Yo!
Podpis
|
| Hejo! Z tej strony Benedykt Garbacki. Studiowałem i zrealizowałem studia inżynierskie Uniwersytetu Łódzkiego. Aktualnie przebywam w Kielcach. Aktualnie pracuję jako Optometrysta , ale wolałbym pracować w innej branży. Dodatkowo multum czasu poświęcam na edukację. Moją pasją jest myślistwo a również fitness i w ten sposób spędzam wolny czas. Bardzo cenię sobie takie aspekty życia jak miłość. Od urodzenia jestem szarmancki. Nie jestem w stanie znie |
|
| Dołączył: |
1 Grudzień 2016, 15:03 |
| Ostatnia wizyta: |
1 Grudzień 2016, 15:03 (Minut: 0)
Wizyt: 1 Łączny czas wizyt Minut: 0
|
| Postów: |
0, tematów: 0,
załączników: 0, ankiet: 0
|
| Skąd: |
Lublin |
| Strona WWW: |
http://gimnazjum.internationalschool.pl/ |
| Zainteresowania: |
Interesuje mnie kosmetyka |
| Płeć: |
Mężczyzna |
| Data urodzenia: |
26 Lut 1952 |
|