Yo!
Podpis
|
| Siema. Mam na imię Maks Raubo. Mam 48 lat. Jestem dyplomatem studiów magisterskich Uniwersytetu Śląskiego. Pracuję jako Logistyk. To tyle co chciałem powiedzieć. |
|
| Dołączył: |
18 Październik 2015, 15:44 |
| Ostatnia wizyta: |
18 Październik 2015, 15:44 (Minut: 0)
Wizyt: 1 Łączny czas wizyt Minut: 0
|
| Postów: |
0, tematów: 0,
załączników: 0, ankiet: 0
|
| Strona WWW: |
http://www.bobrowadolina.pl |
| Zainteresowania: |
kolarstwo |
| Płeć: |
Mężczyzna |
| Data urodzenia: |
27 Mar 1983 |
|