Yo!
Podpis
|
| Hej. Mam na imiÄ Edgar GoĹ. StudiowaĹem i ukoĹczyĹem studia inĹźynierskie WyĹźszej SzkoĹy ZabezpieczeĹ we WrocĹawiu. Aktualnie mieszkam w GdaĹsku. Od ukoĹczenia szkoĹy pracujÄ jako Prawnik i lubiÄ swojÄ
pracÄ. W dodatku nieco czasu spoĹźytkow |
|
| Dołączył: |
22 Czerwiec 2016, 20:02 |
| Ostatnia wizyta: |
22 Czerwiec 2016, 20:02 (Minut: 0)
Wizyt: 1 Łączny czas wizyt Minut: 0
|
| Postów: |
0, tematów: 0,
załączników: 0, ankiet: 0
|
| Skąd: |
Radom |
| Strona WWW: |
http://heatec.com.pl |
| Zainteresowania: |
Interesuje mnie fizyka |
| Płeć: |
Mężczyzna |
| Data urodzenia: |
17 Gru 1989 |
|