Ja nie znam za dobrze angielskiego. Tak więc mam takie pytanie co oznacza 14 i 15?? I czy zadania mamy gdzieś wysyłać czy robimy je tylko tak dla siebie ??
Narazie słabo zwłaszcza na piętra, kiedyś miałem około 400 Floor, ale nie pamiętam dokładnie ile i combo też było troche lepsze, a od dwóch dni zaczynam znowu grać.