Yo!
Podpis
|
| Siema. Tutaj Dawid Lenkiewicz. Mam 38 lat. Skończyłem studia Uniwersytetu Warszawskiego. Przebywam w Nowym Sączu. Utrzymuję się z pracy, jako Cukiernik i jestem zadowolony z wyboru mojego zawodu. W czasie wolnym masę czasu przeznaczam na naukę. Moją pasją jest łucznictwo i ksyrofilistyka i kazdą wolną chwile wykorzystuje na to. Lubię oglądać filmy kriminalne. Bardzo cenię sobie takie aspekty życia jak uczciwość. Od zawsze byłem samodzielny. Moje ulubione danie to miruna. Nie mogę znieść f |
|
| Dołączył: |
31 Styczeń 2016, 11:50 |
| Ostatnia wizyta: |
31 Styczeń 2016, 11:50 (Minut: 0)
Wizyt: 1 Łączny czas wizyt Minut: 0
|
| Postów: |
0, tematów: 0,
załączników: 0, ankiet: 0
|
| Skąd: |
Lublin |
| Strona WWW: |
http://www.iherbata.pl |
| Zainteresowania: |
curling |
| Płeć: |
Mężczyzna |
| Data urodzenia: |
03 Lut 1985 |
|