Yo!
Podpis
|
| Siemanko. Tutaj Lars Szczęsny. Mam 32 lat. Skończyłem studia inżynierskie Politechniki Opolskiej. Aktualnie pracuję jako Researcher. Bardzo ważne są dla mnie takie rzeczy jak |
|
| Dołączył: |
25 Listopad 2015, 19:44 |
| Ostatnia wizyta: |
25 Listopad 2015, 19:44 (Minut: 0)
Wizyt: 1 Łączny czas wizyt Minut: 0
|
| Postów: |
0, tematów: 0,
załączników: 0, ankiet: 0
|
| Skąd: |
Bytom |
| Strona WWW: |
http://www.arton.net.pl |
| Płeć: |
Mężczyzna |
| Data urodzenia: |
20 Sie 1974 |
|