Yo!
Podpis
|
| Siemanko. Zwiemy się grupką zajmującą się tańcem w Krakowie. Trudnimy się takimi rodzajami tańca jak : Salsa i kizomba. Organizujemy występy taneczne w różnych wydarzeniach ale główniena imprezy sylwestrowe i śluby. Trudnimy się tym 1 rok i jest to |
|
| Dołączył: |
7 Maj 2016, 15:29 |
| Ostatnia wizyta: |
7 Maj 2016, 15:29 (Minut: 0)
Wizyt: 1 Łączny czas wizyt Minut: 0
|
| Postów: |
0, tematów: 0,
załączników: 0, ankiet: 0
|
| Strona WWW: |
http://www.salsa-aya.pl/ |
| Zainteresowania: |
Interesuje mnie boks |
| Płeć: |
Mężczyzna |
| Data urodzenia: |
27 Sie 1981 |
|