Yo!
Podpis
|
| Elo! Nazywam siÄ Thorgal Wiczling. StudiowaĹem i ukoĹczyĹem studia inĹźynierskie Politechniki GdaĹskiej. Mieszkam w Krakowie. Aktualnie pracujÄ jako StraĹźak , ale chciaĹbym zmieniÄ zawĂłd . W czasie wolnym b. duĹźo czasu poĹwiÄcam na spotkania ze znajomymi. MĂłj naĹĂłg to capoeira a takĹźe szermierka i rozwijam siÄ w tym, gdy tylko mam czas. Bardzo waĹźne sÄ
dla mnie takie rzeczy jak szczeroĹÄ. Od urodzenia jestem ciekawski. NiecierpiÄ fanatyzmu. |
|
| Dołączył: |
20 Czerwiec 2016, 18:46 |
| Ostatnia wizyta: |
20 Czerwiec 2016, 18:46 (Minut: 0)
Wizyt: 1 Łączny czas wizyt Minut: 0
|
| Postów: |
0, tematów: 0,
załączników: 0, ankiet: 0
|
| Skąd: |
WĹocĹawek |
| Strona WWW: |
http://sklepzwhisky.pl |
| Zainteresowania: |
Moje zainteresowanie to gastronomia |
| Płeć: |
Mężczyzna |
| Data urodzenia: |
13 Wrz 1984 |
|