Forum Icy.pl
Forum polskiego serwisu Icy Tower

Forum icy.pl - APEL // "sprzatenie" forum ;)

petr - 30 Październik 2005, 13:11
Temat postu: APEL // "sprzatenie" forum ;)
(po przeczytaniu zaleglych postow w waszych rekordach i jak wygladacie)

aaaaarghhh!
wkurzony moder wraca po dwoch dniach i widzi pol 8, cala 9ta i pol 10tej strony takiego tematu... (jak wygladacie)
i ma ochote wszystko ... ten tego ...
czeka tylko na opinie u bardziej doswiadczonego Admina ;]

ok, koniec zartow
albo konczycie offtopy, tu i tam, albo czekaja Was a) ostrzejsze regulaminy (w tym osobne dla poszczegolnych tematow), b) warny(dla "coponiektorych"), no i oczywiscie c) wyrzniecie niektorych tematow w pien...
to tyczy sie tez mnostwa nabijackich tematow w Pogaduszkach ktore powinny byc w RCC... i predzej czy pozniej beda...
...
no dobra, z tymi karami moze troche postraszylem, poza tym reszta kadry pewnie nie zgodzilaby sie na to, ale chce jakos do Was dotrzec...

naprawde, koniec z wszechogarniajacym forum offtopem!

LEO - 30 Październik 2005, 18:55
Temat postu: APEL // "sprz?tenie" forum ;)
Cytat:
18:48:38 PETR
chyba ze nikt tego apelu nie zauwazyl
18:48:38 PETR
; p
18:48:44 PETR
// nie powiem ^^
18:48:45 leszek
popieram cie
18:49:08 leszek
szczerze to nawet troche mnie to wpienilo to nabijactwo
18:49:20 PETR
to sie wypowiedz
18:49:20 PETR
aha!
18:49:35 PETR
a, juz nic
18:49:35 PETR
; p
18:50:15 leszek
pozniej w SB to napisalem ze trzeba sie przystosowac( czyli zwrot do Laury) ze tu nie ma wyscigu szczurow kto wiecej napisze tylko co napisze ;]
18:50:29 leszek
i tak ogolem ;]

:neutral: STOP NABIJANIU POSTOW :neutral:

Domia - 30 Październik 2005, 19:01
A co tu sie wypowiadac?

Mowiac, ze popieram (ze tak to nazwe) akcje STOP PIRATOM FORUMOWYM :wink: Sama zostalabym posadzona o nabijanie, bo to malo wnosi do tematu ;-p

mattirab - 30 Październik 2005, 19:13
Petr, kiedys uwazalem, ze to Twoje przenoszenie tematow do RCC to nic ciekawego, ze niszczy 'Pogaduszki'. Ale po tym Twoim apelu zmienilem zdanie. Jestes gosc super-ktos :lol: . Tak samo bylem rozdrazniony po tym, co sie dzialo w "Jak wygladacie", a jeszcze bardziej w "Zlocie Icy Towerowcow."
PS. Mam nadzieje, ze nie jestem uznawany za jednego z "co po niektorych". LoL.
petr napisał/a:
naprawde, koniec z wszechogarniajacym forum offtopem

Wszyscy piszacy na temat forumowicze, moderzy i admini laczcie sie!

petr - 30 Październik 2005, 19:15
Popierac to jedno...

:)

Chodzi mi zeby przejsc od slow do czynow...
Na razie mam w planach:
a) przeniesienie kilku(dziesieciu) postow z pewnych tematow do specjalnego tematu w archiwum - jako przyklad dla potomnosci - miejsca jest duzo, szkoda usuwac
b) przeniesienie kilku(nastu/dziesieciu) tematow do RCC - takie byly jego zalozenia, zeby byly tam tematy z reguly nabijackie... Pogaduszki maja chyba trzymac jakis poziom?

Co do warnow - na razie czekam az wszystkie osoby podejzane o nabijactwo wypowiedza sie tutaj...
No i oczywiscie na opinie reszty Redakcji, sam nic robic nie bede :]

petr - 30 Październik 2005, 19:18
mattirab napisał/a:
Wszyscy piszacy na temat forumowicze, moderzy i admini laczcie sie!

Wiesz, nigdy nie mowilem ze sam nie nabijam, zdazalo mi sie to nie raz tutaj, nikt nie jest swiety.
mattirab napisał/a:
PS. Mam nadzieje, ze nie jestem uznawany za jednego z "co po niektorych". LoL.

Razem z LEO pierwsi powiedzieliscie o tym glosno, w ostatnim momencie :P

Laura_x - 30 Październik 2005, 20:17
a niby czemu wszyscy posadzani o nabijactwo maja sie tu wypowiadac :?: :P nie no to byl dzolk :P coz, jak to Domia powiedziala, i niezle okreslila hmmm spam jako piractwo xDDDD bo w sumie sama uwazam ze ostatnio przesadzamy xD ale z tym przeniesieniem kilkudziesieciu topicow do RCC to lekka przesada :P wystarczy kilka :D
petr - 30 Październik 2005, 20:26
Laura_x napisał/a:
kilka

Nie bojcie sie, sam nie bede ustalal ktore tematy maja zostac przeniesione, a ktore nie ;] Ustalimy to wspolnie w specjalnym temacie - ale jeszcze nie teraz.
Laura_x napisał/a:
bo w sumie sama uwazam ze ostatnio przesadzamy xD

Odrobinke.

Liczylem na cos wiecej z Twojej strony...
Moze podejdzmy do tego na powaznie?
A nie " :D :grin: :) :smile: :lol: :P :twisted: :wink: ;) "
[bez urazy]

Laura_x - 30 Październik 2005, 20:31
ale petr, ja w moim poprzednim poscie bylam smiertelnie powazna xD a ostatnio, to juz cholernoie przystopowalam z pisaniem na innyc forach, czas i na to forum :wink:
syo - 30 Październik 2005, 22:18
I znow nabijanie?
Kamcia - 30 Październik 2005, 22:25
Proponuje ten topic przeniesc do RCC. :D :D Bo jesli kazdy bedzie sie wypowiadal po kilkanascie razy zrobi sie z niego Centrum Nabijactwa... :D :D:D
syo - 30 Październik 2005, 22:28
Moze ja sie dolacze do apelu Petra - kolejna probe nabijania postow poprzez durnowate posty typu - "Ej, Maniek", "co?", "Nic", "Tak?", "Nom", "Aha", bede "nagradzal" warnami. Potraktujcie to jak najbardziej powaznie.
petr - 30 Październik 2005, 22:28
Jesli tak, to tylko dzieki postom niektorych dziewczyn :]

Sory, ktos musi zaczac byc wredny

Laura_x - 30 Październik 2005, 22:30
Syo -> to w tkaim razie ja przestaje pisac. odchodze. bo od dzisiaj boje sie wypiwoedziec na cokolwiek, bo podejrzewam, ze tak jak na WoTr, zostane potraktowala warnem :|
syo - 30 Październik 2005, 22:32
Cytat:
bo od dzisiaj boje sie wypiwoedziec na cokolwiek, bo podejrzewam, ze tak jak na WoTr, zostane potraktowala warnem

Do niczego nie naklaniam, do niczego nie zmuszam. Po prostu niech niektorzy z Was naucza sie rozrozniac tresc PMa od tresci posta oraz spojrzec czasem na temat topicu.

Kamcia - 30 Październik 2005, 22:33
petr -> to rzeczywiscie bylo wredne... Miales na mysli mnie? :D :D:D
Laura -> no teraz to przesadzasz... :|

Syo napisał/a:
Moze ja sie dolacze do apelu Petra - kolejna probe nabijania postow poprzez durnowate posty typu - "Ej, Maniek", "co?", "Nic", "Tak?", "Nom", "Aha", bede "nagradzal" warnami. Potraktujcie to jak najbardziej powaznie.

Popieram pomysl... :) :)

petr - 30 Październik 2005, 22:33
Syo napisał/a:
Po prostu niech niektorzy z Was naucza sie rozrozniac tresc PMa od tresci posta oraz spojrzec czasem na temat topicu.

I to powinno byc przeslaniem tego tematu.

petr - 30 Październik 2005, 22:38
Kamcia napisał/a:
Miales na mysli mnie?

Miedzy innymi

Aha - mam jeszcze jeden pomysl - ograniczyc liczbe emot w poscie :/
Niech bedzie, ze na 3 linijki posta moze byc jedna emota.
Wiadomo, nikt nie dostanie warna jak zrobi 2 czy 3, ale niektore posty to przesada...
W powyzszym poscie Kamci jest 8.
Nie chodzi tutaj o konkretna liczbe, ale o dobry smak.

Dlaczego pisze to tutaj?
Bo zauwazylem, ze duza ilosc emot jakos dziwnie wspolgra z nabijactwem. Laura to co innego - Ty zawsze uzywasz duzo emot, ale...

Laura_x - 30 Październik 2005, 22:40
Cytat:
ale...

... ale co :?:

Kamcia - 30 Październik 2005, 22:43
Petr -> no jak to?? Ale ja tak lubie te emotki... :P Skoro juz mamy je ograniczac to jak wyobrazasz sobie na trzy linijki posta jedna emotke?? No moze niech na jedna linijke bedzie jedna emotka. :) Dobra, nie bede zreszta wnikac kto ile emotek uzywa w postach, ale mnie sie Twoj pomysl, petr, nie podoba... :?
petr - 31 Październik 2005, 00:04
Chcialem po prostu razem z nabijactwem wytepic tez objawy pokemonstwa.

Nie, nie uwazam ze samo wstawianie parunastu emot to posta to pokemonstwo, nie, ale to jego objaw :)

LEO - 31 Październik 2005, 07:07
Nie na was juz sil nie ma. Syf sie tu robi. Trzeba zaostrzyc rygor dla tych, ktorzy nie przestrzegaja regulaminu tego forum. :evil: Tzn. nie chodzi mi o to, zeby sie tu wogole nie wypowiadac, bo jak ktos napisze "czasami" 10 lub troche wiecej postow na dzien to nic sie nie stanie, a jesli wniosa one cos do rozmowy to O.K 8) , ale jesli ktos psize z 30-50 postow dziennie a polowa jest nie na temat to dziekuje bardzo. :o
Domia - 31 Październik 2005, 11:40
Laura przesadzasz juz. Moze jestem wredna, chamska, perfidna itd. Ale bez przesady, zeby sie ciagnela rozmowa na 2 strony typu:
- Jaki mam avatar?
- Fajny
- Serio?
- Nom
- To sie ciesze, ze Ci sie podoba
- Hehe
itd.

Ja dostalam ze dwa warny po napisaniu moze... 200 postow? A ty juz masz 1/5 z tego ile postow mam ja + Syo. No moze bez przesady, jak my tu siedzimy niespelna dwa lata, a ty ze dwa miesiace? Jak dla mnie powinnas przyhamowac.

Ale pomysl z emotami jest juz ... ymm... nie wiem jak to okreslic... ? ... Despotyczny? Eee nie tego slowa szukam, ale chodzi mi o to, ze to po prostu przesada :roll: Moze jeszcze zrobimy nakaz, ze w zdaniu nie moze byc wiecej niz cztery przecinki :roll:

mattirab - 31 Październik 2005, 18:26
Petr. Mam propozycje, ktora pewnie poprzesz. Tzn. scalic tematy: Simsy, Tibie, Tomb Raidera, Elasto Manie i Gry, a takze James'a Bond'a i Filmy.
petr - 31 Październik 2005, 21:28
Domia napisał/a:
Ale pomysl z emotami jest juz ... ymm... nie wiem jak to okreslic... ? ... Despotyczny? Eee nie tego slowa szukam, ale chodzi mi o to, ze to po prostu przesada Rolling Eyes Moze jeszcze zrobimy nakaz, ze w zdaniu nie moze byc wiecej niz cztery przecinki Rolling Eyes

Znam forum, na ktorym jest nakaz max 3 emoty na posta - za kilkukrotne zlamanie > ban 8)
Jak obale tutejszy rzad, pewnego dnia bedzie tak i tutaj.
(oczywiscie zartowalem, ale tam np prawie wogole nie ma spamerow..)

mattirab napisał/a:
Petr. Mam propozycje, ktora pewnie poprzesz. Tzn. scalic tematy: Simsy, Tibie, Tomb Raidera, Elasto Manie i Gry, a takze James'a Bond'a i Filmy.

Jakis czas temu proponowalem w Redaktorium osobny dzial "Gry" - moze nawet z 20-30 tematow by sie znalazlo na starcie - ale wypowiedzial sie tylko Syo (negatywnie).

Filmy i James Bond w jednym - moglby zrobic sie syf, nie jestem za zcalaniem tematow pisanych jednoczesnie (co innego stary z nowym - jakas kolejnosc). Na razie zostawimy.

Zmienilem nazwe / opis tematu - teraz mozemy wspolnie dyskutowac tutaj wlasnie na takie tematy... Porzadku ogolnie...

Karciooz - 31 Październik 2005, 21:43
Moim zdaniem tu problem tkwi w tym ze poprostu tak glupio troche dawac komus kogo sie lubi warna , a jeszcze dziewczynom ktorych tu tak malo :p Gdyby byly anonimowe ostrzezenia , moze wygladalo by to inaczej . Rzeczywiscie coponiektorzy uzytkownicy sie od jakiegos czasu rozwydrzyli . I nie ma tu co sie gniewac i mowic ze sie odchodzi !! STOP NABIJACTWU
Z tymi emotami moze nie powinno byc okreslonych norm , ale powinno sie ich uzywac rozsadnie.

Laura_x - 31 Październik 2005, 21:48
Z tymi emotami taki rygor to przesada, dzisiaj gadalam z Kamcia i ona powiedziala, ze odchodzi... :P po czesci powiedziala, ze to przeze mnie, a po czesci, ze wprowadzacie jakies rygory :roll: bo oan to po prostu kochala spam, i na WoTr za spam zarobila kilkudniowego bana (na wakacjach :P ) :roll: no a ja ? coz... emotek uzywam ani za duzo, a ni za malo..chyba rozsadnie :roll:
petr - 31 Październik 2005, 21:59
Laura_x napisał/a:
bo oan to po prostu kochala spam

Wiec chyba dobrze ze odeszla? :wink:

Laura_x - 31 Październik 2005, 22:02
no taaaak.. w sumie to masz racje :]
mattirab - 3 Listopad 2005, 15:53
A jednak scaliliscie temat gry :lol: ! Petr, napisz, ze ten temat powstal ze scalenia kilku.
Laura_x - 3 Listopad 2005, 15:56
kurde faktycznie xD teraz zauwazylam, ze scalono topic o grach xD mam refleks, co nie :?: :)
petr - 3 Listopad 2005, 18:02
Hm, tez zauwazylem dopiero teraz.. Nie jest nawet tak tragicznie, wyszlo bardzo pierwszorzednie ;]

Mam teraz cos ciekawego - mini plan sprzatania forum - czytac uwaznie i komentowac

1) proponowana lista tematow do przeniesienia do RCC

- KONKURS XD
- Najgorszy forumowicz
- Tiesto
- Rasiak na mistrzostwach
- South Park Studio
- Gotuj z Hitlerem...
- Kim chcesz zostac w przyszlosci
- Zgaduj zgadula...
- Jestem nowy
- Czy jestes pewien?
- Co...
- Najfajniejszy forumowicz (IMHO do uaktualnienia)
-

2) do zcalenia

a)Teraz, piszac to, zauwazylem ze komus zcalajacemu tematy o grach nie chcialo sie zajrzec na pozostale strony - zostalo jeszcze kilkanascie wolnych tematow - bede musial sie przyjrzec temu i sprawdzac, ktore to mini gierki a ktore nie...
EDIT zauwazylem jeszcze ten temat - tez sie dolaczy
b)oprocz tego jest kilka wolnych tematow o szkole - tez moznaby cos zrobic z tym...
c)...i wreszcie polaczy sie "zagadki" z "quizami matematycznymi" (lacznie z punktacja)
d)dochodza jeszcze dwa tematy o filmach...

3) pozostale

Kilka(nascie) tematow wyladuje w archiwum, nastepne kilkanascie beda mialy pozmieniane nazwy (np "Autka" - nazwa ala RCC a temat powazny)...

To tyle na razie - obejrzyjcie liste tematow do RCC i sprawdzcie co mozna usunac / dodac (argumenty prosze!)
Myslalem kiedys zeby przeniesc tez "sex" - co o tym myslicie?

mattirab - 3 Listopad 2005, 18:30
petr napisał/a:
proponowana lista tematow do przeniesienia do RCC

- KONKURS XD
- Najgorszy forumowicz
- Tiesto
- South Park Studio
- Gotuj z Hitlerem...
- Zgaduj zgadula...
- Jestem nowy
- Czy jestes pewien?
- Co...
- Najfajniejszy forumowicz

Popieram.
petr napisał/a:
)...i wreszcie polaczy sie "zagadki" z "quizami matematycznymi" (lacznie z punktacja)

To juz nie wiem, co to byly "Zagadki" :lol: . Ale niech bedzie!

petr - 3 Listopad 2005, 18:53
mattirab napisał/a:
To juz nie wiem, co to byly "Zagadki" Laughing. Ale niech bedzie!

Cos w stylu "quizow", tylko zalozone odrobinke wczesniej ;) Wlasnie to zrobilem.

Mam pytanie co do gier - DSJ to "Gra" czy "Minigra"? ;)
Dalbym do "Gier", bo tam juz byly rozmowy o DSJ...

EDIT1: Zcalilem trzy tematy o szkole

EDIT2:
Cytat:

yA 19:08:51
DSJ zaliczymy do "Gier" czy "Minigier"?
tajek 19:09:36
hm, raczej mini
tajek 19:09:42
patrzac na jego pojemnosc..
yA 19:09:54
hmm...
tajek 19:10:12
patrzac na popularnosc to.. gra
yA 19:10:19
no wlasnie
yA 19:10:20
ech

Zgadzam sie z Tajkiem...
No to mamy problem.

Domia - 3 Listopad 2005, 20:08
Cytat:
- KONKURS XD
- Najgorszy forumowicz
- Tiesto
- South Park Studio
- Gotuj z Hitlerem...
- Zgaduj zgadula...
- Jestem nowy
- Czy jestes pewien?
- Co...
- Najfajniejszy forumowicz

Ymm... skoro masz przenosic z polowe pogaduszek, to bardziej ekonomicznie bedzie przeniesc je cale ...

Laura_x - 3 Listopad 2005, 20:09
przeniesienie wszystkich pogaduszek to glupi pomysl :roll: te co zostaly zaproponowane, moga byc :roll:
Domia - 3 Listopad 2005, 20:10
Laura, a ironii nie wyczulas xD ?

Ty bys kurde wszystko tam przeniosl do tego swojego RCC i to mnie cholernie wkurza... jeden dzial i juz zadnych *piiip* miasteczec, RCC i tak dalej, bo juz mnie to wkurzac zaczyna :/

Laura_x - 3 Listopad 2005, 20:13
w sumie, skoro mialabym mozliwosc zaglosowania, to zgodzilabym sie z Domia, bo mi to RCC nei odpowoada wogole (no ale jak trzeba przeniesc, to trudno) :|
Vinyanov - 3 Listopad 2005, 20:43
Domia napisał/a:
Ty bys kurde wszystko tam przeniosl do tego swojego RCC i to mnie cholernie wkurza...

Cytat:
mi to RCC nei odpowoada wogole

Jezeli ma byc na forum smietnik, to lepiej w RCC niz w Pogaduszkach. Ironia wyczuta, mam nadzieje? :wink:

Laura_x - 3 Listopad 2005, 20:52
tak Viny, ironia wyczuta, ale i tak przenoszenie polowy pogaduszek do RCC to troche za duzo jednak :P ale co ja mam do gadania.jestem zwykla userka... :P no ale dziwne, ze we wladzach forum zadnej dziewczyny nie ma :P
mattirab - 3 Listopad 2005, 20:55
Laura, zrozum. To sa tematy "nabijackie", ja mysle, ze powinny byc w RCC. Ale zostawiamy te tematy, ktore sa sednem, zrodlem "Pogaduszek"! Zostawiamy te najwazniejsze.
Laura_x - 3 Listopad 2005, 21:06
no oki ja rozumiem :P Nei musicie mi teog tlumaczyc jak malej dziewczynce :mrgreen: :P a jak rozrozniacie tematy nabijackie od zwyklych :?: :P
Vinyanov - 3 Listopad 2005, 21:28
Laura_x napisał/a:
a jak rozrozniacie tematy nabijackie od zwyklych

Redaktor poprzez samo podjecie trudu takiego rozroznienia okazuje czujnosc i troske o dobro forum wystarczajaca, aby reszta uzytkownikow mogla uwierzyc w trafnosc decyzji, ktora ostatecznie podejmie... :mrgreen:

Laura_x - 3 Listopad 2005, 21:40
mam dwa pytania
1) skoro macie zamiar przeniesc kilka topicow do RCC to czemu jeszcze teog nei zrobiliscie :?: :P
2) czemu zadna dziewczyna nie jest we wladzach forum tzn nie jest moderatorem lub adminem :?: :P

Domia - 3 Listopad 2005, 21:48
Rozumiem takie tematy jak skojarzenia itp. w RCC, ale najlepszy/najgorszy forumowicz czy np. south park studio, to przesada :/
Cytat:

no ale dziwne, ze we wladzach forum zadnej dziewczyny nie ma

Jak widzisz dyskryminacja kobiet i tu sie sprawdza, co mi wybitnie nie odpowiada xD

Laura_x - 3 Listopad 2005, 21:53
Domia -> po raz kolejny sie zgadzamy xD te uwazam, ze "najgorszy/najlepszy forumowicz" to nie jest topic tylu nabijackiego :roll: a co do wladz forum... no comments, ale przydalaby sie jakas baba na moderatora :P no bo faktycznie wyglada to na dyskryminacje :P
Domia - 3 Listopad 2005, 22:02
Laura_x napisał/a:
ale przydalaby sie jakas baba na moderatora

No cos ty, na admina ;D ! [ironia mode :wink: ]

A tak wracajac do tematu, to czy rzeczywiscie redakcja nie uwzglednia wcisniecia do wladzy jakiejs baby xD :wink: Bo wiecie tu trzeba kobiecej reki - disajn i te sprawy xD

petr - 3 Listopad 2005, 22:14
Po pierwsze:
Domia napisał/a:
polowe pogaduszek

lol
Domia napisał/a:
Ty bys kurde wszystko tam przeniosl

lol 2

To tylko kilka najbardziej luznych, nabijackich tematow...
Laura_x napisał/a:
a jak rozrozniacie tematy nabijackie od zwyklych

Hm... Nabijackie to te, ktore sa kompletnie na luzie... Przyklady to obydwa RCC i wiekszosc powyzszej listy...
Argumentacja Vina tez jest w porzadku ale podburza zenski bunt na forum ;]
Laura_x napisał/a:
skoro mialabym mozliwosc zaglosowania, to zgodzilabym sie z Domia (...) no ale jak trzeba przeniesc, to trudno

Laura_x napisał/a:
skoro macie zamiar przeniesc kilka topicow do RCC to czemu jeszcze teog nei zrobiliscie

Domia napisał/a:
Rozumiem takie tematy jak skojarzenia itp. w RCC, ale najlepszy/najgorszy forumowicz czy np. south park studio, to przesada

Ale:
petr napisał/a:
proponowana lista tematow do przeniesienia do RCC

Wszystko jasne?
"Mialabym mozliwosc zaglosowania", "trzeba przeniesc" - gdybym chcial decydowac sam, te tematy juz dawno bylyby w RCC - ale akcja ta (caly temat) ma za zadanie wspolne posprzatanie forum - moderatorzy sa tylko narzedziem :wink:
Piszac tego posta zdawalem sobie sprawe, ze rozpetam burze - ale wlasnie to mialem na celu! Chcialem zebyscie zabrali wreszcie glos w tej sprawie!
Laura_x napisał/a:
uwazam, ze "najgorszy/najlepszy forumowicz" to nie jest topic tylu nabijackiego

Skoro obie jestescie przeciwko, nie ma sprawy - obydwa tematy moga zostac.

Co kobiet w Redakcji. Postaram sie zalatwic to brutalnie:
a) prosze wskazac mi jeden powazny serwis (strony zespolow sie nie licza) w ktorym w Redakcji jest kobieta (powstaje pytanie - czy Icy.pl jest serwisem powaznym? ;P ech xD)
b) ech. Pamietam czasy kiedy Domia otarla sie o modera na IT.NET... No coz. Domia, Laura - to co zdaza Wam sie wspolnie robic (czytaj: nabijac - przyklad ostatnich dni to "Jak wygladacie") nie oczekujcie na prawa modera...
Wypowiem sie od razu w swoim imieniu - trafilem do Redakcji glownie ze wzgledu na stare czasy - z wiekszoscia ekipy znamy sie juz jakis czas i wiemy czego mozemy sie po sobie spodziewac.. Tak, wiem ze Domia tez jest z nami bardzo dlugo, ale dopiero jakis czas temu zerwala z opinia nabijaczki...
Sory.
Laura_x napisał/a:
wyglada to na dyskryminacje

Jak wynika z powyzszego, w tym momencie nie ma kandydatki na takie stanowisko... Domia bylaby najblizej...
Poza tym, z tego co wiem, w najblizszym czasie nie planujemy rozszezania Redakcji...

Domia - 4 Listopad 2005, 15:57
petr napisał/a:
Domia otarla sie o modera na IT.NET

Serio? Czemu ja sie jako ostatnia dowiaduje xD ?

petr napisał/a:
Domia, Laura - to co zdaza Wam sie wspolnie robic (czytaj: nabijac - przyklad ostatnich dni to "Jak wygladacie")

Ta pewnie w porownaniu do Laury to tak nabijam posty, ze szczeka opada... porownaj sobie jej ilosc postow do moich i czas pobytu na forum, ok? Wtedy mozemy porozmawiac.
petr napisał/a:
, wiem ze Domia tez jest z nami bardzo dlugo, ale dopiero jakis czas temu zerwala z opinia nabijaczki...

"Jakis czas temu" ... Boze jak ja nie lubie czegos takiego, gdy ktos patrzy na mnie pod katem przeszlosci :/ Czlowiek sie niby uczy na bledach? ... Widac moze nie znasz tego sformulowania.
petr napisał/a:
Domia bylaby najblizej

Co znaczy, ze i tak cholernie daleko xD

Mi sie tam do wladzy nie spieszy... Mam bardziej ambitne plany na przyszlosc :twisted:

petr - 4 Listopad 2005, 16:37
Domia napisał/a:
petr napisał/a:
Domia otarla sie o modera na IT.NET

Serio? Czemu ja sie jako ostatnia dowiaduje xD ?

Pamietam ze bylas wtedy moim "numerem trzy" - wiec dosc blisko Red ;P (wowczas jednoglosnie wybralismy z Pastorem Vina i JK ;] )
Domia napisał/a:
petr napisał/a:
Domia, Laura - to co zdaza Wam sie wspolnie robic (czytaj: nabijac - przyklad ostatnich dni to "Jak wygladacie")

Ta pewnie w porownaniu do Laury to tak nabijam posty, ze szczeka opada... porownaj sobie jej ilosc postow do moich i czas pobytu na forum, ok? Wtedy mozemy porozmawiac.

Mam dowody ;P
To juz Twoj problem, a nie moj, ze pod jej (Laury) wplywem jestes czasem sklonna do nabijania ;P
Domia napisał/a:
petr napisał/a:
, wiem ze Domia tez jest z nami bardzo dlugo, ale dopiero jakis czas temu zerwala z opinia nabijaczki...

"Jakis czas temu" ... Boze jak ja nie lubie czegos takiego, gdy ktos patrzy na mnie pod katem przeszlosci :/

Tez tego nienawidze, wybacz... Musialem znalezc jakies argumenty
Domia napisał/a:
Czlowiek sie niby uczy na bledach? ...

Do niedawna udowadnialas, ze tak jest ;] (bede sie trzymal tamtych postow jak Scrat zoledzia [Epoka Lodowcowa] ;P )
Domia napisał/a:
petr napisał/a:
Domia bylaby najblizej

Co znaczy, ze i tak cholernie daleko xD

Ciesze sie, ze nie robisz sobie wielkich nadziei ;]
Domia napisał/a:
Mi sie tam do wladzy nie spieszy... Mam bardziej ambitne plany na przyszlosc :twisted:

Hmm ;]

petr - 6 Listopad 2005, 23:14
[size=9px]Pisane wczoraj kilka minut przed awaria serwera[/size]

Nalezy chyba zmienic charakter RCC.
Niektorzy boja sie tam wchodzic, niektorzy wstydza sie tam wchodzic, a niektorzy sie tego brzydza.
Zauwazylem tez ze malo kto zaklada tam tematy... Dzisiejszy Neo - "przyzwyczajenia" - pasuje idealnie, ale wyladowal poczatkowo w Pogaduszkach.
Zdaje sobie sprawe ze to powazny temat, ale... Wlasnie cos takiego powinno byc w RCC...
I tutaj powstaje problem.
Nazwe zostawimy, bo jest historyczna, ale opis trza wywalic i dac nowy...
Powstaje problem ustalenia nowej granicy pomiedzy Pogaduszkami a RCC... Moze tak - Pogaduszki to rozmowa o czyms - filmy, gry, muzyka, etc - a RCC o nas? - chociaz, gusta to tez rozmowa o nas.
Tak, wciaz jestem za istnieniem tego dzialu, kilka luznych tematow z RCC szpeciloby tam, Pogaduszki trzymaja teraz jakis poziom i tak powinno pozostac...

Laura_x - 6 Listopad 2005, 23:16
petr -> masz cholerna racje :P niech pozostanie tak, jak jest :p bo jest dobrze :p forum ma jakis poziom :P inapisalabym cos jeszcze, ale to napisze pozniej :p bo teraz musze zmykac :/

EDIT:
matti -> z Toba sie zgodze, ze RCC moznaby podzielic na kilka dzialow, bo to by bylo swietne rozwiazanie - teraz tammaly balagan panuje :roll: i to samo zrobic z Pogaduszkami, no bo tam tez jest maly balagan - moja propozycja - podzielic Pogaduszki na kilka dzialow, np:
Kultura (muzyka, filmy, literatura)
Gry komputerowe
Cala reszta :roll:

mattirab - 7 Listopad 2005, 17:24
Laura, o takie cos chodzi wlasnie z nabijaniem. Dobra, napiszesz pozniej, ale zedituj ten post, bo to jest jakby nabijactwo. A teraz na temat: petr: Ja mam taki pomyslek: Pogaduszki powinny byc o czyms konkretnym, tak jak dawniej. "Czyli wszystko, co nie pasuje do pozostalych dzialow". O to chodzi. A RCC powinno byc bardziej, jakby to powiedziec, dostepne tzn. takie, aby mlodsi uzytkownicy tez chetnie tam zagladali, bo niektore posty sa tak wulgarne i w ogole, ze szkoda gadac. My propozition: Podzielic RCC na: Centrum. W nim bylyby tematy w miare 'normalne', takie co pasuja do 'Pogaduszek', ale jednak nabijackie. np. Skojarzenia, Gif Wars Piramidkaitd.
Centrum Smiechu i Radochy: tematy: Atak, papier, kamien, nozyczki itd.
Nabijactwa: tematy: Najinteligentniejsza rozmowa swiata, Wasze rekordy/Kariera: Parodia
Miasteczko: To juz jest :lol:

petr - 8 Listopad 2005, 23:31
To juz jest jakis pomysl, podzielic RCC - moznaby tez w jeden dzial wrzucic wszelkie forumowe "gierki" (skojarzenia......)

Ale z drugiej strony - nie jest nas za malo na cos takiego?..

(zazwyczaj -> male fora - malo dzialow; duzo dzialow wynikiem rozrostu forum...)

Laura_x - 9 Listopad 2005, 15:35
petr -> a co sadzisz o moich propozycjach :?: Dobre sa czy nie :?: :) bo mi sie wydaje, ze to by blo dobre rozwiazanie, nei bloby takiego balaganu w Pogaduszkach :)

i nie mow, z ejest nas za malo :D jeszcze przyjdzie czas, gdy bedzie na forum codziennie wchodzilo po 50 userow :P

Domia - 9 Listopad 2005, 16:34
Przeciez w sumie nas tak malo nie jest :D Ponad 200 uzytkownikow. Widzialam wiele for (m. in. te autorstwa koda), gdzie bylo raptem 15 userow i jeszcze wiecej dzialow :shock:
mattirab - 9 Listopad 2005, 16:40
Domia, sama mowisz, ze autorstwa Koda, a podobno on sie na tym nie zna. Sa fora, gdzie jest 10 000 userow, a dzialow moze 1 i 1/2 tego, co tu.
petr - 9 Listopad 2005, 23:58
Mysle ze wciaz jest nas za malo zeby tworzyc wiele dzialow...

Poza tym - zakladajcie wiele tematow [np kulturalnych] i wypowiadajcie sie w nich (zbyt wiele tematow o grach umieralo) - wtedy na pewno bedzie sie dalo cos zrobic...

I prosze, nie porownujcie naszego Forum do for koda ;p Nie macie innych wzorcow?

Ja mam - www.magiczne.pl - z niego "biore" wiekszosc pomyslow ktore tutaj staram sie wdrozyc.. (to wlasnie tam jest zasada z 1 post = 2 emoty)

[size=9px]Z gory mowie, ze szukanie nicku "petr" na nim nic nie da ;P[/size]

petr - 15 Listopad 2005, 01:10
Rozumiem, ze nie ma wiecej zastrzezen co do listy tematow do przeniesienia?
Oto ona po zmianach:

- KONKURS XD
- Tiesto
- South Park Studio
- Gotuj z Hitlerem...
- Zgaduj zgadula...
- Jestem nowy
- Czy jestes pewien?
- Co...
oraz:
- Songo naprawde istnieje (nowy temat, ale mam watpliwosci)
- WoTR (wczesniej go nie zauwazylem)

Pozostaje tez nienaruszona kwestia tematu o DSJ - do ktorego duzego go wrzucic?

Co do "zmiany charakteru RCC" - chwilowo czekamy na akceptacje i ewentualne tlumaczenie Vina ;] Zaproponowalem takie cos:
"Luzniejsza wersja Pogaduszek - z wylaczonym licznikiem (inaczej - dzial do nabijania). Tutaj mozesz sie przywitac, zagrac w forumowa gre i pochwalic stopniem zfazowania."
Moze byc tylko problem z przetlumaczeniem "zfazowania" - ale jak mowilem, to "projekt" nazwy.

Domia - 30 Listopad 2005, 20:44
Ja mam pare spraw.

1) I jak ze zmienianiem charakteru RCC? Jakies decyzje zapadly, czy zostaje tak jak jest?
2) Groziliscie warnami za offtopy - tyle ich juz bylo i ostrzezen ani jednego nie widzialam. Ja swoje dostalam bez jakiegokolwiek bolu, ze strony 'wladz' (?). I powiem szczerze, ze sie pieprzycie z Laura... Offtopic co drugi dzien (ostatnio glownie z Jankovem), tu np. w "Humorze" kilka postow pod rzad, bo nie chcialo jej sie pisac jednego dlugiego. To mnie az zniecheca do wchodzenia na to forum! Ostrzezenie nie boli, nie gryzie, a jest po to, aby user sie poprawil! Nie wiem, czy Laura Was jakos szczegolnie urzekla, czy moze boicie sie jej wlepic ostrzezenie, ale mi potrafiliscie dac warna, a nawet dwa, po jakichs 200-300 postach. Dzis ciesze sie, ze to zrobiliscie, bo jak widac, potrafilo to zadzialac w skuteczny sposob i zahamowac u mnie nabijactwo. Ale jesli Laura ma byc caly czas 'bez winy', to tych postow bedzie wiecej, wiecej, wiecej i jeszcze raz wiecej.

To tyle ode mnie.

Laura_x - 30 Listopad 2005, 21:16
Domia napisał/a:
To mnie az zniecheca do wchodzenia na to forum!

To nei wchodz, jak Cie to tak boli :?

Domia napisał/a:
Nie wiem, czy Laura Was jakos szczegolnie urzekla, czy moze boicie sie jej wlepic ostrzezenie

hehe to mnie na maxa rozbawilo - o co Ci chodzi w tym urzekaniem, moja droga?

Domia napisał/a:
Ale jesli Laura ma byc caly czas 'bez winy', to tych postow bedzie wiecej, wiecej, wiecej i jeszcze raz wiecej.

Kur*a, a co zazdroscisz mi czegoc? Czemu czepiasz ise bez przerwy mnie? Na innych forach, to nie zwracaja az tyle uwagi na pisanie duzej ilosci, jak tu :? Zauwazylam to ostatnio, bo nawet na WoTr atmosfera zrobila sie milsza niz tu :? A tu, jak napisze 5 postow, to mnie sie posadza o nabijanie :? A to, ze czasmai napisze wiecej, to nie znaczy, ze mam zamiar bezlitosnie nabic sobie licznik :?

EDIT: matti -> twoje propozycje sa dziwne - jak mam pisac, gdy mi kazesz pisac na forum dla doroslych ? kurde no, moze Tobie i niektorym sie niepodoba, ze pisze duzo, no ale co zrobic, jak ja lubie pisac ? moze lepiej bedzie odejsc? wtedy siemnie pozbedziecie i juznikt nie bedzie pisal tak duzo jak ja :? chcecie tego? to mowcie :?

mattirab - 30 Listopad 2005, 21:37
Laura_x napisał/a:
Kur*a, a co zazdroscisz mi czegoc? Czemu czepiasz ise bez przerwy mnie? Na innych forach, to nie zwracaja az tyle uwagi na pisanie duzej ilosci, jak tu Zauwazylam to ostatnio, bo nawet na WoTr atmosfera zrobila sie milsza niz tu A tu, jak napisze 5 postow, to mnie sie posadza o nabijanie A to, ze czasmai napisze wiecej, to nie znaczy, ze mam zamiar bezlitosnie nabic sobie licznik

Laura - nie nabijaj, CIAGLE TO SAMO, nie klocmy sie. A ja mam do Laury dwie PROPOZYCJE:
1. Nie gratuluj ciagle i kazdemu.
2. O rzeczach tylko dla doroslych mow tylko na forum doroslych.
PS. To tylko propozycje, i prosze, jesli musisz odpowiedziec na moj post, to prosze, zedituj tego powyzej.

EDIT:

Cytat:
1) I jak ze zmienianiem charakteru RCC? Jakies decyzje zapadly, czy zostaje tak jak jest?
2) Groziliscie warnami za offtopy - tyle ich juz bylo i ostrzezen ani jednego nie widzialam. Ja swoje dostalam bez jakiegokolwiek bolu, ze strony 'wladz' (?). I powiem szczerze, ze sie pieprzycie z Laura... Offtopic co drugi dzien (ostatnio glownie z Jankovem), tu np. w "Humorze" kilka postow pod rzad, bo nie chcialo jej sie pisac jednego dlugiego. To mnie az zniecheca do wchodzenia na to forum! Ostrzezenie nie boli, nie gryzie, a jest po to, aby user sie poprawil! Nie wiem, czy Laura Was jakos szczegolnie urzekla, czy moze boicie sie jej wlepic ostrzezenie, ale mi potrafiliscie dac warna, a nawet dwa, po jakichs 200-300 postach. Dzis ciesze sie, ze to zrobiliscie, bo jak widac, potrafilo to zadzialac w skuteczny sposob i zahamowac u mnie nabijactwo. Ale jesli Laura ma byc caly czas 'bez winy', to tych postow bedzie wiecej, wiecej, wiecej i jeszcze raz wiecej.

To tyle ode mnie.

Domia, to mi sie podoba, to jest racjonalne i wlasciwe podejscie do sprawy, ale reakcje "wladz" juz byly - "Posto nabijactwo i nienabijactwo" i ten temat, ale jestem za warnem, przykro mi.

EDIT 2:

Laura, nie zrozumialas. Piszesz na tym forum za duzo rzeczy "nieprzyzwoitych". Nie chodzi o to, ze masz tu w ogole nie pisac, tylko zebys ograniczyla sie z pisaniem, a w szczegolnosci z pisaniem o rzeczach "nieprzyzwoitych".

domaz - 30 Listopad 2005, 22:33
Jezu laura nabijasz i tyle. Kiedys wchodzilem na 4um bralem posty nieprzeczytane i czytalem wszystko z gory do dolu. Teraz bire posty nieprzeczytane i czytam tylko poniektore, a czasami zadne, bo wiem co tam bedzie. NIC
Domia - 30 Listopad 2005, 22:36
Laura_x napisał/a:
Kur*a, a co zazdroscisz mi czegoc?

Nie.
Laura_x napisał/a:
o co Ci chodzi w tym urzekaniem, moja droga?

Hmmm, mysle, ze inni po prostu chca Cie tu za wszelka cene zatrzymac, poniewaz jestes plci zenskiej :wink: Nie ukrywam, ze czulabym sie mocno osamotniona, gdybys tu sie nie zjawila.
Laura_x napisał/a:
bo nawet na WoTr atmosfera zrobila sie milsza niz tu

Raz narzekasz na WoTR, raz je chwalisz, ja rozumiem, ze kobieta zmienna jest, ale zeby az tak?
Laura_x napisał/a:
To nei wchodz, jak Cie to tak boli

A ja nie powiedzialam, ze mnie to boli, tylko zniecheca
Laura_x napisał/a:
A to, ze czasmai napisze wiecej, to nie znaczy, ze mam zamiar bezlitosnie nabic sobie licznik

To nawet nie chodzi o nabijanie, tylko o to, ze forum sie robi nieczytelne, bo ktos nowy, gdy wchodzi w temat np. o Komorkach, a tam widzi jak rozmawiamy o avatarach. To jest oczywiscie tylko przyklad.
Laura_x napisał/a:
moze lepiej bedzie odejsc? wtedy siemnie pozbedziecie i juznikt nie bedzie pisal tak duzo jak ja chcecie tego? to mowcie

Boze znow to samo... Laura to, ze po prostu mnie denerwuje sposob, w jaki piszesz posty, nie oznacza, ze Cie nienawidze i bede gnoic na kazdym kroku.
mattirab napisał/a:
Domia, to mi sie podoba, to jest racjonalne i wlasciwe podejscie do sprawy,

Dziekuje.
mattirab napisał/a:
ale reakcje "wladz" juz byly - "Posto nabijactwo i nienabijactwo" i ten temat

Jednak, jakichs konkretnych pozytywnych zmian, nie widze.
mattirab napisał/a:
nie klocmy sie

No wlasnie. Bo ja osobiscie nie chce sie klocic, czy wyzywac Cie od najgorszych spamerow i jeszcze nie wiadomo kogo. Uwierz mi, ze widzialam o wieeeeele gorszych nabijaczy, niz Ty. Osobiscie chcialam tylko zwrocic na to uwage.

syo - 1 Grudzień 2005, 13:56
Dzial "Cala reszta" czyli WSZYSTKO co nie zwiazane z Icy Towerem i strona Icy.pl (bo w koncu to forum ICY.PL O TEMATYCE IT) - Pogaduszki i slawne RCC powinny byc dzialami, w ktorych posty nie powinny sie liczyc. I nie obchodzi mnie to, ile postow strace. Tam bedzie juz sobie mozna off-topowac, srowac i wszystko, co sobie spamerzy zechca. Na licznik to niestety nie wplynie.
I dopiero wtedy jesli w dzialach o IT znajdzie sie jakis durny off-top - konsekwentnie beda lecialy WARNY.

Co do warna dla obecnych off-toperow - jestem za, chociazby symbolicznie. Moze wtedy nie bedzie bezsensownych klotni i w przyszlosci zapewne wyzwisk.

Zglaszam te propozycje do Redakcji i mam nadzieje, ze dopne swego. Moze wtedy skoncza sie off-topy, spamerstwo, a i dzialy o IT uzyskaja troche wiecej popularnosci niz "Cala reszta".

Laura_x - 1 Grudzień 2005, 14:46
prosze bardzo dawajcie mi warna, jak chcecie :? a co do tegopomyslu i niezliczaniu postow w Pogaduszkach, to juz uwazam za kompletnie beznadziejny pomysl :? nie dziwcie sie, ze macie tak malo uzytkownikow, skoro zaczynacie wprowadzac neiliczenie postow w kolejnych dzialach :?
Jak tylko dzialy o IT beda mialy wlaczone liczniki, to przeciez tu sie zrobia totalne pustki - malo kto bedzie pisal :? nei mowie tego jako spamerka, chociaz wiem, ze za taka mnie uwazacie, ale mowie tojak normalny uzytkownik :?

syo - 1 Grudzień 2005, 14:52
Laura_x napisał/a:
nie dziwcie sie, ze macie tak malo uzytkownikow, skoro zaczynacie wprowadzac neiliczenie postow w kolejnych dzialach

Laura_x napisał/a:
Jak tylko dzialy o IT beda mialy wlaczone liczniki, to przeciez tu sie zrobia totalne pustki - malo kto bedzie pisal

Jesli uzytkownik jest madry i wie do czego sluzy forum (bo sluzy do dyskusji, wypowiadania sie, a nie spogladaniu ile to ma sie postow i ile jeszcze brakuje do kogos tam), to na forum zostanie i bedzie pisac, czy posty sa liczone czy nie.
Pomysl podtrzymuje i w ramach mozliwosci konsekwentnie zrealizuje.

Laura_x - 1 Grudzień 2005, 14:54
Cytat:
Jesli uzytkownik jest madry

Aha, czyli wedlugo twojej definicji, jestem glupia :/

Cytat:
bo sluzy do dyskusji, wypowiadania sie, a nie spogladaniu ile to ma sie postow i ile jeszcze brakuje do kogos tam

ech mow sobie co chcesz, ja swojego zdania nie zmienie :? a jelsi mam byc naprawde szczera, to toj [pomysl jest bewznadziejny :? Prosze, mozesz dac mi za to warna :?

syo - 1 Grudzień 2005, 14:58
Laura_x napisał/a:
Prosze, mozesz dac mi za to warna

Warna dam za niepotrzebna dyskusje.

Laura_x napisał/a:
Aha, czyli wedlugo twojej definicji, jestem glupia

Nie.

Laura_x napisał/a:
ale mowie tojak normalny uzytkownik

Wlasnie dlatego nie. Wciaz mam nadzieje, ze Twoim nadrzednym sensem bycia na tym forum nie jest liczba obok napisu "Posty:".
Jesli chcesz mi cos napisac badz podyskutowac napisz mi PMa.

domaz - 1 Grudzień 2005, 15:54
laura wlasnie pokazalas ze nie piszesz po to zeby wniesc cos do dyskusji tylko po to zeby podniols ci sie licznik. I teraz juz sie tego nie wypniesz, bo sama sie do tego przyznalas EOT
Domia - 1 Grudzień 2005, 17:23
syo napisał/a:
Dzial "Cala reszta" czyli WSZYSTKO co nie zwiazane z Icy Towerem i strona Icy.pl (bo w koncu to forum ICY.PL O TEMATYCE IT) - Pogaduszki i slawne RCC powinny byc dzialami, w ktorych posty nie powinny sie liczyc. I nie obchodzi mnie to, ile postow strace. Tam bedzie juz sobie mozna off-topowac, srowac i wszystko, co sobie spamerzy zechca. Na licznik to niestety nie wplynie

Zgadzam sie w 100%-ach.
Laura_x napisał/a:
Jak tylko dzialy o IT beda mialy wlaczone liczniki, to przeciez tu sie zrobia totalne pustki - malo kto bedzie pisal

Jestem na pewnym forum o GTA i tam sa wlaczone tylko dzialy o tej grze (do licznika), a uzytkownikow jest dosc sporo i nikt sie nie skarzy. A twoja powyzsza wypowiedz...
Laura_x napisał/a:
nei mowie tego jako spamerka, chociaz wiem, ze za taka mnie uwazacie, ale mowie tojak normalny uzytkownik

... na pewno przeczy temu zdaniu. Bo gdybys lubiala grac w IT, to nie interesowalby Cie licznik, a jak widze dla Ciebie jest to po prostu tragedia i zniszczenie sensu twojego zycia.
Cytat:

Cytat:
bo sluzy do dyskusji, wypowiadania sie, a nie spogladaniu ile to ma sie postow i ile jeszcze brakuje do kogos tam

ech mow sobie co chcesz, ja swojego zdania nie zmienie

Czyli mam rozumiec, ze dla Ciebie forum sluzy do czegos innego, niz napisal Syo? Logicznie myslac prowadzi, to do tego, ze dla Ciebie wazna jest ilosc postow.
Laura_x napisał/a:
Cytat:
Jesli uzytkownik jest madry

Aha, czyli wedlugo twojej definicji, jestem glupia

Dramatyzujesz. Dla Ciebie, choc jedno slowo krytyki, jest rownoznaczne z tym, ze cale forum Cie nie lubi, nienawidzi itp. Czy nie potrafisz tego przyjac z pokora i przemyslec? Wolisz sobie na nas poprzeklinac, zloscic i wyzywac sie?

petr - 1 Grudzień 2005, 17:43
No, nareszcie cos sie ruszylo - brawo Domia za poczatek.
"Nowy charakter" RCC bedzie jak Vin - lub inna chetna osoba - przetlumaczy powyzsze.
A teraz do rzeczy...

Jestem calym sercem PRZECIW wylaczaniu licznika w Pogaduszkach!
syo napisał/a:
Tam bedzie juz sobie mozna off-topowac, srowac i wszystko, co sobie spamerzy zechca.

NIE!
Co z tego ze to forum o IT - chetnie pogadam sobie z tutejszymi ludzmi o innych sprawach, bo nie tylko IT jest na swiecie - ALE W ODPOWIEDNICH WARUNKACH - a nie wszechogarniajacym syfie! Po to wlasnie powstalo RCC - do nabijania, zeby uratowac Pogaduszki przed offtopem na kazdym kroku!

Co do Laury - no coz, jestem w kropce, z kims takim doczynienia jeszcze nie mialem. Wytlumaczyc sie nie da, bo sie obrazi, przymknac oka sie nie da (co zreszta poczatkowo robilismy ze wzgledu na plec), bo bedzie jeszcze gorzej niz jest... Surowych zasad wprowadzic sie nie da, bo czesc forum nie jest do tego przyzwyczajona i sie oburzy czy nawet nas opusci.
I watpie zeby warn dal rade rozwiazac ten problem...
Prosze Laure o nie odpisywanie mi tutaj "no to najlepiej odejde :? :? :? :? :? :? :? " bo to nie wniesie NIC do dyskusji.

To tyle..

mattirab - 1 Grudzień 2005, 17:44
Domia napisał/a:
syo napisal/a:
Dzial "Cala reszta" czyli WSZYSTKO co nie zwiazane z Icy Towerem i strona Icy.pl (bo w koncu to forum ICY.PL O TEMATYCE IT) - Pogaduszki i slawne RCC powinny byc dzialami, w ktorych posty nie powinny sie liczyc. I nie obchodzi mnie to, ile postow strace. Tam bedzie juz sobie mozna off-topowac, srowac i wszystko, co sobie spamerzy zechca. Na licznik to niestety nie wplynie

Zgadzam sie w 100%-ach.

Ja w 50 %. Tzn. chce przez to powiedziec, ze ilosc postow jest dla mnie wazna, ale po:
1) Wazniejsze niz ilosc postow jest cale to forum i userzy, przyzwyczailem sie do niego i go lubie (forum).
2) Sluchajcie, 'Pogaduszki' to super dzial, poieram zdecydowanie zawieszenie liczenia w "Avatar", "Jak wygladacie", "Humor", ale sa tematy powazne: "Quizy matematyczne", "Minigry", "Przedstawmy sie jescze raz dla przypomnienia", dwa inne "Pilka nozna" i "Muzyczka" tez moglyby zostac w liczeniu, to jest "poczatek" 'Pogaduszek'
3) Chcialbym byc kims milo wspominanym na forum, nie mowie, ze odchodze, ale chce byc lubiany, chce byc na forum takim "malym" fajnym gosciem, chcialbym, zeby wielu zainteresowalo sie historia for o IT i sama gra.

Ale zastosuje sie do kazdej decyzji Szanownych Panow moderow i adminow. ;)

EDIT:
Cytat:
No, nareszcie cos sie ruszylo - brawo Domia za poczatek.
"Nowy charakter" RCC bedzie jak Vin - lub inna chetna osoba - przetlumaczy powyzsze.
A teraz do rzeczy...

Jestem calym sercem PRZECIW wylaczaniu licznika w Pogaduszkach!
syo napisal/a:
Tam bedzie juz sobie mozna off-topowac, srowac i wszystko, co sobie spamerzy zechca.

NIE!
Co z tego ze to forum o IT - chetnie pogadam sobie z tutejszymi ludzmi o innych sprawach, bo nie tylko IT jest na swiecie - ALE W ODPOWIEDNICH WARUNKACH - a nie wszechogarniajacym syfie! Po to wlasnie powstalo RCC - do nabijania, zeby uratowac Pogaduszki przed offtopem na kazdym kroku!

Co do Laury - no coz, jestem w kropce, z kims takim doczynienia jeszcze nie mialem. Wytlumaczyc sie nie da, bo sie obrazi, przymknac oka sie nie da (co zreszta poczatkowo robilismy ze wzgledu na plec), bo bedzie jeszcze gorzej niz jest... Surowych zasad wprowadzic sie nie da, bo czesc forum nie jest do tego przyzwyczajona i sie oburzy czy nawet nas opusci.
I watpie zeby warn dal rade rozwiazac ten problem...
Prosze Laure o nie odpisywanie mi tutaj "no to najlepiej odejde " bo to nie wniesie NIC do dyskusji.

To tyle..

Petr: Brawo. Popieram.

EDIT 2 DO PONIZSZEGO POSTA:
Petr, nie <hahaha>. To "znak" grzecznosciowy ;)

petr - 1 Grudzień 2005, 17:52
mattirab, naprawde tak myslisz, czy podlizujesz sie Szanownemu Moderatorstwu? xD

Niestety nie da sie wylaczyc licznika w jednym temacie... Mozna go za to przeniesc do RCC ;]

syo - 1 Grudzień 2005, 19:32
1. Znaczna czesc tematow przeniesiona do RCC, w "Pogaduszkach" pozostaja tylko te o konkretnych zagadnieniach. Kto najbardziej "ucierpial" mozna spojrzec po ilosci postow.

2. Ostrzezenia dla:
- Laury (wartosc: 1)
- Jankov (wartosc: 1)

3. Ostrzezenie odebrane dla:
- Domaza (wartosc: 1, pozostaje: 1, Vin to zrobi)

4. Posty w Pogaduszkach sa liczone, co nie znaczy ze spam jest mile widziany. Wrecz przeciwnie.

Laura_x - 1 Grudzień 2005, 20:10
petr napisał/a:
NIE!

i ja sie z tym w 100% zgadzam :roll:

Cytat:
Posty w Pogaduszkach sa liczone, co nie znaczy ze spam jest mile widziany. Wrecz przeciwnie.

no i dobrze :roll: niech bedzie tak jak jest..jakos to przezyje :roll: Zostane tutaj dla tej garstki osob, ktora darzy mnie wieksza sympatia niz reszta :roll:

Cytat:
2. Ostrzezenia dla:
- Laury (wartosc: 1)

Dzieki, jest jedna dobra strona tego ostrzezenia - przynamnije bede wiedzlaa, ile dni jestem na forum :mrgreen: a nie daloby sie zrobic tak, ze kazdy by widzial, od ilu dni jest na forum ? Pytam z ciekawosci :)

domaz - 1 Grudzień 2005, 20:13
Laura wez sobie skopiuj tekst "Ja sie z tym w 100% zgadzam" i potem tylko wklejaj pod kazdym postem bedziesz miala mniej roboty
petr - 1 Grudzień 2005, 20:19
A ja dodam jeszcze skromnie:
5. Dzialy do nabijania maja zmienione opisy - mozna poogladac na glownej (problem jest tylko z nazwa..)
W planach:
6. Nowy regulamin forum - a przynajmniej rozszezenie aktualnego - i przestrzeganie go...

Laura_x napisał/a:
Dzieki, jest jedna dobra strona tego ostrzezenia - przynamnije bede wiedzlaa, ile dni jestem na forum

LOL - mozna sobie policzyc...
Bez komentarza, jak mowilem, sa osoby od ktorych warny sie "odbijaja"... Ja dostalem raz jeden w zyciu - za to, ze polowa posta byla kontunuacja offtopa - i myslalem ze sie ze wstydu tam spale!
Zgadzam sie z domazem...
EDIT: moja matematyczka powiedzialaby: "Laura, jestes niereformowalna!"

Domia - 1 Grudzień 2005, 20:40
Chcialam juz zakonczyc ten temat, ale pare spraw mam do 'omowienia'.
Cytat:
Zostane tutaj dla tej garstki osob, ktora darzy mnie wieksza sympatia niz reszta

Chyba nie czytasz moich postow zbyt dokladnie...
Kod:
Boze znow to samo... Laura to, ze po prostu mnie denerwuje sposob, w jaki piszesz posty, nie oznacza, ze Cie nienawidze i bede gnoic na kazdym kroku.

Nadal utrzymuje, ze jestes fajna i sympatyczna babka.

Przy okazji widze, ze postow ubylo kazdemu :) Poprzenosiliscie cos do RCC, gdzies wylaczyliscie licznik, bo jestem ciekawa?

mattirab - 1 Grudzień 2005, 21:06
Domia - patrz post syo. A tak na ontop: swietna robota. Pewnie bedziemy pamietac o tym, ach jak mi sie marzy opowiadac nowym userom o tym i o wielu ciekawych rzeczach na forum, np. o aferze z "mattirab - play Icy Tower" - podpisie syo. Na tym forum fajnie jest.
Laura_x - 2 Grudzień 2005, 13:12
ej kur*a co jest? to w jakich dizalach sa teraz zliczane posty, ze ja na liczniku nie mam zadnego? to jest bez sensu :?
domaz - 2 Grudzień 2005, 15:46
zobaczymy czy pisalas tylko zeby nabic...
Domia - 2 Grudzień 2005, 15:56
Ja naprawde nie chce ciagnac tego dalej, ale...
Laura_x napisał/a:
ej kur*a co jest? to w jakich dizalach sa teraz zliczane posty, ze ja na liczniku nie mam zadnego? to jest bez sensu

Laura - po takich wypowiedziach, sama sie 'wkopujesz' w opinie nabijacza postow. Piszesz, ze odchodzisz, a czemu? Bo Ci licznik wyzerowali! Takie to dla Ciebie wazne? Bo jak dla mnie, to jest to zaden powod, do opuszczania nas, czy do nie zjawienia sie na zlocie. Naprawde wkurzasz mnie tym coraz bardziej i jak Cie wczesniej, nadal, lubialam, to teraz tej sympatii do Ciebie jest coraz mniej. Pograzasz sie po prostu... Nie wiem jak mozna patrzyc na przyjazn pod katem ilosci postow. Jesli podobnie postepujesz w realnym zyciu, to pozostalo mi tylko pogratulowac Tobie.
Dziekuje i dowidzenia.
I nie odpisuj mi na to, "ok jak chcecie, to sobie ide", bo to jest juz chore.

domaz - 2 Grudzień 2005, 16:19
DOMIA W 100% SIE Z TOBA ZGADZAM!!!!!

:mrgreen: :roll: :grin:

[size=9px]Super domaz, masz racje, ale pokaz ze zasluzyles na zdjecie tego ostrzezenia.. Ten dzial to nie RCC. /petr[/size]

Laura_x - 2 Grudzień 2005, 20:21
ej ludzie, kurde, nie powiedzialam, ze mi zalezy tylko na liczniku, tylko mnie wkur***o to, ze tylko mi calkowicie Sal wyzerowal licznik :? Co to ja jestem, jakis przestepca, czy co :?: No normalnie paranoja :?
Robee - 7 Grudzień 2005, 16:06
A co sie stanie gdy bedziesz miala licznik na 0? To nie jest jakis konkurs z nagrodami kto ma najwiecej postow.. ja sie tym licznikiem w ogole nie przejmuje :roll:
Laura_x - 7 Grudzień 2005, 20:36
Robee -> no niby nic sie nie stanie, ale to bylo troche chamskie, nie uwazasz? wyzerowali licznik tylko mi :? jak zeruje siue jednej, to i reszcie tez :?
petr - 7 Grudzień 2005, 21:55
Laura:
a) sprawa jest juz zakonczona
b) zauwaz, ze nie tylko Twoj licznik zostal naruszony...
ale jak mowilem, sprawa zakonczona; jeszcze jeden post o tym i poleci ostrzezenie... dyskutujcie sobie w SB

petr - 22 Kwiecień 2006, 18:04
Wielkie porzadki na forum - czesc druga
..nie podoba mi sie aktualny stan forum, pozwolilem wiec sobie poprzenosic, pousuwac, poscalac, podzielic etc etc...

PRZENIESIONO
IT1.3 -> IT ogolnie - 1. Tytuly, klasyfikacja, awansy 2. techniki w IT
IT1.2 -> IT ogolnie 1. na jakich schodkach... 2. Combo 3. nagrody 4. Ulubiona postac 5. ulubiony typ schpdka ..i wszelkie tematy o - jakby nie bylo - uniwersalnych postaciach
IT1.2 -> IT pomoc 1. tworzenie postaci

Kawiarnia -> Hyde Park (pamietajac o zalozeniu, ze kawiarnia miala byc powazna) 1. Avatary, sygnatury 2. Blogi 3. Kim chcesz zostac.. ...i inne, nie chce mi sie wszystkich wpisywac...

Interakcje -> Hyde Park 1. Turniej Tekken 5 2. Potrzebuje kimanka..

USUNIETO
x postow, w tym
1 SKAF++
5 catek
1 mattirab
4 killer
1 Domia
3 Laura
4 Devlin
2 Joasia
x tematow, w tym
'mam pomysla'
'co najbardziej wkurza Cie w IT?' (odswierzany i nie wnoszacy nic; poza tym - takie cos juz jest - 'Nieprzyjemnosci')
...oraz wszelkie 'zdublowane' tematy

SCALONO
1. Harold the Polishboy 2 z 'jedynka' (xd)

...poza tym zastanawiamy sie w gronie redakcyjnym co zrobic z licznymi tematami 'filozoficznymi' (w wiekszosci zalozonymi przez Asefa) - albo dodamy przypis, albo powstanie nowy dzial... Ktos ma jakies pomysly?
Problem jest, bo te tematy sa nabijackie - zawsze odchodzimy w nich od linii tematu - ale sa jak najbardziej powazne i nie nadaja sie do RCC.

EDIT Uwazajcie teraz - mam wielka ochote na czystke *, a wtedy zaleje Was fala warnow...

* IMO conajmniej piec osob na tym forum jest do odstrzalu (czytaj: do zbanowania)

Neo - 22 Kwiecień 2006, 18:12
petr napisał/a:
IMO conajmniej piec osob na tym forum jest do odstrzalu (czytaj: do zbanowania)

A wedlug niektorych sa to: Neo, petr, Syo, Vinyanov i kilku inych. :D

petr - 22 Kwiecień 2006, 18:13
Nie pisz czegos takiego Neo, bo jeszcze pomysla ze zartujemy.

Pilnowac powinni sie catek, killer i Kubus - beda do odstrzalu jako pierwsi

EDIT Co nie oznacza ze inni moga spac spokojnie... Tak jak napisalem w SB - od teraz wykroczenie = warn

mattirab - 22 Kwiecień 2006, 19:54
petr napisał/a:
Wielkie porzadki na forum - czesc druga

Brawo, gratuluje, ze Ci sie chcialo.
petr napisał/a:
PRZENIESIONO
IT1.3 IT ogolnie - 1. Tytuly, klasyfikacja, awansy 2. techniki w IT
IT1.2 IT ogolnie 1. na jakich schodkach... 2. Combo 3. nagrody 4. Ulubiona postac 5. ulubiony typ schpdka ..i wszelkie tematy o - jakby nie bylo - uniwersalnych postaciach
IT1.2 IT pomoc 1. tworzenie postaci

We wszystkim sie zgadzam, wlasnie dziwilo mnie, ze tyle tematow jest aktywnych w IT 1.2.
petr napisał/a:
Ktos ma jakies pomysly?

Scalic te tematy z tematem "Zjawiska paranormalne".
petr napisał/a:
EDIT Uwazajcie teraz - mam wielka ochote na czystke *, a wtedy zaleje Was fala warnow...

Zaczynam sie bac. Naprawde. Co oznacza gwiazdka w zdaniu? Cos chciales wyjasnic?

petr - 22 Kwiecień 2006, 20:03
mattirab napisał/a:
Scalic te tematy z tematem "Zjawiska paranormalne".
Pomieszaloby sie dyskusje, szkoda by bylo...

Co do gwiazdki - wyedytowalem, zapomnialem o tym

BTW szkoda zamykac dzial IT 1.2 - zamknalem wiec niektore tematy xd

EDIT dokladniej - zamknalem wszystkie (prawie), za to niektore przenioslem...

mattirab - 20 Listopad 2006, 21:30
Temat postu: Odp: APEL // "sprzatenie" forum ;)
Skąd się biorą te spamy?! Już na starym serwerze się pojawiały. Może któryś z Adminów zablokuje pisanie dla gości? :)
Vinyanov - 21 Listopad 2006, 13:26
Przyblokowałem gości. Dzięki za zmotywowanie do działania, dawno miałem to zrobić. ;)
petr - 1 Maj 2007, 07:53
Hm.. Zapewne mało kto o tym pamięta / wie, ale przed utratą forum pod koniec czerwca 2006, zdążyłem zrobić małe porządki na forum - m.in. przeniosłem kilkadziesiąt tematów do Archiwum. Potem utraciliśmy je razem z bodajże trzema miesiącami postów a ja nie miałem chęci aby robić to wszystko jeszcze raz.
Chęci nabrałem niespodziewanie dzisiaj.. xd Przeniosłem jeszcze raz te, i inne, tematy do Archiwum. Uprzątnąłem tematy wyrzucone do Kosza (przez mój błąd przez kilka miesięcy trafiały one do Archiwum, "przykrywając" wartościowe tematy). Utworzyłem od nowa angielskie forum - usunął je Vin uznając, że skoro opisy działów są dwujęzyczne to nie jest ono potrzebne, ale chyba jednak się mylił. Zmieniłem nieco hierarchię for o IT, przygotowując jednocześnie "grunt" do otwarcia nowego podfora, ale o tym na razie nic więcej nie powiem. ;) Napisałem kilka tematów organizacyjnych i uff - stwierdziłem że nie wytrzymam, i muszę się komuś tym pochwalić.
Dzięki za przeczytanie, poczułem się doceniony itd.

Teraz dwa słowa do Syo - czy zrobiłem chociaż częsć tego, co nazywałeś koniecznymi "porządkami forum"?

mattirab - 1 Maj 2007, 10:55
Brawo. Sam, dwa miesiące temu bodajże cośtam poprzenosiłem do archiwum zgodnie z radami syo... hmmm... ciekawi mnie jeszcze to nowe podforum ;) .
Devlin - 1 Maj 2007, 10:56
Wydarzenia / Events - Pusto!? Nie jest chyba zbytnio potrzebne?
petr - 1 Maj 2007, 20:43
Celna uwaga, zrobione. ;)
mattirab napisał/a:
ciekawi mnie jeszcze to nowe podforum

;) Nie będzie to nic nowego.. Po prostu nasze forum podąży za standardami wyznaczonymi niedawno na FLD. ;)

Artur - 3 Maj 2007, 00:12
Petr, czyżby forum zostało naprawione twoim ciężkim wysiłkiem i pracą nad porządkiem forum? :mrgreen:
petr - 3 Maj 2007, 00:21
Raczej dzięki Syo, którego wyjazd zmotywował mnie do przygotowania wszystkiego na jego powrót.. W końcu to on od kilku miesięcy wnioskował za odsyfieniem forum. ;)
Chociaż nie twierdzę, że skończyłem - co chwila znajduję tematy, które są w złym dziale, albo nie nadają się do niczego i lądują w Archiwum czy Koszu...

Artur - 3 Maj 2007, 00:25
Nie powiedziałem, że już wszystko zakończone. :)