec 2005, 11:04
chyba temat przygasa , a tym czasem zaczela sie nasza piekna polska liga . Szkoda tylko ze zaczelo sie kompromitacja , zima nas przerosla . A do tego jeszcze bunt grupy G-4 :)
domaz - 17 Marzec 2005, 17:55
Powiem szczerze. Jestem wiekim fanem ogolnie pilki noznej, Realu i reprezentacji Polski. Ale nasza rodzima liga wogole mnie nie interesuje. Poziom tam prezentowany jest po prostu zenujacy. Kiedys ogladalem mecze ne zywo bo mialem Canal + ale zbrzydlo mi to bo na boisku nic ciekawego sie nie dzieje. No i do tego co chwila jakies hokejowe wyniki typu osiem do jaja. Komedia! Moze gdyby jakis zespol z mojego miasta byl w ekstraklasie to bardziej by mnie to interesowalo ale Bydgoszcz narazie stac tylko na 3 lige:
petr - 18 Marzec 2005, 21:06
G-4 ma racje. PZPN to oszusci. Nabralem takiego przekonania po przeczytaniu trzech rocznikow 'Pilki noznej'.

Poziom jest kiepski bo nie ma kasy. Potrzeba tylko wiecej takich 'wspanialych' i 'szczodrych' sponsorow jak PTK.

Gdy Liga Polska SA przejmie lige bedzie lepiej. Na jej czele stanie Boniek ktory jak wiadomo niezbyt zgadza sie z Listkiem (ktos spyta: to po co wsadzil go na selekcjonera? odpowiedz: latwiej jest kims manipulowac, jak masz go 'pod soba').

www.ratujmygiekse.pl. Podpiszcie sie pod manifestem.

EDIT:
paluszek: jak sie kibicuje to sie bedzie chodzic i na osma lige. ja na Zaglebiu czasem bywam mimo ze nie kibicuje. szkoda ze Amike mam dosc daleko.

Karciooz - 20 Marzec 2005, 10:25
[center]Losowanie 1/4 LM :[ /center]
[center]CF Chelsea : Bayern Monachium [/center]
[center]Ciekawe starcie , ja tutaj nie mam faworyta uwazam ze Bayern stac jest na duza niespodzianke [/center]

[center]Inter Mediolan - AC Milan [/center]
[center]Powtorka sprzed dwoch lat tylko ze wczesniej . Tym razem mecz na pewno bedzie ciekawszy , to przeciez pojedynek Crespo i Adriano , dwoch swietncyh snajperow . Oczywiscie Forza Milan[/center]

[center]PSV Eidhooven - Olympique Lyon [/center]
[center]No mozna by napisac wyrowany mecz , ale Werder - Lyon tez mialo byc wyrownane . PSV bedzie bardzo trudno[/center]

[center]Juventus Turyn - FC Liverpool[/center]
[center]No Juve chyba zmiecie Liverpool po zacietej walce :grin: [/center]

petr - 20 Marzec 2005, 13:09
Nie lubie prawie wszystkich zespolow ktore zostaly. Zycze wiec zwyciestw Interowi (z dwojga zlego) i Liverpoolowi bo tam gra i Baros (a w sumie to siedzi), Dudek i El Moro.

Nienawidze i Chelsea (glupie zarozumialce) i Bayernu (za kraj pochodzenia). Ale niech wygra Bayern

Robee - 28 Marzec 2005, 20:33
Moj kochany real odpadl :cry: . A wiec kibicuje Chelsea...

[hide]...z tym troche walnietym Mouhrinio :P ;) :lol: [/hide]

Domia - 28 Marzec 2005, 20:59
Robert Ch napisał/a:
Moj kochany real odpadl . A wiec kibicuje Chelsea...

dwa zespoly zbudowane na fundamencie pieniedzy... ok chelsea to jeszcze obleci, bo ma takich kilku pilkarzy, ktorzy wczesniej nie byli super gwiazdami, a graja calkiem niezle :) ale real to przegiecie... roberto carlos, ronaldo, zidane, beckham, figo itd... jedyne dwie osoby, ktore sobie zapracowaly w tym klubie na kariere to Casillas oraz Raul... ale naprawde jak tak mozna... kupowac XXX mega super hiper pilkarzy i reszte miec w d***e :/ jak widac ludzie wola isc na skroty i nabyc cala 11-stke najlepszych kopaczy na swiecie, zamiast wypracowac sobie ciezka praca, mocna druzyne...

...
...
...
[glow=black] ♥ ♥ ♥ FORZA JUVE ♥ ♥ ♥ [/glow]

domaz - 28 Marzec 2005, 21:47
domia napisał/a:

roberto carlos, zidane

O nie nie nie tu sobie wypraszam :D IMO roberto carlos - najlepszy pilkarz na swiecie:) Caly czas prezentuje b. dobra forme a ze reszte defensywy ma do dupy to sam niczego w realu nie zdziala. Nie mozna mowic ze sie wypalil czy cos w tym stylu bo jest nadal naprawde swietny. A co do Zidane`a to IMO juz troche lata nie te ale nadal jest magiczny:) Czasem potrafi tak zagrac ze ciarki po plecach przechodza:>

Robee - 29 Marzec 2005, 07:12
domia napisał/a:
ale real to przegiecie... roberto carlos, ronaldo, zidane, beckham, figo

Popieram paluszka z tym Carlosem i Zidanem. No ale Figo tez jest dobry. Robi takie zwody... Figo wypracowyje akcje, podaje do Ronaldo, ale niestety ten nic. :x

P.s. Podobno Figo nie opuscil zadnego treningu, a Beckham zadnego wywiadu i zdjecia :roll:

LEO - 29 Marzec 2005, 07:47
Ja bylem zly jak Real odpadl. To fakt, ze maja same gwiazdy. W Chelsea tez ich nie brakuje, ale nawet jesli to co z tego. Nie podoba mi sie wogole styl gry londynczykow. Teraz jestem za Juve :wink: i Chelsea. :evil:
syo - 29 Marzec 2005, 14:21
Skoro to temat o pilce noznej..

8-0 8) , fajno, ciekawe jak bedzie z Irlandia?

petr - 30 Marzec 2005, 23:39
Skromnie, 1:0, ale zawsze.

Kolejny bunt G-4. Nawet jesli wtedy walczyli o kase, teraz bija sie o sluszna sprawe (zmiana przepisow - juz nie chodzi tylko o PZNP, takze o konstytucje)

Domia - 31 Marzec 2005, 11:45
myslalam, ze polacy juz nie strzela tej bramki :D tyle okazji bylo... no ale trzeba sie cieszyc, ze kolejne 3 pkt powedrowaly na nasze konto :) mowie wam... normalnie zwijalam sie na lozku, gdy nasi nie mogli sobie trafic w bramke :P ale cierpliwosc poplaca ^^
czekam na nastepny mecz 8)

syo - 31 Marzec 2005, 13:03
Stres byl, niestety :/ Ale tak to jest jak sie gra przeciwko druzynie nastawionej na defensywie (Anglicy z nimi zremisowali w pierwszym meczu, my sie nie dalismy!). Anglicy.. z Azerami "wycisneli" 2:0 , a Austria ledwo wygrala z Walia. 90% Mundial!
LEO - 31 Marzec 2005, 13:05
Emocje byly podczas meczu szczegolnie najwieksze jak bramki nie mogli strzelic. Jak byla juz 80 minuta meczu to wierzylem, ze nasi potrafia strzelic tego gola na wage wygranej. Najwazniejsze, ze sa 3 punkty. :smile: Nastepny mecz bedzie chyba z Azejberdzanem 4 czerwca u nich jesli sie nie myle.
syo - 31 Marzec 2005, 13:20
Aktualnie mamy mundial - z drugich miejsc w grupach wychodza 2 zespoly z najlepszym dorobkiem. Jak narazie - Polska i Czechy. :)

Jesli wygramy z Azerami, Walia i Austria, na Wembley jedziemy jako finalisci!

Robee - 31 Marzec 2005, 13:23
Syo napisał/a:
Jesli wygramy z Azerami, Walia i Austria, na Wembley jedziemy jako finalisci!

Nooo, tylko zeby Polska to utrzymala, zeby tylko nie zepsula :?
Musimy w sukces wierzyc :roll:

[size=24px]POLSKA GOLA!!![/size]

petr - 31 Marzec 2005, 16:09
Jakie Wembley?

a) w/w stadion nie zostal jeszcze odbudowany
b) gramy na Old Traford

Chyba ze to byla przenosnia, to sory, ale wolalem zaznaczyc gdzie bedzie mecz :wink:

syo - 31 Marzec 2005, 23:29
Eeeech... wtopa :roll:
Karciooz - 5 Kwiecień 2005, 10:07
Mysle ze z Azerami (04.06) powinnismy sobie poradzic , z Austria i Walia mozemy sie pomeczyc , no a z Anglikami roznie moze byc ale nie licze na zwyciestwo . Teraz nasza kadra powinna juz byc zgrana , powinen byc jakis szkielet (narazie mamy : Dudek - Klos , Bak - Krzynowek - Zurawksi , Frankowski ) . Zespol musi sie juz utworzyc bo trafimy na powiedzmy : Brazylie , Szwecje i Niemcow i juz po nas....
devastator - 11 Kwiecień 2005, 16:22
Ogladal ktos Cracovie? :) dla tych co nie znaja wyniku przypomne:

Cytat:
Wydawalo sie, ze mecz zakonczy sie bezbramkowo. Ale najwieksze emocje czekaly kibicow dopiero w doliczonym przez sedziego czasie gry. Najpierw sedzia podyktowal rzut karny dla Legii za zagraniu reka Michala Swistaka. Lukasz Surma nie wykorzystal jednak "jedenastki". Jego strzal obronil Marcin Cabaj.

Pilkarze Cracovii poderwali sie jeszcze do walki i ruszyli do ataku. Oplacilo sie. Legionisci byli zalamani i czekali juz tylko na koncowy gwizdek sedziego. Stracili ochote do gry. Doslownie w ostatnich sekundach spotkania Marcin Bojarski przechwycil pilke po niedokladnym podaniu bramkarza Boruca do swoich obroncow, podciagnal kilkanascie metrow i zdobyl zwycieskiego gola dla Cracovii. Kibice gospodarzy dlugo po meczu fetowali sukces swej druzyny.

tuz po bramce:

:D

jak dla mnie to to jest Jego kolejny cud...

Karciooz - 26 Kwiecień 2005, 11:48
To juz dzisaj
PSV - AC Milan
Decydujaca faza Ligi Mistzrzow . Ja stawiam na AC Milan . A w finale Milan na 100% zagra z angielskim klubem . Tego mozemy byc pewni...

LEO - 26 Kwiecień 2005, 11:56
Ja tez na AC Milan. Jutro mam egzamin mat-przyr , ale dzis obejrze mecz. :twisted: :mrgreen:
Robee - 26 Kwiecień 2005, 16:12
A jutro Liverpool-Chelsea

Cos zdaje mi sie, ze Chelsea zrobi pogrom :wink: :503: :572:

tajek - 26 Kwiecień 2005, 18:25
Robert Ch napisał/a:
A jutro Liverpool-Chelsea

Cos zdaje mi sie, ze Chelsea zrobi pogrom :wink: :503: :572:

No no nie badz taki pewny ... Liverpool bardzo dobrze gra w LM wiec moim zdaniem napewno nie bedzie pogromu ;)
Ide za Liverpoolem i wierze w to ze zwycieza

syo - 27 Kwiecień 2005, 16:17
tajek napisał/a:
Ide za Liverpoolem i wierze w to ze zwycieza

LIVE! LIVE! LIVE!

Milanki wygraly 2-0 . PSV zawalilo koncowke, przykro mowic

Domia - 27 Kwiecień 2005, 22:45
0:0 ... myslalam, ze padnie kilka bramek :P
no coz pozostaje nam kibicowac swoim klubom w rewanzu :smile:

LEO - 28 Kwiecień 2005, 07:29
Ja etz myslalem, ze padna jakies bramki. Ten strzal Lamparda na poczatku meczu jak on tego nie trafil to ja nie wiem. Ogolnie mecz byl dynamiczny. Zobaczymy co pokaza na Anfield Road. :twisted:

Narazie nie obstawiam kto zagra w finale w Stambule :neutral:

Robee - 4 Maj 2005, 13:12
1-0 dla Liverpoolu! Fajnie padla ta bramka Luisa Garcii :) . Ale ten Gudjonsehn to na koniec meczu mogl strzelic bramke na 1-1...
domaz - 4 Maj 2005, 14:16
jakby dudzio to wpuscil to by go tam zbiczowali. ale z wolnego ladnie wyjal. gl liverpool
LEO - 4 Maj 2005, 16:25
JA tam nie wiem. Jakos nie lubie zbytnio Chelsea a wiec bylem za Liverpo'olem. Dzis AC Milan wejdzie do finalu dwu bramkowa przewaga jest dobra zaliczka przed rewanzem. Wiele moze sie zdarzy, ale Milan chyba glupich bledow niepopelni. :roll:
Robee - 5 Maj 2005, 14:42
3-1 dla PSV, ale Milan przeszedl...

Final:

[center]
[size=18px]FC LIVERPOLL vs AC MILAN[/size][/center]

proponuje zrobic ankiete, kto wygra final LM :)

petr - 6 Maj 2005, 23:19
W meczu Liv z Che powinna byc czerwona i karny. Nie gol. Ale ciesze sie ze zarozumiale Che odpadlo.

Nie zniose wygranej Milanu. Tajek chyba tez nie ^^

tajek - 7 Maj 2005, 11:35
Piotrek napisał/a:

Nie zniose wygranej Milanu. Tajek chyba tez nie ^^

Znaczy powiem tak , jak zobacze ze milan jest o wiele gorsza druzyna na boisku niz liverpool a wygraja to przestane wierzyc w sprawiedliwosc na tym swiecie ;)
Milan przez caly sezon wygrywa szczesliwie co mnie powoli wqu....

Go Go Live ;)

petr - 7 Maj 2005, 23:48
To niestety musze przyznac, Milan jest teoretycznie lepszy. Ale k***a Che tez jest lepsza, i co? I dupa ;p

Wkurza mnie ze Milan ma szczescie do super talentow. Najpierw sprowadzili Kake (godzili sie o niego z Man Utd; MU ma z jego bylym klubem podpisana umowe o wymiane zawodnikow ale Milan dal wiecej), a teraz zaklepali se Adu z DC United (to po MS2006). K***a. Oni jeszcze beda najlepsi, mowie Wam, i wcale mi nie do smiechu z tym ;(

syo - 8 Maj 2005, 01:57
paluszek napisał/a:
jakby dudzio to wpuscil to by go tam zbiczowali. ale z wolnego ladnie wyjal. gl liverpool

"Dudzio" krzyczal do Hypii zeby puscil pilke ale ten go nie uslyszal, bo na stadionie bylo 120 decybeli, czyli tyle, ile na koncercie rockowym. Kibice byli najlepsi. Dwunastym zawodnikiem byl Rafa, trzynastym kibice. Dlatego Liverpool znalazl sie w finale!

Robert Ch napisał/a:
proponuje zrobic ankiete, kto wygra final LM

Dla mnie z przyczyn jasnych nie ma sensu robic ankiety, bo jestem swiecie przekonany ze Czerwoni wygraja!

Piotrek napisał/a:
W meczu Liv z Che powinna byc czerwona i karny. Nie gol.

Ponoc bramka wogole nie wpadla (czytajcie gdzies na WP) :lol:

Piotrek napisał/a:
Ale ciesze sie ze zarozumiale Che odpadlo.

Nie patrzmy na Chelesea jak na Murinho, bo to on jest zarozumialy.

tajek napisał/a:
Milan przez caly sezon wygrywa szczesliwie co mnie powoli wqu....

Mecz z PSV jest tego dobitnym przykladem. Podobni do reprezentacji Grecji - caly mecz cisza, by niespodziewanie oddac decydujacy strzal. Taktyka greckiego szkoleniowca, Rehagella jest niedobra dla oka fana dobrej i ciekawej pilki noznej, ale skuteczna, a to liczy sie w pilce najbardziej.

Piotrek napisał/a:
Wkurza mnie ze Milan ma szczescie do super talentow. Najpierw sprowadzili Kake (godzili sie o niego z Man Utd; MU ma z jego bylym klubem podpisana umowe o wymiane zawodnikow ale Milan dal wiecej), a teraz zaklepali se Adu z DC United (to po MS2006). K***a. Oni jeszcze beda najlepsi, mowie Wam, i wcale mi nie do smiechu z tym ;(

Jak by nie patrzec, Milan sposrod najlepszych europejskich klubow w ostatnim czasie byl najblizej trofea. Umacnianie druzyny o zawodnika wiaze sie z wymiana innego zawodnika, co wcale nie musi zaowocowac sukcesem (Kalu Uche, Michael Owen).

GO GO LIVE!

petr - 8 Maj 2005, 04:10
Syo napisał/a:
Piotrek napisal/a:
W meczu Liv z Che powinna byc czerwona i karny. Nie gol.
Ponoc bramka wogole nie wpadla (czytajcie gdzies na WP) Laughing

To wlasnie mowilem ^^ Nie wpadla.

Tomek Kuszczak powstrzymal Man Utd. Z jednej strony ciesze sie, bo to Polak, z drugiej smuce, bo to potkniecie dla MU to praktycznie utrata szans na v-ce mistrzostwo :/ Znowu Arsenal (tfu!) gora :/

syo - 8 Maj 2005, 13:26
Piotrek napisał/a:
Znowu Arsenal (tfu!) gora

Nie wszystko stracone. Dzis londynski zespol podejmuje finalistow LM, ktorzy tez walcza o cos - czwarte miejsc w premiership.

petr - 9 Maj 2005, 05:23
Syo napisał/a:
Piotrek napisał/a:
Znowu Arsenal (tfu!) gora

Nie wszystko stracone. Dzis londynski zespol podejmuje finalistow LM, ktorzy tez walcza o cos - czwarte miejsc w premiership.

Dupa, te kozie bobki wygraly. K***a.

Po moim osiedlu biega taki lebek w koszulce Henry'ego. Chyba ja spale. Razem z tym lebkiem.

Co z tego ze Henry nie strzelil gola w tym meczu? I tak go nie lubie bo gra w Arsenalu.

[size=9px]Pomysl palenia lebkow w koszulkach Henry'ego narodzil sie na forum.manutd.pl przy okazji planowania zlotu polskich fanow MU. Oprocz tego do rozrywek mialo nalezec takze m.in. sranie na szaliki Arsenalu, czy rzucanie rzutkami do zdjecia Wenger'a zamiast do tarczy.[/size]

syo - 9 Maj 2005, 15:42
Piotrek napisał/a:
Dupa, te kozie bobki wygraly. K***a.

Nom, ponoc Dudek niezle nawalil :/

Piotrek napisał/a:
Po moim osiedlu biega taki lebek w koszulce Henry'ego. Chyba ja spale. Razem z tym lebkiem.

Kibol. :twisted:

No, ale MU tez sie powinela noga. A dzieki komu? Jak zwykle - Polak :D , grats, mr. Kuszczak :wink:

Robee - 26 Maj 2005, 09:57
[center][size=24px]IVERPOLL ZWYCIEZCA LIGI MISTRZOW 04-05 !!!!!!!!!!![/size][/center]

Na pierwszego gola prawie 70 tysiecy kibicow na stadionie w Stambule czekalo zaledwie 53 sekundy. Po dosrodkowaniu z rzutu wolnego Paolo Maldini, ktory juz po raz siodmy zagral w finale rywalizacji o Puchar Europy, strzalem z powietrza nie dal szans Jerzemu Dudkowi.

Ten gol mial zasadniczy wplyw na przebieg spotkania w pierwszej polowie. Co prawda podopieczni trenera Rafaela Beniteza probowali odrabiac straty, ale napotkali na doskonale zorganizowana defensywe Milanu i nie potrafili powazniej zagrozic bramce rywali.

Najladniejsza akcje zespol angielski przeprowadzil w 32. minucie, jednak strzal Hiszpana Luisa Garcii zza pola karnego byl niecelny.

Z kolei krolujacy w srodku pola Brazylijczyk Kaka i Andrea Pirlo raz po raz prostopadlymi podaniami uruchamiali duet napastnikow Milanu. W 39. minucie po skladnej kontrze Argentynczyk Hernan Crespo po zagraniu Ukrainca Andrija Szewczenki po raz drugi umiescil pilke w bramce Liverpoolu. Warto podkreslic, ze kilka sekund wczesniej pilkarze "The Reds" domagali sie rzutu karnego za rzekome zagranie reka przez interweniujacego wslizgiem w polu karnym Alessandro Nesty.

Jeszcze przed przerwa pilkarze Milanu zadali trzeci cios. Po efektownym podaniu z glebi pola Kaki w sytuacji sam na sam z Dudkiem znalazl sie Crespo i technicznym strzalem pokonal polskiego bramkarza.

Dudek popisal sie udana interwencja szesc minut po przerwie, kiedy efektownie obronil uderzenie Szewczenki z rzutu wolnego. Ta interwencja jakby odmienila zespol angielski.

Miedzy 54. a 60. minuta kazdy atak pilkarzy Liverpoolu konczyl sie golem, a gracze Mediolanu sprawiali wrazenie kompletnie zaskoczonych wydarzeniami na boisku.

Najpierw po dosrodkowaniu z lewej strony boiska strzalem glowa Dide pokonal Steven Gerrard. W 56. minucie koledzy Dudka strzelili drugiego gola - uderzeniem z pola karnego do siatki trafil Czech Vladimir Smicer.

W kolejnym ataku "The Reds" szarzujacego w polu karnym Gerrada przewrocil Gennaro Gattuso i sedzia podyktowal rzut karny. Wykonawca byl Xabi Alonso. Jego intencje wyczul jednak Brazylijczyk Dida, jednak zdolal jedynie odbic pilke przed siebie, a wobec dobitki Hiszpana byl juz bezradny.

W 70. minucie o duzym szczesciu moze mowic Jerzy Dudek. Po jego bledzie bliski zdobycia czwartego gola dla Milanu byl Kaka. Po strzale Brazylijczyka pilke z linii bramkowej zdolal wybic Francuz Djimi Traore.

Dwie minuty przed koncem regulaminowego czasu gry minimalnie niecelnym strzalem glowa popisal sie Holender Jaap Stam, ale 90 minut gry nie wystarczylo, by wylonic triumfatora 50. finalu Pucharu Europy.

W 10. minucie pierwszej czesci dogrywki, po dalekim podaniu Brazylijczyka Serginho, w polu karnym Liverpoolu znalazl sie Dunczyk Jon Dahl Tomasson, ale nie siegnal pilki. Dwie minuty przed koncem dogrywki dwoma doskonalymi i instynktownymi interwencjami popisal sie Dudek, ktory zdolal odbic dwa strzaly Szewczenki z bliskiej odleglosci.

O zwyciestwie decydowaly rzuty karne. Jako pierwszy podszedl do pilki Serginho - spudlowal. Hamann - trafil. W drugiej serii Dudek obronil strzal Andrei Pirlo. Djibril Cisse - pewny strzal i Liverpool prowadzil juz 2:0. Tomasson wykorzystal jedenastke jako pierwszy z graczy Milanu. Po chwili Dida obronil uderzenie Johna Arne Riise. Kaka doprowadzil do remisu 2:2. Nie pomylil sie Smicer i "The Reds" ponownie byli blizej triumfu w Lidze Mistrzow. Dziela dokonczyl polski bramkarz, ktory obronil uderzenie Szewczenki.

Dudek zostal trzecim polskim pilkarzem, po Zbigniewie Bonku i Jozefie Mlynarczyku, ktory zdobyl Puchar Europy.

AC Milan - FC Liverpool 3:3 (3:3, 3:0) - po dogrywce, karne 2:3
Bramki: Paolo Maldini (1 min.), Hernan Crespo (39 i 44 min.) - Steven Gerrard (54 min.), Vladimir Smicer (56 min.), Xabi Alonso (60 min.)

Rzuty karne:
0:0 - Serginho - nie trafil w bramke
0:1 - Dietmar Hamann
0:1 - Andrea Pirlo - broni Dudek
0:2 - Djibril Cisse
1:2 - Jon Dahl Tomasson
1:2 - John Arne Riise - broni Dida
2:2 - Kaka
2:3 - Vladimir Smicer
2:3 - Andrij Szewczenko - broni Dudek.

Zolte kartki: Jamie Carragher, Milan Baros (Liverpool)
Sedziowal: Manuel Enrique Mejuto Gonzalez (Hiszpania)
Widzow: 68 000.

AC Milan: Dida - Cafu, Jaap Stam, Alessandro Nesta, Paolo Maldini - Gennaro Gattuso (112 min. - Rui Costa), Andrea Pirlo, Clarence Seedorf (86 min. - Serginho) - Kaka - Hernan Crespo (85 min. - Jon Dahl Tomasson), Andrij Szewczenko;

Liverpool: Jerzy Dudek - Steve Finnan (46 min. - Dietmar Hamann), Jamie Carragher, Sami Hyypia, Djimi Traore - Luis Garcia, Steven Gerrard, Xabi Alonso, John Arne Riise - Harry Kewell (23 min. - Vladimir Smicer) - Milan Baros (85 min. - Djibril Cisse).

Karciooz - 26 Maj 2005, 14:32
Final byl chyba najlepszy od paru lat . Kibiocwalem Milanowi i po pierwszych 45 minutach bylem prawie pewien ze bede sie znow cieszyl z triumfu Rosso - Nerrich . A tu L'pool sie podniosl i prosze : 3-1 , 3-2 , 3-3 . Dudek chyba po tym wydarzeniu juz nie powinien miec problemow z miejscem w skladzie Liverpoolu . No i wreszcie mamy swiatowa gwiazde !!
petr - 28 Maj 2005, 00:03
Karciooz napisał/a:
Final byl chyba najlepszy od paru lat .

Zgadzam sie. Finaly to zazwyczaj tylko odwazne krycie, pilnowanie wlasnej polowy, juz bez polotu. Tutaj co prawda tez tak w wiekszosci bylo, ale ta metamorfoza L - genialne. Tak samo genialne jak Rafa Benitez - jak widac nie potrzeba wielkich pieniedzy, wielkich gwiazd jak w Chelsea. Wystarczy dobry trener ^^
Czy triumf Dudka przyda sie reprezentacji? ZObaczymy,.

Karciooz napisał/a:
Dudek chyba po tym wydarzeniu juz nie powinien miec problemow z miejscem w skladzie Liverpoolu .

Ogladales moze transmisje na polsacie sport (polecam, jak ktos ma mozliwosc)? Borek opowiadal o poprzedniku DUdka. Wywalczyl 3 puchary w sezon - UEFA, ANglii i Ligi - ale trener go wywalil bo uznal ze DUdek jest lepszy. Poczekamy zobaczymy.

mattirab - 28 Maj 2005, 11:00
Teraz podobno bramkarz hiszpanskiego Villarreal - Reina jest bardzo blisko przejscia do Liverpoolu, no i pewnie Dudka bedzie czekal transfer do jakiegos innego klubu... :sad:
Combo-141
NML-275
UNML-253
FML-83

Domia - 28 Maj 2005, 11:39
wlasnie... nie wiem czemu chca sprzedac dudka :( przeciez to glupstwo pozbywac sie tak dobrego bramkarza :mad: gdyby nie on to Liverpool by nie wygral tych karnych!
wyslijmy list jako strajk generalny do Beniteza, aby zostawil Jurka w skladzie :D

syo - 28 Maj 2005, 13:28
LIVVVVVVVEEEEEEEEEEEEEEEE

JERZY DUDEK FOREVERRRRRRRRRR !!

Fayl - 28 Maj 2005, 15:09
Ale najlepsze byly 'tance' Dudka przy karnych. To chyba przejdzie do historii... :wink:
A co do meczu, to po pierwszej polowie juz nie myslalem, ze odrobienie strat przez Liverpool jest mozliwe... a jednak. :)

(btw. czy 'Liverpool' to w przekladzie na nasze = boisko watrobki? :P )

domaz - 28 Maj 2005, 18:22
watrobiany basen:D
mattirab - 29 Maj 2005, 21:15
Polska-Albania
1:0
W meczu rozgrywanym w Szczecinie jedyna bramka padla w pierwszej minucie. Po podaniu Frankowskiego Zurawski wykorzystal sytuacje sam na sam z bramkarzem i strzelil gola. Bylo jeszcze kilka ciekawych sytuacji, ale zadna z nich nie zakonczyla sie bramka.
P.S. W najblizsza sobote gramy z Azerdejdzanem. :)

LEO - 29 Maj 2005, 22:27
8) Na moje pierwsze 120 sekund bylo an poziomie. pozniej to juz sie meczylismy z Albanczykami, ale nie bylo kilku podtsawowych graczy. :wink:
Fayl - 30 Maj 2005, 17:27
Mecz taki sobie imo.
Ale Albanczyk wrednie zagral w pewnym momencie. Tak niby 'przypadkiem' skosil Niedzielana z buta w twarz, a sedzia nie zauwazyl. :/

Karciooz - 31 Maj 2005, 20:32
Mecz raczej nudny . Strzelili gola chyba za szybko , potem Albanczcy sie zaczeli dobierac do naszej bramki . Raczej sredni mecz , oby z Azerami bylo lepiej .
petr - 1 Czerwiec 2005, 18:18
A Wisla gra w eliminacjach LM z Deportivo i ma szanse wygrac bo wczesniej zremisowala w towarzyskim z Barcelona. Dobrze ze sprzedali Glowackiego bo jest kiepski i za to uzupelnili luki w obronie. Chcieli sprowadzic Simra z NEC ale chca za niego dwa razy wiecej niz jest warty. Udalo im sie przedluzyc kontkakt z Szymkowiakiem wiec go zatrzymaja ale z Baszczem to sie nie uda.

mm, to nie temat o FM'05? No to sory.
Cala noc gralem. Juz nie rozrozniam prawdziwego swiata a gry.

Nie widzialem meczu z Albania. W tym czasie Wisla grala w PP ze Szczakowianka, nie moglem.

syo - 2 Czerwiec 2005, 23:32
W sobote Azerbejdzan-Polska

Moj typ: 0-3

Domia - 3 Czerwiec 2005, 09:29
Syo napisał/a:

moj 1-4 :)

Karciooz - 3 Czerwiec 2005, 15:38
Ja bede optymista : 5-0
Hat - trick Zurawskiego i po jednym Krzynowek i Frankowski .
Jakby to forum bylo wieksze to mozna by bylo pobawic sie w typowanie na punkty . Jak np. <<<TUTAJ>>>

Domia - 4 Czerwiec 2005, 18:54
Syo trafiles :)
jak wam sie podobal mecz?

syo - 4 Czerwiec 2005, 19:00
Syo napisał/a:

Ihaha :mrgreen:

Zachowanie azerskiego trenera - n/c, dac mu w twarz! xD

LEO - 4 Czerwiec 2005, 20:20
Ja na innym forum obstawialem wynik 3:0 dla Polski :razz:

LAdnie Polska pojechala z azerami. ;)

Karciooz - 5 Czerwiec 2005, 12:22
Jednak nie trafilem z tym 5-0 . Ale udalo mi sie zgadnac ze trafi Zurawski i Frankowski . A to co odwalil ten Hiszpan to poprostu - NO COMMENT . On nie umie przegrwac i tyle. Przeciez wiedzial ze Azerbejdzan to nie gwiazdy wiec po co sie bral za trenowanie .
syo - 5 Czerwiec 2005, 15:31
Karciooz napisał/a:
A to co odwalil ten Hiszpan to poprostu - NO COMMENT

Alberto Tores jest Brazylijczykiem :D

Domia - 5 Czerwiec 2005, 18:33
Syo napisał/a:
Karciooz napisał/a:
A to co odwalil ten Hiszpan to poprostu - NO COMMENT

Alberto Tores jest Brazylijczykiem :D

a nie portugalczykiem :shock: ?
moglabym przysiac, ze na jakims kanale mowili "zachowanie portugalczyka bylo conajmniej bezsensowne"

Robee - 5 Czerwiec 2005, 19:25
Nie, Syo ma racje on jest brazylijczykiem 8)
LEO - 5 Czerwiec 2005, 20:13
JA wczoraj sobie oglaalem dwa mecze eliminacyjne :
Portugalia-Slowenia

i

Turcja -Grecja

Ten pierwszy byl lepszy. Christiano Ronaldo krecil Slowencami jak chcial. :)

petr - 5 Czerwiec 2005, 22:23
ale hiszpanem byl sedzia, o to chyba Syo chodzilo?
syo - 5 Czerwiec 2005, 22:32
Karciooz napisał/a:
A to co odwalil ten Hiszpan to poprostu - NO COMMENT . On nie umie przegrwac i tyle.

Piotrek - watpie, sedzia nie przegrywa :D

mattirab - 6 Czerwiec 2005, 15:40
W wiekszosci krajow skonczyl sie juz sezon pilkarski, wiec chcialbym napisac male sprawozdanie z niektorych lig:
Anglia:
Liga Mistrzow:
Faza grupowa - Chelsea i Arsenal
3. runda kwalifikacji - Manchester Utd. i Everton
Puchar UEFA:
Liverpool (17 czerwca UEFA zadecyduje, czy Liverpool zagra w LM, czy w PUEFA), Bolton, Middlesbrough
Krol strzelcow - Henry - 25
Hiszpania:
Liga Mistrzow:
Faza grupowa - FC Barcelona i Real Madryt
3. runda kwalifikacji - Villarreal i Betis
Puchar UEFA:
Espanyol, Sewilla i Osasuna
Krol strzelcow - Forlan - 25
Wlochy:
Liga Mistrzow:
Faza grupowa - Juventus i AC Milan
3. runda kwalifikacji - Inter Mediolan i Udinese
Puchar UEFA:
Sanpdoria, Palermo i AS Roma
Krol strzelcow - Lucarelli - 24
Niemcy:
Liga Mistrzow:
Faza grupowa - Bayern Monachium i Schalke
3. runda - Werder Brema
Puchar UEFA:
Hertha Berlin, VfB Stuttgart, Bayer Leverkusen i Mainz
Krol strzelcow - Mintal - 24

domaz - 6 Czerwiec 2005, 17:01
a Polska? :P Chyba nie dyskryminujesz naszej jakze zajebistej ligi:D
petr - 6 Czerwiec 2005, 17:06
Taaak, nasza liga naprawde jest zajebista. Gdyby tylko zarzadzali nia normalni ludzie :/ Taka Wiselka. Mogla spokojnie 2 razy z rzedu awansowac do LM, no ale nie. Real mogli wyeliminowac na luzach, no ale nie. Do 3 razy sztuka, musi sie udac!
mattirab - 6 Czerwiec 2005, 17:25
Nie, nie dyskryminuje, skoro chcecie, aktualna tabela, bo sezon sie jeszcze nie skonczyl, wyglada tak:
1.Wisla Krakow 59 LM
2.Groclin 50 PUEFA
3.Legia Warszawa 43 PUEFA
4.Cracovia 37
5.Wisla Plock 37
6.Amica Wronki 34
7.Gornik Leczna 32
8.Lech Poznan 28
9.Gornik Zabrze 28
10.Pogon 28
11.Zaglebie Lubin 27
12.Polonia 26
13.Odra Wodzislaw 24 Baraz z 4 zespolem 2 ligi
14.GKS Katowice 13 Spadek do 2 ligi
Aktualnym krolem strzelcow jest Tomasz Frankowski
Awans z 2. ligi maja zapewniony:
Kolporter Korona Kielce, GKS Belchatow i Arka Gdynia.

LEO - 6 Czerwiec 2005, 17:44
:smile: GDyby tak znalazlo sie jeszce kilka duzych sponsorow i inwestorow to liga rozwinelaby sie jeszce lepiej. Listkiewicz to pedal. :o . Wkurza mnie szpanuje i wogole przez niego korupcja sie zrobila w Polskiej lidze. Zablokowal mozliwosci rozwoju polskiej pilki.

Listkiewicz to pedal. Niech wszyscy w Polsce to wiedza. Precz z nim. :!: :!: :!:

petr - 6 Czerwiec 2005, 17:47
LEO napisał/a:
Listkiewicz to pedal.

BRAWO LEO! BRAWO! BRAWOOOO!

Trzeba to powiekszyc!

LEO napisał/a:
[size=24px]Listkiewicz to pedal.[/size]

:lol:

Jak to powiedzial pewien odwazny trener na lamach 'PN' (chodzi o afery lapowkarstwa wsrod sedziow w 2 lidze) - "od kiedy do wladzy doszli byli sedziowie, kazdy [sedzia] moze robic co chce"
A ja sie z tym zgadzam! ; p

:lol:

Karciooz - 8 Czerwiec 2005, 16:07
Moze jakis manifest zrobmy pod PZPN . A z tym Torresem to rzeczywiscie sie pomylilem pomylil mi sie z Fernando Torresem .
jurko kiler - 14 Czerwiec 2005, 19:27
w telegraficznym skrocie:

--> Liga Wloska
FORZA JUVE i basta :D

--> final Ligi Mistrzow
ciesze sie ze Liverpool wygral, z kilku powodow:
- nie znosze Milanu
- Liverpool wyeliminowal Juve - wiec zawsze mozna sie pocieszyc ze przegralo sie z najlepszym zespolem
- w Liverpoolu (jeszcze?) gra Dudzio :d

no i w koncu Milan dostal za swoje :P tyle razy mieli tyle szczescia ze sie w glowie nie miesci - ile to bramek ratujacych remis lub dajacych zwyciestwo strzelili w samych koncowkach meczow (via mecz polfinalowy z PSV gdzie picem strzelili bramke)

--> Polska - Albania
uhmm swietny mecz do poduszki - mecz bez historii

--> Azerowie - Polska
przybyli, zobaczyli i zwyciezyli... bo nie mieli innego wyjscia :P
Podobaly mi sie emocjonalne wypowiedzi Szpaka i Wdowczyka jak szalal Torres - conajmniej jakby facet znokautowal tego technicznego sedziule :P

--> Polska Kopanina
nastepny sezon dla jednego tylko klubu - LEGII :D

--> Listkiewicz to pedal?
TAK - szkoda ze Tomaszewski przeszedl na ciemna strone (s)mocy :] mialby teraz pozywke do swych artykulow

LEO - 17 Czerwiec 2005, 22:05
A jak tam u was z pilka nozna. jesli chdozi u mnie o drybling jestem dobry ale nie najlepszy. Za to moja mocna strona to zonglerki i glowki, ktore ostro trenuje.
Dzis udalo mi sie pobic dwa nowe rekordy, bo kumpel mnie zmobilizowal prawie mnie pobijajac.

Zonglerki: 751- najgorzej jest przy dwustu noga zaczyna mnie bolec
Glowki:275- tez dzis pobity poprawiony az o 90 moja bardzo mocna strona po zrobieniu tylu glowek leb cofa sie do tylu.

Wiem, ze mi nie wierzyciue, ale ja mam chociaz siwadkow i nie oszukuje. :wink:

petr - 18 Czerwiec 2005, 03:02
Gralem w noge z dwa razy w zyciu, jestem zwolniony z wfu (troche musialem naciagnac stan zdrowia), nigdy mnie do tego nie ciagnelo.
Ale uwielbiam siedziec na wfie na lawce i sie patrzec ;p

LEO - tyle glowek co w sumie nieduzo, rekord swiata wynosi pare tysiecy?...

LEO - 18 Czerwiec 2005, 07:58
:D O.K wiem, ale i tak pobije rekord swiata :) :lol:
Karciooz - 19 Czerwiec 2005, 17:55
no niezle Leo .Chyba jeszcze nie pisalismy w tym temacie o swoich lokalnych klubach . W mojej miejscowosci jest klub : Tulisia Tuliszkow . Graja w koninskiej okregowce . Czyli mozna powiedziec 5 liga :)
W tym sezonie tylko 6.miejsce , a byli drudzy :( Ale i tak pieknie graja
http://www.jarder.com.pl/liga.php?dz=5212

petr - 19 Czerwiec 2005, 18:15
W okolicy...
Zanim cos powiem, musicie zrozumiec mentalnosc tego regionu.
Po pierwsze - nie mieszkam na Slasku tylko na Zaglebiu.
Po drugie - tutejszy rejon jest tak zurbanizowany, ze granice miast to tylko tabliczki w stylu "D.G. wita / D.G. zegna". Wiec jesli mowie o klubach okolicy, mowie o klubach Zaglebia.

W moim miescie (Dabrowa Gornicza jest trzecia obszarowo gmina w Polsce - po Wawie i Lodzi) jest 6 aktualnie dzialajacych klubow: Przemsza Okradzionow - Klasa B (7 liga), Tecza Bledow - Klasa A (6 liga), Unia Dabrowa Gornicza - Liga okregowa (5 liga), Unia Zabkowice - Liga okregowa i Zaglebiak Dabrowa Gornicza - Klasa A.
W Bedzinie sa 4 kluby - 3 w B Klasie, w tym Pogon Lagisza (1. moj kuzyn jest tam dzialaczem 2. w lagiszy jest dosc slynna elektrownia), i oczywiscie, najlepszy klub miasta - beniaminek w 4 lidze, skonczyl sezon na 4 miescu - Sarmacja Bedzin.
Trzecie miasto - Sosnowiec. Nie bede wspominal o podrzednych klubach, wspomne wiec o dwoch - po pierwsze, Zaglebie Sosnowiec. Aktualnie druga liga, ale kiedys 4xV-ce mistrz Polski, 4xZdobywca PP, teraz z dobrym zapleczem - Wloski wlasciciel - i z ambicjami na awans za rok do Ekstraklasy, w 100-lecie istnienia klubu. Drugi Sosnowiecki klub - Czarni Sosnowiec - to 12-krotny zenski mistrz Polski i 11-krotny zdobywca zPP. Po tym sezonie na drugim miejscu.

Jeszcze troche o mentalnosci - u nas jest normalne, ze wszyscy kibice regionu, niewazne czy jest z D.G. czy Bedzina, kibicuja zawsze i wszedzie Zaglebiu Sosnowiec. Tak samo normalne jest ze zorganizowane grupy kibicow Sarmacji jezdza na mecze Zaglebia, krzycza "Sarmacja" i nikt do tego watow nie ma.

Co do mnie - jestem kibicem dwoch klubow, Amiki i Zaglebia, moge to powiedziec juz z cala pewnoscia. Niestety Amike mam daleko...

LEO - 20 Czerwiec 2005, 17:21
No a w zonglerkach trwa dalszy ciag rywalizacji miedzy mna a moim kolega :grin: . Ciekawe jak mu powiem ile dzi szrobilem zonglerek cczy mi uwierzy. NAstepnym arzem przyszykuje kamere.

Nowy rekord to:1256

I nie wiem czy bedzie chcialo mi sie pobic bo juz satje sie to nuden a po za tym widzialem podwojnie literki i odrazu bylem glodny musialem cos wszamac. :twisted:

mattirab - 20 Czerwiec 2005, 18:25
U mnie w Kaliszu jest kilka klubow pilki noznej, ale nie sa najlepsze: KKS Prosna Kalisz jest w 4 lidze, Calisia Kalisz jest w 5 lub 6 lidze, a Prosna Kalisz jest na wysokim miejscu w Lidze Okregowej B. :?
domaz - 20 Czerwiec 2005, 21:14
LEO napisał/a:
No a w zonglerkach trwa dalszy ciag rywalizacji miedzy mna a moim kolega :grin: . Ciekawe jak mu powiem ile dzi szrobilem zonglerek cczy mi uwierzy. NAstepnym arzem przyszykuje kamere.

Nowy rekord to:1256

I nie wiem czy bedzie chcialo mi sie pobic bo juz satje sie to nuden a po za tym widzialem podwojnie literki i odrazu bylem glodny musialem cos wszamac. :twisted:

eee??? 1256 zonglerek ?? Ale takich w realu?:P To chyba niemozliwe ja po ~150 sie tak mecze ze juz dalej nie mgoe:D

LEO - 20 Czerwiec 2005, 21:38
HAAAAAAAAAa teraz znow robilem zonglerki mam na kamerze nagrane ale mniej zrobilem tylko:1084 ale mam dowod dlal moich kumpli. :grin: .

Tylko 150 to jestes slaby ja cwicze duzo od kilku lat. 8)

domaz - 21 Czerwiec 2005, 15:43
no to ja chce zobaczyc ten film ze 10xx zonglerkami bo mi sie wierzyc nie chce :P
Domia - 21 Czerwiec 2005, 16:12
ja tez bym chetnie taki film zobaczyla, bo dla mnie to riwniez ciut nierealne :shock:
LEO - 21 Czerwiec 2005, 16:35
O.K ale jak zrobic zeby z kamery cyfrowki(z tasmy) przegrac na kompa. jesli dzis mi sie uda to jakos go zapodam wam. Nie wierzcie sami sie zdziwicie. :twisted:

Acha i jeszce jedno co to za problem zrobic 1000 zonglerek jak sie cwiczy, a rekor dswiata przypominam wynois 89tysiecy z kawalkiem. :shock:

petr - 21 Czerwiec 2005, 17:34
Ja tam Ci wierze, ale filmik chetnie bym dostal... Tylko zeby za ciezki nie byl, kiepsko u mnie z wolnym miejscem na dysku.

89 tysiecy... Ile godzin sie robi tyle? Mozesz pomnozyc.. ^^

LEO - 21 Czerwiec 2005, 20:44
Hmmm...... :wink: z tego co mi wiadomo rekord robiono ponad 15 godzin, ale Jacek Chomontek w tym czasie jadl i przebieral sie. SEri kurde mam ten filmik tylko nie wiem jak z tasmy na kompa go dac. ;)
SaleiB - 21 Czerwiec 2005, 21:12
jak masz kamere cyfrow
LEO - 21 Czerwiec 2005, 21:39
O.K Postaram sie dzis zrobic, zobacze ile wazy i se obejrzycie. 8)
mattirab - 28 Czerwiec 2005, 21:31
Juz jutro, 29 czerwca final Pucharu Konfederacji, czyli generalnej proby przed MS w Niemczech. Final Brazylia - Argentyna, na kogo stawiacie? Ja na Argentyne, wynik 2-0.
Domia - 29 Czerwiec 2005, 10:40
mam dziwne wrazenie, ze wygra Argentyna, ale osobiscie stawiam na Brazylie 2:1
mattirab - 29 Czerwiec 2005, 22:42
No i was moze zaskocze, Brazylia wygrala 4:1! W zakonczonym przed chwila meczu we Frankfurcie bramki dla Brazylii strzelili:
Adriano 11, 63
Kaka 16
Ronaldinho 47
A dla Argentyny jedynego gola strzelil Aimar w 65 minucie.

mattirab - 10 Sierpień 2005, 09:10
No i prosze, Wisla-Panathinaikos 3:1. Widzieliscie meczyk?
Karciooz - 10 Sierpień 2005, 09:59
no pewnie ze ogladalismy . Ladny mecz w wykonaniu obu stron. Naprawde ciekawy mecz. Olisadebe mnie zdenerwowal bo jak ma w repreznetacji grac to chory a tu prosze : gola wcisnal i to Polakom . Ale Wisla nie dala za wygrana . Dla mnie najlepsi byli w tym meczu Brozek i Uche .
Domia - 10 Sierpień 2005, 10:45
kurcze no chcialam byc pierwsza :> Mecz byl piekny, chociaz po pierwszym golu dla Panathinaikosu troche 'zesmucialam' :wink: Tak jak wszyscy mowia - Uche i Brozek najlepiej sie spisali w tym spotkaniu... naprawde, gdyby mieli taka forme caly czas, to duzo by w wisle zdzialali :) Tylko pogratulowac :) !
petr - 10 Sierpień 2005, 14:32
"Uche dobrze sie spisal w spotkaniu" - nie powiedzialbym, glupie pilki tracil :/
Gola strzelil? I co z tego? Kazdy by strzelil bo takim podaniu.
Najlepszy byl Frankowski, gol i asysta, roznozednie chyba z Brozkiem...

Laura_x - 17 Sierpień 2005, 13:36
no ale i tak dobrze, ze Wisla wygrala :P a bylam akurat w dniu meczu w Krakowie i ogladalam mecz w jakims barku :mrgreen:
syo - 17 Sierpień 2005, 14:58
No a dzis Polska gra z Izraelem. Stawiam 3-1 dla naszych!
tajek - 17 Sierpień 2005, 15:05
no mam nadzieje ze wygraja , ale ja raczej bede patrzal na Holandia-Niemcy ;p wydaje mi sie ciekawszy :)
Laura_x - 17 Sierpień 2005, 20:09
no to panowie podacie mi potem wyniki gdyz ja nie bede ogladala zadnego z tych meczy :P
Robee - 18 Sierpień 2005, 09:03
Tu masz skrocony przebieg meczu Polska-Izrael

http://www.onet.pl/1ba

Przypominam, ze nasi wygrali 3-2 :)

Laura_x - 18 Sierpień 2005, 12:57
dzieki wielkie :mrgreen: Dobrze ze Polska wygrala, chociaz to itak nie byl mecz kwalifikacyjny do mundialu, no ale dobrze sie stalo, ze wygrali, niec takie mecze podbudowuja ich psychike i niec wygraja wlasciwe mecze we wrzesniu i zagraja na mundialu :mrgreen: BTW, to u mnie w domu ja z mama oglada wszystkie mecze Polski i Wisly Krakow, a ojciec natomiast nie znosi pilki noznej :P dziwne, co nie :?: :wink:
Domia - 18 Sierpień 2005, 14:59
laura_x napisał/a:
BTW, to u mnie w domu ja z mama oglada wszystkie mecze Polski i Wisly Krakow, a ojciec natomiast nie znosi pilki noznej :P dziwne, co nie :?: :wink:

u mnie jest calkiem na odwrot - to ja z tata namietnie ogladamy mecze, a mama tylko oczami przewraca :D

a tak do tematu to bardzo podobala mi sie druga bramka dla Polski... taka stylowa :> :wink:

Laura_x - 18 Sierpień 2005, 20:52
:mrgreen: Polacy wygrali, Anglicy dostali w dupe 1:4, Austriacy zremisowali 1:1, czyli wychodzi na to, ze w tej chwili z naszej grupy eliminacyjnem MS 2006 Polska ma najsilniejszy sklad :mrgreen: Oby wygrali te pozostale mecze w eliminajach :lol: :wink:
tajek - 18 Sierpień 2005, 22:01
Austriacy zremisowali 2-2 ;p ale mniejsza z tym ;)
A tak ogolnie to nie umiem doczekac sie meczu Polska - Anglia , jestem ciekaw co wtedy sie wydarzy ;)

Laura_x - 18 Sierpień 2005, 23:15
odziekize mnie poprawiles :mrgreen:

No po dzisiajeszym meczu anglikow smiem twoerdzic, ze jak Polska bedzie grala z tymi lamagami, to moze nawet wygra :P Co ja gadam, Polska musi wygrac :P No chyba, ze ten mecz to Anglicy zagrali tak slabo specjalnie, zeby zmylic przeciwnikow w eliminacjach do mundialu, czyli m.in. Polske :P

mattirab - 23 Sierpień 2005, 23:19
No i stalo sie. Wisla 1-4 Panathinaikos Gole:
62' Morris 78' Sobolewski
65' Olisadebe
87' Papadopoulos
114' Kotsios
W 90 minucie Sobolewski otrzymal druga zolta i w konsekwencji czerwona kartke.
Wg. mnie najlepszy zawodnik Wisly w tym meczu to Majdan.
;( :<<<<< :x :sad: :neutral:

domaz - 23 Sierpień 2005, 23:38
mattirab napisał/a:

ahahahah no to zes zajebal ja nie wiem kto go uczyl do dosrodkowan wychodzic ja pierd**e przeciez to ejst tragedia on jest po prostu mierny prawda ze obronil kilka sytuacji ale to co zjebal to jego 2 bramki do tylu. drugii miszcz w wisle to zienczuk...przeciez to ejst zero totalne zaL.pl matko boska komentowac mi sie teog nie chce koles lewonozny i za huja nie umie strzelic portzadnie przeciez te jego strzaly moja babcia by obronila zal zal zal zienczuk wisla przez ciebie nie przeszla kur*a!

sry za bluzgi ale pilka ejst dla mnie wazna i sie po prostu wkurwilem

petr - 23 Sierpień 2005, 23:41
Po co to piszesz? Chcesz podniecic kogos kto nie ogladal meczu? :/

Patrzcie jakie dostalem opinie na gg:

Cytat:
yyy (23:16)
no i Wisla przegrywa i pewnie juz przega kur*a :evil:
yA (23:37)
najprosciej odwrocic sie teraz od Wisly... :/ bedzie P UEFA
yyy (23:37)
heh.....jelsi tam wygraja jeden mecz to bedzie sukces ;(

LOL
Cytat:
yA (23:37)
4:1
xxx (23:37)
:/

LOL 2
I cytaty z opisow
Kod:
"Wisla skisla"
"od trzech lat to samo :( "
"Zajekurwabiscie po prostu!"

LOL 3

Wkurwia mnie takie podejscie, NAPRAWDE...
Najprosciej, odwrocic sie teraz od Wisly, wyzwac ich od ciot, prawda?
Zajebiscie. K***a :/

Pozdro dla normalnych.

Laura_x - 23 Sierpień 2005, 23:42
mattirab napisał/a:

a ja sie z Toba zgodze, w koncu, gdyby nie jego interwencje, to by Wisla stracila z 10 bramek :/ a takstracili 4 i marzenia o LM prysly jak banka mydlana :cry: no, ale zostal jeszcze puchar UEFA, moze tam cos im sie uda wygrac, i osiagna jakis w miare satysfakcjonujacy wynik :wink:

petr - 23 Sierpień 2005, 23:49
domaz napisał/a:
ahahahah no to zes zajebal ja nie wiem kto go uczyl do dosrodkowan wychodzic

LOL - to mnie dobilo - nie bylbys zestrachany jakbys widzial ze obrona zawala?
domaz napisał/a:
ja pierd**e przeciez to ejst tragedia on jest po prostu mierny

LOL 2
domaz napisał/a:
prawda ze obronil kilka sytuacji

Conajmniej 10 razy Wisle uratowal w pierwszej i na poczatku drugiej polowy
domaz napisał/a:
ale to co zjebal to jego 2 bramki do tylu

LOL 3 - a gdzie byli obroncy? Na 3:1 zawalil bezposrednio Glowacki, ale zawazyl brak koncentracji
domaz napisał/a:
drugii miszcz w wisle to zienczuk...przeciez to ejst zero totalne

LOL 4 - wywalczyl z Frankiwsoim i Zurawskim mistrza - LOOOOOOOL
domaz napisał/a:
koles lewonozny i za huja nie umie strzelic portzadnie przeciez te jego strzaly moja babcia by obronila

LOL 5
domaz napisał/a:
wisla przez ciebie nie przeszla kur*a!

LOOOOOL 6
domaz napisał/a:
sry za bluzgi ale pilka ejst dla mnie wazna i sie po prostu wkurwilem

LOL 7 - po Twojej wypowiedzi widac jak sie znasz na pilce O_O

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

Zajebiste podjescie, NAPRAWDE, gratuluje!

tajek - 23 Sierpień 2005, 23:50
Jedynego zawodnika ktorego mozna winic o porazke wisly jest Zienczuk :/ , gdyby wykorzystal jedna.. jedyna sytuacje ktora mial... ehhh
Laura_x - 24 Sierpień 2005, 00:03
tajek napisał/a:
Jedynego zawodnika ktorego mozna winic o porazke wisly jest Zienczuk :/ , gdyby wykorzystal jedna.. jedyna sytuacje ktora mial... ehhh

tka, Zienczuk zmarnowal niezla sytuacje a i tak gral za slabo jak na swoje mozliwosci :/ ciekawe, czy dostal ocrzan w szatni od kolegow :/

petr - 24 Sierpień 2005, 00:13
laura_x napisał/a:
tka, Zienczuk zmarnowal niezla sytuacje a i tak gral za slabo jak na swoje mozliwosci

Prawda, trzeba sie zgodzic...
laura_x napisał/a:
ciekawe, czy dostal ocrzan w szatni od kolegow

Mysle ze nie...
W takiej sytuacji trzeba pilkarzowi wmowic ze to wcale nie jest jego wina (nawet jakby byla)... Bo gdy beda go tepic, moze dojsc do zalamania psychicznego...

Laura_x - 24 Sierpień 2005, 00:16
hmm no racja, trzeba powiedziec pilkarzowi, ze gral zbyt slabo, ale dosc delikatnie, zeby nie zranic jego psychiki, i starac ise mu wmowic, ze stac go na wiecej, mobilizowac go, zeby jeszcze pokazal, nao co go stac ...
Karciooz - 24 Sierpień 2005, 00:32
petr napisał/a:
"od trzech lat to samo :( "

o moj opis :) No bo ja juz od trzech lat ogladam zmagania naszej Wisy . I za kazdym razem rozczarowanie. Jeszcze ze Real to mozna zrozumiec . A ja juz wierzylem ze bedziemy w LM . A tu ... No ale zostaje Puchar UEFA . Ja mysle ze Engel jeszcze nie poskladal zespolu dobrze. Widac brak Szymka , Zurawia , Gorawskiego a nawet Jopa . A Majdan i tak broni lepiej niz kiedys Angelo Hughes . Co najmniej 1 gol to jego wina (przez ta niepewnosc swoja) , ale gdyby nie on to Wisla mogla by stracic nawet 5 bramek . To jeszcze nie koniec :) Mamy jeszcze przeciez Uefa no i szykuja nam sie ciekawe mecze w eliminacjach MS .

petr - 24 Sierpień 2005, 00:42
Karciooz:
Jop gral w Wisle jak c**ta, przynajmniej w LM czu PUEFA... Wiec jego akurat nie brak...
A dziury zostaly zalatane... Wiadomo, Szymkowiak, Zurawski... Ale za to Brozek, Sobolewski, Paulista, Penksa...

syo - 24 Sierpień 2005, 01:03
Majdan - 8/10 - dobrze bronil, ale niech sie zdecyduje czy wybiegac czy nie
Klos - 8/10 robil swoje
Baszczynski - 7/10 robil swoje
Glowacki - 7/10 robil swoje
Uche - 4/10 slabiutkooooooooo!
Sobolewski - 7/10 - brawa za gola, buczenie za czerwona..
Cantoro - 7/10 - gral dobrze
Frankowski - 7/10 - szukal, ale nic z tego
Zienczuk - 6/10 - + za sytuacje, - za niewykorzystanie ich
Brozek - 6/10 - O_o
Penksa - 6/10 - probowal, ale on jest ZA WOLNY!
Paulista - 6/10 - tez cos tam probowal ;d

Zal...

petr - 24 Sierpień 2005, 01:52
Zgodze sie prawie ze wszystkimi - Paulista zasluguje na conajmniej 7... Wypracowywal polowe sytuacji pod koniec drugiej polowy :wink:
domaz - 24 Sierpień 2005, 02:55
o petr jak ty sie super znasz na pilce i wogle jestes taki ekstra. Miszcz to byla z mojej strony ironia i naprawde nie musisz mi wypominac bledow ortograficznych ale coz jestes miszczem przeciez. znasz sie jak malo kto bo przeciez trenujesz pilke od xx lat i wogle jestes super mega hiper ultra 555 mega ziomek

umiesz napisac lol brawo. powiedz mi co zienczuk zrobil dobrego w tym meczu. podbiegl 3 razy pod pole karne dostal podanie i strzelil tak ze tylko smiac sie mozna. pomine to ze po 50 minutach juz ledwo trzymal sie na nogach i w obronie widzialem go 2 razy w ciagu calego meczu. chyba nie za to mu placa zeby pobiegal 30 minut po boisku dostal 3 podania i wszystkie z***al ajt? ae sory ty wiesz lepiej nie bede sie klocil z wielkim petrem bo on sie na wszystkim zna

petr - 24 Sierpień 2005, 03:09
Zapomniales dodac, ze swiece na niebiesko aka pl@zm@ ! :?
domaz - 24 Sierpień 2005, 03:12
edytowalem posta teraz mozesz sie wyzyc i pokazac jaki jestes fajny
petr - 24 Sierpień 2005, 03:16
domaz napisał/a:
powiedz mi co zienczuk zrobil dobrego w tym meczu.

Nie zrobil dobrego nic :)
Ale Twoja poprzednia wypowiedz mnie wkurzyla - kazdy ma prawo miec zly dzien - on gdyby nie barc pod uwage tego meczu jest dobrym pilkarzem... I na pewno nie zawalil w pojedynke awansu :]

domaz - 24 Sierpień 2005, 03:19
gdyby strzelil choc raz z tych 4 sytuacji ktore mial w 1 polowie byloby po meczu. nie byloby nerwowki i nie wpadly by bramki dla panathinaikosu. wiec? zawalil awans. ja po takim mecuz bym skonczyl kariere, zeby komentatorzy wolali o zmiane dla zawodnika i zeby on nie byl kontuzjowany to ejszcze czegos takiego nie wdizialem. on chcial do reprezentacji i sie dziwil ze go janas nie bierze. i za kogo mialby grac, za krzynowka? hahaha smiech na sali. petr powiedz mi skad ty sie tak dobrze znasz na pilce?
petr - 24 Sierpień 2005, 03:41
lol - nie mowie ze znam sie dobrze - ale po tym co tutaj piszesz wiem ze lepiej od Ciebie o.O

a) Zienczuk od pol roku bylby w reprezentacji gdyby gral na kazdej innej pozycji (chociazby prawa pomoc!) - na lewej mamy juz dwoch zawodnikow lepszych od niego
b) jest najlepszym lewym skrzydlowym naszej ligi
c) biorac pod uwage b) - nawet jesli zgodzic sie z opinia ze zawalil awans (po czesci to prawda) - na pewno nie jest c**ta :/ mial zly dzien, to wszystko.

Domia - 24 Sierpień 2005, 10:46
ech... na temat tego meczu nawet wypowiadac... nic tylko totalna porazka! nie powiem juz jak sie wkurzyl moj tatus ^^ ale naprawde jesli jest wynik 2:1 to powinna ta bramka ich podbudowac do tego, aby strzelac nastepne, a tu co? klasyczne bledy w oddawaniu pilki :/ dziwilam sie jak atenczycy sa slepi, bo mieli wiele ladnych akcji :) od teraz chyba sie przerzuce na cracovie -.- w pewnych momentach wislacy grali gorzej niz moja osiedlowa bronowianka, ktora jest w IV lidze :roll: JA SIE PYTAM ILE MOZNA TAK SCHRZANIAC MECZE ??? to sie robi juz meczace... nadzieja po 10 latach na lige mistrzow... a tu taka kicha :/

[size=9px](prosze nie brac wszystkiego na serio, bo jestem pod naplywem nerwow :- p)[/size]

Robee - 24 Sierpień 2005, 11:37
Sami sa sobie winni, jak nie potrafia wykorzystywac ladnych sytuacji, to o czym oni mysla :/
petr - 24 Sierpień 2005, 12:04
domia napisał/a:
od teraz chyba sie przerzuce na cracovie -.-

ale
domia napisał/a:
(prosze nie brac wszystkiego na serio, bo jestem pod naplywem nerwow :- p)

no :]

Karciooz - 24 Sierpień 2005, 12:44
Prasa dzis .
"Gazeta Wyborcza": A mialo byc tak pieknie

Pilkarze Wisly Krakow nie zagraja w Lidze Mistrzow. W dogrywce toczyli heroiczny boj, bronili sie w dziesiatke, trzy razy wybijali pilke z pustej bramki. Az przyszla 114. minuta, koszmarny blad popelnil bramkarz Radoslaw Majdan i zaczelo sie szalenstwo Grekow. Panathinaikos wygral 4:1 i awansowal. Wisle na pocieszenie zostal Puchar UEFA.

"Przeglad Sportowy": Grecka tragedia

Niewiarygodne! Wisla wczoraj przez chwile byla w raju, ale ostatecznie wyladowala w piekle. Wypuscila z rak niezwykla szanse. Przegrala w dogrywce 1:4 i nie zagra w Lidze Mistrzow.

"Rzeczpospolita": Zejscie z chmur

Kiedy na kilka minut przed koncem meczu Wisla Krakow przegrywala tylko 1:2, wydawalo sie, ze sukces jest w zasiegu reki. Niestety, po dogrywce cieszyli sie pilkarze Panathinaikosu Ateny.

"Zycie Warszawy": Koniec zludzen Wisly

Dziewiec lat czekania i... znow odglos zamykanych drzwi pilkarskiego raju. W kwalifikacjach Ligi Mistrzow Wisla Krakow nie obronila dwubramkowej zaliczki z pierwszego meczu z Panathinaikosem.

"Dziennik Polski": Raj utracony

Mialo byc tak pieknie, a skonczylo sie jak zwykle... W czwartym podejsciu do fazy grupowej Ligi Mistrzow krakowskiej Wisle znow nie udalo sie awansowac do elitarnych rozgrywek.

"Gazeta Krakowska": Dramat pod Akropolem

Dramat na Stadio Olimpico? Tak to mozna ujac, gdyz do szczescia brakowalo tak niewiele - szesciu minut. Ktos musial przegrac, tylko dlaczego byla to wlasnie Wisla?!

Laura_x - 24 Sierpień 2005, 13:25
po prostu brak mi slow :cry: Prasa nie szczedzi zlych slow na druzyne, ktora zagrala fatalnie ale prseciez, gdyby ten cholerny Zienczuk strzelil choc jedna bramke, wszystkowygladaloby inaczej ... atak jesttylko smutek i rozpacz :cry: i 3,5 miliona Euro przelecialo im kolo nosa :P jak oni sie musza czuc teraz :roll:
domaz - 24 Sierpień 2005, 17:21
Kod:
Zdaniem Lazarka duzy wplyw na porazke Wisly mialy tez niewykorzystane przez Marka Zienczuka dogodne sytuacje na poczatku pierwszej i drugiej polowy. "Zabraklo mu cwaniactwa, zimnej krwi. Szczegolnie w tej akcji z 48 minuty, kiedy mial pilke na +swojej+ lewej nodze. Mysle, ze gdyby Wisla zdobyla pierwsza bramke w meczu, to Grecy by sie nie podniesli" - stwierdzil.

petr mowisz ze chlopak mial zly dzien ta?

No too posluchaj on jest najdrozszym pilkarzemz obecnej kadry wisly kosztowal 600k $ wiec chyba nie po to go kupili i nie po to placa mu 20x tyle co moim starym zeby w najwazniejszym meczu w sezonie a byc moze nawet w karierze mial zly dzien. Powiedz mi ile trenujesz pilke nozna sie sie tak znasz lepiej ode mnie bo ejstem naprawde ciekaw

Domia - 24 Sierpień 2005, 17:33
ja mam tylko jedno pytanie - domaz czy ktos u ciebie w rodzinie leczyl sie na nerwice :wink: ?
domaz - 24 Sierpień 2005, 17:36
ee ale wnerwia mnie jak komus sie wydaje ze sie na czyms zna a tak naprawde sie myli o_O
Karciooz - 24 Sierpień 2005, 18:20
Ludzie spox . Kazd moze miec inne poglady . Znacie na pilce tak samo . (jak ja :P )
domaz - 24 Sierpień 2005, 18:32
Karciooz napisał/a:
Ludzie spox . Kazd moze miec inne poglady . Znacie na pilce tak samo . (jak ja :P )

w sumie racja..

Domia - 24 Sierpień 2005, 19:36
domaz napisał/a:
Karciooz napisał/a:

w sumie racja..

kazdy zna sie na pilce w swoj wlasny sposob :D np. ja wiem kto to byl schmeihel itd. ;-p
ale moja kolezanka mnie dobila calkowicie :lol:
- wiesz kto to jest Jerzy Dudek?
-yyy... bramkarz?
- no dobrze, a wiesz skad jest wisla?
-yyy... nie wiem [:shock: :lol: ]
- a chociaz cracovia ? [tu juz kazde dziecko nawet wie... zreszta po nazwie mozna skojarzyc :razz: ]
-yymmm... chyba tez nie [rotfl & lol :lol: :lol: ]

to jest przyklad osoby, ktora sie nie zna na pilce :wink: ja rozumiem nie byc zainteresowanym tym sportem, ale ona chyba wiadomosci nie oglada :shock:

mattirab - 24 Sierpień 2005, 19:48
Ale postow! Ludzie, rzeczywiscie, kazdy moze miec inne poglady.
Tyle klotni! Pogadajmy o innych meczach:
Np. Artmedia Petrazalka pokonala Partizana,
Albo Betis przeszedl po dwumeczu z AS Monaco!

petr - 24 Sierpień 2005, 20:23
domaz napisał/a:
on jest najdrozszym pilkarzemz obecnej kadry wisly

Na pewno nie...
Golos tez kosztowal duzo...
Ale przyznam racje jak wygrzebiesz mi skads koszt Frankowskiego
domaz napisał/a:
Powiedz mi ile trenujesz pilke nozna

Gralem moze dwa razy w zyciu, a co?
IMHO powinienes sie teraz uczepic, to naprawde bardzo silny argument przeciwko mnie :)
domaz napisał/a:
placa mu 20x tyle co moim starym

Jakbys nie wiedzial najwiecej w klubie zarabia Kuzba - uwazasz ze jego wklad w Wisle jest wiekszy?
Nie wiedzialem ze Zienczuk zarabia szczegolnie duzo. No, chyba ze niedawno mu kontrakt powiekszali...
domaz napisał/a:
wiec chyba nie po to go kupili (...) zeby w najwazniejszym meczu w sezonie a byc moze nawet w karierze mial zly dzien.

Oczywiscie ze nie - pilkarzy kupuje sie po to zeby rozgrywali swoje najlepsze mecze w zyciu - to jedna wariant maksymalnie pozytywny - wez pod uwage ze nawet najlepsi maja zle dni i czesto w pojedynke zawalaja.

Poza tym - nie napisales skad wziales swoj cytat na ktorym sie opierasz - no i niestety nie kojarze nazwiska (Lazarek).
IMHO nie zawsze specjalisci sa nieomylni - w tym przypadku facet ma racje - gdyby Zienczuk wykorzystal swoje cytuacje, byloby po meczu - ale to nie oznacza, ze w pojedynke zawalil awans - bo tpo brzmi jakoby cala druzyna grala genialnie a tylko on jak c**ta. Inni tez mieli cytuacje...

domaz napisał/a:
a tak naprawde sie myli o_O

W ktorym momencie?
BTW nie uwazam ze Ty sie mylisz - wydaje mi sie jednak, ze w zdenerwowaniu musiales sie na kims wyladowac - padlo na Zienczuka - i troche za ostro po nim pojechales. Jeden nieudany mecz - nawet jesli ten najwazniejszy - nie oznacza ze trzeba pilkarza wysylac do rezerw itp. Pamietaj, ze za rok tez beda eliminacje LM (bo nie wydaje mi sie zeby ktos inny mogl miec mistrza).

domaz - 24 Sierpień 2005, 22:06
petr napisał/a:
domaz napisał/a:

Na pewno nie...

DZisiejszy przeglad sportowy tak pisal wierze mu a nie tobie. Ja czytam prase sportowa.

domaz napisał/a:

IMHO powinienes sie teraz uczepic, to naprawde bardzo silny argument przeciwko mnie :)

no jestes niezly naprawde, widac ze znasz sie na pilce od TEJ strony

domaz napisał/a:

Jakbys nie wiedzial najwiecej w klubie zarabia Kuzba - uwazasz ze jego wklad w Wisle jest wiekszy?
Nie wiedzialem ze Zienczuk zarabia szczegolnie duzo. No, chyba ze niedawno mu kontrakt powiekszali...

a skad wiesz ile zarabiaja moi starzy? nie powiedzialme ze zarabia najwiecej w klubie tylko ze zarabia 20x wiecej jak moi starzy a to roznica
domaz napisał/a:
wiec chyba nie po to go kupili (...) zeby w najwazniejszym meczu w sezonie a byc moze nawet w karierze mial zly dzien.

Oczywiscie ze nie - pilkarzy kupuje sie po to zeby rozgrywali swoje najlepsze mecze w zyciu - to jedna wariant maksymalnie pozytywny - wez pod uwage ze nawet najlepsi maja zle dni i czesto w pojedynke zawalaja.

Poza tym - nie napisales skad wziales swoj cytat na ktorym sie opierasz - no i niestety nie kojarze nazwiska (Lazarek).
IMHO nie zawsze specjalisci sa nieomylni - w tym przypadku facet ma racje - gdyby Zienczuk wykorzystal swoje cytuacje, byloby po meczu - ale to nie oznacza, ze w pojedynke zawalil awans - bo tpo brzmi jakoby cala druzyna grala genialnie a tylko on jak c**ta. Inni tez mieli cytuacje...

domaz napisał/a:
a tak naprawde sie myli o_O

W ktorym momencie?
BTW nie uwazam ze Ty sie mylisz - wydaje mi sie jednak, ze w zdenerwowaniu musiales sie na kims wyladowac - padlo na Zienczuka - i troche za ostro po nim pojechales. Jeden nieudany mecz - nawet jesli ten najwazniejszy - nie oznacza ze trzeba pilkarza wysylac do rezerw itp. Pamietaj, ze za rok tez beda eliminacje LM (bo nie wydaje mi sie zeby ktos inny mogl miec mistrza).

no to zes zajebal stary. Cytat z WP, ale zebys nie wiedzial kto to ejst Lazarek ? o_O Z kim ja sie kloce nt. pilki noznej.... n/c stary

Lazarek jest to byly trener reprezentacji Polski o moj znawco Wisly :oops: :570: :mrgreen: takze byly trener Wisly Krakow.

POZDRO 666

syo - 24 Sierpień 2005, 22:57
Lazarek z Cupialem jeszcze za TeleFoniki byli :x
petr - 24 Sierpień 2005, 23:01
domaz napisał/a:

petr napisał/a:

domaz napisał/a:

Na pewno nie...

DZisiejszy przeglad sportowy tak pisal wierze mu a nie tobie. Ja czytam prase sportowa.

Przeglad Sportowy - buhahahahh
Ile razy oni opchneli Mile do Wloch? A gdzie wyladowal?
Wybacz, szmatlawcow nie czytam. Wole "Pilke Nozna"
Mozliwe, ze jest najdrozszy.

domaz napisał/a:

petr napisał/a:

domaz napisał/a:

no jestes niezly naprawde, widac ze znasz sie na pilce od TEJ strony

Od tej praktycznej nie znam wogole, mysle jednak ze orientuje sie troche teoretycznie.

domaz napisał/a:

petr napisał/a:

domaz napisał/a:

a skad wiesz ile zarabiaja moi starzy? nie powiedzialme ze zarabia najwiecej w klubie tylko ze zarabia 20x wiecej jak moi starzy a to roznica

Zle mnie zrozumiales.
Jesli dobrze pamietam Zienczuk nie zarabia bardzo duzo - Kuzba wiecej a do niego sie nie przyczepiasz.

domaz napisał/a:

no to zes zajebal stary. Cytat z WP, ale zebys nie wiedzial kto to ejst Lazarek ? o_O Z kim ja sie kloce nt. pilki noznej.... n/c stary

JK mnie uswiadomil co to za jeden
Przepraszam bardzo - skad mam go znac? Byl selekcjonerem nie w moich czasach. Nie jest nigdzie trenerem. Nie komentuje dla telewizji. Nie jest dzialaczem. Wiec wybacz, ale nie skojarzylem.
I masz calkowita racje - znajac tak wazne w Polsce nazwisko na pewno wiesz duzo wiecej ode mnie :)

domaz napisał/a:

o moj znawco Wisly

Nigdy nie bylem i nie bede kibicem Wisly.

domaz napisał/a:

ee niedosc ze mi sie zrobil dbl post to ejszcze nie umiem tego cytowania dobrze zrobic ale mam nadzieje ze sie doczytasz bo odpowiedzialem ci na wsyzstko a nie tylko na ostatnie zdanie

Polecam cytowanie selektywne.

domaz - 25 Sierpień 2005, 01:17
dobra eot bo widze ze z toba dyskusja nie ma sensu umiesz odeprzec kazdy argument o_O.
jEsTeS mOiM mEnEM i znAfCOm pILkI nOszNej! mozesz sobie taka koszulke qpic i chodzic po ulicy. aha i pozdrawiam cie serdecznie

aha i jeszcze jedno

Kod:
domaz napisal/a:   

o moj znawco Wisly

Nigdy nie bylem i nie bede kibicem Wisly.

znawca = kibic ? O.K

petr - 25 Sierpień 2005, 01:26
Chodzilo mi o zaznaczenie, ze nie jestem kibicem Wisly = nie interesuja sie nia jak kibic = nie jestem jej znawca = nie musze znac wszystkich jej trenerow (wiem od Syo ze Lazarek pracowal tam w latach 90-93 - ale co mnie to obchodzi?)

Trzeba bylo zakonczyc to dawno, zaczynalo sie robic z tego skakanie do gardel (a poczatkowo bylo dyskusja o meczu).

mattirab - 25 Sierpień 2005, 13:54
III runde kwalifikacyjna przeszli:
Panathinaikos, Rapid Wieden, Artmedia Petrazalka, FC Thun, Rosenborg, Udinese, Betis, Liverpool, Anderlecht, Ajax, Man UTD, FC Brugge, Werder Brema, Rangers, Inter, Villarreal.
Ogolnie duzo niespodzianek.

petr - 25 Sierpień 2005, 14:00
Odpadla Wisla, odpadla Slavia... Pozostaje nam kibicowac Artmedii :)
Laura_x - 25 Sierpień 2005, 14:22
ja w LM bede kibicowac Liverpool'owi :mrgreen: mam nadzjeje, ze Benitez w koncu wystawi odpowiedniego bramkarza na mecze :mrgreen:
mattirab - 25 Sierpień 2005, 16:32
A ja mysle, ze Dudek bedzie juz tylko rezerwowym. On na poczatku kariery w Liverpool'u, tez zastapil bramkarza, ktory wygral puchar, UEFA, bo UEFA, ale tez sukces. Mysle, ze Dudek zostanie sprzedany. Do Feyenordu, lub do innego klubu.
Karciooz - 25 Sierpień 2005, 16:48
Ja w LM kibicuje Barcelonie . Dzis juz losowanie :)
tajek - 25 Sierpień 2005, 17:16
Grupa A
Bayern Monachium (Niemcy), Juventus Turyn (Wlochy), Club Brugge (Belgia), Rapid Wieden (Austria)

Grupa B
Arsenal Londyn (Anglia), Ajax Amsterdam (Holandia), Sparta Praga (Czechy), FC Thun (Szwajcaria)

Grupa C
FC Barcelona (Hiszpania), Panathinaikos Ateny (Grecja), Werder Brema (Niemcy), Udinese Calcio (Wlochy)

Grupa D
Manchester United (Anglia), Villarreal CF (Hiszpania), OSC Lille (Francja), Benfica Lizbona (Portugalia)

Grupa E
AC Milan (Wlochy), PSV Eindhoven (Holandia), Schalke 04 Gelsenkirchen (Niemcy), Fenerbahce Stambul (Turcja)

Grupa F
Real Madryt (Hiszpania), Olympique Lyon (Francja), Olympiakos Pireus (Grecja), Rosenborg BK Trondheim (Norwegia)

Grupa G
Liverpool FC (Anglia), Chelsea Londyn (Anglia), RSC Anderlecht Bruksela (Belgia), Real Betis Sewilla (Hiszpania)

Grupa H
Inter Mediolan (Wlochy), FC Porto (Portugalia), Glasgow Rangers (Szkocja), Artmedia Bratyslawa (Slowacja)

co o tym myslicie?
FORZA INTER :D

syo - 25 Sierpień 2005, 17:29
Nie wiem, dlaczego grupe G nazwali grupa smierci.. tylko dlatego, ze jest tam i Chelesea i Liverpool? A np. grupa A? Bayern i Juventus - tez mocne druzyny. A z grup wyjda Ci co zawsze :d
Karciooz - 25 Sierpień 2005, 17:58
Moim zdaniem to bedzie tak :
Grupa A
1.Juve 2.Bayern 3.Rapid 4.Brugge
Grupa B
1.Ajax 2.Arsenal 3.Thun 4.Sparta
Grupa C
1.Barca :) (pomsci wisle) 2.Panathinaikos 3.Werder 4.Udinese
Grupa D
1.Villareal 2.ManUtd 3.Benifca 4. Lille
Grupa E
1.Milan 2.PSV 3.Schalke 4.Fenebrahce
Grupa F
1.Real 2.Olympiakos 3.Lyon 4.Rosenborg
Grupa G
1.Chelsea 2.Betis 3.L'pool 4.Anderlecht
Grupa H
1.Rangers 2.Inter 3.Porto 4.Artmedia

FORZA BARCA :)

syo - 25 Sierpień 2005, 18:16
Grupa A
1.Juve 2.Bayern 3.Brugge 4.Rapid
Grupa B
1.Arsenal 2.Ajax 3.Sparta 4.Thun
Grupa C
1.Barca 2.Werder 3.Panathinaikos 4.Udinese
Grupa D
1.MU 2.Villareal 3.Benifca 4. Lille
Grupa E
Grupa F
1.Real 2.Lyon 3.Olympiakos 4.Rosenborg
Grupa G
1.Chelsea 2.Liverpool 3.Anderlecht 4.Betis
Grupa H
1.Inter 2.Rangers 3.Porto 4.Artmedia

jurko kiler - 25 Sierpień 2005, 20:35
Syo napisał/a:
1.Juve 2.Bayern 3.Brugge 4.Rapid

i...

Cytat:

FORZA JUVE!! :D

mattirab - 25 Sierpień 2005, 21:46
Moje typy:
A:
1. Juve 2. Bayern 3. Brugge 4. Rapid
B:
1.Arsenal 2. Ajax 3. Sparta 4. Thun
C:
1. Barca 2. Werder 3. Udinese 4. Panathinaikos
D:
1.Man UTD 2.Villarreal 3. Lille 4.Benfica
E:
1.Milan 2.Schalke 3.PSV 4.Fenerbahce
F:
1.Real 2.Olimpiakos 3.Olimpique 4.Rosenborg
G:
1.Chelsea 2.Liverpool 3.Betis 4.Anderlecht
H:
1.Inter 2.Rangers 3.Artmedia 4.Porto

Laura_x - 25 Sierpień 2005, 23:12
Karciooz napisał/a:
Grupa A
Grupa B
1.Ajax 2.Arsenal 3.Thun 4.Sparta
Grupa C
1.Barca :) (pomsci wisle) 2.Panathinaikos 3.Werder 4.Udinese
Grupa D
1.Villareal 2.ManUtd 3.Benifca 4. Lille
Grupa E
Grupa F
1.Real 2.Olympiakos 3.Lyon 4.Rosenborg
Grupa G
1.Chelsea 2.Betis 3.L'pool 4.Anderlecht
Grupa H
1.Rangers 2.Inter 3.Porto 4.Artmedia

FORZA BARCA :)

moja ustawienia wygladalyby podobnie, z jedyn tylko wyjatkiem: w grupie F kolejnosc wygladalaby troche inaczej a mianowicie:
1. Olympiakos, 2. Lyon, 3. Real (nienaiwdze tej druzyny :!: :!: :!: Barca jest 100000 razy lepsza :mrgreen: ) 4. Rosenborg ;)

a na zwyciezce, z racji tego ze brak polskiej druzyny, typuje oczywiscie Barcelone :mrgreen: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: chcialabym przeczytac w gazetach/necie artykol o naglowku "Barca has won the Champions League :!: :!: :!: Everybody's happy :!: :!: :!: " :mrgreen: ;)

Domia - 26 Sierpień 2005, 11:01
dobra ja sie tu o grupach nie bede rozpisywac, bo praktycznie moja klasyfikacja wygladalaby identycznie jak innych :wink: ale moimi glownymi faworytami sa oczywiscie JUVE i BARCA :D

sorza, ale to juve jest forza :D

(czyt. sorca, ale tu juwe jest forca ;-p )

Karciooz - 26 Sierpień 2005, 18:01
To widze ze sie z laura zgadzamy :) Tez chcialbym zeby Olympiakos byl pierwszy bo gra tam moj ulubiony pilkarz Rivaldo . No ale chyba jednak Realowi znowu sie poszczesci .
A dzis bylo losowane Pucharu Uefa
Wisla - Victoria Guimares (gra tam Marek Saganowski , czyzby znowu Polak pognebil Wisle??)
Grociln - RC Lens (tu widze duza szanse dla Groclinu )
Reszta par : http://sport.onet.pl/1154298,wiadomosci.html

mattirab - 26 Sierpień 2005, 19:12
Moje typy:
Wisla - Guimares 1:1; 1:0 (Awans - Wisla)
Groclin - Lens 0:1; 2:2 (Awans -Lens)
Tak to widze.

domaz - 26 Sierpień 2005, 19:37
Karciooz napisał/a:

Grociln - RC Lens (tu widze duza szanse dla Groclinu )

nie sadze choc zycze im jak najlepiej ale maja male szanse

Laura_x - 26 Sierpień 2005, 22:24
ja stawiam na zwyciestwo Wisly i Groclinu :mrgreen: polskie druzyny rulezzz niech zmiota przeciwnikow na kawalki :P
mattirab - 27 Sierpień 2005, 16:33
Moze i tak, ale zauwazmy, ze Lens pokonal Lecha oraz przeszedl do PUEFA z Intertoto, a tam wcale tak latwo nie bylo, statystycznie tez jest lepszy od Dyskobolii
Laura_x - 27 Sierpień 2005, 22:43
statystycznielepszy, co nie zawsze na boisku widac, przeciez przeciwnikow Wisly i Groclinu musi zlapac jakis slabszy dzien, a nawet dwa dnii, i dobrze by blo gdyby te dni byly wlasnie w trakcie, gdy maja sie odbywac mecze :mrgreen:
petr - 28 Sierpień 2005, 09:18
Lens jest bardziej zmeczony od Groclinu (sami wspomnieliscie o P Intertoto). Groclin musi ich zameczyc xD
Laura_x - 28 Sierpień 2005, 14:35
I Groclin zameczy Lens, i razem z Wisla przejda do nastepnej rundy (lol ale to zarzmialo :lol: ^^ ) :mrgreen:
Karciooz - 28 Sierpień 2005, 21:13
Zuraw wreszcie strzelil gola w Celticu a nawet dwa !! To teraz zmieciemy Austrie 3:1 (tak mi sie napisalo ) Moze sie zabawimy w male typowanie . Na mecz z Austria i Walia . Za poprawnie wytypowanego zwyciezce 1 pkt a za poprawny wynik 2pkt
Wiec moje typy to :
Polska : Austria 3:1
Polska : Walia 2:0

mattirab - 28 Sierpień 2005, 21:15
Polska-Austria 2-1
Polska-Walia 3-1

Laura_x - 28 Sierpień 2005, 21:17
a moje typy to:
Polska-Austria 3:1
Polska-Walia 2:0

czyli the same jak Karciooz :mrgreen:

Domia - 29 Sierpień 2005, 11:13
Polska-Austria 2-1
Polska-Walia 3-0

mattirab - 3 Wrzesień 2005, 22:31
Polska-Austria 3:2. Po wspanialej koncowce. Gole dla Polski: Smolarek 13, Kosowski 22 i w drugiej polowie Zurawski.
Karciooz - 4 Wrzesień 2005, 14:19
mecz byl niezly . ale w koncowce bardzo nerwowy i gdyby nie nasze szczescie moglo by byc zle . Nikt nie trafil wyniku :)
Laura_x - 4 Wrzesień 2005, 14:47
ja ogladalam tylko pierwsza lepsza polowe meczu :mrgreen: a relacje z drugiej ogladlaam w necie :mrgreen: wazne ze wygrali..
mattirab - 7 Wrzesień 2005, 22:38
POLSKA-WALIA 1:0!!!
Zurawski 54' karny
Moja opinia:
Mecz niezbyt ladny. Duzo przemyslanych, aczkolwiek nieudanych akcji i nic wiecej. Ale nudno tez nie bylo.
PS. Irlandia Pln. - Anglia 1:0 :lol:

Laura_x - 8 Wrzesień 2005, 14:58
muhaha Anglia przegrala :P i dobrze, jeszcze terqz przerypia z Austria i Polska i wejdziemy na MS, a Anglicy beda mieli klopoty :P
LEO - 11 Wrzesień 2005, 21:25
A moi kumple przerypali kase, bo byli stawiac mecze i zawiedli sie na Anglikach. No, ale komplet punktow jest. 8)
syo - 8 Październik 2005, 22:54
Panie i Panowie, POLSKA JEDZIE NA MUNDIAL!
Laura_x - 9 Październik 2005, 00:22
Syo napisał/a:
Panie i Panowie, POLSKA JEDZIE NA MUNDIAL!

i to po raz 7, miejmy nadzjieje, ze ten siodmy Mundial okaze sie tym szczesliwym ;)

mattirab - 9 Październik 2005, 12:52
Tak! Brawo Polacy:!:
Moze bedzie lepiej, ze mistrzostwa beda w Niemczech, anizeli gdzies dalej, wiadomo, problemy z przyzwyczajeniem sie do klimatu itd. Miejmy nadzieje, ze Polska wypadnie jak najlepiej. :grin:
PS. W piatek wygralismy z Islandia 3:2, pewnie i tak to wiecie, ale sobie napisalem.

Laura_x - 9 Październik 2005, 20:28
Tak matti wiemy o meczarniach z Islandia :P no ale na szczescie nie musimy siemartwic o wynik meczu z Anglia :P chociaz Polacy w tych eliminacjach nie przegrali meczu na wyjezdzie, wiec moze i tym razem tak bedzie :?: ;]
Domia - 11 Październik 2005, 20:39
Juz jutro mecz z Anglikami :twisted:

POLSKA DO BOJU :twisted: !

Laura_x - 11 Październik 2005, 20:41
TAaaak :twisted: Niech Polacy pokaza tym zarozumialcom, ze sa w stanie z nimi wygrac :twisted: jestem w tym wypadku optymistka i stawiam na wynik 2:1 dla Polski :twisted:
LEO - 11 Październik 2005, 20:55
TAK!!!Poalcy powinni pokazac ze maja motywacje, mimo ze sa juz na MUNdialu. Chcialbym wynik 2:0, ale 1:0 lub 2:1 nie pogardze, dla nas oczywiscie. :P
Laura_x - 11 Październik 2005, 21:06
nie no :twisted: Polacy musza dac solidnego kopa w te zadufane angielskie dupska :twisted: Panowie, szkoda ze nie mieszkamy w jednym miescie wszyscy - bym was zaprosila na wspolne ogladanie meczu :twisteD: no ale byasciemusili sie w piwo zapoatrzyc, bo co to za ogladanie meczu bez jakiejs ambrozji :?: :D
SaleiB - 11 Październik 2005, 21:07
hmm laura a w jakim miasteczku mieszkasz? :D moze wpadne :P

pozdr

Laura_x - 11 Październik 2005, 21:10
Hmmm no penwie daleko..tkaie male zadupie na poludniu Polski - Glucholazy :P blisko granicy Polski a Czechami :P a w przyszlym roku mam juz pewnie miejsce w samochodzie kolezanki, ktoz zbiera ekipe na wyjazd na Mundial do Niemiec :D :D:D:D:DDDD
syo - 11 Październik 2005, 21:11
Stawiam 2:1 dla Polski, pilka odbije sie od Rasiaka i wpadnie do bramki xD

Laura, ja wpadne na jakis czas do Ciebie jak mundial bedzie, na kilka dni :>

LEO - 11 Październik 2005, 21:14
O.K POLSKA WYGRA!!!! :twisted:
Laura_x - 11 Październik 2005, 21:15
Syo -> wiec czekam na Ciebie z niecierpliwoscia, bo sadzac po mojej kolezance, to sie wszystkiegomozna spodziewac, wlacznie z tym, ze w ostantiej chwili wyjazd odwola :P wiec jakby co to wiesz...bedizesz musial spac u mnie w pokoju :D D:D:DDDDDD no ale to Ci chyba nie bedzie przeszkadazlo ;) a wspolne ogladanie meczy przy dobrym piwku polaczone z masazem bylboy zajebiste ;)
syo - 11 Październik 2005, 21:20
No to bedziemy razem swietowac rozpoczecie mudnialo a potem wspolnie delektowac sie meczami naszej reprezentacji i nie tylko :>

Oj, Laura, tak bedzie.. :>

Laura_x - 11 Październik 2005, 21:25
Syo -> oj takkkk... a potem zemdlejemy z osciskiwania sie po kazdym nastepnym wygranym meczu Polakow :twisted: ojjjj... Syo...No chyba ze zrobimy tak - ja pogadam z ciotka ktora w Niemczech mieszka, i moze, jak z kolezanka nie wypali to z nia pokrecimy - ona ma pewnie znajomosci, mieszka kilka kilometorw obok niemieckiego kolarza, Erika Zabela bodajze :P no ale wracajmy do tematu przewodniego topicu, bo zesmy zeszli na kolarsko-erotyczne watki :DDDDDD
Domia - 12 Październik 2005, 16:58
Laura i ty teraz dopiero mowisz? W '99 bylam w Glucholazach na zimowisku, na dwa tygodnie :D Jak na zadupie to calkiem fajna miejscowosc :wink: Ok, ale koniec offtopa i ... DZIS GRAMY :>
Laura_x - 12 Październik 2005, 20:13
Domia :DDDD szkoda naprawde :P czemu mi wczesniej o tym nic nie mowilas :DDDDD :wink: :?: :P nieladnie :PPP
no a takna powaznie, to dzisiaj pytalam sie kazdego jaki obstawia wynik meczu Polski z Angila :P wiekszosc mowila, ze damy w dupe Anglikom, ale Tomek, czyli kolega z kursu, powiedzial : "e tam pewnie dostaniemy znuwu w dupe od Anglikow, i to co najmniej 0:3" a ja do niego "to ja Cie chyba zaraz w dupe kopne za takie gadanie" :DDDD i znowu byla kupa smiecu ;) okej koniec wyglupow, offtopa tez ;)

Domia - 12 Październik 2005, 21:57
Zalozylam sie z Jurkiem, ze Polska wygra. El presidento obstawil remis :wink: Poki co wygrywa, bo jest 1:1 (Owen '43 i Frankowski '45), ale to sie jeszcze zmieni :twisted:
Laura_x - 12 Październik 2005, 22:37
Polska przegrala z Anglia 1:2 :P ale koncowka meczu byla zajebista :wink: no i co z tego ze przegrali, i tak jedziemy na Mundial ;)
domaz - 12 Październik 2005, 22:42
GRZESIU RASIAK!!!!! GRZESIU RASIAK!!!!!!!!!! JAK BEDE STARY TO BEDE OPOWIADAL MOIM WNUKOM ZE W MLODOSCI CHIALEM BYC TAKI JAK GRZESIU!!!!!!!!!!! GRZESIU RASIAK!!!!!!!!GRZESIU RASIAK!!!!!!!!!!!
domaz - 12 Październik 2005, 22:56
I WSZYSCY NARAZ SPIEWAJA!!!

GRZEEEESIU GRZEEEESIU GRZEEEEESIU RASIAAAAAAAK!

syo - 12 Październik 2005, 22:56
Bohater meczu: A. Boruc
"Bohater" meczu 1 : G. Rasiak (za cudowna gre)
"Bohater" meczu 2 : P. Janas (za zmiane Smolarka)

domaz - 12 Październik 2005, 22:58
kosa najlepszy w polu boruc bdb gral tez ale kosa ciagnal wszystko do przodu za to respekt
syo - 12 Październik 2005, 23:00
Zgadzam sie, poprawka:

Bohater 1 : K. Kosowski
Bohater 2 : A. Boruc
Bohater 3 : T. Frankowski
"Bohater" 1 : G. Rasiak
"Bohater" 2 : P. Janas

Uwielbiam te komentarze na Wp. :D

Laura_x - 12 Październik 2005, 23:02
najlepszym zawodnikiem w tym meczu byl chyba Boruc :P dawno nei widzialam tak znakomitych interwencji ze strony jakiegokolwiek polskiego bramkarza :P
Laura_x - 12 Październik 2005, 23:04
Syo ( :588: ) -> heh eracjate komentarze na WP to sa czasmai megarozbrajajace :DDDDDD
LEO - 12 Październik 2005, 23:08
TAK!!! Moim zdaniem Artur Boruc bronil swietnie :O, obrona zawinila oraz JANAS,zmeniajac Smolarka (kiep jeden :/ ), ale coz nic sie nie stalo. Mam nadzieje, ze wyciagna z tej malej porazki konsekwencje i beda wiedzieleli co jeszcze zawodzi i nad czym musza popracowac. :twisted:
Laura_x - 13 Październik 2005, 14:49
Szkoda tylko ze Szymkowiak zlapal kontuzje, bo gdyby zagral, to Polska o wiele lepiej by na tym meczu wypadla :] no ale miejmy nadzieje, ze do Mundialu juz z nim bedzie wszystko okej i bedziemy ogladali jego wspaniale wykonywanie stalych fragmentow gry :wink:
Kunio - 13 Październik 2005, 15:11
Szkoda ze Polska przegrala... :sad:
Jak strzelili gola to ja az wstalem i rece w gorze trzymalem :D A moj tato mowi:To chyba jakies przewidzenia :shock:

Laura_x - 13 Październik 2005, 15:14
hehe a moi rodzice twierdza, ze tkaiego komenntatora, jak ja, to telewizji brakuje :DDD bo kazda akcje komentuje az nazbyt dosadnie :DDDD np. jak Anglik faulowal Polaka to ja mowie cos w stylu " ten glupi debil sfaulowal naszego zawodnika, za kraty go" :DDDD
Domia - 13 Październik 2005, 15:24
Eno obstawialam, ze bedzie 2:1, ale dla nas :evil: ! No coz, mowi sie trudno. Ale tak czy siak jedziemy na mundial :twisted:
domaz - 13 Październik 2005, 15:28
wy byscie widzieli jak ja z moim starszym ogladamy mecze...co tam sie dzieje;d Moj starszy jest trenerem nogi wiec jak ktos cos z****eepsuje :D to taka wiazanka leci w jegos trone ze hoho;d
Laura_x - 13 Październik 2005, 15:30
domaz -> zapraszam do mnie, gwarantuje, ze mojego ojca, chociaz specjalnie fanem nie jest, ale jak juz komentuje mecze, to mojej mamie uszy wiedna xD leci z oust ojca tak fantastyczna wiazanka laciny podworkowej, ze neisposob sie nie zasmiac XD
domaz - 13 Październik 2005, 15:32
dobra nastepny mecz nagrywamy ojcow i wrzucamy na ftp. Zobaczymy ktory lepszy ja osobiscie gleboko wierze w mozliwosci mojego tatusia ^^
petr - 13 Październik 2005, 15:34
Syo napisał/a:
Bohater meczu: A. Boruc
"Bohater" meczu 1 : G. Rasiak (za cudowna gre)
"Bohater" meczu 2 : P. Janas (za zmiane Smolarka)

I tu sie zgadzam.

Kunio - 13 Październik 2005, 18:00
Przed chwilka wrocilem z rozgrywek wygralismy :D Narazie mamy pierwsze miejsce :!:
Laura- twoj kolega mowil ze bedzie 3:0 dla anglii, moj tato tak samo mowil :D

Laura_x - 13 Październik 2005, 20:13
hehe nie zartuj :lol: moj ojciec takze obstawial 3:0 dla Anglii :DDDDD a ja natomiast 2:1 dla Polski :P no i jak widac moj wynik sie sprawdzil, tylko w druga strone :P
mattirab - 15 Październik 2005, 11:56
http://pilkanoznamatti.funtest.pl
Latwy funtest mojego autorstwa
Max pkt = 40.

Domia - 15 Październik 2005, 17:30
Matti - latwy :shock: ?
Laura_x - 15 Październik 2005, 20:24
hehe wlasnie mialam zamiar zadac to samo pytanie :DDDDDD
mattirab - 16 Październik 2005, 12:54
Dla mnie bylby latwy :lol:
Robee - 16 Październik 2005, 14:42
hmm 30/40 jakos poszlo :P
jurko kiler - 17 Październik 2005, 10:53
ktos :P 40

wuff banalny test :P

Kunio - 17 Październik 2005, 14:06
Czytalem kiedys w gazecie ze graly jakies dwie druzyny i jedna z nich sie zbuntowala i strzelala samobuje, a wynik wyniosl[size=18px]0:149[/size]
domaz - 17 Październik 2005, 14:51
niezle! zablysnoles...
Laura_x - 17 Październik 2005, 15:35
Kunio -> e tam ten wynik to nic :P kiedys na Oneci byl artykul o bodajze serbskiej amatorskiej lidze pilkarskiej :roll: pisali o tym tylko dlatego, ze padl tam niezly wynik...dokladnie, to dla zwycieskiej druzyny bylo 60:0 :lol:
Robee - 17 Październik 2005, 15:35
znam to od paru lat :P
tajek - 17 Październik 2005, 16:02
pewnie musial byc bardzo emocjonujacy i zarazem ambitny mecz...
Laura_x - 17 Październik 2005, 16:07
heh nie wiem, bo nei ogladalam, ale powiem tylko, ze czytalam, ze w pierwszej polowie tego meczu padlo 40 bramek :D a w jednej druzynie gralo 7 zawodnikow przeciwko 11 :D tomusiala byc parodia futbolu :D
tajek - 17 Październik 2005, 16:15
ja bym na ich miejscu z tych 7 zawododnikow zrobil mur przed bramka zeby pilka nie wpadla;)
A tak na powaznie trzeba pozazdroscic ducha walki tym przegranym bo mi przy wyniku 0:10 odechcialo sie wszystkiego i bym poszedl do domu :D

mattirab - 17 Październik 2005, 17:41
A ja czytalem, ze w jednym meczu bylo 46 karnych, tez niezle.
Laura_x - 17 Październik 2005, 20:14
tajek -> to Ty bys sie szybko poddal :P ja bym walczyla do konca, a nuz bym strzelila chocby honorowego gola xD
matti -> 46 karnych :shock: bosh, a gdzies Ty to wyczytal :?: :D

Karciooz - 17 Październik 2005, 21:14
A ja wam powiem niezwykla ciekawostke :
Pewien pilkarz - amator strzelil w meczu hat-tricka samoboji . I zaden z nich nie byl zamierzony :)
Za pierwszym razem "pilkarz" podawal do bramkarza a ten wpuscil kanal .
Za drugim "pilkarz" niefortunnie odbila sie od slupka , trafila pilkarza i wpadla do bramki
Za trzecim "pilkarz" nie trafil czysto glowkujac w pilke przy rzucie roznym na swoim polu karnym i ta powedrowala do jego bramki .

A tym "pilkarzem" jestem ja podczas meczu z kumplami :p

Laura_x - 17 Październik 2005, 21:16
Karciooz -> nie no podziwiam twoje umiejetnosci :mrgreen: 3 samobojcze hat tricki w jednym meczu to jest cos :lol:
syo - 17 Październik 2005, 22:23
Laura_x napisał/a:
3 samobojcze hat tricki

Hat-trick byl jeden. Bramki byly trzy.

Laura_x - 17 Październik 2005, 22:25
a no sorki :P cos mi sie pokrecilo :P ale to cala ja :P
mattirab - 18 Październik 2005, 14:59
Co tam to. W mojej klasie gramy na boisku do pilki recznej i pare goli padlo z naprawde niezlych odleglosci. Opisze kilka z nich.
-Pilka leci w kierunku mojego kolegi. Podbiega do niej i z woleja (badz polwoleja) robi loba nad bramkarzem z 11-12 metrow. Pilka w siatce oczywiscie.
-Wybicie od bramki. Pilka leci, leci i jakims cudem gol .
-Wolej z jakichs dwudziestu metrow. Pilka laduje w okienku.
Oczywiscie takich goli jest mnostwo. Nie tylko w mojej klasie.

Domia - 18 Październik 2005, 15:21
To kiedys, gdy ogladalismy WF chlopakow, bo nasz byl odwolany widzielismy nieziemska bramke :wink: Bylo 0:1 i jeden z druzyny przegrywajacych, tak sie wkurzyl, ze z calej sily uderzyl noga w pilke... Ta odbila sie od WFisty, jednej dziewczyny, okna i poleciala pieknie w samo okienko :D A bramkarz stal z taka rozwarta geba :D ;D :o :shock:
Laura_x - 18 Październik 2005, 15:30
to faktycznie niesamowita bramka ;) a jak kiedys, jeszcze w podstawowce, clopcy grali w pilke nozna, a dziewczyny w koszykowke :D no i w pewnym momencie, padla niesamowita zagrywka.... jedna z dziewczyn rzucila pilke z odleglosci ok 3 metrow od kosza, a doslownie kilka sekund wczesniej kolega kopnal pilke xD zgadnijcie, co sie stalo :?: Pilki zderzyly sie i pilka do nogi wpadla do kosza, a pilka do kosza o maly wlos a by zabila nauczyciela - bo walnela go w leb xD ale bylo smiechu xD
Kunio - 18 Październik 2005, 17:25
Ja dzisiaj gralem meczyk z kumplami :D
Mialem z 10 akcji do strzelenia bramki a zadnej nie strzelilem :roll:
A wynik wyniosl 3:2 :D Dla mojej druzyny 8)

Domia - 18 Październik 2005, 19:22
Wiem, ze to moze brzmi troche glupio o tym golu, ale to chyba trzeba bylo zobaczyc na wlasne oczy, jak dziewczyna poleciala do pielegniarki z podbitym okiem :wink:

Laura - :lol: tak sie konczy krzyzowanie sportow ;D

Kunio - woooooow super! proponuje, abys pisal nam codziennie takie ciekawostki...

Kunio - 18 Październik 2005, 19:26
Tylko szkoda ze codziennie nie mam W-F-U :sad:
domaz - 18 Październik 2005, 19:26
Domia napisał/a:
D

Kunio - woooooow super! proponuje, abys pisal nam codziennie takie ciekawostki...

ABSOLUTNIE ZA! Dzis spac nie moglem przez te twoje intrygujace historie!

Karciooz - 18 Październik 2005, 19:53
:) A u mnie kiedys moj kumpel zaslynal z niebywalej glupoty , bowiem zdobyl samoboja w koszykowce :) Ale to wszystko dlatego ze nie wiedzial na ktory kosz ma grac :P
mattirab - 31 Październik 2005, 21:53
A jaki byl najpiekniejszy(e) mecz(e) jakie widzieliscie? Moimi sa:
Francja - Wlochy (final ME 2000, chyba pierwszy mecz pilki noznej, ktory ogladalem)
Wynik 2:1 po dogr.
Real - Bayer Leverkusen (final LM 2001/2002, moglbym ogladac go z dziesiec razy na miesiac :lol: ).
Wynik 2:1

Karciooz - 31 Październik 2005, 22:12
Duzo ich bylo...
Mnie sie podobal np . AC Milan - FC Liverpool w tegorocznym finale LM , AS Monaco : Deportivo w LM 2004 - 8:3 , Czechy - Holandia w Euro 2004 , i wiele wiele innych . Mi sie najbardziej podobaja mecze w ktorych pada duzo bramek ale tez i te zaciete w ktorych idzie akcja za akcja i przenosi sie z polowy jednych na druga :)

tajek - 31 Październik 2005, 22:19
najlepsze sa te mecze o ktorych bardzo ciezko zapomniec , jak dla mnie takim meczem napewno bedzie Milan-Liverpool , kazdy wie dlaczego . ;)
No i mecz Inter-Samdoria gdzie do 86 min Inter przegrywal 2-0 ale w te pare min udalo im sie strzelic 3 bramki i ostatecznie wygrali :D
dla takich meczy warto zyc

Domia - 31 Październik 2005, 22:33
Najpiekniejszy mecz?

Mecz, dzieki ktoremu Bronowianka dostala sie do IV ligi :D

mattirab - 31 Październik 2005, 22:36
O, Domia, a najgorsze mecze? Mecze, po ktorych KKS spadl do IV ligi :[
Domia - 31 Październik 2005, 22:50
Najgorsze?

Hmm... nie wiem z tym mi trudno :P Moze wtedy jak Bronowianka po prostu przegrywala :wink:

EOT

domaz - 1 Listopad 2005, 03:00
tajek napisał/a:
najlepsze sa te mecze o ktorych bardzo ciezko zapomniec

I daltego wlasnie dla mnie najpiekniejszym meczem jest mecz Polska-Anglia na Old Trafford, gdyz do dzis widze jakby to bylo dzisiaj te przepiekne akcje mojego idola, bozyszcze tlumow, Tego Jednynego - Grzegorza R., ktory ma juz wlasne miejsce na trybunach stadionu Totenhamu

Robee - 1 Listopad 2005, 10:15
Najlepsze? Milan - Liverpoll, Chelsea - Barcelona :)
LEO - 1 Listopad 2005, 10:41
Dzis Liga Mistrzow :D

20:45 Inter Milan (Ita) ? - ? FC Porto (Por)

20:45 Real Betis (Spa) ? - ? Chelsea (Eng)

20:45 PSV Eindhoven (Hol) ? - ? AC Milan (Ita)

20:45 Rosenborg (Nor) ? - ? Real Madrid (Spa)

Moga byc ciekawe mecze, ale nie podalem wszystkich meczy. Wybralem moim zdaniem te najciekawsze. :roll:

Karciooz - 1 Listopad 2005, 10:50
wtorek, 1 listopada

Grupa E
PSV Eindhoven - AC Milan
Schalke 04 Gelsenkirchen - Fenerbahce Stambul

Grupa F
Olympiakos Pireus - Olympique Lyon
Rosenborg Trondheim - Real Madryt

Grupa G
Liverpool - Anderlecht Bruksela
Betis Sewilla - Chelsea Londyn

Grupa H
Inter Mediolan - FC Porto
Artmedia Petrzalka - Glasgow Rangers

oto wszystkie mecze . Ja nie rozumiem tych z TVP czemu pokazuja Artmedia - Rangers , ja wolalbym obejrzec Inter - Porto albo Milan - PSV i Schalke - Fenebrahce . Wlasnie ta grupa E jest chyba najciekawsza , pewnie znowu beda jakies niespodzanki , moze Inter znowu dostanie od Porto :D .

tajek - 1 Listopad 2005, 12:18
Karciooz napisał/a:

Ja nie rozumiem tych z TVP czemu pokazuja Artmedia - Rangers , ja wolalbym obejrzec Inter - Porto albo Milan - PSV i Schalke - Fenebrahce najciekawsza , pewnie znowu beda .

nie pokazuja Interu bo stadion bedzie bez kibicow ( Inter odbywa kare za zamieszanie w meczu Inter-Milan)
Karciooz napisał/a:
moze Inter znowu dostanie od Porto :D

zapomnij :twisted:

Karciooz - 2 Listopad 2005, 15:49
Jednak Inter wygral :(
A jednak nie obylo sie bez niespodzianek - Milan 0:1 PSV I Chelsea 0:1 Betis . Reszta raczej zgodnie z oczekiwaniami . Dzisaj Barca rozmiecie Panathinaikos :P :P

Laura_x - 2 Listopad 2005, 15:51
ja pier****e Chelsea przegrala :?: :shock: niemozliwe :D ale to super :DDD i sie ciesze ze wygral Inter xD
Robee - 2 Listopad 2005, 16:58
Chelsea 0:1 Betis - bez niespodzianek? ja na Chelsea stawialem... ;)
Karciooz - 2 Listopad 2005, 17:24
Cytat:
A jednak nie obylo sie bez niespodzianek
= Byly niespodzianki . Dzis w TV mecz Manchester - Lille :)
petr - 4 Listopad 2005, 20:50
Powroce do poprzedniej rozmowy - najpiekniejsze mecze...

Ja dobrze wspominam tak zwany "mecz o wszystko" w cwiercfinale LM 02/03 Man Utd - Real M ^^ W Madrycie bylo 3:1 dla Realu, wiec MU robil wszystko zeby przejsc - skonczylo sie na 4:3, dwoch bramkach Becksa (wszedl w 2 polowie / w tym jedna z 30 metrow - wolny) i slynnej wymianie koszulek - Becks/Zidane ^^

Bardzo podobaly mi sie rowniez mecze Wisly w PUEFA - rowniez w sezonie 02/03 - najpierw Parma, potem Shalke (dobrze? xD), a potem pikny mecz w Rzymie 3:3 ^^ jedne z bardziej emocjonujacych...

Co do aktualnej LM - zycze wszystkiego najlepszego Artmedii Bratyslawa odkad wyeliminowala Celtic :) Jak na razie wstydu nie przynosza ^^

Laura_x - 4 Listopad 2005, 20:53
Artmedia to czarny kon rozgrywek ; ] oby poszlo im jak najlepiej, w koncu debiutuja w tych rozgrywkach... ;]
Karciooz - 7 Listopad 2005, 20:26
Ja stawiam , ze zrobia niespodzianke , wyjda z grupy i odpadna w 1/8 :) To i tak bedzie ich olbrzymi sukces , jak i calej pilki slowackiej . Niedlugo mecz z Ekwadorem i Estonia , ciekaw e jak sie spisza nasi kochani reprezentanci . Ja stawiam na remis z Ekwadorem i wygrana z Estonia ( chociaz z Lotwa dostalismy 1:0 , ale to bylo za kadencji Bonka i wtedy Dudek zrobil chyba blad bo lapal pilke lewa reka a ta leciala z jego prawej strony , pamietam ten mecz) Jestem bardzo ciekaw jak forma naszych reprazentantow .
200 POSTOW :p

mattirab - 7 Listopad 2005, 21:09
Stawiam na wygrana 2:1 z Ekwadorem i 3:0 z Estonia.
Laura_x - 7 Listopad 2005, 21:23
ja stawiam na wygrana Polski 3:0 z Estonia, i wymeczony remis 2:2 z Ekwadorem :P
Domia - 7 Listopad 2005, 21:26
A ja natomiast stawiam :
Polska 2:1 Estonia
Polska 2:0 Ekwador

Laura_x - 7 Listopad 2005, 21:32
kurde no az tak optymistyczni jestescie :?: BO cos nie wierze, ze Polske stac na zwyciestwo z Ekwadorem, aczkolwiek porazki im nie zycz,e wiec dla tego postawilam na remis :p
Karciooz - 8 Listopad 2005, 15:25
Wspaniala wiadomosc dla kibicow pilki noznej w Polsce !!
Jestesmy blizej zorganizowania ME 2012 . Dzisaj zdecydowano , ze do finalowej fazy ubiegania sie o organizacje Mistrzostw Europy przystapia : Wlochy , Chorwacja z Wegrami oraz Polska z Ukraina . Ostateczna decyzja dopiero/juz w grudniu 2006 . Tak sie sklada ze akurat w Polsce nowy prezydent , nowy rzad przyjda zmiany moze uda sie nam zdobyc ta organizacje . Mamy ta przewage ze nigdy jeszcze nie organizowalismy rzadnej klasowej imprezy pilkarskiej , jak bedzie czas pokaze , mamy szanse ....

Laura_x - 8 Listopad 2005, 15:32
Karciooz -> szczerze :?: To ja watpie w to ze wspolnie z Ukraina zorganizujemy ME :? i tak wiadomo, ze Polski i Polakow prawie nigdzi eni eszanuja, wiec nie wierze, ze jednak wygramy te organizacje :?
petr - 8 Listopad 2005, 23:15
Hm, i tak cieszmy sie ze dotarlismy tak daleko, ale to tylko i wylacznie dzieki zmieniajacej sie sytuacji politycznej na Ukrainie; jak to pisal ktorys z felietonistow PN (Godlewski lub Atlas) w tym momencie cala UEFA czy FIFA sa gotowi "nieba uchylic" naszym sasiadom...

Ogolnie caly pomysl byl jedna wielka szopka; od poczatku bylo wiadomo ze nie mamy szans, za to wydalismy kupe forsy na promocje swojej oferty, zamiast zbudowac za nia np kilka boisk dla mlodziezy (ile jest w Waszej miejscowosci latwo dostepnych, bezpiecznych boisk z trawiasta nawierzchnia?).

Wg 90minut.pl (czytajac miedzy wierszami) najwieksza szanse ma Grecja (doswiadczenie) oraz Turcja.

domaz - 8 Listopad 2005, 23:35
Grecja i Turcja juz chyba nie maja szans;x
petr - 8 Listopad 2005, 23:47
Zapomnialem o Wloszech

Chorwacja by przeszla (turystyka), ale Wegry? Bo ja wiem?

domaz - 9 Listopad 2005, 00:03
ej o co ci chodzi przeciez wiadomo juz ze odpadla grecja i turcja a przeszly wlasnie wlochy pol-uk i chor-weg. a ty jakies przypuszczajace formy dajesz:D
petr - 9 Listopad 2005, 00:04
Fakt, dawno nie zagladalem na 90minut ;P Opieralem sie na starych newsach
Laura_x - 9 Listopad 2005, 15:41
no ale w sumie moze dadza nam i ukrainie szanse - nie mamy doswiadczenia w organizowaniu takich imprez, wiec moze jednak..ale i tak w to nie wierze :/
mattirab - 9 Listopad 2005, 16:35
90minut to super portalik, ale mysle, ze Wlochy maja najwieksze szanse. Co do pytania petr'a: W Kaliszu sa ze 3 trawiaste boiska, wyobrazacie sobie? W ponad 100-tys. miescie! W szkolach sa SKSy i UKSy, ale marnie z tym. Nie jest zbyt ciekawie, ale i tak dobre i to.
Karciooz - 9 Listopad 2005, 18:38
u mnie jedno , gra na nim jeden klub z 5.ligi i my mamy w-f :)
Mamy ta przewage ze jeszcze nic nie organizowalismy , a to tez zaleta :)

petr - 9 Listopad 2005, 23:53
Karciooz napisał/a:
Mamy ta przewage ze jeszcze nic nie organizowalismy , a to tez zaleta n

Zgadzam sie, ale gdyby taka zasada byla w 100% sprawdzalna, ME organizowaloby San Marino ;p

Co do boisk - mysle, ze jakies by sie znalazlo, ale ogolnodostepne? - kluby nie wpuszczaja "obcych"...

Laura_x - 13 Listopad 2005, 20:54
No ludzie Polska wygrala z Ekwadorem 3:0 i nikt o tym nie pisze :?: wstyd :P ale mieli niezle warunki - ulewa i boisko wygladajace jak maly basen :DDDD
Robee - 13 Listopad 2005, 20:55
Heh Krzynowek przestrzelil karniaka :<
Domia - 13 Listopad 2005, 20:58
No bylam blisko, bo obstawialam 2-0 :) Samego meczu nie ogladalam, bo bylam wciagnieta w granie w literaki, na kurniku, ale duze gratulacje dla Polakow :twisted:
Laura_x - 13 Listopad 2005, 21:01
No i co ze przestrzelil karnego :?: wazne, ze wygrlaismy :P ale zaloze sie, ze w innych warunkach byloby Polakom ciezko wygrac :P
Robee - 13 Listopad 2005, 21:05
Bylem tylko troche zly :) Ale masz racje zwyciestwo sie liczy :) Zaskoczony bylem jak sie dowiedzialem, ze mecz byl w Barcelonie. Niezle warunki :P

Wiecej tutaj

Laura_x - 13 Listopad 2005, 21:08
heh u mnie bylo tak samo - mama sie pyta czy ten mecz w Polsce sie odbywa, a ja na to, ze nie, bo w Barcelonie, a ona na to " u to w Hiszpani az tak beznadziejne warunki teraz panuja?" - no coz, warunki warunkami, ale zwyciestwo najwazniejsze :P ponoc bylo 13 stopni ciepla tylko :DDDD
mattirab - 14 Listopad 2005, 18:12
Murawa byla fantastic! Pilka z tego deszczu zatrzymywala sie przy kazdym podaniu po ziemi, normalka bomba! A Smolarek jak pieknie pietka strzelil!
Laura_x - 14 Listopad 2005, 20:24
o tak, gol Smolarka byl naprawde godny uznania - pierwszy raz w zyciu widzialam gola strzelonego w ten sposob :DDDD
Laura_x - 16 Listopad 2005, 21:49
hehe Turcja wygrala ze Szwajcaria 4:2 ( w pierwszym meczu 2:0 dla Szwajcarow :P ) ale dzieki bramkom strzelonym na wyjezdzie to Szwajcaria awansowala do MS po barazach :P kurde, zarobialabym troche kaski, gdybym poszla do bukmacherow :P
Robee - 17 Listopad 2005, 10:46
A Polska wygrala 3-1 z Estonia :P
Laura_x - 17 Listopad 2005, 14:31
o kuswa :P a wczoraj tak wlasnie myslalam, jaki wynik bedzie :P tak wlasnie podejrzewalaam, ze bedzie jakies 3:1, lub 2:0, lub 2:1 :P jak widac, moje domysly okazaly sie trafne :D a kto z Was ten mecz ogladal i moglby go pokrotce strescic :?: :)
mattirab - 17 Listopad 2005, 17:21
Mecz rezerw, swietnie grali wlasciwie wszyscy gracze, moze procz Glowackiego, ktory popelnil jeden blad (choc nie wiem nawet jaki), piekne gole Lewandowskiego, Mili i wspaniala akcja Jelenia i Piechny zakonczona trzecim golem. A ogladaliscie mecz Bahrajn - Trynidad & Tobago? 0:1 ale slyszalem, ze byla bramka dla Bahrajnu - bramkarz T&T wypuszcza pilke z rak do dalekiego wykopu, a tu zawodnik z Azji wbija gola, zanim ten pierwszy zdazyl dotknac pilki noga. Bramka nie zostala uznana. :roll:
Laura_x - 17 Listopad 2005, 20:14
a mam takie zasadnicze pytanie :oops: mimo tego, ze interesuje sie pilka nozna od paru ladnych lat, dalej nie kapuje, kiedy jest spalony :oops: nie smiejscie sie prosze i mi to niech ktos wytlumaczy :oops:
mattirab - 17 Listopad 2005, 21:03
OK. Ja tez tego nie kapowalem, wiec: DLA WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH: spalony jest, gdy w momencie podania pilki przez zawodnika druzyny A do innego zawodnika z tej samej druzyny jest on blizej bramki przeciwnika niz ostatni obronca druzyny B. Nie dotyczy to bodajze, choc pewien nie jestem rzutow z autu i podan zza polowy. Ale naprawde nie mam calk. pewnosci co do tego ostatniego.
Robee - 17 Listopad 2005, 21:16
Cytat:
A ogladaliscie mecz Bahrajn - Trynidad & Tobago? 0:1 ale slyszalem, ze byla bramka dla Bahrajnu - bramkarz T&T wypuszcza pilke z rak do dalekiego wykopu, a tu zawodnik z Azji wbija gola, zanim ten pierwszy zdazyl dotknac pilki noga. Bramka nie zostala uznana. Rolling Eyes

Skad to wiesz? Dobre... :grin:

edit: Aby napastnik druzyny przeciwnej zostal uznany za spalonego musi sie znaezc na naszej polowie, gdy miedzy ni a koncowa linia boiska jest mniej niz dwoch obroncow. Jednym z nich moze byc bramkarz.

domaz - 17 Listopad 2005, 21:16
Nie dotyczy to podan z autu i nie podan zza polowy ale momentu kiedy napastnik w momencie podania znajduje sie na swojej polowie. Nie ma tez mowy o spalonym kiedy ten do ktorego kierowana jest pilka znajduje sie PRZED tym ktory podaje (np 2 na bramkarza gdy biegnie)

A co do tego Trynidadu to prawda, widzialem na eurosporcie, imo powinno byc uznane

Robee - 17 Listopad 2005, 22:13
A moim zdaniem raczej nie, bo bramkarz ma swoje przywileje w polu karnym i przeskadzac mu raczej nie wolno.
domaz - 17 Listopad 2005, 22:44
ale on nie przeszkadzal stal sobie a bramkarz podbiegl i obok niego wyrzucil pilke a ten tylko w dobrym moemncie podniosl noge
Jankov - 18 Listopad 2005, 19:48
Zbliza sie WIELKI mecz ! BARCELONA vs REAL MADRIT
Kto wygra ? za kim jestescie i jaki wynik obstawiacie.

Ja jestem za BARCA ( tylko sie nie obrazcie )

Real to taki zbior najlepszych pilkarzy ktorzy w jednej druzynie wcale tacy dobrzy nie sa !

Kiedys ogladalem jak probowano komputerwo stworzyc najpiekniejsza kobiete swiata.
Wybrali wszystko Najpiekniejsze oczy , usta , nos itp.

POWSTAL POOOOOTWOR

mattirab - 18 Listopad 2005, 20:19
A ja za Realem, wynik - 2:1 dla Madrytu.
Laura_x - 18 Listopad 2005, 20:28
ja of kors za Barcelona - maja najlepsza ekipe ;) stawiam wynik 2:0 dla Barcy ;)
Domia - 18 Listopad 2005, 20:35
A ja za Barca, bo kibicowalam jej juz gdy mialam 3 latka :D Ajj dobrze pamietam te czasy z Rivaldo i w ogole :twisted:

Obstawiam 3:1 lub 4:1 dla Barcelony, oczywiscie.

petr - 18 Listopad 2005, 21:27
Hm.
Szanuje Barce, swietny klub, Ronaldinho, Messi, te sprawy. Tylko maja dziwna atmosfere w klubie odkad Laporta zostal prezesem, ciagle sie kloca...
A Real? Hm, przekrety robia, maja napuszone gwiazdy w kadrze, koalicja Brazylijczykow, te sprawy. Blech.
Ciekawe kiedy zalatwie sobie C+Sport? xD

Karciooz - 18 Listopad 2005, 22:31
Ja zdecydowanie stawiam na Barcelone !! Mimo ze Real znowu gra lepiej to i tak katalonczycy ich rozmiota . Obstawiam 3:1
Laura_x - 18 Listopad 2005, 22:33
co do Realu Madryt, to podzielam zdanie petra ;] Zawodnicy z Realu mii takzde wydaja sie jaacys bufonowaci ;] nie wiem,a le mam wrazenie, ze oni ciagle zadzieraja nosa - te ic wypowiedzi dla prasy wydaja mi sie jakies sztuczne, i wogole...cala druzyna sklada sie z samyc gwiazd, ale Galacticos cos ostatnio sa muchas cienkas :D moz ei im dobrze idzie, ale dla mnie to i tak kiepska druzyna - gdyby nie te nazwiska, ktore graja na boisku, to klubem nikt by sie nei interesowal :P
Jankov - 19 Listopad 2005, 11:17
Moj kumpel uwielbia real i barca jest jego znienawidzonym wrogiem.
Jak barca wygra to chyba cos w chacie rozpier%^*i

petr - 19 Listopad 2005, 11:26
To jest wlasnie wada sportu - budzi negatywne emocje. (czy tak nie powiedziala Hermiona w HP5?)
Ja nigdy nie nienawidzilem zadnego z klubow czy jego kibicow.
No, moze za wyjatkiem tych z forum Groclinu (wejdzcie sobie na ich forum, przedstawcie sie jako kibic Amiki Wronki i walnijcie sobie jeszcze jej herb jako avatar. Pewny ban. Z tego co mi wiadomo podobnie jest z tymi z Legii).

Jankov - 19 Listopad 2005, 11:41
Jest nas trzech :
Cracovia , Arka , Lech :)
Szkoda ze na forach jakis klubow pilkarskich tak jest

Laura_x - 19 Listopad 2005, 12:52
Jankov -> heh to twoj kumoel jest nietolerancyjny... tak samo jak ja xD bo jak gra Real, niewazne,z jaka druzyna, ale jak Real wygra, to ja zaczynam pieknie spiewac lacina podworkowa xD ale sie ostatnio ograniczam :P swoja zlosc na wygrana Realu rozladowuje poprzez pozabijanie kilku przeciwnikow w jakiejs strzelance :P
Jankov - 19 Listopad 2005, 15:59
Naprzyklad WOLFSTEIN ?? :P
mattirab - 19 Listopad 2005, 21:56
Ja tez bardziej lubilem Real za starych, dobrych czasow Vincente Del Bosque i wtedy bardzo nie lubilem Barcy, teraz sie troche wyrownalo, ale szkoda, ze Barca nie ma tylu Holendrow juz w skladzie, fajnie bylo jednak z Overmarsem, Kluivertem i Cocu.
Laura_x - 19 Listopad 2005, 23:19
matti -> kurde, ja tez kiedys lubilam Real, do czasu, az nei zjawil sie tam Beckham :P taka pseudogwiazda medialna - w pilke grac nei umie, a tylko dzieki temu, ze niby jest przystojny, jest slawny :P
domaz - 19 Listopad 2005, 23:25
Jak beckham nie umie grac w pilke to...to ja nie wiem. Ostatnio on ciagnie gre realu
Laura_x - 19 Listopad 2005, 23:35
domaz -> no okej uwazaj se jak chcesz :P ja sie gra Realu nei interesuje wogole :P kiedys to Real byl swietnym klubem, ale teraz po prostu za duzo gwiazd sie tam zebralo i wybor zawodnika na mecz jest trudny :P a moze i Beckham gra dobrze,a le i tam dla mnie pozostanie tylko gwiazda medialna :P
Laura_x - 20 Listopad 2005, 00:09
Barcelona pokonala Real Madryt 3:0 <jupi> <jupi> <jupi> Ajm sol hepi :DDD i sorki za doubleposta ;]
Domia - 20 Listopad 2005, 10:02
A jestem smutna, bo Arka zgrzmocila Wisle 1:0.
mattirab - 20 Listopad 2005, 10:33
A rzeczywiscie, Domia, ale ja jestem wesoly, lubie wszystkie benjaminki z tego sezonu ekstraklasy, a najbardziej Kolportera Korone Kielce. Wg. mnie Wisla nie potrzebnie pozwolila odejsc Uche, Zurawowi i Frankowskiemu. Najlepsza Wisla byla jak wygrala po karnych z Saragossa i przegrala z Barca 3:4 (Zajac jeden, drugi), to byly piekne mecze. Pamietam ten z Barca. Bodajze sezon 2000/2001. Bramka Barcy, Wisly, Barcy, Wisly itd. i nadzieja ciagle sie odradzala. Drugi mecz Wiselka przegrala 0:1
Karciooz - 20 Listopad 2005, 11:02
Gdyby nie pozwolila im odjesc to by sie zbuntowali , chociaz moze tak bardzo bo to pilkarze na poziomie ,ale nie grali by na 100% , psychika robi swoje . Poza tym : "Z niewolnika nie bedzie pracownika" . A Korona moze duzo osiagnac , sa bilscy kupna Gajtkowskiego . Atak Gajtkowski - Piechna to byli by godni zastepcy Zurawia i Franka . Moim zdaniem Korona bedzie w pierwszej 5. Real na kolanach :P 3:0 dla Barcelony !!
Jankov - 20 Listopad 2005, 14:01
A lech przegral z ODRA :( ( w 93 minucie nam strzelili :(
Laura_x - 20 Listopad 2005, 15:12
Ze co :?: Wisla przegrala z Arka :?: nieeeeee :( Jak to mozliwe :?: :(
Domia - 20 Listopad 2005, 15:20
Po prostu tak sie stalo... Wisla zaczyna sie wypalac. Nie ma Zurawskiego, Frankowskiego, Uche. Brozek sam nic nie zdziala (no i paru innych). Nie przezywam tego az tak strasznie, bo gdzies tam w sercu jestem troche za Arka, poniewaz moja najlepsza przyjaciolka mieszka w Gdyni :wink:
Laura_x - 20 Listopad 2005, 17:08
Domia -> racja... Odszedl Szymkowiak...W Trabzonsporze gra mu sie teraz swietnie, tylko kontuzja troche przystopowala jego kariere... Zurawski... no coz, skoro w Celticu wiedzie mu sie lepiej, to moze swiadczyc tylko jedno - polska pilka jest jednym wielkim dnem.... Franek - do iszpanii, druga liga, ale za kase, bo w trzeciej lidze hiszpanskiej placi sie wiecej pilkarzowi niz w pierwszej lidze polskiej :roll: Brozek :?: nie, no trzeva sprowadzic kogos do pomocy, bo masz racje, on sam nic wielkiego nie zdziala :roll: a jelsi mam byc za innym klubem, to jestem za Cracovia - btw, to byla najlepsza druzyna naszego Papieza :roll:
petr - 21 Listopad 2005, 00:16
Zurawski, Szymkowiak, Frankowski - bardzo dobrze ze wyjechali - korzysc dla Reprezentacji!
Jak myslicie, dlaczego wiekszosc polskich pilkarzy nie radzi sobie zaraz po wyjezdzie i grzeje lawe, a w lidze byli jednymi z najlepszych?
Bo na zachodzie - nawet w takiej 2 lidze angielskiej czy hiszpanskiej - trenuje sie conajmniej dwa razy ciezej; tak samo w Rosji... Zwrocilem na to uwage po wywiadzie z kimstam z reprezentacji (kadra) - mowil ze Zurawski czy Frankowski maja po wyjezdzie lepsze wyniki "wysilkowe"...
Teraz tylko z calego serca zycze Sobolewskiemu zeby wyjechal w zime - byle nie do Niemiec bo to liga zabojcza dla Polakow (Krzynowek czy Smolarek sa wyjatkami)...

Jankov - 22 Listopad 2005, 20:35
Za chwile Meczyk Ligi mistrzow :) ) Za kim jestescie ? Ja za Villareal'em :)
Nie lubie DIABLOW :twisted:

Laura_x - 22 Listopad 2005, 21:19
a ja za Manchesterem :P to jedna z niewielu angielskich druzyn, ktorej kibicuje :P
Jankov - 29 Listopad 2005, 14:25
Jesli jest na tym forum ktos z Poznania to czy zna adresy jakis zakladow buchmakerskich ?
Laura_x - 29 Listopad 2005, 15:26
http://sport.onet.pl/1203500,wiadomosci.html <- Co wy na to :?: :shock:
Domia - 29 Listopad 2005, 15:30
Laura_x napisał/a:
http://sport.onet.pl/1203500,wiadomosci.html Co wy na to

Gdyby, to byl zwykly czlowiek, to nikt by nie wstawial tego na onet.
W kazdym razie zal czlowieka.

Jankov - 29 Listopad 2005, 18:00
NIEEEEEEEEEEEEE wlasnie przeczytalem ze Gajtkowski podpisal kontrakt ! Przechodzi do Kolportera :( ((
Laura_x - 29 Listopad 2005, 20:36
Ronaldinho dostla Zlota Pilke xD a teraz przyznac sie panowie, kto na niego stawial ? Czy wierzyliscie, ze to wlasnie on dostanie ta nagrode ? bo ja tak ;)
mattirab - 29 Listopad 2005, 20:51
Laura: Ja tez
Jankov: Super (jak dla mnie)! Kolporter Korona to moj ulubiony pierwszoligowiec, wyobrazacie sobie co duet Piechna - Gajtkowski bedzie wyczynial na boisku?!

Jankov - 30 Listopad 2005, 09:55
Ale my stracimy Gajtka ! Ja tez stawilem na Ronaldichno
syo - 9 Grudzień 2005, 18:48
Lige Mistrzow odstawmy narazie na dalszy plan, bo dzis, za niecale 2 godziny, rozpoczyna sie losowanie grup do Mistrzostw Swiata! Relacji raczej zadne z nas nie obejrzy, transmisje wysylane za granice przez inne panstwa beda kodowane :x . Wypiszmy wiec nasze typy (o ile ktos jeszcze zdazy przed losowaniem):

1. Niemcy
2. Australia
3. Polska
4. Arabia Saudyjska

Jesli nie zgadne rozstawienia, to niech przynajmniej zgadne literke polskiej grupy:
[size=16px]C[/size] 8)

Troche tym losowaniem krzywdze Polakow, no ale tak wlasnie uwazam, reka Pele nie bedzie dla nas szczesliwa i laskawa jak przed rokiem (bo wtedy to MY nawalilismy).

domaz - 9 Grudzień 2005, 19:25
brazylia bedzie :mrgreen:

Jesli chcesz zobaczyc losowanie Mistrzostw Swiata wejdz na oficjalna strone mundialu http://fifaworldcup.yahoo...w/fd/index.html i kliknij w przycisk 'launch the final draw'. Losowanie rozpoczyna sie o godz. 20.30. czasu polskiego. Przeslij te wiadomosc do innych kibicow. Kazdy chce sledzic losowanie!

petr - 9 Grudzień 2005, 19:54
Syo: za taka grupe bym losujacego po rekach calowal! :D

Atuty Niemcow to kibice i Podolski - nic wielkiego
Arabia Saudyjska - bez komentarza
Australia - ambitna, ale do przejscia

Ale uciesze sie tez jak dolosuja nas do grupy F ;]

domaz - 9 Grudzień 2005, 20:06
petr napisał/a:

Atuty Niemcow to kibice i Podolski - nic wielkiego

To samo bylo z Korea tylko ze nawet Podolskiego nie mieli. Grac mecz z gospodarzami to najgorsze co moze sie przytrafic.

Karciooz - 9 Grudzień 2005, 22:06
Wyniki losowania
Grupa A : Niemcy ,Kostaryka, Ekwador , Polska
Grupa B : Anglia , Paragwaj ,Trynidad i Tobago ,Szwecja
Grupa C : Argentyna , Wybrzeze Kosci Sloniowej ,Serbia i Czarnogora ,Holandia
Grupa D : Meksyk ,Iran , Angola , Portugalia
Grupa E : Wlochy , Ghana ,U.S.A , Czechy
Grupa F : Brazylia , Chorwacja , Australia , Japonia
Grupa G : Francja , Szwajcaria ,Korea , Togo
Grupa H : Hiszpania , Ukraina , Tunezja , Arabia Saudyjska
Za najtrudniejsza grupe uwazam nasza :) , za najbardziej wyrownana grupe D i E za najlatwiejsza H :) Jest spora szansa dla Polakow , ale mamy taka grupe ze mozemy byc zarowno pierwsi jak i ostatni :)

syo - 9 Grudzień 2005, 22:13
No i znow sie odezwala we mnie zylka proroctwa :D

Niemcy - raczej przegramy, ale bedac zmobilizowani, wszystko sie moze zdarzyc
Kostaryka - WTF :shock:
Ekwador - Nie boimy sie ich po ostatnim meczu - to wazne. Ale jak wpakuja nam 2 gole - zaczniemy sie bac i zatracimy nasze szanse.

No, ale jak wyjdziemy z drugiego miejsca to gramy potem z Brazylia (by domaz) :x

domaz - 9 Grudzień 2005, 22:17
by tomaszewski na tvn24 to nie ja wymyslilem ;d

smierci b
co to kostaryka?

petr - 9 Grudzień 2005, 22:55
Syo - niet, nasza grupa jest "polaczona" z grupa B, wiec przy odrobinie szczescia zemscimy sie na Anglikach lub Szwedach.

Co do Niemiec - gramy co prawda w Dortmundzie, jak przyjdzie spora grupka kibicow B. bedzie dosc glosno ;] Ale damy rade!... xD

domaz - 9 Grudzień 2005, 23:04
tomaszewski mowil ze bedzie grac z brazylia;( klamczuch
Karciooz - 9 Grudzień 2005, 23:14
Pewnie jak Ebi strzeli gola dla Polski w meczu z Niemcami i odprawi ich z kwitkiem to bedzie mial przewalone :P .
http://fifaworldcup.yahoo.com/06/en/w/bracket.html
Jestesmy zwiazani z grupa B co nam nie wrozy zbyt dobrze : Anglia (nasz postrach w el.MS) lub Szwecja (nasz postrach w el.ME) . Chyba ze Trynidad i Tobago sprawi nam niespodzanke albo Paragwaj :)

Domia - 10 Grudzień 2005, 10:36
Karciooz napisał/a:
Chyba ze Trynidad i Tobago sprawi nam niespodzanke albo Paragwaj

Mysle, ze Paragwaj moze smialo powalczyc, ale nie wiem czy im ambicji nie zabraknie. A Trynidad i Tobago? Marzenia.

Ogolnie mowiac, moglo byc gorzej. Wyobrazcie sobie grupe: Polska, Brazylia, Wlochy, Francja :twisted:

EDIT
Piter mi nie chodzilo o to, ze moglismy tak trafic ;-p

petr - 10 Grudzień 2005, 10:40
Musze Cie zmartwic; druzyny z pierwszych osmiu miejsc ranku FIFA byly rozstawione i nie mogly na siebie trafic w fazie grupowej ;]
Wiecej tutaj

mattirab - 10 Grudzień 2005, 11:04
Domia, poza tym nie moglobybyc trzech druzyn z Europy w jednej grupie, a moja najgorsza grupa wygladalaby tak:

Brazylia
Paragwaj
Polska
USA

jurko kiler - 12 Grudzień 2005, 00:31
Cytat:
Podczas eliminacji mistrzostw swiata doszlo do spotkania reprezentacji Barbadosu i Grenady. Reprezentacja Barbadosu musiala wygrac mecz 2 bramkami, by awansowac do nastepnej rundy rozgrywek. Lokalne przepisy mowia, ze w przypadku wygranej w rzutach karnych zwyciezcy zalicza sie wynik 2:0. Na 5 minut przed koncem meczu Barbados prowadzil 2:1, co nie dawalo mu jeszcze szansy na awans. Wtedy pilkarze Barbadosu, ktorzy zrozumieli, ze nie sa w stanie przelamac zmasowanej obrony Grenady, odwrocili atak... i strzelili sobie gola samobojczego, by rozstrzygnac mecz rzutami karnymi. Zawodnicy Grenady zorientowali sie w sytuacji i... usilowali strzelic gola samobojczego sobie! Doszlo do kuriozalnej sytuacji, kiedy gracze Barbadosu zaczeli bronic bramki przeciwnikow i probowali powstrzymac ich przed strzeleniem "samoboja". W ostatnich minutach meczu widzowie byli swiadkami dramatycznego widowiska, w ktorym obroncy druzyn przeciwnych usilowali powstrzymac napastnikow rywali przed trafieniami do wlasnych bramek!!! Ostatecznie mecz zakonczyl sie rezultatem 2:2 i doszlo do rzutow karnych, w ktorych lepsi okazali sie pilkarze Barbadosu i dzieki temu awansowali do nastepnych gier.

ajj coz za dramatyczna koncowka - normalnie chcialbym ja zobaczyc :P

Laura_x - 12 Grudzień 2005, 13:37
no ale dobrze sie stlao, ze trafilismy do grup[y takiej, do jakiej trafilismy :p moglo byc gorzej :p
mattirab - 12 Grudzień 2005, 18:20
Jurko - super. Sciagam to sobie z eMule'a. ;)
mattirab - 23 Styczeń 2006, 16:26
Post w odstepie czasu.
Czy moglby mi ktos wytlumaczyc, co to znaczy, ze mecz jest rozgrywany AWANSEM?

petr - 25 Styczeń 2006, 19:09
Przykladowo:
Mecz pomiedzy Karmazynem a Odlewem mial byc w X kolejce, 10 listopada.
Jednakze, z przyczyn wyzszych, ktoras z druzyn nie moze rozegrac meczu - musi rozegrac inne spotkanie, ma remont stadionu itp (albo, jak dwa lata temu, jest zbyt zimno aby grac - podgrzewane murawy u nas to wciaz zadkosc). Wtedy dogaduje sie z druga druzyna, a mecz przenosi sie na inny termin - jesli bedzie wczesniejszy niz zamierzony (druzyna z terminarza moze wiedziec, ze nie bedzie mogla grac tego 10 listopada) - np 20 pazdziernika w VIII kolejce - mowimy, ze to spotkanie rozegrane awansem. Gdy pozniej, raczej nie uzywa sie tylko slowa, predzej juz 'mecz zalegly' ;]

_adam - 26 Styczeń 2006, 15:26
a jutro losowanie el.ME 08 - macie jakies typy??
Laura_x - 26 Styczeń 2006, 16:15
ojj ja nie mam typow :P i wole o tym nie myslec, bo Polska i tka penwie trafi na teoretycnzie slabsza grupe, po czym i tak odpadnie :P
_adam - 26 Styczeń 2006, 16:33
hehe wlasnie, teraz ^^ to mnie juz Polska pilka nie obchodzi :P
mattirab - 26 Styczeń 2006, 17:36
Petr - dzieki :) . Typy? Pewnie znow Szwecja albo Anglia. Nie no, zartuje. Moj typ (1 grupa - 5 zespolow): Czechy, Polska, Irlandia, Bulgaria, Lichtenstein.
mattirab - 27 Styczeń 2006, 19:25
Sorx za doubla, ale oto wyniki losowania naszej grupy: http://sport.onet.pl/1249190,wiadomosci.html Wszystkie mozna znalezc (prawdopodobnie) na www.90minut.pl .
Laura_x - 27 Styczeń 2006, 20:52
osmiele sie stwierdzic, ze Polska trafila do beznadziejnej grupy :?
Domia - 27 Styczeń 2006, 21:49
Czemu? Wg. mniej jest bardzo dobrze :) Naszym powazniejszym rywalem jest oczywiscie Portugalia, ale mysle, ze z pozostalymi sobie poradzimy, chociaz mam wrazenie, iz Serbia i Czarnogora nas zaskoczy.
_adam - 27 Styczeń 2006, 23:03
osmiele sie stwierdzic, ze trzeba budowac druzyne na eliminacje MS 2010.
Bo to jest beznadzieje...
w najlepszym wypadku zwycisetwa u siebie z belgia i SiC; remisy na wyjezdzie
i jeden remis z portugalia, czyli okolo 3ciego miejsca.

Laura_x - 28 Styczeń 2006, 14:04
i tak pewnie Polska przegra z Portugalia, no chyba, ze chlopaki uwierza w siebie, wtedy moze byc naprawde dobrze ;)
syo - 28 Styczeń 2006, 14:25
Ech...

Belgia w tym momencie to leszczyki, powinnismy sobie poradzic u siebie, a na wyjezdzie przy dobrych wiatrach tez sie da Belgom nakopac w tylki.

To tak na poczatek. Do mistrzostw Europy 2008, o ile zdazyli niektorzy zauwazyc (a niektorzy niestety jeszcze nie i juz prorokuja katastrofe), mamy jeszcze 2 lata, do eliminacji rok. To jest sporo czasu na "dobudowanie" druzyny, ktora moim zadniem i tak zaliczyla wzlot w stosunku do lat poprzednich. W poprzednich eliminacjach Janasowi sie nie udalo, bo nie zdazyl naprawic bledow "mistrza" Bonka. O ile pamietam, Serbia i Czarnogora zostala przez nas ograna na tym ukrainskim turnieju. Skad wiec pesymizm, skoro druzyna ciagle idzie w gore? Nasi zaczynaja wychodzic, ostatnio popyt na polskich graczy w ligach angielskich. Zluzujcie, przez ten rok wszystko sie moze zdarzyc, a i sama Portugalia moze przez ten rok oslabnac (Figo i Pauleta to juz wapniaki).

Laura_x - 28 Styczeń 2006, 14:30
Cytat:
Figo i Pauleta to juz wapniaki

no taaak.ale my mamy Ebiego Smolarka i powinnismy sie cieszyc :p no i Szymkowiak tak zle przeciez tez nei gra :p

mattirab - 28 Styczeń 2006, 15:36
Mamy tez swietnych bramkarzy - Boruca i Dudka, obroncow - Klosa, Rzase, Baszczynskiego i paru innych i nasze najwieksze sily - pomoc i atak (Krzynowek, Smolarek, Frankowski, Zurawski, Niedzielan, Rasiak, Szymkowiak, Gorawski, Piechna no i Oli [dla nieswiadomych - Olisadebe]).
_adam - 28 Styczeń 2006, 19:48
hehe ale z Was optymisci;
mamy dobrych bramkarzy i napastnikow, ale niestety wiekszosc meczy rozgrywa sie w strefie srodkowej (pomoc) i w obronie ; a obroncy chyba zadnego dobrego nie mamy :/

Laura_x - 28 Styczeń 2006, 20:25
no ale dobry bramkarz to polowa sukcesu, bo jak broni zaciekle, nei puszcza bramek, to druzyna ma zapewniony przynajmniej remis :)
mattirab - 28 Styczeń 2006, 22:17
_adam, ja optymista w tym aspekcie tez nie jestem. Typuje 3 miejsce, albo 4, ale blizej sa MS, wiec zajmijmy sie bardziej tym, i nasza liga, a takze LM. Ale grupe mamy trudna, przyznaje.
petr - 29 Styczeń 2006, 02:41
mattirab napisał/a:
Klosa

mattirab napisał/a:
Rzase

mattirab napisał/a:
Frankowski

Moznaby dodac jeszcze Baka...
Do tego Szymkowiak, Zurawski, Kosowski...

Zagladnijcie w metryczki tych zawodnikow - o ile byc moze zagraja jeszcze w eliminacjach ME 2008 (oprocz Baka, ktory z koncem kontraktu na Katarze - polowa '07 mial konczyc kariere), na MS 2010 moga juz byc za starzy... A na ME 2012 juz na pewno - wstyd wiec bedzie, gdy jakims cudem uda nam sie zorganizowac ta impreze, a wypadniemy bardzi kiepsko (chociaz, co do szans - po tym co napisal ostatnio Godlewski w Pilce Noznej, zaczyna, sie przekonywac..)
Wniosek? - nasza kadra jest stara, i nic na to nie poradzimy!

Laura_x - 29 Styczeń 2006, 14:25
Cytat:
Wniosek? - nasza kadra jest stara, i nic na to nie poradzimy

a na szkolenie mlodych zawodnikow czasmai brakuje kasy :?

petr - 29 Styczeń 2006, 14:41
Winne sa tez pierwszoligowe kluby, ktore zamiast szukac utalentowanej mlodziezy w Polsce (Piechna czy Kaczmarek zostali odkryci o wiele za pozno!), wola oszczedzac i skupywac pilkarzy zagranicznych (Pogon Szczecin - Brazylijczycy, Wisla Plock - Balkany, Dyskobolia za Radolskiego - Czesi/Slowacy, ... i tak dalej...)!
Osobna sprawa - o ile bramkarzy mamy (kilkunastu), pomocnikow i napastnikow tez, to wsrod obroncow... Tragedia!
W nominacjach w kategoriach odkrycie roku, ligowiec roku i pilkarz (polak) roku (Pilka Nozna) na 15 (w sumie) zawodnikow byl jeden obronca - Hernani - ktory jest Brazylijczykiem.. ;o
MS 2006 to ostatnia szansa na zwojowanie czegos na arenie miedzynarodowej - wielu pilkarzy jest w swoich zyciowych formach, poza tym gramy w swojej strefie klimatycznej, bedzie duzo polskich kibicow - koniecznie trzeba to wykorzystac!

Laura_x - 29 Styczeń 2006, 14:43
Cytat:
MS 2006 to ostatnia szansa na zwojowanie czegos na arenie miedzynarodowej - wielu pilkarzy jest w swoich zyciowych formach, poza tym gramy w swojej strefie klimatycznej, bedzie duzo polskich kibicow - koniecznie trzeba to wykorzystac!

taaa moze jeszcze zorganizujemy ekipe i pojedziemy do Niemiec na MS? :P

petr - 29 Styczeń 2006, 14:54
A masz znajomosci w Niemczech? ;] - bez tego biletow juz raczej nie zdobedziesz :P

BTW pojechalbym na mecz do Dortmundu :>

SaleiB - 29 Styczeń 2006, 19:59
petr, jest szansa kupic bilety. Stadion ma zalozmy 60 tysiecy miejsc, no wiec logiczne jest, ze dla kibicow grajach panstw przeznaczono 8 tysiecy biletow (4 tys. dla kazdego) Oczywiscie dzialacze i sponsorzy reprezentacji sa bardzo waznymi osobistosciami, dlatego dostali 2500 miejsc na kazdy mecz. tak wiec do rozlosowania pomiedzy chetnych pozostaje az 1500 biletow!! Na pewno mamy szanse :D

btw moj brat sie zapisal do losowania na wszystkie 3 mecze grupowe Polski, zobaczymy jak mu sie uda :P

pozdr

Laura_x - 29 Styczeń 2006, 22:36
Cytat:
BTW pojechalbym na mecz do Dortmundu :>

hehe ja tez :p kazdy by chcial :p

petr - 29 Styczeń 2006, 23:25
Sal: wieksza szansa jest kupci bilet z kategorii "dla tubylcow" ;] Zawsze mozna tez ratowac sie konikiem w dniu meczu ;]
mattirab - 22 Luty 2006, 17:59
Dzis szlagier, Barcelona - Chelsea. Na kogo stawiacie? Ja, mimo tego, iz Barca jest ostatnio w slabszej formie stawiam na Katalonczykow, wynik: 2:1.
Domia - 22 Luty 2006, 20:24
Zdecydowanie na Barce. Obstawiam najpierw remis 2:2, ale w dogrywce Katalonczycy im dowala ;>
Laura_x - 22 Luty 2006, 21:12
tez stawiam na Barce ;) zreszta, tak blo od zawsze ;)
mattirab - 22 Luty 2006, 22:37
Barca wygrala, moj typ sie sprawdzil - 2:1!
Dwie bramki samobojcze - Motty i Terry'ego oraz bramka Eto'o po pieknej akcji Ronaldinho i Larssona oraz podaniu Marqueza, gdyby strzal Messi'ego byl celniejszy, mielibysmy pieknego gola, a tak, z jakichs 17 metrow strzal w poprzeczke albo w sklepienie slupka z poprzeczka. Chelsea od chyba 37 minuty grala w dziesiatke, ale mimo to nie odstawala tak bardzo od Barcelony.

Dominik (Bobi) - 22 Luty 2006, 22:42
strze;lila gola a pozniej to juz jedynue piekna gra Barcy 8) jak zwykle ronaldhinio pieknie czarowal (choc nie zawsze to wychodzilo ;) ) i oczywiscie gra Messiego takze bez zazutu :D
Laura_x - 23 Luty 2006, 14:30
szkoda, z enie ogladalam meczu, ale sie neizmiernie ciesze, ze moja ulubiona druzyna wygrala ten mecz :DDD
Dominik (Bobi) - 23 Luty 2006, 14:42
Barca przez caly mecz przewazala. (jedynie krotki vzas gdy stracili gola)
Makalele dobrze gral bo kikla razy zatrzymal Ronaldhinio :D

mattirab - 23 Luty 2006, 18:36
Tak, tak, Makelele gral bardzo dobrze. Ale mi sie podobal w tym meczu przede wszystkim Messi. Robil prawie wszystko, co chcial.
Laura_x - 23 Luty 2006, 20:02
no i dobrze ze przewazala, przynajmniej pokazali, jaka to maja klase, nastepny mecz koniecznie musze ogladnac :wink:
Dominik (Bobi) - 23 Luty 2006, 20:05
Messi swietnie gral! Czyzby to byla nastepna wielka gwiazda footbolu ??
Mattirab <- Ronaldhinio tez robil co chcial ;) raz nawet w czyerech go obkrazyli i ich przeszedl :D

LEO - 23 Luty 2006, 20:13
Phehyehyh...... :D ja kiedys kibicowalem Realowi pozniej jak przyszly te "gwiazdy" zrobil sie jeden wielki syf, potrafia cos zagrac, ale to nie to co kiedys. Obecnie od 2-3 lat kibicuje F.C. Barcelonie, nie tylko za to, ze klepia swienie gale,ale na moje nie sa "futbolowymi cwaniakami" typu Chelsea :P :P . Ronaldinho to przyklad tego pilkarza, ze chcial cos osiagnac ( zarobic fore) bo mial biede jak... :shock: ALE przez milosc do futbolu ktora zywi caly czas pokazujac zakrecone w kosmos zagrania,a nie przez to ze jest materialista typu (:P) Beckham chociaz ja do niego nic nie mam, ale wiekszoscpilkarzy gra zeby zarobic i jest GUT, ale sa tacy np. Ronni, ze oprocz kasy kochaja futbol.... nie umiem wam tego przedstawic dokladnie wedlug moich mysli....OLE :D :D :D (LEO) :D :D
mattirab - 23 Luty 2006, 20:38
LEO napisał/a:
Phehyehyh...... ja kiedys kibicowalem Realowi pozniej jak przyszly te "gwiazdy" zrobil sie jeden wielki syf, potrafia cos zagrac, ale to nie to co kiedys. Obecnie od 2-3 lat kibicuje F.C. Barcelonie, nie tylko za to, ze klepia swienie gale,ale na moje nie sa "futbolowymi cwaniakami" typu Chelsea . Ronaldinho to przyklad tego pilkarza, ze chcial cos osiagnac ( zarobic fore) bo mial biede jak... ALE przez milosc do futbolu ktora zywi caly czas pokazujac zakrecone w kosmos zagrania,a nie przez to ze jest materialista typu () Beckham chociaz ja do niego nic nie mam, ale wiekszoscpilkarzy gra zeby zarobic i jest GUT, ale sa tacy np. Ronni, ze oprocz kasy kochaja futbol.... nie umiem wam tego przedstawic dokladnie wedlug moich mysli....OLE (LEO)

Mysle podobnie, tyle, ze nadal kibicuje Realowi, ale przyznam, wolalem dawny Real. Bardzo go lubilem za czasow Del Bosque, w sezonie 2001/2002, gdy w pieknym meczu finalowym LM pokonali Bayer Leverkusen. Barcelonie kibicuje mniej wiecej od przyjscia Rijkarda (przepraszam, jesli popelnilem blad), ale pamietam czasy "Holenderskiej" Barcy, tez byla fajna - Kluivert, Overmars i wielu innych.

Laura_x - 24 Luty 2006, 14:52
Cytat:
Barcelonie kibicuje mniej wiecej od przyjscia Rijkarda

ja tez mniej wiecje od tego czasu, ale wczesniej tez im kibicowlaam, ale bardziej kibicowlaam Realowi....teraz Real jest za bardzo przegwiazdowany, tzn za duzo tych slaw i wogole, nie daja szans wszystkim pogra,cx no i zawodnicy sie koncza, wypalaja.....

LEO - 27 Luty 2006, 21:00
Oj na ostatnim meczu BArcelona - Saragossa w Saragossie cos kolo 76 minuty Eto'o chcial zejsc z boiska, bo kibicie zachowali sie skandalicznie. W jego kierunku "lecialy" wyzwiska rasistowskie typu: "UhUhuhuhuh" - majace na celu odglos malpy itp. DO zostania na boisku przekonal go trener, sedzia go zatrzymywal Ronaldinho, pilkarze z Realu Saragossy tez. MAssakra i won z takimi kibicami, jakies pozadne kary, ale na kibicow a nie klub, zreszta to i tak klub za kiboli odpowiada.... co Wy o tym sadzicie??? :evil:
mattirab - 27 Luty 2006, 21:04
A co mozemy sadzic? Wynocha z takimi kibicami. Teraz z pilki noznej robia jakas polityczna walke, albo powod do wyzwisk rasistowskich. Ja do innych ras nic nie mam. Zgadzam sie, powinny byc kary dla kibicow.
Dominik (Bobi) - 28 Luty 2006, 09:05
to tak samo jak polacy rzucali bananami w Olisadebe :evil:
Domia - 8 Marzec 2006, 21:51
Wczorajszy mecz - piekny! Ronaldinho zagral genialnie! Szkoda tylko Messiego, ktory musial tak wczesnie zejsc z boiska.
Laura_x - 9 Marzec 2006, 14:06
szkoda, ze Liverpool nie przeszedl dalej :cry:
mattirab - 9 Marzec 2006, 15:39
No tak... a wczoraj Milan przeszedl. Dwa gole Inzaghiego. Wynik - 4:1 dla Milanu.
Robee - 9 Marzec 2006, 20:14
Ja ogladalem Real - Arsenal

Bylo 0-0 jednak mecz byl bardzo fajny... Real walczyl do ostatniej chwili. Arsenal przeszedl do nastepnej rundy.

Laura_x - 9 Marzec 2006, 20:40
koniec eryu Galacticos, jak to dzisiaj w TV uslyszalam :wink: no i bardzo dobrze, niech teraz utworza druzyne od nowa :wink:
Robee - 9 Marzec 2006, 21:08
Ronaldo, mniej hamburgerow ;p
Laura_x - 9 Marzec 2006, 21:50
Ronaldo, mniej romansow ;)
syo - 9 Marzec 2006, 23:23
Laura_x napisał/a:
Ronaldo, mniej romansow

Podobno on powiadal, ze uprawial seks przed meczem i to mu pomagalo.. :grin:

Wracajac do Ligi Mistrzow - niestety, najciekawsze mecze juz na samym poczatku. Odpadly takie perelki jak Bayern, Chelesea, Liverpool, Real... Jesli los nie bedzie zlosliwy to obstawiam final Barcelona - Milan. Wygra oczywiscie wiadomo kto :D

catek - 9 Marzec 2006, 23:27
no wow, wiadomo ze BARCA, a kto inny? hmm moze i taki final bedzie. :P

PS. nareszcie zdjal mi ktos warny, uff :)

Laura_x - 10 Marzec 2006, 13:51
syo napisał/a:
Podobno on powiadal, ze uprawial seks przed meczem i to mu pomagalo

tez o tym slyszalam, ale wiesz, moze mu to troche zaszkodzilo :P

syo napisał/a:
to obstawiam final Barcelona - Milan

nie byloby zle, a wrecz bardzo dobrze :wink:

syo napisał/a:
Wygra oczywiscie wiadomo kto

no oczywiscie, ze Barca :wink:

syo - 10 Marzec 2006, 15:37
Kod:
Benfica Lizbona - Barcelona, Arsenal Londyn - Juventus Turyn, Olympique Lyon - AC Milan i Inter Mediolan lub Ajax Amsterdam - Villarreal - to pary cwiercfinalowe pilkarskiej Ligi Mistrzow

Baaaaaaardzo dobrze! Opatrznosc mnie posluchala! Milan nie gra z Barca w cwiercfinalach!

Benfica - Barca
Arsenal - Juventus
Lyon - Milan
Inter/Ajax - Villareal

* Barca przechodzi dalej, to nie ulega watpliwosci
* Arsenal pojedzie Juve, Stara Dama przez jeden karygodny blad Tima Wiese znalazla sie w cwiercfinalach, tutaj powinien byc Werder!
* Wprawdzie powiedzialem, ze Barca zagra z Milanem w finale, ale Lyon spisuje sie w tej edycji rewelacyjnie. Kto wie, moze Lyon tu jeszcze troche pomiesza..
* W ostatniej parze nie mam zbyt wielkiego arsenalu wiedzy, ale wiem ze Tajek kibicuje Interowi i to on przejdzie dalej :D

tajek - 10 Marzec 2006, 20:45
Hm z tego co mi wiadomo to Milan z Barca moga sie spotkac co najwyzej w polfinale , osobiscie kibicuje druzyna wloskim bo pieknie by bylo zobaczyc znow(ostatnio bodajze w 2003 roku ) 3 druzyny z wloch w polfinalach ( wogole ma ktos watpliwosci do tego ze Serie A jest najmocniejsza liga w tej chwili ? )
A co do Samych meczy to :
Benfica : Barca - hm wszyscy wskazuja na Barce , mnie sie wydaje ze bedzie to wyrownany mecz , lecz geniusz Ronaldinho przesadzi o awancie Barcy

Arsenal : Juventus - zdecydowanie Juventus , nie cierpie tej druzyny lecz wiem ze sa aktualnie w duzym dolku , a jednak udalo im sie przejsc werder ( fakt fartem no ale jednak.. ) A Arsenal? w lidze slabo , zwyciestwo nad realem o niczym nie mowi , Real jest w totalnym chaosie , wiec kazdy by z nimi wygral .

Lyon : Milan - bardzo fajny mecz sie zapowiada , wedlug mnie Lyon to przyslowiowy "czarny kon" tej edycji LM , lecz czuje ze Milan przejdzie

Inter/Ajax : Villareal - hm Inter? czy Ajax? to nas czeka na poczatku , jestem sercem , dusza i wszystkim co posiadam za Interem , obstawiam 3-1 dla Interu :)
A co do samego meczu z Villareal to nic nie powiem , bo wkoncu niewiem czy to bedzie Inter czy ajax :)

Forza Inter !
Forza Regazzi !
Pazza Inter Amala

mattirab - 11 Marzec 2006, 11:17
To moze ja tez zabawie sie w typowanie:
Benfica - Barca: Zdecydowanie Barcelona.
Arsenal - Juventus: Arsenal w tym sezonie gra slabo (jak na siebie) w lidze, wiec pewnie bedzie walczyl w LM. Mimo to, typuje, ze przejdzie Juve.
Lyon - Milan: Wydaje mi sie, ze Lyon, aczkolwiek pojedynek bedzie bardzo ciekawy.
Ajax/Inter - Villarreal: Wg mnie przejdzie ten, kto wygra pojedynek Ajax/Inter. Kibicuje Interowi, mysle tez, ze to jednak on przejdzie.

petr - 11 Marzec 2006, 13:02
tajek napisał/a:
( wogole ma ktos watpliwosci do tego ze Serie A jest najmocniejsza liga w tej chwili ? )

uh.
Jesli masz na mysli poziom LIGI, to oczywiscie ze mam watpliwosci, duzo wyzszy jest w angielskiej i hiszpanskiej.
W Serie A sa tylko trzy druzyny - Milan, Inter i Juve - ktore czasem przerastaja angielskie, hiszpanskie, ale LIGA wloska jest z cala pewnoscia gorsza.
Podobnie jest z liga szkocka, tam zawsze byly dwie druzyny, teraz sa trzy (Celtic, Rangers, Hearts), a reszta prezentuje poziom tych lepszych polskich druzyn...

A ja bym chcial final Barca - Lyon :) Tym dwom team'om zyczylem od poczatku najlepiej :)
Nie lubie Arsenalu, Juve i Milanu (za wyjatkiem Nedveda w tym przedostatnim ;p). Zdziwilem sie szczerze awansem Benfiki, i mam nadzieje ze za duzo klopotow Barsie nie sprawia.

tajek - 11 Marzec 2006, 13:42
petr napisał/a:

uh.
Jesli masz na mysli poziom LIGI, to oczywiscie ze mam watpliwosci, duzo wyzszy jest w angielskiej i hiszpanskiej.
W Serie A sa tylko trzy druzyny - Milan, Inter i Juve - ktore czasem przerastaja angielskie, hiszpanskie, ale LIGA wloska jest z cala pewnoscia gorsza.

Widze ze kompletnie sie nie orenitujesz we wloskiej Lidze , powiadasz ze w Serie A sa tylko 3 druzyny ? a co z Roma? , Fiorentina ? Livorno ? Chievo? , chyba o tych druzynach zapomniales , sa to bardzo mocne druzyny z ktorymi kazdy klub na swiecie bedzie mial trudnosci z pokonaniem ich...
Dales przyklad ze w Serie A satylko Inter , Milan i Juve , to ile jest takich wielkich druzyn w Hiszpani? Real? , Barca? Valencia? Osasuna? Valencia? , hm wiecej nie widze , Fiorentina z kazda z tych druzyn moze wygrac ( no moze nie Barca)
To samo jest w Anglii , Manutd? Live?Chelsea? Arsenal? Totenham? tez niezbyt wygorowany poziom , co prawda Middlesbrough wygralo z Roma w pierwszym meczu w UEFA lecz jestem pewien ze Roma ich zniszczy u siebie , bo wspomniany Middle jest u siebie nie ludzko mocne ( wygrana z chelsea) ,
Tak wiec Anglia , Hiszpania , Wlochy sa prawie rownymi ligami , lecz aktualny sezon pokazuje ze Wlochy goruja nad reszta a swiadcza o tym cwiecfinaly LM gdzie sa 2 druzyny z wloch ( beda 3 :) ) i o dziwo sa faworytami swoich meczy , co oczyms chyba swiadczy..

petr - 11 Marzec 2006, 13:57
To moze inaczej - liga wloska jest nudniejsza, bo od lat wygrywaja te same druzyny ^^
tajek - 11 Marzec 2006, 14:55
petr napisał/a:
To moze inaczej - liga wloska jest nudniejsza, bo od lat wygrywaja te same druzyny ^^

znowu sie nie zgadzam od lat wygrywaja te same druzyny w lidze wloskiej jak i angielskiej i hiszpanskiej ... czyli wedlug ciebie wszystkie ligi sa nudne? .... n/c , pierw sprawdz dokladniej historie a potem sie wypowiadaj

petr - 11 Marzec 2006, 20:44
tajek napisał/a:
znowu sie nie zgadzam od lat wygrywaja te same druzyny w lidze wloskiej jak i angielskiej i hiszpanskiej

angielska - fakt, dominacja MU i Arsenalu, czasem ktos sie dolaczy jak teraz Chelsea; w hiszpanskiej glownie Real M. i Barca...
tajek napisał/a:
czyli wedlug ciebie wszystkie ligi sa nudne?

Tak ^^
Dzisiejszy futbol jest nudny i przewidywalny - dowodem na to jest chociazby istnienie grupy G-14 (w praktyce tylko jej czlonkowie zdobywaja puchar LM, i wioda prym w ligach europejskich ^^).
Jedyne co sklania mnie do ogladania meczow to a) reprezentacje; b) ciekawe mecze w stylu Chelsea - Barca...

tajek - 11 Marzec 2006, 22:00
ehm nudny i przewidywalny ? widac ze jesli chodzi o sport to jestes tzw "dzieckiem tvp"
petr - 11 Marzec 2006, 22:33
Co masz na mysli? xd

tvp - lubilbym ich bardziej, gdyby czesciej pokazywali curling ;] (poprawka - gdyby wogole pokazywali curling...) Na szczescie mam eurosport..

tajek - 12 Marzec 2006, 11:41
petr napisał/a:
Co masz na mysli? xd

Mam na mysli to ze znasz pilke nozna tylko z telewizji TVP co nie jest zbyt ambitne ;p tzn tak mi sie wydaje

petr - 12 Marzec 2006, 12:46
Nie mowie ze znam sie dobrze, ale czytam od trzech lat PN, wiec znam tez inny punkt widzenia ;p
Poza tym - tvp puszcza jakas pilke? - bo nie zauwazylem, LM ogladam na polsacie sport ;o

mattirab - 30 Marzec 2006, 09:05
Polska - Arabia Saudyjska 2:1
Wg mnie zagralismy srednio, ale jednak wygralismy. Dwie bramki debiutanta - Lukasza Sosina.
Cztery mecze Ligi Mistrzow - dwa zakonczone bezbramkowymi remisami.
Arsenal - Juventus 2:0
Juventus konczyl w dziewiatke. Czerwone kartki dla Zebiny i Camoranesiego (przepraszam, jezeli popelnilem blad w nazwisku).
Barcelona - Benfica 0:0
Duzo sytuacji - mala skutecznosc.
Milan - Lyon 0:0
Inter - Villarreal 2:1.
--------------
Moj 500 post!

Dominik (Bobi) - 30 Marzec 2006, 14:40
:)
oo informacje ;)
ale i tak wszystko wiedzialem :P

jaki obstawiacie final ligi mistrzow ??
moje typy:
Barcelona 2:1 Inter :) <---- taki mecz na 100% bedzie :D
Benfica 1:0 Villareal xD <---- to bylby ciekawy final ;)

petr - 4 Kwiecień 2006, 23:00
Zgadzam sie z Borkiem i Koltoniem - Lyon kontrolowal gre przez 88 minut
potem pyk!
drugi pyk!
...

LEO - 5 Kwiecień 2006, 06:53
...moim zdanie wlasnie Lyon powinien wygrac, ale Francuzi prowadzeni pod wodza Gerrarda Houllier'a nie wiedzieli chyba, ze gra sie do konca, a Milan starzy wyjadacze wykorzystali ta sytuacje i w koncowce ostro sie rozeegrali...
syo - 5 Kwiecień 2006, 12:51
Ja zauwazylem pewne zjawisko w druzynie Lyonu od ok. 75 minuty. Chodzi bowiem o to, ze.. Lyon za wczesnie zaczal sie bronic. Podczas gdy francuzi cofneli sie do swoich 45 metrow, Milan rozpoczal ofensywna progresje. Gdyby zaczeli troche pozniej z ta defensywa, kto wie jak by mecz sie skonczyl...

Przy okazji - podziwiam Juninho...

Domia - 5 Kwiecień 2006, 17:58
Ogladalam tylko sam poczatek i za wiele nie moge powiedziec, ale Piter - nie musiales mi tak pozno pisac smsa z wynikiem ;P Spalam wtedy juz jak susel.
mattirab - 5 Kwiecień 2006, 18:18
Ja ogladalem tylko pierwsza polowe i 1 minute drugiej. ;) Mecz byl jednak bardzo ladny.
PS. Co ciekawe, odpadl Inter ;( . Przegral z Villarreal'em 1:0.

Laura_x - 6 Kwiecień 2006, 13:35
a ja sie ciesze, ze Barca przeszla dalej :)
N3T - 6 Kwiecień 2006, 13:41
Moj kolega zalozyl sie, ze wygra Benfica...
...i przegral :}

Ladna bramka byla (chyba) Ronaldhinia :)

Dominik (Bobi) - 6 Kwiecień 2006, 22:55
Milan przeszedl :] Barca przeszla :] Inter odpadl ;/

blisko bylo i LM zaminila by sie w wiele nispodzianek. blisko byl Lyon, Benfica troszke dalej ;) a Villareal przeszedl.a jeszcze roche i moze by byl moj obstawiany final :P

mattirab - 3 Maj 2006, 13:22
Jak obstawiacie final LM? Ja stawiam 3:1 dla Barcy. :)
Domia - 3 Maj 2006, 21:08
Tak samo obstawiam, jak Matti, no moze ewentualnie 2:1 ;)

A wczoraj Polska przerznela z Litwa 0:1 ...

catek - 3 Maj 2006, 22:57
mattirab napisał/a:
Jak obstawiacie final LM? Ja stawiam 3:1 dla Barcy. :)

jak graja bardziej znane kluby to zauwazylem ze nieraz wyniki sa np. 0:0 , 1:0 wiec trzeba to bedzie roztrzygnac, obstawiam na Barce rzecz jasna :P , a kto inny? :lol:

mattirab - 15 Maj 2006, 20:38
Co sadzicie o 23-osobowej kadrze na MS?
Oto ona:
onet.pl napisał/a:
bramkarze - Artur Boruc (Celtic Glasgow), Tomasz Kuszczak (West Bromwich Albion), Lukasz Fabianski (Legia Warszawa);
obroncy - Jacek Bak (Al-Rayyan), Marcin Baszczynski (Wisla Krakow), Michal Zewlakow (Anderlecht Bruksela), Mariusz Jop (FK Moskwa), Seweryn Gancarczyk (Metallist Charkow), Mariusz Lewandowski (Szachtar Donieck), Dariusz Dudka (Wisla Krakow);

pomocnicy - Euzebiusz Smolarek (Borussia Dortmund), Kamil Kosowski (FC Southampton), Jacek Krzynowek (Bayer Leverkusen), Sebastian Mila (Austria Wieden), Miroslaw Szymkowiak (Trabzonspor), Radoslaw Sobolewski (Wisla Krakow), Arkadiusz Radomski (Austria Wieden), Piotr Giza (Cracovia Krakow), Damian Gorawski (FK Moskwa);

napastnicy - Maciej Zurawski (Celtic Glasgow), Grzegorz Rasiak (FC Southampton), Ireneusz Jelen (Wisla Plock), Pawel Brozek (Wisla Krakow).

Tak jest, brak Dudka, Klosa, czy Frankowskiego moze dziwic.

Laura_x - 15 Maj 2006, 20:42
Decyzje Janasa zawsze mnei dziwily, ale to juz przesada - brak Dudka? :shock: ten Janas to jakis popier*******c emocjonalny :evil:
mattirab - 15 Maj 2006, 20:47
Laura_x napisał/a:
Decyzje Janasa zawsze mnei dziwily, ale to juz przesada - brak Dudka?

Mnie bardziej zdziwil brak Klosa, czy Frankowskiego. Dudek nie gral w klubie, a gdy juz gral, to Liverpool zwykle przegrywal, chociaz przyznam, decyzja dosc dziwna, ale widac, ze trener postawil na mlodszych (Fabianski, Giza, Brozek, a brak wlasnie Dudka, czy Piechny, na wystep ktorego mimo wszystko liczylem).
PS. Przed chwila trener powiedzial, ze Tomasz Frankowski mial jakas kontuzje, czy cos, byl zmeczony i to byla trudna decyzja.

Domia - 15 Maj 2006, 20:49
Iii tam, kichac na Janasa, w srode final LM :twisted: !
Laura_x - 15 Maj 2006, 20:50
niech wygra lepsza druzyna, czyli Barca :D
mattirab - 4 Kwiecień 2007, 20:42
Temat postu: Odp: Pilka nozna
No dobrze... finał już był, Barca wygrała ;) . A teraz? Kto wygra LM i dlaczego? Jakie macie typy wyników, komu kibicujecie?
Mój typ na finał to Valencia - Manchester. I tu pytanie, kto wygra? Obstawiam niespodziankę, że wygra Valencia, 2:1 po dogrywce ;) .
Kibicuję... no właśnie... za bardzo nie mam komu. ;) "Moje" kluby, czyli Inter i Real odpadły, podobnie Barca... no to może właśnie Valencia? Chyba tak. ;)

syo - 5 Kwiecień 2007, 17:36
Oczywiście, że Liverpool! Graja zdecydowanie najlepiej :]

W potencjal Romy Valencii i PSV zbytnio nie wierze.

Sobieski - 28 Kwiecień 2007, 17:13
"Co się stało, co się stało
coś nade mną przeleciało.
Rozbolała mnie dziś głowa
ktoś mnie kur*a przelobował"
kto tak piękne bramki puszcza?
Oczywiście...
Tomek Kuszczak

petr - 28 Kwiecień 2007, 18:03
;)
Polska liga zaczyna być coraz ciekawsza, wygląda na to że o mistrza pobiją się GKS, Korona i Zagłębie, a o niechciany dotąd Puchar Intertoto Legia i Wisła :O Co to się porobiło...
No a ManUtd ma już prawie pewnego mistrza Anglii, czego im życzę. ;)

mattirab - 28 Kwiecień 2007, 20:53
No tak. Polska liga jest ostatnio bardzo ciekawa. Między BOTem GKS a Zagłębiem ciekawa walka o Mistrzostwo, ale myślę, że Korona, niestety, będzie walczyć co najwyżej, o 2-3 miejsce, zwłaszcza, po tej dzisiejszej przegranej z Odrą. Priorytetem będzie w tym wypadku chyba Puchar Polski. A Legia, i Wisła, rzeczywiście tylko o Intertoto raczej. Do walki przecież może się włączyć również, np. Cracovia, która jest w całkiem niezłej dyspozycji. Cóż... wszystko się wyjaśni za parę tygodni ;) .
Devlin - 30 Kwiecień 2007, 09:18
A ja nadal nie mogę uwierzyć w euro 2120...

Obstawiacie mecze??

LEO - 30 Kwiecień 2007, 09:48
Devlin napisał/a:

A ja nadal nie mogę uwierzyć w euro 2120...

Obstawiacie mecze??

2120 napewno nie wierze ;D hehe, ale w 2012 tak. Już widze co się będzie działo, teraz mam nadzieję, ze w Polsce coś się ruszy ;-) . Może nawet uda mi sie zdobyc bilet na mecz jakiś...

Devlin - 30 Kwiecień 2007, 17:57
Fakt 2012... Literówka ^^. Ja to bym sobie na mecz Manchesteru pojechał... Heh ;)
petr - 30 Kwiecień 2007, 20:51
A ja liczę na to, że na ME uda się załapać Chorzowowi wraz ze zmodernizowanym Stadionem śląskim.. ;) Kraków trochę zawalił - mają największy z tych sześciu miast potencjał turystyczny, a zamiast zdecydować się od razu na budowę nowego stadionu, zabrali się tylko (i to nieudolnie) za przebudowę tego wiślackiego. Ich błąd..
Kto z Was ma w miarę blisko na jakiś stadion? Jeśli nie będzie Chorzowa, najbliżej mi do Wrocławia.. :( :P

Devlin - 30 Kwiecień 2007, 21:01
Ja chyba nie mam zbyt blisko żadnego stadionu :/

Lista stadionów w polsce

mattirab - 1 Maj 2007, 11:12
Ja mam blisko do Wrocławia albo Poznania. Pewnie się wybiorę na jakiś meczyk, jak się uda z biletami, i w ogóle z organizacją ME. ;) A dziś finał Pucharu Polski, zapowiada się ciekawy mecz :) .
LEO - 1 Maj 2007, 11:24
Devlin napisał/a:

Fakt 2012... Literówka ^^

No...zażartowałem sobie. Ja najbilżej z tego co widzę mam do Poznania jakies 80 kilometrów, więc tragicznie nie jest.

mattirab - 23 Maj 2007, 23:31
No i mamy. Milan - Liverpool 2:1.
Jakie są wasze odczucia? Uważam, że mecz był nawet dobry (świetny Inzaghi, niezły Pirlo, Kaka'), cieszę się, że wygrał Milan mimo tego, że jestem kibicem Interu. ;)

kwasek - 29 Maj 2007, 13:53
ja kocham milan!!!glosowalem na niego!!!najlepiej nam gral inzaghi,pirlo i kaka
Devlin - 31 Lipiec 2007, 11:30
A ktośzwas obstawia może mecze,itp??
mattirab - 31 Lipiec 2007, 11:39
Ja próbowałem typować wyniki... miałem parę stron tego i różnych typów... cienko z tym było... z 'wygrana, przegrana, remis' trafiałem ledwo 40-50 % (ligi włoska, hiszpańska i szkocka), ale w zakładach buckmacherskich (czy jak to się tam pisze ;) ) nigdy nie obstawiałem. :)
Devlin - 31 Lipiec 2007, 11:46
Ja właśnie w zakładach bukmacherskich ;) Liga irlandzka rulz :D Raz tylko na niej nie trafiłem...
petr - 26 Marzec 2008, 21:01

Ok, odświeżam ten jakże istotny temat :>

Co się wydarzyło od lipca w reprezentacji? Jest awans, jest coraz bardziej okrzepnięty skład, są pewniacy i młodzi zdolni.. A w lidze? Trzy karne degradacje, kilka ciekawych powrotów no i praktycznie kolejny Mistrz Polski. Dużo.. ;)
Na bieżąco mamy za to mecz z USA który - tak jak ten z Czechami - powinien rozjaśnić nam w pewien sposób sytuację. Znamy już skład i na pewno dziwnie wygląda Piszczek na prawym skrzydle, ale może tym razem uda mu się coś pokazać.

No.. Brakowało mi tych dyskusji o piłce ;)

LEO - 26 Marzec 2008, 21:39

Ja dzisiaj wszedłem sobie na stronkę www.livescore.com i zobaczyłem ile grają meczy dziś, to stwierdziłem, ze muszę coś obstawic i tak się stało, ale towarzyskie to też nie do konca nic pewnego. Pożyjemy-zobaczymy. Jestem ciekaw jak podopieczni Benhakeera się spiszą ;]
Doob - 26 Marzec 2008, 22:14

0:2 i wyszedlem :DDD
Lewandowski mnie poprostu dzisiaj zadziwia! Zreszta cala druzyna zamienila sie w 'drewno'. Zero przyjecia, jakiegos podania.
Mam zle przeczucia ze na ME bedzie tak jak na MŚ 2002 i 2006 - wielkie nadzieje, gowno zrobienie :O

mattirab - 26 Marzec 2008, 22:16

Na razie przegrywamy jeden do zera i jak będziemy tak grać na Euro to nie będzie za ciekawie - cóż, nie porywamy grą, ale w końcu to mecz towarzyski. Teraz tak zauważyłem, że ten skład to podczas eliminacji był co najmniej inny... Radomski, Piszczek, Brożek - ale Beenhakker wie lepiej ;) ...
Doob - 26 Marzec 2008, 22:18

Radomski czesto grywal w eliminacjach. Nawet jesli to jest TYLKO 3 zawodnikow co nie powinno robic wielich roznicy :> Ale powinnismy sie do tego przyzwyczaic, zaczyna isc pieknie i na ladnym starcie sie konczy.
petr - 26 Marzec 2008, 23:23

Nie podoba mi się to.
_King_DareK_ - 26 Marzec 2008, 23:33

No pięknie to nie wygląda 0:3. :neutral:
Domia - 26 Marzec 2008, 23:41

Dokopali nam 3:0. Mam nadzieję, że to chwilowe rozleniwienie. Gdzieś wyczytałam, że w reprezentacji dostają 30 razy mniejsze pieniądze, jak za grę w klubie.
Doob - 27 Marzec 2008, 00:25

To nie chodzi o to. To jest tak samo jak przed MŚ 2002. Wygralismy eliminacje tam po 20 paru latach co oczywiscie bylo wielkim sukcesem, wszyscy byli zachwycenii, byly wielkie nadzieje. Pilkarze dostali nagrode (pieniezna) i zostali aktorami (reklamy). A dla przykladu w tym samym czasie mlodzi koreanczycy mieli postawiony warunek. Wyjda z grupy - nie beda musieli isc do wojska ;) I to sie nazywa motywacja. Tak samo i u nas wynagrodzen teraz nie powinno byc (a juz dostali medale!) tylko po zakonczeniu mistrzostw. Taka to juz polityka, kase dostali to im na niczym nie zalezy.
petr - 27 Marzec 2008, 00:32

No, bo możliwość gry w reprze jest nagrodą samą w sobie. Ale dzisiaj nie było widać by promienieli radością. xp.

To z innych tematów - gdzie w przyszłym sezonie będzie grał Boruc? Celtic, Milan, Arsenal czy Bayern? ;)

syo - 27 Marzec 2008, 00:41

Doob napisał/a:
Lewandowski mnie poprostu dzisiaj zadziwia!

Czekał, aż piłka podbiegnie do niego, zamiast on do niej. Porażka.

Nasza reprezentacja ma to do siebie, że jeśli grają dobrze to wszyscy naraz. Jeśli grają źle - to wszyscy naraz.

mattirab - 27 Marzec 2008, 15:37

Cytat:
To z innych tematów - gdzie w przyszłym sezonie będzie grał Boruc?

Najlepszy dla niego byłby Bayern. Tam zawsze bramkarz był ceniony, ważny i długo grał. Kahn w końcu kończy karierę. Jeśli nie będzie mu zależeć tylko na pieniądzach i od razu wielkiej sławie (Bundesliga mimo wszystko nie ma takiego poziomu jak liga hiszpańska czy angielska. Odstaje także od włoskiej), to wybierze Bayern. Z pewnością ten wybór przyniósłby największe perspektywy.

Doob - 2 Kwiecień 2008, 23:20

Fenerbache? Czarny kon tej edycji LM? :>
petr - 6 Kwiecień 2008, 16:39

Taa, tak samo jak następnej będzie Wisła co? :3
Szkoda że taki obiecujący wiele klub jak Korona się rozsypie, bo właściciel strzelił focha. Mam nadzieję że znajdą innego sponsora, tam w Kielcach naprawdę jest atmosfera na piłkę.. :(

mattirab - 6 Kwiecień 2008, 17:06

petr napisał/a:
Szkoda że taki obiecujący wiele klub jak Korona się rozsypie, bo właściciel strzelił focha. Mam nadzieję że znajdą innego sponsora, tam w Kielcach naprawdę jest atmosfera na piłkę..

100% racji (tak, kibicuję Koronie odkąd awansowała do II ligi)... Zastanawia mnie, jak rzeczywiście w niej było z tą korupcją. Miała piłkarzy, sponsorów, wygrywała po ~3-0, więc jak tu miała kupować mecze? Z pewnością denerwujące by było, gdyby klub się rozsypał przez niesłuszne zarzuty. Aczkolwiek myślę, że do korupcji mogło niestety tam dojść.

Czesio - 5 Marzec 2009, 14:19

Jestem fanem Ronaldinho
Klaud - 16 Marzec 2009, 23:16

Kilka słów ode mnie:

Zaczęłam kibicować Barcelonie 7 grudnia 2003 roku po przegranej (tak, po przegranej, a nie wygranej) z Realem Madryt. Wynik, jeśli dobrze pamiętam, wynosił 1:2.
Pokochałam tę drużynę, kiedy wygrała Ligę Mistrzów w sezonie 2005/2006. Ryczałam wtedy jak bóbr... ze szczęścia :) To był taki przełom. Od tej pory staram się śledzić każdy mecz Barçy tak, jak tylko to możliwe. Relacja tekstowa, radiowa, mecz w internecie (to ostatnie dopiero od trzech miesięcy, bo pozbyłam się 128 kbps z limitem 500 MB na rzecz 1024 kbps bez limitu :D )...
Kiedy śpiewam hymn Barcelony, moje serce bije szybciej i mocniej. A to, co wyprawiam po strzelonych bramkach to już inna historia...

Szczerze nie cierpię Realu Madryt, jednak mam szacunek do tej drużyny (jak i do każdego innego rywala), a w szczególności do Raúla i Casillasa.

A moim ulubionym piłkarzem Barçy jest oczywiście Carles Puyol (mrrrrrru!) :D

VAMOS BARCELONA!

syo - 16 Marzec 2009, 23:46

Klaud napisał/a:
Carles Puyol (mrrrrrru!)

petr - 16 Marzec 2009, 23:53

Klaud napisał/a:
Carles Puyol (mrrrrrru!)

syo - 16 Marzec 2009, 23:58

Klaud napisał/a:
Carles Puyol (mrrrrrru!)

Klaud - 17 Marzec 2009, 00:05

Trzykrotny zgon ze śmiechu (dedykacja dla Petra: iksdeeeeeeeee!). Jesteście nieznośni!

Doob - 17 Marzec 2009, 00:35

FOX - 29 Marzec 2009, 12:42

Do rzeczy. Słyszałem, że ostatnio pseudokibice szaleją na stadionach. Trzeba coś zrobić. Co waszym zdaniem byłoby najlepszym rozwiązaniem problemów z tą plagą na stadionach i ulicach?
Doob - 2 Maj 2009, 23:17

Najpierw było

a potem ..

A tak na powaznie, czekalem na ten mecz od dawna Barcelona pokazala kto rzadzi w La Liga. 5 bramka Xavi -> Messi przecudowna
btw. ostatnio duzo ladnych meczy Chelsea - Liverpool; Liverpool - Arsenal.

Klaud - 6 Maj 2009, 23:13

Nie jestem w stanie napisać czegokolwiek konstruktywnego.
Płaczę. Śmieję się. Skaczę. Latam. Śpiewam.

Barcelona ostatnio dostarcza mi mnóstwo szczęścia... najpierw 2 maja, teraz dzisiaj.
Wierzyłam do końca.

I jak ja mam teraz zasnąć? :)

syo - 6 Maj 2009, 23:24

Też się cieszyłem, bo chciałem taki finał jaki obejrzymy za 2 tygodnie.

I wiem, że zobaczę jak MU ciągnie swoją serię w LM bez porażek. :)

Doob - 16 Luty 2010, 00:45

hmm, przegrana z Atletico :(
Klaud - 16 Luty 2010, 17:26

Prawda, bolało :/ Oglądałam tylko pierwsze 20 minut, ale, o ile mi wiadomo, potem nie było za bardzo czego oglądać.

Kontuzje robią swoje. Hmm... zróbmy mały bilans (zakładam te najbardziej pesymistyczne wersje na podstawie aktualności z fcbarca.com).
Yaya Touré - do 21.02.2010
Dani Alves - do 27.02.2010
Dmytro Czyhrynski - do 20.02.2010
Xavi Hernandez - do 1.03.2010
Seydou Keita - do 15.03.2010
Eric Abidal - do 09.04.2010

Tyle pamiętam, nie wiem, czy ktoś jeszcze nie wypadł ze składu.
W każdym razie Piqué i Márquez wracają, okazało się również, że Sergio Busquets otrzymał dopiero czwartą żółtą kartkę, więc z Racingiem może zagrać.
Co prawda Dmytro powinien się wyrobić na Racing, ale wątpię w jego obecność w pierwszym składzie. Lepiej nie kusić losu, niech doleczy kontuzję.
Z drugiej strony - widać było, że młodziki sobie niezbyt radzą, a i Puyol z Milito popełniali głupie błędy.
Ale czy Czyhrynski, który chyba jeszcze nie zagrał dobrego meczu w barwach Barcelony, na pewno będzie wzmocnieniem...?

To powyższe to taki mój luźny myślotok, mający na celu ułożenie sobie pewnych rzeczy. Obawiam się o linię pomocy w meczu z Racingiem, zdecydowanie. Brak Xaviego, Keity, Yaya też się raczej nie wykuruje. Zobaczymy, jak to Pep rozwiąże.
A komentatorzy z nSportu albo Canal+ (nie pamiętam) twierdzili, że mamy silną i długą ławkę...

Abstrahując: w Madrycie trwa zbiorowy - przepraszam za wyrażenie, ale inaczej się tego nie da określić - orgazm spowodowany tym, że tracą do nas jedynie dwa punkty.
Dziś mocno liczę na Lyon, chociaż mam niejasne przeczucia, że Real w tym roku jednak przejdzie 1/8 LM. Gdyby jednak przegrali dzisiejsze spotkanie, to myślami musieliby być już przy rewanżu (mimo że jest on odległy, bo dopiero 10 marca), co osłabiłoby ich koncentrację w meczu z Villarealem. Presja robi swoje.

Dodano po edycji (godzina 23:04):

Iha, udało się :D Lyon wygrał 1:0, toteż (jak podaje realmadryt.pl):

Cytat:
Aby awansować, Real Madryt będzie musiał strzelić dziesiątego marca w rewanżu na Santiago Bernabéu przynajmniej dwie bramki, nie tracąc przy tym żadnej.

Więc może jednak...?

Doob - 17 Marzec 2010, 23:47

Cytat:
Tot el camp
és un clam
som la gent blaugrana
Tant se val d'on venim
si del sud o del nord
ara estem d'acord, ara estem d'acord,
una bandera ens agermana.
Blaugrana al vent
un crit valent
tenim un nom el sap tothom:
Barça, Barça, Baaarça!

to moj jedyny komentarz do meczu, dziekuje.

Klaud - 17 Marzec 2010, 23:57

Cytat:
Jugadors,
seguidors,
Tots units fem força,
son molts anys plens d'afanys,
son molts gols que hem cridat,
i s'ha demostrat, s'ha demostrat,
que mai ningú ens podra torcer.
Blaugrana al vent,
un crit valent,
tenim un nom el sap tothom,
Barça, Barça, Baaarça!

A to do kompletu.

Klaud - 1 Kwiecień 2010, 22:27

Miał być obszerny komentarz o meczu, ale chyba jednak sobie podaruję. Jedna tylko, najbardziej sporna kwestia:

Karny?

Może jestem ślepa. Może stronnicza i nieobiektywna. Bo to Barça. I Puyol na dokładkę.
Ale nie widzę tam ani karnego ani, tym bardziej, czerwonej kartki! Od wczoraj miotam w stronę pana Massimo Bussaccy przekleństwa w najróżniejszych językach.

---

Piqué i Puyol nie zagrają w rewanżu. Liczę na następującą obronę wobec tego: Alves, Milito, Abidal, Maxwell. Jezus zagrać nie może, a Márquez... lubię go, ale nie jestem przekonana, czy wystawianie go w podstawowym składzie jest aktualnie najlepszym pomysłem.

Wynik 2-2 matematycznie nie jest zły, ale jeśli patrzeć pod kątem, że Barcelona prowadziła 0-2... eeech :|

---

Dodane po edycji:
O! Jeszcze chciałam dodać, że jeśli Ibra się tak rozstrzela również w La Liga... to wejdę pod stół i odszczekam całą krytykę, jaka na niego spłynęła z moich ust. ;) A było jej sporo przez te wszystkie dotychczasowe mecze...

Doob - 1 Kwiecień 2010, 23:04

Dawno takiego zachowania w przypadku Barcy nie widzialem. Zeby przy prowadzenia 2:0 tak usnac.
Karny? Tak, niefortunna interwencja Puyola plus swietne aktorstwo (gest uniesionych rak juz podczas przewracania sie) ktore notabene jest wymagane od kazdego pilkarza. Kartka? Jak najbardziej NIE!
Ogolnie caly mecz byl dziwnie sedziowany - kiedy mozna bylo puscic gre to gwizdal, kiedy trzeba bylo gwizdnac to pokazywal przywilej.
Co do rewanzu jestem dziwnie spokojny, lawka jest spora to i dziure napewno sie zalata :> A teraz i tak z niercierpliwoscia czekam na 11 kwietnia :>

Klaud - 3 Kwiecień 2010, 14:08

Cesc, jak wiadomo, do końca sezonu nie zagra (ewentualnie wyrobiłby się na finał Ligi Mistrzów, ale awansu Arsenalu raczej nie przewiduję :P ), toteż cała sytuacja drogo go kosztowała... Puyol z kolei życzył mu powrotu do zdrowia:

Puyol za fcbarca.com napisał/a:
Odnosząc się do pechowej kontuzji Cesca Fabregasa, gracz Barcelony skierował do kapitana Kanonierów słowa otuchy: "Mam nadzieję, że wyleczy się jak najszybciej. To ważne z perspektywy zbliżającego się Mundialu".

Kapitan Barçy wykazał się również profesjonalizmem, nazywając Massimo Bussaccę jednym z najlepszych arbitrów na świecie. Pomimo tej niekorzystnej decyzji... wypowiedź cieszy :)

---

Również niecierpliwie wyczekuję 11 kwietnia, ale mam jakieś dziwne obawy, że będę poważnie zestresowana na dwa dni przed Gran Derbi. Właściwie już teraz czuję dreszczyk emocji na myśl o tym spotkaniu.

---

Ostatnio umilam sobie czas, oglądając skecze Crackovii (cytując euro2008.blox.pl: Crackovia to satyryczny program katalońskiej telewizji TV3, który zajmuje się tematyką sportową) i zaśmiewając się do rozpuku.

Kilkadziesiąt skeczów znajduje się na kanale użytkownika fkENGKM na YouTube. Wklejam kilka moich ulubionych:

Redakcja (Reakcje redaktorów ASa po sławetnym, szóstym odpadnięciu z 1/8 LM przez Real Madryt.)
Terapia (Terapia psychologiczna Eto'o i Ibrahimovicia.)
Porywacze (Guardiola i Ibra porywają samolot po zremisowanym meczu z Almerią, a jednocześnie wyrzuceniu tych dwóch bohaterów z boiska. Świetnie sparodiowany Zlatan.)
Seksbomb (Biedny, rozrywany Fabregas... :> )
Lekcje języka (Puyol uczy Czyhryńskiego katalońskiego.)
Nowy kontrakt (... czyli Jak Pep przedłużył kontrakt.)
Poznajmy się (Pierwsze spotkanie Carlesa i Czyhryńskiego.)
Dar języków (Guardiola jako poliglota.)
Dani Alves (O Alvesie. Mig-mig! Tutaj co prawda są angielskie, a nie polskie napisy, ale i tak warto zobaczyć.)

Ukazało się również wiele skeczów parodiujących Real Madryt... ale tu już nie podejmuję się wyróżnić żadnego. Niemniej jednak - polecam ;)

Klaud - 11 Kwiecień 2010, 00:05

Que se quema? Que se quema?
Madrid se quema, se quema Madrid! Madrid se quema, se quema Madrid! Madrid se quema, Madrid se quema, se quema Madrid!

Ważne trzy punkty, chociaż meczu raczej nie zapamiętam na długo. Dużo kopaniny, niepotrzebnych fauli...
Ale zwycięstwo cieszy. Dziękuję Ci, Barcelono! :)

Boti, boti, boti, madridista qui no boti!

---

A, jeszcze coś chciałam dodać, już nie w kwestii czysto sportowej. Przed meczem odbyła się minuta ciszy z uwagi na wczorajszą tragedię, a Real Madryt zagrał z czarnymi opaskami na ramieniu. To bardzo ładny gest z ich strony, cieszę się, że coś takiego miało miejsce. Nigdy tego klubu nie polubię, ale właśnie między innymi przez takie rzeczy nigdy nie przestanę ich szanować.

Doob - 20 Kwiecień 2010, 22:10

Barca zbiera klapsy!

Klaud - 20 Kwiecień 2010, 22:44

Puta Inter!* :/
No kurna, żesz, no!

*Ja do nich w zasadzie nic nie mam, zasłużyli na zwycięstwo... ale frustru i tak :/

macdom - 21 Kwiecień 2010, 13:32

Dla mnie Barcelona jest(przepraszam Klaud) do dupy. Wolę Real i Chealsea.
Klaud - 21 Kwiecień 2010, 16:15

Proszę. Każdy ma prawo do swojego zdania. Ale... uargumentuj.

I co to jest Chealsea? :>

Doob - 22 Kwiecień 2010, 22:26

Cytat:
Podczas gdy wszyscy zachwycają się świetną postawą Interu we wtorek czy dziwią brakiem blasku największych gwiazd FC Barcelony, dziennik Marca zwraca uwagę na coś zupełnie innego - mianowicie na wysokość porażki Dumy Katalonii. Aż trudno w to uwierzyć, ale wtorkowa przegrana różnicą dwóch bramek to najwyższa porażka Barcelony za kadencji Pepa Guardioli!

W półfinałowym starciu na San Siro Nerrazuri wygrali 3:1.

Do tej pory, odkąd trenerem Blaugrany jest Guardiola, Barca doznała tylko 10 porażek. Wszystkie przegrane były jednobramkowe.

Lista porażek FC Barcelony prowadzonej przez Guardiolę:

1:2 z Sevillą (Copa del Rey)
1:2 z Rubinem Kazań (Liga Mistrzów)
1:2 z Atletico Madryt (Primera Division)
0:1 z Osasuną Pampeluna (Primera Division)
1:2 z Mallorką (Primera Division)
3:4 z Atletico Madryt (Primera Division)
1:2 z Espanyolem Barcelona (Primera Division)
2:3 z Szachtarem Donieck (Liga Mistrzów)
0:1 z Wisłą Kraków (Liga Mistrzów)
0:1 z Numancią (Primera Division)

tak po chamsku, @macdom, mamy policzyc przegrane realu w przeciagu 2 lat? :D

Klaud - 24 Kwiecień 2010, 11:52

Miałam napisać, żebyś nie dobijał go tak od razu... ale stwierdziłam, że policzę z ciekawości :>

realmadrid.pl -> dział Wyniki napisał/a:
Sezon 2008/2009

2008.08.03 Emirates Cup - Londyn Arsenal - Real 1 : 0
2008.08.17 Superpuchar Hiszpanii - I mecz Valencia - Real 3 : 2
2008.08.31 Primera División - 1. kolejka Deportivo - Real 2 : 1
2008.10.21 Liga Mistrzów - 3. kolejka Juventus - Real 2 : 1
2008.10.30 Copa del Rey - 1/16 finału - I mecz Irun - Real 3 : 2
2008.11.05 Liga Mistrzów - 4. kolejka Real - Juventus 0 : 2
2008.11.29 Primera División - 13. kolejka Getafe - Real 3 : 1
2008.12.07 Primera División - 14. kolejka Real - Sevilla 3 : 4
2008.12.13 Primera División - 15. kolejka Barcelona - Real 2 : 0
2009.02.25 Liga Mistrzów - 1/8 finału - I mecz Real - Liverpool 0 : 1
2009.03.10 Liga Mistrzów - 1/8 finału - II mecz Liverpool - Real 4 : 0
2009.05.02 Primera División - 34. kolejka Real - Barcelona 2 : 6
2009.05.09 Primera División - 35. kolejka Valencia - Real 3 : 0
2009.05.16 Primera División - 36. kolejka Villarreal - Real 3 : 2
2009.05.24 Primera División - 37. kolejka Real - Mallorca 1 : 3
2009.05.31 Primera División - 38. kolejka Osasuna - Real 2 : 1

Sezon 2009/2010 (jak dotąd)

2009.07.31 Peace Cup - Sewilla Juventus - Real 2 : 1
2009.10.04 Primera División - 6. kolejka Sevilla - Real 2 : 1
2009.10.21 Liga Mistrzów - 3. kolejka Real - Milan 2 : 3
2009.10.27 Puchar Króla - 1/16 finału - I mecz Alcorcón - Real 4 : 0
2009.11.29 Primera División - 12. kolejka Barcelona - Real 1 : 0
2010.02.16 Liga Mistrzów - 1/8 finału - I mecz Lyon - Real 1 : 0
2010.04.10 Primera División - 31. kolejka Real - Barcelona 0 : 2

23 porażki, jeśli dobrze liczę i jeśli przytoczyłam wszystkie! Wyróżniłam te najbardziej okazałe i cieszące oko. Zaiste, ciężko kibicować Królewskim :D

Dorzucam obrazki będące wizerunkami dwóch użytkowników forum fcbarca.com:

Klaud - 2 Maj 2010, 21:07

Odpadnięcie Barçy z półfinału LM pominę milczeniem, choć po nieuznanej bramce Touré zirytowałam się dosyć mocno. Było, minęło, Inter był zespołem lepszym, wracamy za rok.

Ale teraz napiszę...
FRUUUUUUUUSTRU!
BUM.
BAM.
WRRRRRR.

Ja rozumiem, że Real musi farcić. Ale żeby strzelić zwycięskiego gola Osasunie w 89 minucie?! :/ Właściwie było to do przewidzenia, bo często się ostatnio Realowi tak właśnie zdarza trafiać do siatki.

Co nie zmienia faktu, że nagromadziło się we mnie właśnie sporo negatywnej energii... chyba muszę pobiegać ;)

Klaud - 17 Maj 2010, 18:32

12 minut przed wczorajszym meczem wyłączył mi się internet, w związku z czym spotkania oglądać nie mogłam... moja frustracja była zaiste ogromna, poziom stresu jeszcze większy... ;)

Ale, ale!

CAMPEONE, CAMPEONE, OLE, OLE, OLE!

Defensem els colors

Defensem els colors d’un gran Barça omnipotent
que tenyeix de vermell en els camps on arrasem
Barcelona, Barcelona, ale, ale!

Defensem un gran país que és petit però ben parit
on l’essència dels culés és present a tot arreu
que el Barça és el millor club europeu

Defensem un equip, iluitador a cada partit
nosaltres tenim un nom i és un nom que el sap tothom
l'anirem corejant per tot el món!

Na podsumowanie sezonu przyjdzie czas, teraz z kolei należy świętować.
(Mam nadzieję, że ktoś tutaj coś napisze, bo ile można cieszyć się samemu? Doob? :) )

Doob - 13 Czerwiec 2010, 00:28

RPA czas zaczac.
Cos na temat meczow ktore sie juz odbyly:
South Africa 1:1 (0:0) Mexico - goraco kibicowalem RPA, zabraklo moze troche szczescia, chwila nieuwagi i bramka gotowa ;)
Uruguay 0:0 France - wielkie rozczarowanie, naawet do konca nie obejrzalem
Argentina 1:0 (1:0) Nigeria - tu troche zaskoczenia jak i zniesmaczenia - glowni snajperzy i realu, i barcy nie mogli znalezc drogi do bramki Nigerii, swietna dyspozycja ich bramkarza, no i dzieki temu mecz byl ciekawszy. Ogolnie milo mnie zaskoczyla gra Argentyny, bo szczerze nie jestem entuzjasta Maradony w roli trenera.
Korea Republic 2:0 (1:0) Greece - piekny mecz w wykonaniu Korei, nie raz pomysl na gre byl bardzo dobry, jednakze czesto brakowalo dokladnosci, odpowiednich umiejetnosci.
England 1:1 (1:1) USA - haha, naprawde rozbawia mnie to jak niektore media mowia o anglikach jako faworytach, grupe to i pewnie opuszcza (no bo wcale ciezkiej nie maja), ale nic wiecej.

Na kogo licze w tych mistrzostwach? Goraco wierze w Hiszpanie czy Holandie, bo ile mozna patrzec na wygrywajaca Brazylie :P po dzisiejszym dniu moge z pewnoscia zaliczac jeszcze Argentyne o ile dalej bedzie tak grala
Czarny kon? Chile.

macdom - 29 Czerwiec 2010, 08:00

Twój czarny koń zawiódł...
A Niemcy pokonali Anglię ;(
Teraz stawiam na Hiszpanię, Argentynę lub Brazylię.
Mój czarny koń? Ghana.

mattirab - 29 Czerwiec 2010, 16:25

Moje typy z właściwie początku (no, może nie samego początku) rywalizacji, z 17 czerwca (LPM na obrazek=powiększenie):

Jak widać trochę już się zmieniło, w sumie gdybym typowanie miał robić teraz, obstawiałbym nawet SPA na trzecim miejscu.

FOX - 30 Czerwiec 2010, 16:55

Dzisiaj pierwszy i drugi z ośmiu meczy finału FIFA World Cup 2010. Oto i obecny stan drużyn, biorących udział w mistrzostwach.

PUNKTACJA:
1 bramka w meczu = 10 punktów gwarantowane
1 bramka pod rząd = 1 punkt za każdą bramkę z rzędu (trzeba strzelić przynajmniej dwie pod rząd)
1 bramka w meczu = 100 punktów (przeciwnik nie może zdobyć nawet jednej bramki)

WYNIKI:
Urugwaj 499 - 54
Meksyk 244 - 159
Francja 10 - 248
RPA 34 - 359
Argentyna 421 - 20
Nigeria 30 - 158
Korea Pd 268 - 88
Grecja 24 - 458
Anglia 130 - 58
USA 154 - 54
Algieria 0 - 220
Słowenia 134 - 134
Serbia 120 - 134
Ghana 150 - 140
Niemcy w grze
Australia 34 - 476
Holandia w grze
Dania 34 - 268
Japonia 144 - 120
Kamerun 20 - 154
Włochy 40 - 54
Paragwaj 234 - 120
Nowa Zelandia 20 - 20
Słowacja 54 - 278
Portugalia 819 - 110
Wybrzeże Kości Słoniowej 349 - 39
Brazylia 402 - 44
Korea Północna 10 - 1182
Honduras 0 - 334
Chile 230 - 363
Hiszpania w grze
Szwajcaria 110 - 224

Mecze finału
1. Holandia - Brazylia
2. Urugwaj - Ghana
3. Argentyna - Niemcy
4. Paragwaj - Hiszpania
5. Holandia - Urugwaj
6. Niemcy - Hiszpania
P. Niemcy/Hiszpania - Urugwaj
7. Holandia - Niemcy/Hiszpania
<Wyniki mogą ulec zmianie>

Klaud - 21 Sierpień 2010, 22:28

Temat Mundialu już dawno zamknięty. Za Hiszpanią byłam od początku, jak można się domyślić ;)

Ale dzisiaj...
REMUNTADA ES POSSIBLE!

W pierwszym meczu Superpucharu Hiszpanii Barcelona przegrała 3-1, by w drugim podnieść się i wygrać 4-0 :D
Wynik swoją drogą, ale to zaangażowanie! Tak grającą Barçę chciałabym móc oglądać zawsze :)

Klaud - 27 Sierpień 2010, 13:14

fcbarca.com napisał/a:
FC Barcelona i Liverpool FC osiągnęły porozumienie w sprawie transferu Javiera Mascherano, donosi oficjalna strona katalońskiego klubu. Piłkarz będzie występował w nowym klubie przez najbliższe cztery lata.

Moja reakcja na tę wiadomość była warta obejrzenia, jak sądzę... nareszcie! :D Mam dobre przeczucia co do tego transferu.

Jeszcze tylko ZLAAAAAATAN-owi powiemy do widzenia i można godnie zacząć ten sezon!

Rzekłam.

miloszsabadach - 10 Wrzesień 2010, 19:16

Huh , ZLAAAATAN to już przeszłość . W Milanie to on sobie formy nie odbuduje raczej .
Klaud - też jestem "kibolem" Barcy ( i Milanu oczywiście - od 6 lat ) , więc witaj w klubie . Barca , Barca CAMPEONE . Real może sobie ściągać kogo chce . Może sobie nawet portki ściągnąć . Barca i tak będzie mistrzem. A tak wogóle - co sądzicie o transferze Robinho do Milanu . Facet dobrze robi , bo w "Szejksterze City" to się marnował .

Klaud - 10 Wrzesień 2010, 19:26

Cóż, aktualnie Zlatan jest mi mocno obojętny. Niech jest gdziekolwiek, byle nie w Barcelonie. A o jego wypowiedziach na temat klubu nie będę pisać, bo uważam, że zachowuje się CO NAJMNIEJ nieprofesjonalnie. ;)

Poczynań Robinho w MC jakoś nie śledziłam, jako że interesuje mnie wyłącznie La Liga (w moim sercu jest tylko Barça - od 7 grudnia 2003 roku). Jutro mecz z Herculesem... liczę na spacerek. :)

Doob - 11 Wrzesień 2010, 19:48

Barcelona 0 - 2 Hercules
no spacerek :P

Klaud - 11 Wrzesień 2010, 19:53

Powinno być 0-4... :P Miał być dłuższy komentarz, ale mi się odechciało. Napiszę tylko, że czekam na potknięcie Madrytu z Osasuną.

A, i oczywiście brawa dla Herculesu. Nie spodziewałam się takiej ofiarności i woli walki. Bardzo mnie ciekawi, co pokażą w następnych kolejkach.

I biedny Pique. :( Ten to nie może meczu wytrzymać bez bandaża na sobie?

---

Dodano po edycji:

Licz tu człowieku na Osasunę...

macdom - 12 Wrzesień 2010, 12:27

No w końcu ;-) (dobija Klaud). Jak ja nie lubię Barcelony...
Klaud - 12 Wrzesień 2010, 12:32

Przed nami jeszcze Gran Derbi. I to dwa razy. Liczę na co najmniej cztery punkty! ;)

Nie oglądałam jakoś namiętnie tego meczu RM (pierwszą połowę od 20 minuty i kawałek drugiej części spotkania, na więcej moje łącze nie pozwoliło), ale ich gra nie napawała optymizmem przed meczem z Ajaksem (o ile pamiętam, to z nimi gracie jako pierwszymi...?).

Ale ja już nie będę mówić, że jakikolwiek rywal jest łatwiutki (to w kontekście zbliżającej się potyczki z Panathinaikosem). Hercules nauczył pokory, oj, nauczył... :P

Doob - 12 Wrzesień 2010, 14:53

A ja stalem sie dumnym posiadaczem szala prosto z Barcelony <3
Klaud - 12 Wrzesień 2010, 15:09

*Zazdrości.*

Ja mam tylko jedną oryginalną koszulkę (nieco za dużą) i pluszowego misia. :P Prócz tego kilka koszulek, szalik i kubek produkcji chińskiej (zbieranina prezentów od rodziny). Rozważam zakup jeszcze czegoś z klubowego sklepiku, ale raczej dopiero po sezonie.

I czekam, aż wreszcie pojawi się jakaś normalna wyjazdówka. :( Jak nie mango, to wyblakły seledyn.

Doob - 21 Wrzesień 2010, 23:20

Do tej pory nie wierze, ze to tylko 2 tygodnie.
Swoja droga, to sie nazywa liga, 2 tygodnie - 4 mecze :>

petr - 27 Wrzesień 2010, 00:23

Hmmmm
oczywiście lepiej życzę Barsie niż zarozumiałemu Realowi ale jednocześnie od lat śledzę karierę pana Murińjo i ciekawi mnie czy rzeczywiście kiedyś będą mówić o nim "najlepszy trener świata"...
Póki co rzeczywiście, wszystko czego się dotykał zamieniał się w złoto (przypominam, że w sezonie w którym został wyrzucony z Czelsi, Czelsi zaszła do finału LM - to był zbudowany przez niego zespół - i z nim zapewne by go wygrała)
(no a niejako przy okazji, jest on posiadaczem nietypowego rekordu świata - ilość meczów u siebie bez porażki prowadzonych przez niego drużyn - ostatni raz zdarzyło się to ..... 23 lutego 2002 :) )
Real to inna bajka, tam jak w Legii na krajowym podwórku - oczekiwania zawsze są najwyższe, wszystko poniżej jest porażką...
Więc jeśli zdobędzie LM w ciągu roku-dwóch, jest Bogiem
jeśli nie, .... ciekawe czy Perez będzie miał cierpliwość? ;)

Ad Legia - sytuacja podobna, objął ją nasz polski odpowiednik Murińjo czyli Skorża, który również do tej pory zamieniał w złoto (prawie) wszystko z czym się zetknął - a przynajmniej osiągał ze swoimi klubami wszystko co się dało.. Póki co idzie mu słabo, ciekawe co będzie dalej ;)

No ale co innego jest teraz najważniejsze...
Kto oglądał mecz Lecha z Juve? :mrgreen:

Klaud - 25 Sierpień 2011, 22:32

forum fcbarca.com napisał/a:
"Przejrzałem wszystkie garnitury, które mam... ale najlepiej czuję się w takim z herbem Barçy na sercu" - Puyol "tłumaczy się" ze swojego zaskakującego, jak na dzisiejszą okazję, stroju.
Najlepsi kumple kapitana nie omieszkali skomentować:
Cesc: "Najlepiej ze wszystkich ubrany na ceremonii - pan Puyi. Nieskazitelnie!"
Pique: "Ha, ha, ha, co z crack! Wszyscy w garniturach a ten w szortach, ha ha"

Klaud - 13 Wrzesień 2011, 23:45

fcbarca.com napisał/a:
Barcelona vs Milan 2:2

No przecież do cholery ciężkiej!

komentarz do wpisu koleżanki - fanki Milanu - na Facebooku napisał/a:
Dominować przez 90% spotkania, żeby stracić bramki w 25 sekundzie i przedostatniej minucie. :P Dramat i pokaz frajerstwa (kocham ten klub od wielu lat, ale nie da się inaczej nazwać takiego rezultatu). Iniesta wypadł ze składu na miesiąc, ale dziś i tak w moim odczuciu nie zachwycał. Cieszy powrót Puyola - mam nadzieję, że się rozegra i szybko wróci do formy.
Drugi zimny prysznic z rzędu - po remisie z Sociedad. Wystarczy tych pryszniców, chłopcy muszą się zmobilizować. Nadchodząca Osasuna mnie aż tak nie martwi, ale na Valencię trzeba się już przygotować.

Boru - 13 Wrzesień 2011, 23:49

Cytat:
No przecież do cholery ciężkiej!

Cytat:
Boru
22:29:35
*szturch*
Klaud
22:55:41
Że tak się wyrażę jak Fabian:
22:55:44
Ja pierdolę. :P
Boru
22:55:59
hłe
22:56:02
ile przegrali :P
Klaud
22:56:19
Zremisowaliśmy 2:2, kontrolując 99% spotkania i tracąc bramki w pierszej i przedostatniej minucie.
22:56:26
*perwszej
22:56:27
A ch*j.
Boru
22:56:35
*glask*

Klaud - 13 Wrzesień 2011, 23:51

:oops:
Trident - 14 Wrzesień 2011, 01:50

...Czyli jednak dobrze zrobiłem, że nie skomentowałem "pieprznie" w temacie obok, gdy miałem szansę, chociaż miałem ochotę. ;)

Cytat:
bramki w pierszej i przedostatniej minucie

Nie ma tego złego, może przy odrobinie szczęścia powstanie z tego kolejny zabawny dwuminutowy filmik na YT dotyczący futbolu, który kiedyś obejrzę. ;)

Klaud - 14 Wrzesień 2011, 02:38

Bo ja normalnie nie przeklinam, tylko jak z Borem rozmawiam! ;)

W kontekście naszej dyskusji w SB - dzięki temu meczowi (i niektórym innym) to już jestem spełniona tak, że bardziej się nie da. :P Spełnienie spełnień.

Klaud - 17 Wrzesień 2011, 22:33

Barcelona-Osasuna 8:0

fcbarca.com napisał/a:
82% Posiadanie piłki 18%
8 Rzuty rożne 3
18(14) Strzały (celne) 7(1)
8 Faule 15
7 Spalone 1
1 Żółte kartki 5

Bramki:
1:0 Messi 4'
2:0 Fábregas 13'
3:0 Villa 31'
4:0 Roversio (sam.) 40'
5:0 Messi 41'
6:0 Xavi 59'
7:0 Villa 75'
8:0 Messi 79'

Chłopcy zmiażdżyli. :D Według komentatora z relacji radiowej Osasuna pod koniec meczu grała na czas, żeby nie przegrać więcej. :P

Doob - 18 Wrzesień 2011, 00:28

komentator w tv pierdyknal ze chcialby zobaczyc 10:0 by sprawdzic czy taki wynik zmiesci sie na tej ich tablicy
Klaud - 18 Wrzesień 2011, 00:32

Orłowski? :P Dlaczego ja nie mam C+...
Doob - 19 Wrzesień 2011, 13:30

nie wiem, ogladalem jakas transmisje z hiszpanskiej telewizji, potem kolega mi to powiedizal.

Ten weekedn, ta kolejka to weekend jakis faili i ciezkich zdarzen.
tak strzela 50milinow :D - LOLOLOLOLOLOLO dodatkowo runej przestrzeelil karnego ale o tym juz sie nie mowi.
Levante 1 - 0 Real Madrid
Lucio vs Stekelenburg
Derijck vs Tyton
Ogolnie mozna jeszcze wspomniec o swietnej passie Arsenalu bilans 1-1-3 i 17 miejsce :P

Klaud - 22 Wrzesień 2011, 01:20

Już dawno nie widziałam tylu pudeł co w tym meczu Manchesteru United z Chelsea. ;) Ta liga angielska to zaiste potężna jest. :P

Doob napisał/a:
Levante 1 - 0 Real Madrid

Warto wspomnieć o czerwonej kartce Khediry:

http://www.youtube.com/watch?v=EbSCSNpD-Es

A także o tym, że Pepe znów pokazał swoją prawdziwą twarz. Tak, to zdecydowanie jego z Realu nie lubię najbardziej. I Marcelo. Cristiano to pikuś (choć, oczywiście jest on przystojny, bogaty i utalentowany).

http://www.youtube.com/watch?v=uqrIgftsrU8

Tak w ogóle, jeśli chodzi o mecz z Levante, to - jak mówi najmilszy człowiek ligi hiszpańskiej, czyli José "Teraz, jutro i na zawsze Barcelona w moim sercu" Mourinho Khedira wpadł w pułapkę, a sędzia był ogólnie słaby.

---

Żałuję, że Barcelona nie wykorzystała kolejnego potknięcia Realu (czyli bezbramkowego remisu z Santander) i wywalczyła tylko jeden punkt w spotkaniu na szczycie z Valencią. Meczu niestety nie mogłam oglądać, słuchałam jedynie relacji radiowej... pozwoliło mi to wywnioskować, że Abidal nie pokazał się z najlepszej strony oraz - co bardziej optymistyczne - że chyba będę musiała odszczekać, iż nie potrzebujemy Fabregasa. ;)

tadzik - 16 Listopad 2011, 10:26

Chcemy orzekła!