Yo!
Podpis
|
| Dobry WieczĂłr. Nazywam siÄ Jeremi Reinke. UczyĹem siÄ i zrealizowaĹem studia magisterskie Politechniki Opolskiej. Aktualnie rezydentuje w Bydgoszczy. Od ukoĹczenia szkoĹy pracujÄ jako Detektyw i praca speĹnia moje wymagania finansowe. JednoczeĹnie nieco czasu zuĹźywam na czytanie ksiÄĹźek. MosĹa sĹaboĹÄ to resocjalizacja a rĂłwnieĹź krykiet i kaĹźdÄ
wolnÄ
chwile poĹwiÄcam na to. Bardzo ceniÄ sobie takie aspekty Ĺźycia jak ĹźyczliwoĹÄ. Jestem skromny. N |
|
| Dołączył: |
10 Sierpień 2016, 10:39 |
| Ostatnia wizyta: |
10 Sierpień 2016, 10:39 (Minut: 0)
Wizyt: 1 Łączny czas wizyt Minut: 0
|
| Postów: |
0, tematów: 0,
załączników: 0, ankiet: 0
|
| Skąd: |
Zielona GĂłra |
| Strona WWW: |
http://fitandjump.pl/trampoliny-do-klubu |
| Zainteresowania: |
Interesuje mnie moda |
| Płeć: |
Mężczyzna |
| Data urodzenia: |
13 Gru 1960 |
|