Forum Icy.pl
Forum polskiego serwisu Icy Tower

Forum icy.pl - Powrot!

Domia - 15 Marzec 2006, 19:12
Temat postu: Powrot!
Forum, sb, buzki. Wszystko nowe i wszystko mniej czytelne :/ Wkurzajace rzeczy:
- Jesli chce cos napisac w SB, musze zjezdzac na sam dol tego.
- Kazdy ma teraz inaczej poustawiane strefy czasowe, bo moja wypowiedz z SB wciska gdzies w srodek, zamiast na koniec.
- "powysuwane" niektore dzialy

Trudno jest sie w tym wszystkim polapac. Mym skromnym zdaniem, zamiast robic rewolucje na forum lepiej, zeby cos na stronie sie dzialo.

mattirab - 15 Marzec 2006, 19:59
Temat postu: Powr?t!
Domia, popieram.
Wady:
Usmieszki - 1/10
SB - 2/10 (te dwa to za to, ze w ogole jest) ;)
Nieskladnosci w postach nieprzeczytanych (przynajmniej u mnie).
Nie widac, co osoba robi w danej chwili na forum (gdy sie najedzie na pasek osob, ktore teraz sa).
Zalety:
Na zielono mod, na zolto admin. ;)

To tyle.

Laura_x - 15 Marzec 2006, 20:08
ej no ludzie nie m,ozecie tego skazywac na straty :wink: przeciez tak najgorzej to nie wyglada ;) a moze nawet lepiej? ;)

Cytat:
Na zielono mod, na zolto admin

no i zwykly user na kolor taki, jaki byl, czyli bylejaki, ja bym proponowala i zwyklym userom, a przynajmniej czlonkom grup dac inne kolorki :wink:

Vinyanov - 15 Marzec 2006, 20:29
Laura_x napisał/a:
ej no ludzie nie m,ozecie tego skazywac na straty :wink: przeciez tak najgorzej to nie wyglada ;) a moze nawet lepiej? ;)

Dziekuje. Przywracasz mi wiare we wdziecznosc. :) Sprawa z Shoutboxem ma sie tak: albo znajdziemy inny darmowy, hostowany przez zewnetrzny serwis skrypt do jego obslugi, albo wynajdziemy nowy serwer dla forum, albo zrezygnujemy z tego dodatku w ogole. Trzy alternatywy. Innej nie ma. :)

Cytat:
"powysuwane" niektore dzialy

To znaczy? Ja nie widze na stronie glownej zadnych nieprawidlowosci.

Cytat:
Usmieszki - 1/10

Zostana uaktualnione. Dowiem sie tylko, skad je wzielismy.

Cytat:
Nie widac, co osoba robi w danej chwili na forum

Juz poprawione.

Cytat:
Nieskladnosci w postach nieprzeczytanych

Nie zauwazylem. Jakies szczegoly?

Laura_x - 15 Marzec 2006, 20:33
Vinyanov napisał/a:
To znaczy? Ja nie widze na stronie glownej zadnych nieprawidlowosci

a mi sie zdaje, ze to nawet wyglada lepiej, nawet bardziej wyraznie ;)

Vinyanov napisał/a:
Dziekuje. Przywracasz mi wiare we wdziecznosc. :)

alez nie ma za co ;)

Vinyanov napisał/a:
zrezygnujemy z tego dodatku w ogole

oj nie, lepiej niech juz zostanie co to jest, niz gdyby tego mialo nei byc...jak to sie mowi "Trzeba cieszyc sie tym co sie ma" ;)

syo - 15 Marzec 2006, 20:43
A jakie sa Wasze propozycje co do wygladu forum?
Laura_x - 15 Marzec 2006, 20:44
moglibyscie dodac kilka skinow, no chyba, ze miejsca na serwerze brak ;)
Domia - 15 Marzec 2006, 20:45
Vinyanov napisał/a:
To znaczy? Ja nie widze na stronie glownej zadnych nieprawidlowosci.

Hmm nie, zeby to byl blad, ale beznadziejnie to wyglada.

Nie podoba mi sie! Moze i jestem taka, siaka, owaka, ale zmian na forach nie lubie. W zyciu prywatnym - jak najbardziej ;d

Dominik (Bobi) - 15 Marzec 2006, 20:46
ej no co jest. w ogule nie wiedze na glownej stronie ze sa nowe posty :/
to przez te zmiany pewnie. wczesniej bylo wszystko ok.

syo - 15 Marzec 2006, 20:47
Cytat:
ej no co jest. w ogule nie wiedze na glownej stronie ze sa nowe posty :/

Mialem ten sam blad na samym poczatku, ale juz jest ok.

Poza tym, nie moge dokonac "szybkiego cytowania" :x

mattirab - 15 Marzec 2006, 20:57
Viny - Bobi i syo mieli ten sam blad, juz jest ok. Dzieki za poprawy.
Robee - 16 Marzec 2006, 14:07
Ehh nie lepiej bedzie zainstalowac czyste phpBB i zainstalowac jakies hacki?
N3T - 16 Marzec 2006, 15:10
Nawet niezle, ale moglo byc lepiej ;)
Laura_x - 16 Marzec 2006, 20:01
zgadzam sie z przedmowca ;) jedyna rzecza, ktora mi sie nie podoba, jest brak emotek, ale da sie przezyc ;) forum jest przeciez od "gadania" a nie od bawqienia sie emotkami ;)
Vinyanov - 16 Marzec 2006, 20:04
Emotki beda, czekam tylko na odpowiedz od Sala. :)

(Chociaz mi bez nich dobrze :P )

Laura_x - 16 Marzec 2006, 20:06
Vinyanov napisał/a:
czekam tylko na odpowiedz od Sala. :)

a Sal ponoc mial sie juz strona/forum nie zajmowac :O

pikol - 16 Marzec 2006, 21:44
ale to on zalozyl to forum i ma informacje o tych emotach
Vinyanov - 16 Marzec 2006, 22:19
Dokladnie. :)
catek - 23 Marzec 2006, 23:28
e tam, powoli sie przyzwyczailem do takiego wygladu forum, w szczegolnosci SB, hmm, calkiem inaczej to wyglada, nick mozna zmieniac, itp. :/ , a co do strony do widzialem dzial download, pisze postacie a dzialu od takiego czasu jak nie ma tak nie bedzie, tak samo z wersja gry ICY TOWER-> chwilowo mozna pobrac tylko najnowsza wersje gry, no coz dla mnie wazne jest zeby byla najnowsza ale ten tekst ''chwilowo'', przeciez juz z kilka miesiecy nie ma, a co do forum to nie maco w ogole dyskutowac na temat zmiany wygladu Shoutboxa na tej stronie poniewaz powod jest jeden jedyny, moze dwa, albo jakikolwiek brak miejsca na serwerze z ktorego korzystacie lub oczywiscie i tak uwazam i jeszcze raz tak uwazam:) ze poprostu wszystkie posty odnoscie wlasnie wygladu forum macie, lekko mowiac w d****, a czy tak nie jest? Admini? Moderatorzy? Wszyscy pisza lub pisali na poczatku-> ''glupie SB'' itp, maja racje ale jak narazie tyle osob to napisalo a wy (Administratorzy) moglibyscie chociaz odpowiedziec ze NIE lub wrecz przeciwnie, podalem przyklad, bardzo sluszny i prawdziwy na 100 %, i to tyle.

PS. No nie wiem jak inni ale ja juz troche sie przyzwyczailem do tego wygladu ale napewno bedzie lepiej jak forum wroci do swojego prawdziwego stanu, bo inaczej nie jest do uzytku, nie no zarcik:) pozdro all@!

Kubus - 24 Marzec 2006, 23:40
Mi sie mnie ten wyglad forum podoba niz poprzednio . Ogolnie nie jestem zadowolony ze zmiany ale tez nie jest jakos krytycznie zle . Ten ShoutBox mnie troche wkurzal ale juz sie powoli przyzwyczajam . Jedyne co to mogliscie podczas tych zmian catka wyrzucic to byla by naprawde fajna i ciekawa zmiana na forum ... :D :D .
catek - 25 Marzec 2006, 17:43
Kubus napisał/a:
Mi sie mnie ten wyglad forum podoba niz poprzednio . Ogolnie nie jestem zadowolony ze zmiany ale tez nie jest jakos krytycznie zle . Ten ShoutBox mnie troche wkurzal ale juz sie powoli przyzwyczajam . Jedyne co to mogliscie podczas tych zmian catka wyrzucic to byla by naprawde fajna i ciekawa zmiana na forum ... :D :D .

i co znow bez jakiegokolwiek powodu sie zaczynasz? Moze tak Ciebie wyrzucic? Byloby niezle. I jesli mialo to byc inne zdanie to naucz sie interpunkcji, jedynie co zgadzam sie z twym Postem (Kubus) to to ze tez sie przyzwyczailem do SB rowniez. pozdro!

Kubus - 26 Marzec 2006, 23:30
Stary wyluzuj , ja tylko smieje :D . A gosc co juz ma wonty :D lol . A i tak dla jasnosci to sie pisze ze ktos zaczyna a nie ze ktos sie zaczyna ... Sorrka za offtopic .
mattirab - 6 Kwiecień 2006, 21:17
Zmienilem zdanie. Tzn. ShoutBox jest jaki jest, wazne, ze jest w ogole. A forum bardzo ladne (zaczelo mi przypominac troche wygladem EUFI.ORG).
Domia - 6 Kwiecień 2006, 21:20
Do forum zdazylam sie przyzwyczaic, ale SB nadal razi po oczach.
Dominik (Bobi) - 6 Kwiecień 2006, 22:17
ogolnie forum dla mnie sie duzo to niezmienilo :) jedynie ten SB to mnie denerwuje :)
Laura_x - 7 Kwiecień 2006, 13:47
ja juz sie dawno przyzwyczailam do nowego wygladu forum :) to SB da sie przeceiz zniesc, bo najwazniejsze jerst to, by moc pisac posty, a SB to sprawa drugorzedna :)
N3T - 7 Kwiecień 2006, 15:52
Przyzwyuczailem siejuz do nowego wygladu forum (zwlaszcza do miniekranikow, ktore sa nad tematem w "Zobacz posty nieprzeczytane "), ale SB slaby :(

I brakuje mi emot :(

Do Adminow:

Emoty (chyba) mozna sciagnac na ten serwer ze strony http://www.phpBB.com

Robee - 7 Kwiecień 2006, 16:02
predzej tu ;p http://www.przemo.org/phpBB2/index.php
N3T - 7 Kwiecień 2006, 16:20
Ups... Dzieki za poprawe Robee. No przyszlosc bede uwazal ;P

Nie moge sie doczekac emot... :D A czy beda nowe Adminowie?

Dominik (Bobi) - 7 Kwiecień 2006, 17:11
pewenie beda tak zapowiadali... dawno temu :|
Laura_x - 12 Kwiecień 2006, 14:53
Emoty sa, fajnie, no i tez sie ciesze, ze forum sie rozkreca, tak jak kiedys, pisze duzo osob, i jest mila atmosfera, az sie dziwie, ze jeszcze sie z nikim nie poklocilam ;)
Kubus - 13 Kwiecień 2006, 23:10
No zauwazylem ze cos ostatnio sie odzywa masa osob . I oby tak dalej , lubie jak na forum jest tloczno , szybko sie mozna czegos dowiedziec i wogole jest milsza atmosfera niz jak sie samemu siedzi .
Laura_x - 14 Kwiecień 2006, 10:56
Kubus napisał/a:
lubie jak na forum jest tloczno

ja tez, tylko ze czasami nie nadazam z czytaniem postow ;) tak szybko je piszecie ;)

Kubus napisał/a:
szybko sie mozna czegos dowiedziec

swiete slowa ;)

Kubus napisał/a:
wogole jest milsza atmosfera niz jak sie samemu siedzi .

ale sa niektorzy ktorzy podkrecaja atmosfere i sprawiaja, ze pobyt na forum jest naprawde wskazany, jesli ma sie zly humor ;)

killer55 - 21 Kwiecień 2006, 13:45
falny wyglad i tyle.
Domia - 21 Kwiecień 2006, 18:21
Ekhm, wiesz, jakbys chociaz widzial poprzedni...