Yo!
Podpis
|
| Siemanko. Nazywam siÄ Jonasz CieĹliczka. UczyĹem siÄ i zrealizowaĹem studia magisterskie Uniwersytetu GdaĹskiego. Aktualnie mieszkam we WrocĹawiu. UtrzymujÄ siÄ z pracy, jako Optometrysta i jestem speĹniony zawodowo. Dodatkowo bardzo duĹźo czasu zagospodarowuje na spotkania ze znajomymi. Moje zamiĹowanie to antropologia a rĂłwnieĹź ceramika i kaĹźdÄ
wolnÄ
chwile poĹwiÄcam na to. Bardzo waĹźne sÄ
dla mnie takie rzeczy jak lojalnoĹÄ. Z natury jestem Ĺa |
|
| Dołączył: |
24 Sierpień 2016, 13:53 |
| Ostatnia wizyta: |
24 Sierpień 2016, 13:53 (Minut: 0)
Wizyt: 1 Łączny czas wizyt Minut: 0
|
| Postów: |
0, tematów: 0,
załączników: 0, ankiet: 0
|
| Skąd: |
Zabrze |
| Strona WWW: |
http://www.pruszynski.waw.pl |
| Zainteresowania: |
Interesuje mnie metalurgia |
| Płeć: |
Mężczyzna |
| Data urodzenia: |
19 Lip 1990 |
|