Forum Icy.pl
Forum polskiego serwisu Icy Tower

Mistrzostwa Polski - Mistrzostwa Polski - Tabela, wyniki

syo - 28 Luty 2004, 13:33
Temat postu: Mistrzostwa Polski - Tabela, wyniki
Tabela z PUNKTACJA za poszczegolne kategorie:

FLOOR - 2.03-3.03
SCORE - 4.03-5.03
COMBO - 6-7.03
NML - 8-9.03
UNML - 10-11.03
Ostateczne wyniki i wylonienie Mistrza Polski - 12 marca

tajek FL- X (x) SC- X (x) CB- X (x) NML- X (x) UNML- X (x) TOTAL - X
Syo FL- X (x) SC- X (x) CB- X (x) NML- X (x) UNML- X (x) TOTAL - X
wiko FL- X (x) SC- X (x) CB- X (x) NML- X (x) UNML- X (x) TOTAL - X
domia FL- X (x) SC- X (x) CB- X (x) NML- X (x) UNML- X (x) TOTAL - X
WAP FL- X (x) SC- X (x) CB- X (x) NML- X (x) UNML- X (x) TOTAL - X
SaleiB FL- X (x) SC- X (x) CB- X (x) NML- X (x) UNML- X (x) TOTAL - X
matuss FL- X (x) SC- X (x) CB- X (x) NML- X (x) UNML- X (x) TOTAL - X
Falien FL- X (x) SC- X (x) CB- X (x) NML- X (x) UNML- X (x) TOTAL - X
explozja FL- X (x) SC- X (x) CB- X (x) NML- X (x) UNML- X (x) TOTAL - X
Asef FL- X (x) SC- X (x) CB- X (x) NML- X (x) UNML- X (x) TOTAL - X
gandzia FL- X (x) SC- X (x) CB- X (x) NML- X (x) UNML- X (x) TOTAL - X

Oczywiscie tabela bedzie zmieniala swoja kolejnosc w zaleznosci od ilosci pkt zdobytych przez danego gracza.
FL - Floor
SC - Score
CB - Combo
NML - n00b Masters League
UNML - Ultimate n00b Masters League
X - Punkty zdobyte w danej kategori
x - pozycja osiagnieta w danej kategori

Przypominam punktacje:
1. 5p.
2. 4,5p.
3. 4p.
4. 3,5p.
5. 3p.
6. 2,5p.
7. 2p.
8. 1,5p.
9. 1p.
10. 0,5p.
11. miejsce niepunktowane

TUTAJ ZNAJDYWAC SIE BEDA WYNIKI Z POSZCZEGOLNYCH KATEGORII wiec poki co to nie bede pisal, tabela na gorze utrzymywac sie bedzie caly czas. Mam nadzieje, ze kumacie, bo juz niedlugo zaczynamy :) .

Domia - 28 Luty 2004, 18:00
ja kumam i juz nie moge sie doczekac :D
gandzia - 29 Luty 2004, 11:01
:mrgreen: ja tez KUMAM!!! fajna tabela
syo - 1 Marzec 2004, 15:43
Uwaga! Zaczynamy pierwsza runde! W tym momencie zamykam liste i przyjmuje maile TYLKO od graczy zgloszonych. Jeszcze dzis co niektorzy moga poprawic swego "skilla", granie w kategorii "FLOOR" zaczynamy od WTORKU na SRODZIE konczac. Obowiazuja wiec replaye z 2. i 3. marca.

Domia - jesli chcesz to zaloz temat MP - komentarze, tutaj starajcie sie nie pisac nie na temat, podawac bede tutaj wyniki i ciekawe komentarze.

Jesli ktos nie podesle replaya - 0p., bez znaczenia ktore wtedy miejsce zajmnie (wyslac nie moze duzo osob).
Jesli ktos sprobuje oszukac i data nie bedzie sie zgadzac - MINUS 1p.

moj mail: syoczek@wp.pl, wysylamy maila o temacie MP - Floor, w zalacznikac musi znalezc sie replay.

tajek - 1 Marzec 2004, 15:50
Dobra wszystko gra ja musze potrenowac choc mala forma juz jest ( dzis 964 )
Anonymous - 2 Marzec 2004, 13:35
Syo, ja cie po prostu PODZIWIAM. :shock: Jakim cudem ty masz na to wszystko czas i sile woli?? :wink:
Domia - 2 Marzec 2004, 14:12
gosciu rozpisujesz sie na tym forum jak stary dobry uzytkownik...
... a moze rejestracja to dla ciebie wielka filozofia :P :D

SaleiB - 2 Marzec 2004, 18:59
no wlasnie gosciu, nie musisz sie rejestrowac ale chociarz bys sie zalogowal, no wiesz tam w prawym gornym rogu sa takie dwa pola tekstowe i w tym po lewej wpisujesz "Vinyanov" a w tym po prwaj swoje haslo (nie powiem jakie [bo nie wiem] ) i potem naciskasz taki guzik "OK" i yest gites and gutes

pozdr

syo - 3 Marzec 2004, 08:36
!UWAGA!

Z tego powodu, ze na maila cos mi sie wkradlo (K***A), dzis wieczorem podam zarowno wyniki i nowy e-mail, na ktory bedziecie wysylali swoje replaye!

WAP - 3 Marzec 2004, 13:24
Syo napisał/a:
!UWAGA!

Z tego powodu, ze na maila cos mi sie wkradlo (K***A), dzis wieczorem podam zarowno wyniki i nowy e-mail, na ktory bedziecie wysylali swoje replaye!

To znaczy ze swoj replay bede musial jeszcze raz wyslac na ten nowy mail czy dopiero od nastepnej rundy ?

syo - 3 Marzec 2004, 17:03
WAP - tak jest, dokladnie tak

UWAGA! - replaye odczytuje po meczu Bordeaux-Groclin, czyli gdzies ok 20:00. Czekam na pozostale 6 replay'ow - posiadam 4 + moj. Powiem na zachete, ze w srodku tabeli goraco :wink:

SaleiB - 3 Marzec 2004, 21:08
no chyba mecz (kiespki jak cholera) sie juz dawno skonczyl, a wynikow jak nie bylo tak nie ma :?
syo - 3 Marzec 2004, 21:12
WYNIKI RUNDY 1.

Na wstepie chcialbym powiedziec - zawiodlem sie, paru z Was nie podeslalo mi replayow, a Asef pomylil combo z pietrami. W kazdym badz razie Asef, pisze Twoj wynik w pietrach ktory rowny jest 391.

Godz. 20:57 - dostalem mail od Faliena z replayem ;) . O 21:00 ZAMYKAM wszystko i zeby nie bylo tak, ze on podeslal przed 21., a ja nie odebralem.

Okej, 21:00 minela, zamykam liste i podaje wyniki:

[size=14px]1. Tajek - 1090 (FLOOR) - 5PKT [/size]
2. Syo - 681 - 4,5PKT
3. Falien - 621 - 4PKT
4. WAP - 582 - 3,5PKT
5. gandzia - 560 - 3PKT
6. SaleiB - 471 - 2,5PKT
7. domia - 439 - 2PKT
8. Asef - 391 - 1,5PKT
9. wiko - 0 - 0PKT (nie podeslal replaya)
10. matuss - 0 - 0PKT (jw.)
11. explozja - 0 - 0PKT (jw.)

Tabela przedstawia sie tak samo jak wyniki 1. rundy:

[size=14px]1. Tajek - 5p.[/size]
2. Syo - 4,5p.
3. Falien - 4p.
4. WAP - 3,5p.
5. gandzia - 3p.
6. SaleiB - 2,5p.
7. domia - 2p.
8. Asef - 1,5p.
[size=11px]9. wiko - 0p.
10. matuss - 0p.
11. explozja - 0p.[/size]

No i po pierwszej rundzie jest jak wszyscy zapowiadali - faworyt tajek wygral te runde zdecydowanie bo o 401 pieter (!), drugi uplasowal sie Syo z 60-pietrowa przewaga nad Falienem, ktory byl trzeci. WAP uznawany za przyszlego rywala tajka w MP na miejscu czwartym, wszyscy wiemy ze pazurki pokaze w sekcji COMBO i SCORE :) . Wiadomo, ze tabela moze sie przewrocic do gory nogami wiec emocje po 2. konkurencji (info nizej) beda wieksze.

Zapraszam do tematu, w ktorzym mozna komentowac te wyniki.

[size=16px]OD CZWARTKU DO PIATKU rozgrywac sie bedzie walka na COMBO! Nowy e-mail podam jutro wieczorem, zycze wysokich combosow![/size]

Domia - 4 Marzec 2004, 15:30
no Syo jak z tym mailem :D
syo - 4 Marzec 2004, 18:58
syo@wp.pl - poprostu syo :) , nie wiedzialem, ze ten mail jest wolny, musze o niego dbac :)

[size=18px]syo@wp.pl[/size]

Na maile czekam do [size=18px]21:00, adres - syo@wp.pl[/size]

tajek - 5 Marzec 2004, 18:06
No wysylac replaye bo slyszalem ze jeszcze nie wszyscy wyslali !
Doktor(wiko) - 5 Marzec 2004, 20:07
tajek napisał/a:
No wysylac replaye bo slyszalem ze jeszcze nie wszyscy wyslali !

Ja pomimo szlabanu po godzinie przekonalem starych, zebym wyslal replaya. Przezyje. :)

syo - 5 Marzec 2004, 20:46
Za 15 minut wyniki, czekam na kilka zalegajacych replayow i... juz niedlugo wyniki (bede edytowal tego posta)

2 osoby nie podeslaly powtorek - jest okej. Okej, ja juz nie zamulam, podaje wyniki COMBO:

[size=16px]1. WAP - 349 (COMBO) - 5p.[/size]
2. gandzia - 299 - 4,5p.
3. tajek - 289 - 4p.
4. SaleiB - 249 - 3,5p.
5. Syo - 248 - 3p.
6. Falien - 185 - 2,5p.
7. matuss - 170 - 2p.
8. wiko - 100 - 1,5p.
9. domia - 96 - 1p.
10. explozja - 0p. (nie podeslal replaya)
11. Asef - 0p. (jw.)

Znow stalo sie tak jak mialo sie stac - WAP wygrywa. Ciekawa sytuacja bedzie natomiast po 2giej rundzie w punktacji ogolnej...:

[size=16px]1. Tajek - 9p.[/size]
2. WAP - 8,5p.
3. Syo - 7,5p.
3. gandzia - 7,5p.

5. Falien - 6,5p.
6. SaleiB - 6p.
7. domia - 3p.
8. matuss - 2p.
9. Asef - 1,5p.
9. wiko - 1,5p.
11. explozja - 0p.

Tajek przez dwie konkurencje zatracil jeden punkt i nadal prowadzi. Gonic zaczyna go WAP po zdecydowanym zwyciestwie w combo. Syo i gandzia ex aequo na 3ciej pozycji. Falien spada na piate, a SaleiB - przynajmniej jak dla mnie - na niskiej szostej pozycji. Osobiscie gratuluje SaleiBowi zwyciestwa nad Syo - walka bardzo wyrownana, w koncu jednopietrowe zwyciestwo daje 0,5p. wiecej. Explozja jako jedyny bez punktow.

[size=19px]Przez WEEKEND gramy na PUNKTY, do niedzieli godz. 21:00 czekam na replaye. Moj mail - syo@wp.pl [/size]

Asef - 6 Marzec 2004, 12:39
To dla mnie nie fer!Mistrzostwa odbylwaly sie w tedy doostalem zakaz wstepu w komputer.A do strony tej strony icytowera nie zagladalem,wiec nie wiedzialem ze juz turniej sie odbywa, :!: :!: :!:
Domia - 6 Marzec 2004, 14:08
Asef-kazdemu przydarza sie,ze ma szlaban albo mu sie komp skiepscil czy cos, ale jakbysmy brali to pod uwage to by sie posypalo posty, ze jeden nie moze wtedy,drugi nie moze potem i MP przeciagalyby sie w nieskonczonosc :roll:
syo - 6 Marzec 2004, 17:42
Asef - niestety, nic nie wiedzialem o Twoim szlabanie, totez dzialalem jak powinienem dzialac robiac liste z replayow, ktore otrzymalem.
Doktor(wiko) - 7 Marzec 2004, 10:24
No ja tez mam szlaban, ale jakos biore udzial. Sam nie wiem, jak, ale jakos biore. :)
Falien - 7 Marzec 2004, 21:29
Hmmm juz jest pol godzinki po 21 a wynikow jak nie ma tak nie ma szkoda :sad: Za bardzo sie nie cierpliwe :) CHcialem dzis poznac na ktorym jestem miejscu... ja ciagne na modemie to moge tylko wejsc i wyjsc dzis juz tu chyba nie zajze :( No nic jutro sprawdze wyniki.... Jutro NML ??? Juz sie ciesze :] Powodzenia!! ;)
syo - 7 Marzec 2004, 21:39
Rywalizacja w SCORE zakonczona. Przyszlo 8 replayow. Oto i wyniki

[size=16px]1. WAP - 132461 (SCORE) - 5p. [/size]
2. SaleiB - 108512 - 4,5p.
3. gandzia - 103719 - 4p.

4. tajek - 100880 - 3,5p.
5. Syo - 84445 - 3p.
6. Falien - 47404 - 2,5p.
7. domia - 13292 - 2p.
8. wiko - 10716 - 1,5p.
9. Asef - 0p.
10. matuss - 0p.
11. explozja - 0p.

Punktacja ogolna, hmmm...:

[size=16px]1. WAP - 13,5p. (+1)[/size]
2. Tajek - 12,5p. (-1)
3. gandzia - 11,5p. (0)

4. Syo - 10,5p. (-1)
4. SaleiB - 10,5p. (+2)
6. Falien - 9p. (-1)
7. domia - 5p. (0)
8. wiko - 3p. (+1)
9. matuss - 2p. (-1)
10. Asef - 1,5p. (-1)
11. explozja - 0p. (0)

(x) - miejsce po poprzedniej rundzie

Mamy nowego lidera! Po konkurencjach Score i Combo WAP awansowal o jedno oczko i wyprzedza tajka o 1 punkt! Za ich plecami trojka ambitnych - gandzia, SaleiB i Syo. Za nimi wszystkimi czai sie Falien. Domia i wiko, mimo wysokiej straty, walcza ambitnie i podsylaja replaye, za co dziekuje.

Przed nami dwie kategorie, podczas ktorych wydarzyc moze sie wiele. WAP zadziwia umiejetnosciami w grze na pietra, ale czy okaze sie dobry w NML? Czy tajek, ktory deklaruje, ze nigdy nie przykladal sie do tej kategorii pokaze, ze jesli grac na pietra to w rozny sposob? Kto wyjdzie zwyciesko z remisowego pojedynku Syo-SaleiB ? Czy Falien dogoni czolowke? Czy domia i wiko zbliza sie do Faliena? Czy explozja podesle replaya? :mrgreen: Na te i na wiele innych pytan odpowiedziec bedzie mozna [size=18px]WE WTOREK O GODZINIE 21:00, ZAKONCZY SIE WTEDY GRA W KATEGORII NML (N00b Masters Leauge). CZEKAM NA WASZE REPLAYE POD ADRESEM syo@wp.pl ![/size]

matuss - 7 Marzec 2004, 21:46
dzisiaj znowu nie wyslalem... no nie mialem czasu, musialem czytac ksiazke Musierowiczowej "Kwiat Kalafiora" troche slaba, ale...

Z NML-em bedzie pewnie tak samo, ze nie podesle replay-a bo trza sie brac do nauki, niedlugo egzamin do gimnazjum.

pozdr 8)

gandzia - 7 Marzec 2004, 21:49
matuss, czemu Ty uzywasz tyle brzydkich slow??? a wlasciwie to NADuzywasz brzydkich slow............a pol godzinki na IT dziennie to chyba zawsze sie znajdzie, bez przesady... tak jak na sniadanie, na kolacje, na goraca kapiel.... hehe
SaleiB - 7 Marzec 2004, 21:54
hmm skoro WAP awansowal o 1 miejsce, tajek spadl o jedno, gandzie sie nie poruszyla, to jakim cudem Syo wyszlo ci ze spadles o jedno miejsce? :P

a z tych pytan to najbardziej podoba mi sie "czy explozja podesle replaya" hehehe

pozdr

Doktor(wiko) - 8 Marzec 2004, 15:11
Syo napisał/a:
8. wiko - 10716 - 1,5p.

Ech... jakbym mial wiecej czasu, to by mi poszlo lepiej. :? Ale mowi sie trudno i przegrywa sie dalej. :)
Syo napisał/a:
Domia i wiko, mimo wysokiej straty, walcza ambitnie i podsylaja replaye, za co dziekuje.

I tak ma byc! :)
Syo napisał/a:
Czy domia i wiko zbliza sie do Faliena?

Domia moze tak, ale ja... NIGDY nie gralem w NML. no moze raz, ale to byly czasy... :)
Syo napisał/a:
Czy explozja podesle replaya? :mrgreen:

No, kto wie... :D

Domia - 8 Marzec 2004, 15:28
Cytat:
Domia i wiko, mimo wysokiej straty, walcza ambitnie i podsylaja replaye, za co dziekuje.

KRaKusy nigdy sie nie poddaja :twisted:
Cytat:

Czy domia i wiko zbliza sie do Faliena?

no ja na pewno nie bo nie umiem zbytnio skakacw NML'u ale moze wiko cos zdziala :D
Cytat:
Czy explozja podesle replaya?

ty wiesz co Syo... za trudne pytania zadajesz :wink:

gandzia - 8 Marzec 2004, 23:30
czy explozja podesle replaya???
oto jest pytanie!

domia i wiko, glowy do gory i do klawiatury...hehe, ale mi sie zrymowalo :mrgreen:

Domia - 9 Marzec 2004, 13:57
ja codziennie cwicze po kilka godzin i nawet widac efekty :D bo w koncu kiedys przez rok stalam na 387 schodku az tu nagle wyskoczylam na 431, a pozniej poprawilam jeszcze na 451 :twisted: albo tak jak combo-tez stalam przez rok na 81 schodku,az tu nagle wystrzelilo mnie na 96 i poprawilam pozniej jeszcze na 109 :D jesli bardzo sie chce to mozna wszystko zrobic :roll:
Fayl - 9 Marzec 2004, 14:32
Mistrz Yoda kiedys napisał/a:
Trening czyni mistrza

Swieta racja :wink:

Domia - 9 Marzec 2004, 14:37
mam 392 NML :D
Doktor(wiko) - 9 Marzec 2004, 21:41
U mnie juz 21:39, a gdzie wyniki, a? Ladnie tak sie "spazniac"? :) Mam w NML tylko... 216. :? Ale gralem 3 razy w zyciu, wiec chyb nie jest AZ tak zle.
syo - 9 Marzec 2004, 21:41
No i tak... runda NML zakonczona. Oto wyniki:

[size=18px]1. Tajek - 652 (NML) - 5p.[/size]
2. WAP - 615 - 4,5p.
3. Syo - 587 - 4p.

4. gandzia - 538 - 3,5p.
5. Falien - 488 - 3p.
6. domia - 417 - 2,5p.
7. SaleiB - 321 - 2p.
8. wiko - 216 - 1,5p.

Tabela... hmm...:

[size=18px]1. WAP - 18p.[/size]
2. Tajek - 17,5p.
3. gandzia - 15p.

4. Syo - 14,5p.
5. SaleiB - 12,5p.
6. Falien - 12p.
7. domia - 7,5p.
8. wiko - 4,5p.
9. matuss - 2p.
10. Asef - 1,5p.
11. explozja - 0p.

Zeby byc szczerym powiem: nic nie uleglo zmianie w tabeli :) , wszyscy zachowali swoje miejsca, jedynie numerek z pozycja SaleiBa zmienil sie na 5..

Tak wiec czekaja nas 3 WIELKIE pojedynki:

SaleiB - Falien - ktory z nich zajmie wyzsze miejsce?
gandzia - Syo - kto stanie na podium?
Tajek - WAP - kto wygra?

Wszystkiego dowiemy sie juz w [size=20px] PIATEK o godz. 21:00, tak wiec macie TRZY dni na wyslanie swojego replaya w kategorii UNML (po jednym schodku) na adres syo@wp.pl ! [/size]

tajek - 9 Marzec 2004, 21:47
Mam pytanie :
Co bedzie jesli sie zdazy remis miedzy mna a WAPem ?

Doktor(wiko) - 9 Marzec 2004, 21:50
domia napisał/a:
ja codziennie cwicze po kilka godzin i nawet widac efekty :D bo w koncu kiedys przez rok stalam na 387 schodku az tu nagle wyskoczylam na 431, a pozniej poprawilam jeszcze na 451 :twisted: albo tak jak combo-tez stalam przez rok na 81 schodku,az tu nagle wystrzelilo mnie na 96 i poprawilam pozniej jeszcze na 109 :D jesli bardzo sie chce to mozna wszystko zrobic :roll:

Niepotrzebnie o tym pisalas, teraz jak mi sie skonczy szlaban (juz w czwartek) to strzeszcie sie, zobaczycie jakis rekord, oj na pewno. :P

syo - 9 Marzec 2004, 21:51
Moja odpowiedz: bedziemy mieli dwoch Mistrzow Polski, innego rozwiazania nie widze. Tyle, ze:

- jesli zdarzy sie, ze bedziemy Mieli dwoch mistrzow, to stana oni na jednym stopniu podium, tym samym udostepniajac miejsce 2. i 3. a nie jak to bylo dotychczas w przypadku ex aequo - tylko miejsce 3. Cale podium musi byc zajete.

W tym momencie moze sie zdarzyc, ze max 6 graczy znajdzie sie na podium, ale to musialoby byc sprawka losu :)

matuss - 10 Marzec 2004, 12:44
gdyby np. Tajek z WAP-em byli na podium mogli by rozegrac sie w jakas kategorie, np. jc2??

pozdr, matuss 8)

Domia - 10 Marzec 2004, 14:55
co to jc2 :oops:
Fayl - 10 Marzec 2004, 16:17
domia napisał/a:
co to jc2 :oops:

JC2, czyli jak najwiekszy combo skaczac ciagle o 2 polki...

Domia - 10 Marzec 2004, 16:25
aha, dzieki :D
tajek - 11 Marzec 2004, 22:01
Podjalem decyzje w sprawie mojego udzialu w MP , otoz juz przestalem grac na UNML a dlaczego ? poniewaz wiem ze WAP ma 322 a co za tym idzie to jest wynik nie do pokonania , spedzilem przez ostatnie 2 dni z 5 godz przy IT i co z tego wyszlo marne 314 , wiec oglaszam ze WAP jest Mistrzem Polski ! , nie traktuje tego jako porazka poniewaz dla mnie od poczatku on byl faworytem , jest bardziej doswiadczony , dluzej gra w IT .

Czego sie nauczylem w MP hmm niewiem chyba zdobylem troche doswiadczenia i dowiedzialem sie ze musze poduczyc sie gry na combo i score .

Koncze tego mojego posta i mam nadzieje ze w Nastepnych MP pojdzie mi lepiej moze wtedy juz combo bede mial w miare opanowane
Aha wkoncu od jutra biore sie za floory bo juz dawno nie pobilem rekordu :lol:

WAP - 11 Marzec 2004, 22:10
tajek nie poddawaj sie :!:
Przeciez to ty miales byc mistrzem :!:
Ja przez te MP nauczylem sie grac na floory i nml a w unml poprostu mialem farta
Teraz czekam na PTIT 2....

tajek - 11 Marzec 2004, 22:15
No i wlasnie ty miales w unml farta a ja ? jak byla gra na combo mialem 331 i co ? spadlem ......... jak byla gra na score i co ? mialem 321 i spadlem ........ sam pech
No nie powiem ze jak bys sie predzej nauczyl grac na floor to byl bys drugi ale jak ja bym mial troszke szczescia to w combo i score byl bym tez 2 . No coz life is brutal 8)
Ale na prosbe twoja zagram jutro z 10 min w unml :roll:

WAP - 11 Marzec 2004, 22:24
Jakbym sie dzien wczesniej nauczyl na floory grac to bym mial 2 bo jak trzeba bylo na floory grac to cwiczylem combo :P .Ty jak bys nie spadal tez bys mial lepsze miejsce w combo i score.
Ale mamy juz doswiadczenia ,ktore przydadza sie w PTIT 2 albo w MP2.Wtedy moze lepiej sie do tego przylozymy :wink:
tajek licze ze pobijesz jutro te 322 i bedzie dwoch Mistrzow Polski.Powodzenia 8)

tajek - 11 Marzec 2004, 22:43
No dokladnie doswiadczenie jest , a co do tego zebym jutro pobil 322 to jest to niemozliwe i nie bedzie 2 Mistrzow Polski :roll:
gandzia - 12 Marzec 2004, 19:19
don't worry tajek, tytul vicemistrza polski to tez nie byle co! ja w ogole nie wiem, jak wy mozecie przekroczyc w UNML 300 schodek, dla mnie to jest rzecz niepojeta, choc probuje i probuje...

minelo troche czasu... i sie udalo :mrgreen:

syo - 12 Marzec 2004, 21:28
W tym momencie oglaszam, iz Mistrzostwa Polski w Icy Towerze ZAKONCZYLY SIE.

Tabela przed ostatnia konkurencja wygladala tak:

[size=18px]1. WAP - 18p.[/size]
2. Tajek - 17,5p.
3. gandzia - 15p.

4. Syo - 14,5p.
5. SaleiB - 12,5p.
6. Falien - 12p.
7. domia - 7,5p.
8. wiko - 4,5p.
9. matuss - 2p.
10. Asef - 1,5p.
11. explozja - 0p.

Otrzymalem juz replaye na UNML. Zaczne moze od konca:

11. explozja - 0p. (nq, nq, nq, nq, nq)
Pozostawiam to miejsce bez komentarza...

10. Asef - 1,5p. (8, nq, nq, nq, nq)
10. miejsce Asefa, spodziewalem sie walki z jego strony ale coz...

9. matuss - 2p. (nq, 7, nq, nq, nq)
Tu jest tak samo, rekord matussa w pietrach (732) mogl sporo namieszac, a tu kapa totalna

To byly miejsca, ktore sie nie ruszyly. Pora na wyniki UNML sposrod replayow ktore przyszly:

8. wiko - 165 (UNML) - 1,5p.
7. domia - 267 - 2p.
6. SaleiB - 268 - 2,5p.

Widac minimalne zwyciestwo SaleiBa nad domia - poraz kolejny nasz admin wyprzedzil kogos z przewaga jednej jednostki (combo/floor). Brawo :)

4. Falien - 292 - 3,5p.
4. Syo - 292 - 3,5p.

No i mamy pierwszy i ostatni remis w tych mistrzostwach (oczywiscie podczas rozgrywek).

3. gandzia - 303 - 4p.
2. tajek - 314 - 4,5p.

Jak widac po tych wynikach rywalizacja w UNML stala na wysokim wysrubowanym poziomie. Ale to czlowiek, ktory pobil nieoficjalny rekord swiata w UNML zwyciezyl:

[size=18px]1. WAP - 322 - 5p. [/size]

To byly wyniki konkurencji w UNML. Pora na ostatnia tabele - lecimy od dolu:

11. explozja - 0p.
10. Asef - 1,5p.
9. matuss - 2p.
8. wiko - 6p.
7. domia - 9,5p.
6. SaleiB - 15p.

W dolnej czesci OSTATNIEJ tabeli prowadzi zdecydowanie SaleiB, ktory wyprzedzil domie o 5,5p. Domia miala pH 5,5? ;) .

5. Falien - 15,5p.
4. Syo - 18p.

Niespodzianka, czy tak mialo byc? Syo znalazl sie poza podium. W ostatniej konkurencji poraz kolejny znalazl sie za plecami gandzi. Zaczynalo sie dobrze, skonczylo sie gorzej. Cieszyc moze przewaga nad piatym Falienem. (Syo: niedosyt czuje :x )

3. gandzia - 19p.
2. tajek - 22p.

Panie i Panowie, mam zaszczyt oglosic Pierwszego MISTRZA POLSKI!...:
[size=22px]1. WAP - 23p.[/size]

Serdecznie gratuluje zwyciezcy i graczom, ktorzy znalezli sie na podium - w Waszych rangach pojawia sie teraz pucharki (o czym mowa w stosownym temacie na forum).

Ja chcialbym podsumowac ten turniej nieco krotko. Byl on zdecydowanie ciekawszy wg. mnie niz PTIT, aczkolwiek nic nie przebije momentu losowania w PTIT :) . Dominowala dwojka najlepszych - tajek (2 wygrane konkurencje) i WAP (3 wygrane konkurencje). Pozostali rowniez mogli wlaczyc sie do gry, ale to nie bylo wg nich tak wazne. Szkoda, ale poradzilismy sobie :) .

Z mojej strony to tyle. Pora na celebrowanie zwyciestwa przez WAPa. Dziekuje wszystkim za wysylanie replayow - bez Was nie zorganizowalbym MP i PTIT. Do nastepnego turnieju, a tymczasem zapraszam do komentowania tych mistrzostw. :)

Syo

tajek - 12 Marzec 2004, 21:35
Gratuluje WAPowi moim zdaniem jak najbardziej zasluzyl na ten tytul !!
Chcialem bardzo goraco podziekowac [shadow=red][size=18px]Syowi[/size][/shadow] bez ktorego by niebylo tego wszystkiego , watpie ze jest ktos kto by lepiej poprowadzil taki turniej , poprostu dzieki bogu ze Syo dowiedzial sie o grze icytower :wink: .

Tak wiec teraz wkoncu moge grac spokojnie bez nerwow :lol: , mam nadzieje pobic wkoncu jakis rekord

Domia - 12 Marzec 2004, 21:39
Syo moze mam tego pecha 5,5 ;)
SaleiB - 12 Marzec 2004, 21:50
ja rowniez gratuluje zwyciestwa WAPowi, oraz dziekuje tym co brali czynnie udzial, bo bez tego to mistrzoswta nie bylyby ciekawe.

no i jednak pierwsza trojka sie rozlozyla tak jak myslalem :wink:

Szkoda ze nie ma pucharku za prowadzenie w dolnej czesci tabeli :D :P

pozdr

WAP - 12 Marzec 2004, 22:02
Gratulacje dla wszystkich, ktorzy brali udzial w MP, szczegolnie dla tajka , ktory tylko przez przypadek zajal 2 miejsce :wink: .Wielkie podziekowania naleza sie Syowi za poprowadzenie MP.Mam nadzieje ze wkrotce zrobi PTIT albo cos w tym stylu ;)
Nie moge sie doczekac ...

gandzia - 12 Marzec 2004, 22:42
ja tez serdecznie wszystkim gratuluje! to byla naprawde fajna zabawa
Domia - 13 Marzec 2004, 10:09
gratki 4 everyone :D czasami tak sobie marze, aby wystrzelilo mnie na 1000 schodek i zeby tak pobic wreszcie jakis dobry rekord,byc mistrzem polski.... ech marzenia :roll:
Doktor(wiko) - 13 Marzec 2004, 13:26
domia napisał/a:
czasami tak sobie marze, aby wystrzelilo mnie na 1000 schodek

Ja marze o 400 schodq. Raz (wczoraj) mialem 393 jak bylem u kuzyna w IT 1.1... ech. :?
PS A wtedy mialem tez w NML jakies 326 i tez w IT 1.1... qr**!!!

Domia - 13 Marzec 2004, 13:55
wiko napisał/a:

Ja marze o 400 schodq

ja jakos doszlam do 400 schodka :roll:

syo - 13 Marzec 2004, 22:01
domia, wiko - z mojej strony, niestety, niedlugo bedzie ostrzezenie za zmiane tematu. Piszmy tu na temat. Wlasciwie to tabela i wyniki sie skonczyly, zapraszam do komentowania tychze mistrostw w ODPOWIEDNIM TEMACIE.
Icyykk - 7 Wrzesień 2017, 17:38

A ja podrzucam Wam tę stronke - http://meczyki.net.pl/ Zawsze oglądam na niej mecze i działa dobrze, nic się nie zacina ani nic, więc naprawdę polecam.